Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Gość mimi1978
Moje dziewczyny też dokładnie z 12 i 13 dc :) czyli z przed owulacją :) Moje cykle 28-30 dniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moze sie zaczernijcie dziewczyny :) Ja mam teraz mame do pomocy w domku i od czasu do czasu wpadam na kafe...Kaze mi odpoczywac,bo poprzednie ciaze byly dosc zagrozone,tym bardziej ze mam torbiele ,nawet teraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi-no widzisz...:) Jednak cos z tym "strzelaniem" w owulke i przed jest.. A myslisz o testach owu ? Ponoc pomagaja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majóweczka już znasz płeć
u mnie synek poczęty był wiadomo, w owulację miałam ją w tamtym cyklu w 17 dniu i współżycie było co drugi dzień od 11 do 23dc a dziewczynki: pierwsza - ostatni stosunek w 10 dc, wcześniej był jeszcze w 8dc celem osłabiania plemników;) i owulacja w tym cyklu w 13dniu druga - jeden i jedyny stosunek w 11 dc, owulacja w 14dc (myślałam, że nie uda się, bo bez osłabiania, a jednak;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe fajnie-agentki jestescie :) U mnie no coz..Obie cory planowane..druga miala byc chlopcem,cos tam zle wyliczylam z owu :) A teraz no coz..Wrocilam z Polski i pamietam ze jakos tak mi sie mocniej chcialo meza..A mowie nie jestem pewna czy to wlasnie owu,ale zaloz gume i wyskocz :) No i teraz mammmmm..Nie pamietam ale chyba bylo dwa razy w ten dzien...To takie wiecie wspomnienia za mgla ...Ale cos tam jarze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi1978
Majóweczka juz znasz płeć - gratulacje :) i może zmień nick zeby się nie mieszało Majóweczko - tobie też jeszcze nie pogratulowałam więc to czynię teraz - gratuluję dzieciaczka i życze chłopaczka :) A co do męża to może i odważny ale chyba ja odważniejsza dziołcha jestem bo on to zrobi i zostawi mnie z ta trójcą ;) i na 12 do pracy pójdzie A dziewuszki aniołkami nie są więc czasami się waham ;) ale jednak taki bobasek w sumie też jeszcze mi się marzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie jadlam dlugo anty,mialam nawet inplanta itd..ale wszystko wywolywalo u mnie stale plamienia..Pozniej pol roku na gumkach i widac ie zbyt trafne..Ale jest jak jest i juz sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi1978
Uciekam teraz kłaść te moje aniołki i zajrzę tu wieczorkiem kiedy te diabełki ;) już zasną :) A wy piszcie dziewuszki żebym miała co czytać wieczorkiem :) to do wieczora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bernia !
i tak nie bedziecia mialy synka, jestem pewna że obie bedziecie mialy córki!!! Wiem że teraz mozecie mi nie wierzyc ale wkrotce sie przekonacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozdoby świateczne - witraże
http://allegro.pl/ozdoby-swiateczne-witraze-naklejki-i1937289254.html Piekne stylowe naklejki wykonane ze specjalistycznej folii witrazowej dające piekny blask w słoneczne dni. NOwość - pierwsze takie na allegro !!!!! Zapakowane w tube - nadają sie na prezent np. na Mikołajki Kolory sa naprawde przepiekne czego nie odzwieciedlaja zdjecia - promienie słoneczne slicznie przechodza zostawiajc kolorowa poswiatę. Serdecznie polecam Witraze mozna myć łagodnym detergentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje diabełki nareszcie śpią i mam troszeczkę spokoju :) Ale kocham te moje diabełki nad życie. Majóweczko - a co gin mówi na te torbiele ? Pytam bo moja kuzynka ma jedneg, jest w ciąży i bardzo się zamartwia. Ginekolog ją namawiał na kolejną ciażę bo to jego zdaniem dobre lekarstwo na torbiele( które ja bardzo męcza, strasznie bolą) A ja byłam sceptyczna bo skoro jej jedna ciąża nie wyleczyła torbieli to uważałam, że kolejna niewiele zmienia. No i niestety miałam racje, choć wolałabym sięoczywiście mylić. No i teraz nie dość że się denerwuje torbielem to jeszcze czy nie wpłynie na ciążę. Kłębek nerów z niej, choc gin ja uspokaja, że to nic ie przeszkadza ciąży. A twój jak uważa ? Co do twojej wpadki to gumka była dziurawa czy jak ? a może trosze jednak działaliście bez gumki co ? bo nawet jak facet nie ma jeszcze wytrysku to jednak tuż przed może byc tzw. mikrowytrysk i też z tego ciąża może być. Mój Mężulek śmieje się jak mu mówię o tym mikorowytrysku, że to jest jakis kit. Ale ja o tym czytałami i w to wierzę. Wiesz już się nie moge doczekać twojego testowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Majóweczko i pytająca Majóweczko jeszcze raz zapytam was o te cycuchy ? Bolały was czy nie zanim zrobiłyście tes ciązowy ? Bo u mnie w poprzednich ciążach jeszcze przed testem ciązowym bardzo się powiększyły i miałam wrażliwe sutki. A teraz czuje się jakoś lekko ciążowo ale cyce nic się nie zmieniły, chyba sobie wmawiam bo z 18 dc chyba nie jest możliwa ciąża przy cyklu 28-30 dni. Jajnik bolał mnie w 14 d.c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuskamimi-Podejrzewam ,ze gumka musiala miec mikro uszkodzenia,wiesz najlpiej bylo jednak na przerywanym,stara metoda a jara..Napewno nie kochalismy sie bez prezerwatywy nawet sekundy..Lekarka mowila,ze to mozliwe jak poszlam ciaze potwierdzic,ze gumy maja niby najmniejsze dzialanie z dostepnych srodkow i to sie zdarza,wystarczy mikroskoipijna dziurka,mielismy poprostu peszka.. Co do torbieli-Mam je od zawsze,w ciazy znikaja po niej sie pojawiaja,taka moja natura i sie nie przejmuje,czasem jednak doskwieraja podczas miesiaczki. Co do cyckow-nie bola mnie i nie bolaly w ciazy za bardzo,moze na koniec,wiec nie doradze...Ja generalnie nie mam zadnych objawow praktycznie.. berni-Nie rozumiem przekazu wypowiedzi Twojej ? Strasz sie byc nie mila,czy poprostu zazdroscisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczko - no skoro nic bez gumki nie było to rzeczywiście tylko tak jak piszesz jakaś pęknięta musiała być. No to jestem ciekawa jak u mnie będzie bo myslałam że nabrzmiałe piersi to taki standardowy objaw ciąży, a tu widze że nie zawsze. We wtorek/ środe się okaże - może ja też zanim rozpoczełam staranka to zrobiłam sobie niespodzianke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuskamimi-Wiesz co ciaza to inaczej,co kobieta to regula..dla mnie te wpisy nie sa wredne :) Ja moge miec kolejna dziewczynke bez wiekszego zalu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie o tych wpisach ale tych wczesniejszych, które zniechęciły dziewczyny do psania tu. Bo to że córcia będzie tak samo oczekiwana jak chłopaczek to dla mnie to oczywiste :) Trzy córy - super :) Ja bym się cieszyła, tylko ten mój mężulek pewie trosze mniej. Choć wiadomo córeczki są tatusia, a synkowie mumusi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z rana :) Dziś już mam przeczucia,że jednak niespodzianki nie będzie ;) Czuję się całkiem normalnie, zero zawrotów głowy, a cycuchy miękkie i bezbolesne. W sumie to dobrze chyba jednak się cieszę, bo chciałam zacząć od stycznia to tylko dwa miesiące ale zdążę sie jakoś przygotować. Chciałam ten guajazyl wziąć na ph i w sumie to lubie takie staranka to takie eksytujące ;) Pewnie inaczej bym mówiła gdybym strała się bardzo długo i nic by nie wychodziło, bo wtedy nie byłoby mi do śmiechu . Ale teraz jak już mam te moje księzniczki to jakoś z luzikiem do tego podchodze. Poza tym młodsza ma dopiero 2 latka więc więc taka różnica trzech lat była by najlepsza - bo straszny urwis z niej teraz, do tego buntowniczka. Jak będzie miał 3 lata to mam nadzieje troszkę będzie spokojniejsza. No zobaczymy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie nie wiecie czy ten guajazyl skuteczny jest ? Bo ja dłużczy czas brałam probiotyki - ciągle miałam jakieś stany zapalne pochwy i włanie probiotyki mi bardzo pomogły. Ale z grugiej strony na pewno przez to mam kwaśne ph a to nie sprzyja męskim plemniczkom więc chciałam zastosować ten guajazyl na zasadowe ph.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bernia !
no to jak chcecie miec trzecia dziewczynke i bedziecie sie cieszyc to spadac stad i nie zasmiecac forum! po co pisac takie glupoty !!! Juz Was tu nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ide teraz z dziewczynami na spacerek ale potem znów zajrzę na topik. Odezwijcie się - fajnie byłoby popisać tutaj i mam nadzieje, że znów sie tu pojawicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe kolezanki nie zwracajcie uwagi na glupie wpisy pomaranczy , podszywa sie pod nasza kolezanke Bernie ktora byla z nami juz od dawna i starala sie o coreczke , jak poczytacie kilka stron wstecz to zrozumiecie ...ten topik byl super i wile sie z niego dowiedzilam ale od jakiegos czasu pomaranczowe wpisy byly nie do zniesienia wiec odeszlysmy stad , czasem zagladam bo samej mi sie marzy synek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi co to za lek o ktorym piszesz? tez mam ciagle zapalenia i kwasne ph wiec na synka musze zasadowe.....wiec moze tez kupie ten preparat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia witaj :) Ciesze się że się odezwałaś :) Wiesz co ja myśle że dziewczyny źle robią rezygnując z fajnego topiku nawet podwpływem najwredniejszych, najbardziej obrzydliwych pomarańczy. Przecież im o to chodzi by posuć topik i to oni wygrywaja jak dziewczyny odchodzą. Moim zdaniem lepiej je topalnie lekceważyć i newt nie czytać a tym bardziej komentować bo im o to chodzi. Jakbyśmy się tak mocno razem trzymały i nie zwracały wcale uwagi na ich durne komenetarze to myśle,że udałoby się topik ożywić bo był na prawde bardzo fajny. ja w każdym razie nie biore ich słów poważnie bo to sami prowokatoryz którzy tylko szukaja zaczepki. Beż sensu jest się nimi zajmować. I już wiecej o nich nie wspominam. Bo dla mnie oni poprostu nie istnieją ! Nie widze ich poprostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia co do stanów zapalnych to u mnie bardzo dobrze spradziło się branie przez kilka miesięcy probiotyków+ prebiotyków - tych preparatów jest sporo jak zapytasz o to w aptece to wybór będzie spory p. Acidolac, Biotyk , sa tez takie typowo na problemy ginekologiczne np. Pro vag. Ja miałam stan zapalny przez kilka miesiecy Najpier zrzeczywiście miałam duże upławy i okropne swędzenie i wtedy dostała globulki z antybiotykiem. Po ich zastosowaniu było OK ale jakiś czas później okropne swędzenie wróciło. Wtedy gin przepisywała kolejne antybiotyki i nic nie pomało. Zrobiłam posiew który nie wykazał żadnych bakteriiani grzybów i tak w sumie sama wpadłam na to, że może mam przez te globulki z antybiotykiem wyjałowiony arganizm i zaczełam brać te probiotyki z prebiotykami. Już po tygodniu była poprawa a teraz po stanach zapalnych ani sladu już jakieś kilka miesięcy :) No tylko jak się ktoś stara o chlopaczka to te probiotyki co prawda leczą ale też zakwaszają środowisko ph czyli nie bardzo pomagają męśkim plemniczkom. Ale jest taki zwykły syrop wykrzuśny poleca go ten sławny dr Wójcik nazywa się Guajazyl i to on podobno ma sprawiac iż ph staje sie zasadowe. Bierze się go na ok 3-4 dni przed owulką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×