Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

DZIEWCZYNY, NIE WDAWAJCIE SIE W TE DYSKUSJE - ONE NIE PROWADZA DO NICZEGO I NIE DA SIE NAWET TEGO CZYTAC!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania3434
Ola a myślisz że czemu ona pojechala do tych niemiec , tam nie trzeba znać ojczystego języka to dama teraz , tyle że nie zna ani polskiego ani niemieckiego . Widać że to jakaś analfabetka , jeszcze tyle błędów , wstyd dosłownie,Tak jak napisala wczesniej ktoras na mopie jeżdzi i pania rżnie i pewnie samotna bez dzieci albo faktycznie ja mąż zdradza . Prawdy sie nie dowiemy niestety ale może my się tak z niej śmiejemy a ona jakieś leki bierze i jest chora ? np . shizofremia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
olu a ty imbecylu wczoraj zadałas pytanie jak nie byc pomarańczową :D pytanie godne durnej baby z wyksztalceniem co najwyzej podstawowym :D moje dziecko ma 4 lata a to wie :D ty to dopiero jestes tempakiem, nawet nie umiesz sie idiotko zarejestrowac na forum :D a kogos bedziesz pouczac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pewnością jakąś chorobę ukrywa, taka zawiść i zazdrość to nie jest normalne ciekawe co robi jej mąż skoro ona non stop na kompie siedzi, dzieci w przedszkolu , chłop pewnie na budowie od rana do nocy tak naprawdę to trochę mi jej szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak się składa,ze po rejestracji nadal napis był pomarańczowy, dlatego zadałam to pytanie Cel osiągnety NOGA się wkurzyła((((::::

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania3434
Pewnie tak wlasnie jest . Przykre!! Do swietej ja ciebie bardzo przepraszam nie sadzilam ze masz takie problemy. Pamietam ze mojego meza ciotka chorowala na shizofremie to wiem jak to jest . Nie poddawaj sie bedzie dobrze !!! Przepraszam ze ciebie tak obrazalam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pindolnietej oluni
cytuje ola mama 3 dzięki , myslę,że pewnie będę troche zawiedziona,ale z 3 synkiem tez byłam na początku,a teraz za nic w świecie nie zamienilabym na dziewczynkę. Dziś 10 dz cyklu ,pewnie zacznę i na tym skonczę w tym m-cu. Boję się też nie tyle synka co samej ciąży, ale może dam radę, a jesli nagrodą bylaby córka, BOSZZZE. boszzzzzzzzzzzzzzzzzeeeeeeeeeeeeeeee jak mozna byc tak podla suką! takim ludziom bog powinien odbierac dzieci jestem pewna że tym razem tej ciazy nie donosisz i bog cie skarze, tyle razy miałas juz cesarke że tym razem pęknie ci to brzuszydło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
oj i tym razem to nie ja :) a jednak mam kolezanki na tym forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania3434
Ja wiem swoetaq ze to tak trudno o sobie mowic , ale nie masz sie czego wstydzic !!! My rozumiemy !!!! Nie bralas pod uwage jakiegos leczenia zamknietego ??? podobno sizofremia moze byc grozna dla otoczenia . Nami to sie nie przejmuj bo wiemy . ale wiesz rodzina to juz roznie bywa . Przykro mi strasznie ze ciebie cos takiego dopadlo :( Tylko skzoda ze wczesniej nie wiedzielismy , to wiesz rekacja nie bylaby taka nerowowa :( sorry jeszcze raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
to ty pisalaś olu? chcesz byc 4 razyw ciazy mając za sobą trzy cesarki? nie boisz sie? matklo jedyna to jest juz faktycznie dramat, nie tylko zabijesz siebie ale i to biedne dziecko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOGO kochana nie nadymaj się tak bo mi brzuszysko a tobie gęba pęknie, idź NÓŻKO juz spać dzieci czekają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwa pomaranczka
wariatka 3 razy juz miała cesarke i znow mysli o ciazy, a bylas to konsultowac z lekarzem? tym razem sieta ma racje to juz patologia, jestem pewna ze cos sie stanie temu dziecku albo tobie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania3434
swieta , teraz przegladam fora podam Ci adres linków do lekarzy psychiatrow na priv . Mam nadzieje ze pomoge .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
oj ale przeciez to nie ma znaczenia że może ja rozerwac, ze moze umrzec przy porodzie, ze osieroci trojka synów ktorych i tak nie kocha jak przeciez nagrodą może być córa bosssssssssssssssssszzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma cie, jaka szkoda NOGO czymś uraziłam, skrzywdziłam czy w koncu poszłas do dzieci które od 10 godzin krzyczą jeść??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
a jak urodzi syna to bedzie rąbac głową w sciane :D boooooooooooooooossssssssssssssssssssssssszzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee i pytac Boga dlaczego spotkała ją po raz czwarty taka starszna tragedia bbbbooooosssszzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
powiem wam dziewczyny ze to forum jest fantastyczne dawno sie tak nie usmiałam jak dzis :D Pan marcelek i teraz jeszcze to :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
olu BOSZEE opowiedz nam tutaj jak bedziesz sie starac o te corke juz sie doczekac nie moge :) BOSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×