Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Gość oj siwete slowa
a ciebie sie nie da zablokowac zebys juz wiecej biednych dzieci nie rodziła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jA MAM KOCHANYCH RODZICÓW NO JAK BY WESZLI I POCZYTALI CO ICH CHORA CÓRKA WYPISUJE NA FORUM TO BY PEWNIE NIE WYCHODZILI Z DOMU KTO BY CHCIAŁ MIEĆ TAKĄ CÓRKĘ JAK TY SZOK MAMA BY PEWNIE PŁAKAŁA ŻE WYCHOWAŁA POTWORA A NIE ISTOTĘ CO CZUJE I MYŚLI CO ROBI PISZE I MÓWI ŻAL MI CIEBIE DZIEWCZYNO ŻAL WCZASY TY I WCZASY I KOCHANA RODZINA NIE BĄDŹ ŚMIESZNA NIKT NORMALNY PO PRZECZYTANIU TWOICH WYPOWIEDZI NAWET NIE POMYŚLI ŻE TO PRAWDA PRZERAŻASZ MNIE DZIEWCZYNO NIE MASZ GDZIE SIE WYŻALIĆ ŻE ZYCIE CIĘ NUDZI I JESTEŚ NIESZCZĘSLIWA TO TU WYPISUJESZ TAKIE RZECZY gODNE POŻAŁOWANIA WSZYSTKIE Z FORUM CIE TU ŻAŁUJEMY NIKT ZA TOBĄ NIE STOI TYLKO LITOŚĆ WZBUDZASZ I TYLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
w niemczech mamy zmienne IP wiec nie da sie niestety zablokowac a jak juz wspomnialam forum publiczne, bardzo mi sie tutaj spodobało i juz sobie tutaj z wami zostane bede ci kibicowac jak bedziesz w piątej ciąży :P a potem w 6 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
na szczescie moi rodzice tez normalni ludzie i tez mili dwoje dzieci, mnie zawsze powtarzali zebym pomyslała jakie chce miec zycie i ile dzieci abym byla szczesliwa! przestrzegali przezd patlogiocznymi rodzinami gdzie np było 5 dzieci wywowyanych w biedzie, trojka z tych dzieci to teraz alkohilicy, jeden tylko sie opamietał i wyjechal z kraju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZYLI WSZYSTKO CO WYPISUJESZ TO TWOJE BIEDNE ŻYCIE I RODZICÓW TEZ MASZ BIEDNYCH BIEDACTWO nIE MAM CZASU NA TAKIEGO BIEDNEGO CZŁOWIEKA JAK TY BO MAM WSPANIAŁĄ RODZINĘ DZIECI MĘŻA DOM I RODZICÓW KTÓRZY MNIE KOCHALI I DUŻO KASY NIE JESTEM TAK BIEDNA JAK TY NO BO CIEBIE NIE STAC I TWOJEGO MĘŻA NA UTRZYMANIE WAS 4 BIEDACTWO WSPÓŁCZUJĘ :( :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
staty dla mnie niestety dla ciebie ja mieszkam w kraju cywilizowanym gdzie normalni ludzi sie zabezpieczaja, nie mieszkam w dzungli tak jak ty gdzie kobiety chodza w ciazy rodzą, chodzą w ciazy rodzą :D i tak w kółko! wiesz co to jest wkladka hormonalna? pewnie nie masz pojecia albo uznajesz to jak ludzie z dzungli za "dzikie zło " :D w kazdym badz razie wytłumacze to takie cos dzieki czemu ludzie cywilizowani nie musza wiecznie chodzicw ciazy jak np TY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
ta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wIESZ OBRAŻASZ WSZYSTKICH POLAKÓW BO U CIEBIE W NIEMCZECH DAWNO CYWILIZACJA NO A SAMA PEWNIE W POLSCE SIĘ URODZIŁAŚ A TAM HARUJESZ JAK WÓŁ BO WSZYSCY WIEMY JAK JEST W NIEMCZECH ŻEBY COŚ MIEC TRZEBA PRCOWAĆ NO ALE TY WŁŚNIE W NIEMCZECH JEWSTEŚ W KRAJU GDZIWE POLAKÓW MAJĄ ZA ŚMIECI I TYLKO DO PRACY SIE NADAJĄ A ŻE POLAK ZACOFANY WIĘC ROBIĆ MUSI TAKICH WŁASNIE UWAŻAJĄ ZA ZACOFANYCH JAK TY BO ZA CHLEBEM DO NIE MIEC MUSISZ NA ROBOTĘ JECHAĆ ŻAL MI CIEBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
no i widzisz tym sie żabciu roznicmy Mój maz pracuje na nas a ja pracuje zeby miec na własne przyjemnosci, zeby sobie co tydzien pojsc do kosmetyczki, do fryzjera na siłownie, do restauracji z kolezankami, zabrac dzieci na basen czy do figloparku :) a ty bidoku nie pracujesz nie masz na nic a mąż musi zapieprzc od switu do nocy żeby narobic na pampersy i jedzenie dla twoich dzieci :) widzisz juz teraz różnice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
człowieku to jest forum dla zainteresowanych planowaniem płci, wejdź na forum o nieszczęśliwych matkach, sfrustrowanych kobietach mieszkających w niemczech itp jak nie jestem czymś zaiteresowana to tego nie czytam,a tym bardziej się nie udzielam w dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
masz swoje peoniadze na walsne przyjemnosci? pierwsza sprawa ze ty przyjemnosci nie doswiadczasz bo niby jakie jak siedzisz w domu z dziecmi a druga sprawa twpj biedny mąż robol musi robic na ciebie i na twoje stado dzieci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idź się trochę rozerwij w figloparku, pofigluj, należy ci się po całym dniu złości i nienawiści do sytuacji i wydarzeń których nie znasz, myśleniu o ludziach o których nie masz pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
nie ma takiej potrzeby naparwde mi tutaj fajnie i chetnie tutaj zostane i poczytam co macie jeszcze do napsiania :) o widze ze sie zaczerniłaś! slicznie jak na kobiete po studiach przytało! poradziłas sobie należą ci sie brawa i oklaski! bardzo ładnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tych studiów nie zazdrość jasna sprawa jakbyś była po studiach nie wyjechałabyś z polski, a tak jestes poniżana i dlatego tak dbasz o swoją samoocenę plując na innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
a zdziwilybyscie sie moje drogie jakbyscie zobaczyly jakie mam wyksztalcenie, ale i tak nie uwiiezycie wiec zostanmy na tym że jestem po zawodowce jak wy, tak bedzie dobrze ? psuje wam ?zawsze to lepiej myslec ze pisze sie z równym sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę błędy robisz moja droga -uwieżycie- siwete i jeszcze kilka, no tak wykształcenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
bledy stylistyczne nie maja nic wspolnego z wyksztalceniem, na studiach mialam kolezanka ktora "łóżko" pisala "łuszko" i mimo tego byla najzdolniejsza i skonczyla magisterke z wyróznieniem! Owszem bardzo mysle słowa bo teraz mieszaja mi sie dwa jezyki wiec mam prawo ale co was to obchodzi? wy martwcie sie lepiej o swoje biedne dzieci ktorym robicie krzywde tylko dlatego że macie potrzebe licznego rozmnazania! A wlasnie takie pyatnie do mam 3, 4 dzieci co na to wasi najstarsi synowie że znow jestecie w ciąży? moze oni wam kiedys podsuna artukuł o antykoncepcji ;) bo jak matka swirnieta to moze dziecko bedzie w stanie doprowadzic do jej opamietania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
a i jeszcze jedno olu wiem że pisze z wiesniarami wiec nie mam potrezby zwracania uwagi na błedy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
chodzi w koncu o tematyke w postach :P nie masz sie juz do czego przyczepić to czepiasz sie głupot to dwód na to że jestes płytka jak kałuza i jedną rzeczą jaką potrafisz to robic i rodzic dzieci! bo z wychowaniem ich masz juz duze problemy, przypominam twoj dzisiejszy post o podrzucauniu dzieci ludziom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
ale tak naparwde to juz jest dno! dzieci sama wychowac nie umie, podrzuca ludziom wokoło zeby zarobic na chleb dla nich a juz mysli o czwartym! no choroba! zwierzeta sie juz lepiej zachowują niż ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
to mamusi 3 dzieci przynajmniej poswieca im sie bez granicznie, siedzi babona w domu calymi dniami i gotuje, sprzata, piecze gotuje! narobiła sobie dzieci to im służy a ty? dzieci zrobic umiesz ale juz wychowac nie! najlpiej podrzucic do ludzi! niech inni sie martwią! ale co tam jej zalezy juz mysli o kolejnym :) ktoregos dnia zapomnisz ktore dziecko u ktorego sasiada masz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ty miastowa kobieto wszechwiedząca ,nie wiem w jakim celu weszlas na to forum, wiem,że twoje riposty mocno cie uszczęśliwiają ,a nasze odpowiedzi są dla ciebie pożywką do dalszej dysputy, humor poprawiasz sobie sama swoimi odpowiedziami, żal mi ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
nie jestem ani miastowa ani wszechwiedzaca ! nie lubie tylko ludzi ktorzy robia krzywde dzeiciom tylko dlatego ze chca dopiąc swego! dobrze ze ktoś nad tym panuje i np dał mamie 3 synusiów te córke bo strach pomyslec co by dalej bylo :( i tak samo tobie proponuje sie opamietac zanim znow zajdziesz w ciaze albo przyjamniej pogadac z ludzmi ktorzy opiekuja sie twoimi dziecmi czy podejmą sie opieki nad twoim koljeny dzieckiem! skoro ty racjonalnie nie umiesz dojsc do wniosku ze skoro potrzebujesz pomocy innych przy wychowaniu to moze w koncu pora sie opamietac i przestac rodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
masz trojke dzieci to oddaj sie im kobieto, poswic im czas, pojedz z nimi gdzies! zajmij sie nimi a nie podrzucac do ludzi! jak ty w ogole mozesz myslec o kolejny dziecku jak te ktore masz podrzucasz do ludzi? nie jest ci ich zal? biende dzieci matki wariatki i tyle! idz pogadaj z tymi ludzmi co im dzieci podrzucasz czy powinnas sie starac o koljene dziecko! zobaczysz co ci powiedzą i moze wtedy sie opamietasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×