Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Witajcie nowe dziewczyny super, że piszecie. Wiecie mamy tutaj od dłuższego czasu taką psychicznie chorą WESZ i to właśnie ona zaśmieca nam forum. Podszywa się pod nas i obraża. Ally ja też będę robić badania hormonalne ( gina stwierdziła , że może te moje obfite miesiączki to może od tarczycy i kazała zbadać). Majóweczka trzymam kciuki za niebieski kolor na teście. Mimi jeśli owulacja faktycznie była 14dc to do 18dc jajeczko raczej nie dotrwało bo ono max 24godz. żyje - no ale wszystko jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny ja dawniej ciągle miałam jakieś zapalenia i mam 2 synusiów ( ph było wysokie i korzystne dla męskich plemniczków ). Mimi , Gonia zaopatrzcie się w papierki do badania ph. A ten syrop ma również zwiększyć ilość śluzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucynka witaj :) Badzo się cieszę dziewuszki że się odzywacie. A pomarańczami się nie przejmujmy. Najlepiej niech kazda się zaczerni a wtedy pomarańczka nie będą za bardzo mieszały. Jak już wspomniałam ja ich nie widze :) I wam tez zalecam selekcję wzrokową ;) a będzie dobrze :) Na takim topiku można sobie wzajemnie pomóc doradzić i wspierać więc myslę że warto podtrzymać taki fajny topik :) Lucynka trzymam kciuki za badania, na pewno będą w porządku. A napisz cos o sobie ? Strasz się o pierwsze dziecko czy kolejne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi ja się staram o 3 skarb. Mam już dwóch synusiów ( Pierwszy z dnia owulacji , drugi dwa dni przed ) Teraz staramy sie tylko w 6, 7dc ( bo mam bardzo krótkie cykle a owulacja potrafi się pojawić nawet w 9 dc ) niestety bezowocnie. Cały czas mierzę ph i biorę lacibios femina. Z diety bogatej w wapń już zrezygnowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucynka - z tego co pamiętam to ten syrop chyba nie zwiększa ilość śluzu tylko rozrzedza go ułatwiając w ten sposób ucieczke mniejszym i szybszym plemnikom męskim :) Lucynko a gdzie można kupić te papierki na ph ? One określają czy ph jest kawaśne czy zasadowe ? Powiedź mi jeszcze kiedy ustrzeliłaś swoje chłopaczki ? tj. w którym dniu cyklu i przy ilu dniowych cyklach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucynko to lacibioc femina to probiotyki właśnie tak ? bo wszystkich nie znam ale tak sądze po nazwie ? A właśnie co do diety to twoja dieta przed pojawienie się synusiów była własnie taka typowo po chłopaczka bogata w potas i sód, raczej kwaśnam, słona niż słodka ? Bo tak się zastanawiam nad stosowaniem diety na chłopaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi drugiego synka zrobiliśmy w 10dc przy cyklach 27,28 dniowych. Pierwszego synka zrobiliśmy w 16dc przy cyklach o ile pamiętam 29,30dniowych. Ja te papierki kupiłam na allegro, najlepsze są firmy merck, specjalne do badania ph pochwy. Kolor papierka zmienia się w zależności jakie jest ph. Ten lacibios femina to super sprawa, jest to doustny probiotyk ginekologiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie moja dieta przed zajściem w obydwie ciąże była raczej na chłopca. Dziewczyny odkopałam naszą starą tabelkę uzupełnijcie!!!! STARACZKI: nick................wiek ......cykl starań.......@.........pl anowana płeć: ni_ka.................31............6...........4.05.11.. ....dziewczynka Kasia uk..............32.................... ...14.06.11 ......chłopiec AneczkaK............30...........1..........16.04.11..... ..dziewczynka nunia.................28...........2 ............................dziewczynka monico................................................... ........dziewczynka LUCYNKA30.........30............8............08.11.201. ....dziewczynka 8kika8...............26............3..........27.04.11... ....dziewczynka Madziii22............22...........4..........28.04.11.... ...chłopiec BRZUCHATKI : nick................wiek........m-c porodu.....planowana płeć/płeć z usg 1)Ewinka_...........33.........................dziewczynk a/dziewczynka 2)Kate83.............27..............V..........chłopiec SZCZĘŚLIWE 3)Ewelina29.........30.........................dziewczynk a/Nicolas 4)Kubolinka..........31............VII.........chłopiec< br /> 5)Fikusowo..........26.........................dziewczynk a/dziewczynka 6)Aganiok........................................dziewczy nka/dziewczynka 7)Ninka ..............27.............VIII.......dziewczynka/dziewczy nka 8)Bernia.............35...............X........dziewczyn ka/chłopczyk 9)Kaddy..........................................dziewczy nka/dziewczynka 10)Mama3synusiów..29...........X...........dziewczynka/< br /> 11)Myszka281.......23...........XII..........dziewczynka/ 12)Megi31...........................XII.........dziewczyn ka 13)mama2chłopców............................dziewczynka /dziewczynka MAMUSIE : nick.................wiek......data urodzenia..........płeć 1)Mamunia30.......30.................................chł opiec 2)HopeU.............?...........04.02.2011..........chło piec 3)Ewik78............32.........04.04.2011..........chłop iec 4)kibicka_35...........................................dz iewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zatem dopisuje się :) STARACZKI: nick................wiek ......cykl starań.......@.........pl anowana płeć: ni_ka.................31............6...........4.05.11.. ....dziewczynka Kasia uk..............32.................... ...14.06.11 ......chłopiec AneczkaK............30...........1..........16.04.11..... ..dziewczynka nunia.................28...........2 ............................dziewczynka monico................................................... ........dziewczynka LUCYNKA30.........30............8............08.11.201. ....dziewczynka 8kika8...............26............3..........27.04.11... ....dziewczynka Madziii22............22...........4..........28.04.11.... ...chłopiec mamuśkamimi.......33.......................25.10.12..........chłopiec BRZUCHATKI : nick................wiek........m-c porodu.....planowana płeć/płeć z usg 1)Ewinka_...........33.........................dziewczynk a/dziewczynka 2)Kate83.............27..............V..........chłopiec SZCZĘŚLIWE 3)Ewelina29.........30.........................dziewczynk a/Nicolas 4)Kubolinka..........31............VII.........chłopiec< br /> 5)Fikusowo..........26.........................dziewczynk a/dziewczynka 6)Aganiok........................................dziewczy nka/dziewczynka 7)Ninka ..............27.............VIII.......dziewczynka/dziewczy nka 8)Bernia.............35...............X........dziewczyn ka/chłopczyk 9)Kaddy..........................................dziewczy nka/dziewczynka 10)Mama3synusiów..29...........X...........dziewczynka/< br /> 11)Myszka281.......23...........XII..........dziewczynka/ 12)Megi31...........................XII.........dziewczyn ka 13)mama2chłopców............................dziewczynka /dziewczynka MAMUSIE : nick.................wiek......data urodzenia..........płeć 1)Mamunia30.......30.................................chł opiec 2)HopeU.............?...........04.02.2011..........chło piec 3)Ewik78............32.........04.04.2011..........chłop iec 4)kibicka_35...........................................dz iewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucynko dzięki za odpowiedź - chyba też sobie zamówie na allegro. Ale ten drugi synek to powienien byc dziewuszką :) Jak myslisz co się stało wtedy owulka tak ci się przesunęła ? Bo to chyba jedyne wytłumaczenie. No chyba że wyjątek od reguły. A smaczki jak byłaś w ciąży jakie miałaś kwaskowqate czy niekoniecznie ? Majóweczko , pytająca majóweczko , ally - co tam u was ? dziewczyny piszcie bo sama tu na posterunku jestem :( No Lucynka mi na szczęsie towarzyszy :) Mam nadzieje że nie uciekła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello ! A u mnie jakos sie kula,macica mnie dzis boli jakos tak sie rozszerza czy cus..No i przeziebiona jestem.. Jestem juz dosc dlugo na jednym topiku(prawie 3 lata) i jak zaczelysmy olewac pomaranczydla ,to sie tak nie czepiaja :) Wiec dziewczyny olew ,sik ,mocz cieply :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zatem dopisuje się STARACZKI: nick................wiek ......cykl starań.......@.........pl anowana płeć: ni_ka.................31............6...........4.05.11.. ....dziewczynka Kasia uk..............32.................... ...14.06.11 ......chłopiec AneczkaK............30...........1..........16.04.11..... ..dziewczynka nunia.................28...........2 ............................dziewczynka monico................................................... ........dziewczynka LUCYNKA30.........30............8............08.11.201. ....dziewczynka 8kika8...............26............3..........27.04.11... ....dziewczynka Madziii22............22...........4..........28.04.11.... ...chłopiec mamuśkamimi.......33.......................25.10.12..... .....chłopiec BRZUCHATKI : nick................wiek........m-c porodu.....planowana płeć/płeć z usg 1)Ewinka_...........33.........................dziewczynk a/dziewczynka 2)Kate83.............27..............V..........chłopiec SZCZĘŚLIWE 3)Ewelina29.........30.........................dziewczynk a/Nicolas 4)Kubolinka..........31............VII.........chłopiec< br /> 5)Fikusowo..........26.........................dziewczynk a/dziewczynka 6)Aganiok........................................dziewczy nka/dziewczynka 7)Ninka ..............27.............VIII.......dziewczynka/dziewczy nka 8)Bernia.............35...............X........dziewczyn ka/chłopczyk 9)Kaddy..........................................dziewczy nka/dziewczynka 10)Mama3synusiów..29...........X...........dziewczynka/< br /> 11)Myszka281.......23...........XII..........dziewczynka/ 12)Megi31...........................XII.........dziewczyn ka 13)mama2chłopców............................dziewczynka /dziewczynka 14)majoweczka09....29...........czerwiec..bedzie co Bog dal :) MAMUSIE : nick.................wiek......data urodzenia..........płeć 1)Mamunia30.......30.................................chł opiec 2)HopeU.............?...........04.02.2011..........chło piec 3)Ewik78............32.........04.04.2011..........chłop iec 4)kibicka_35...........................................dz iewczynka 5)majoweczka09....29........2004/2010..........dwie dziewczynki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczko :) Fajnie się się pojawiłaś :) Teścik jeszcze nie dotarł ? No ja tez juz od tygodnia przeziebiona jestem i pewnie stąd te zwroty głowy. dzis pól nocy nie spałam tak mnie kaszel męczył :( Ja tez tak uważam jak się pamarańcza oleje to same się wykruszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuskamimi-Licze ze tescik bedzie po niedzieli..zaraz bede pisac co i jak:)...W sumie powiem tak,topik jest o planowaniu plci,ale to ze ktos zaplanuje i sie nie uda,albo nie zaplanuje bo wpadnie :P To nie znaczy przeciez,ze jesli dziecko bedzie odmiennej plci jak pragniemy ,bedzie mniej kochane a wydaje mi sie ze z biegiem czasu jeszcze bardziej ;) Dziewczyny-Z kad jestescie ?Z Pl czy innych krajow UE,ja mieszkam w Uk juz piec latek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczko masz całkowitą rację :) Ja jestem z PL I jak tam ci w UK ? Chcesz wracać czy zostajesz tam na stałe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuskamimi-Raczej do wlasnej emerytury nie mamy zamiaru wracac :)Dzieci sie zaaklimatyzowaly,starsza lepiej mowi po Angielsku jak po Polsku,chociaz drazymy temat nauki rodzinnego jezyka stale,mysle ze jednak zyje sie tutaj znacznie lepiej,jest inaczej ale my juz przywyknelismy,maz ma niezla prace,ja tym czasowo sie ucze ,czasem popracowuje jak trzeba ,jakos to leci..Tymczasowo jest u nas moja mama i pomaga,pozniej zjedzie to bedzie ktos inny u nas,wiec zle nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczko no to fajnie że jesteście zadowoleni - to najważniejsze :) No zjedliśmy rosołek mam nadzieje, że mi pomoże z tym kaszlem :) Wybieram prezent dla młodszej na urodzinki bo ma za tydzień. Jest fajny domek Kiddieland Może twoje dziewczyny maja takie cudo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co,ja kupilam ostatnio little people z fisher price ,farme i domek i male sie obie bawia pomimo ze starsza ma 7,5 roku,nie wiem ile to kosztuje w Pl ,ale naprawde swietna sprawa,ja musze pomyslec nad mikolajem i gwiazdka no a w styczniu moja mala konczy dwa latka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuskamimi-U mnie jest ciezko bo 6 lat roznicy,generalnie widze,ze mniejsza podlapuje od starszej koniki pony,barbie ,ksiezniczki itp,kopiuje ja jak moze..Ale ten domek to fajna sprawa .. A co tutaj tak cicho ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas tak samo, tez mała odpatruje od starszaczki bardzo. Różnica między nimi jest 3,5 roku ale bawią się ładnie a to w ciotki a to w super bohaterki ;) Mała to żywe srebro i mały nicpoń często coś psuje starszej i wtedy tą kłocić sie też potrafią . Jak jest ciężki dzień to awantura 20 razy dziennie ;) a na drugi dzień najlepsze przyjacółki. Ale wydaje mi się że dwie czy trzy dziewuszki chowają się lepiej niż ta przysłowiowa parka. Mają wspólne zainteresowania i to je zbliża. Parke rodzice chcą mieć dla siebie ale gdyby tak myśleć co dla pierwszego dziecka najlepiej to na pewno rodzeństwo tej samej płci :) Już nawet w przedszkolu dziewczynki bawią się zreguły razem, a chłopcy razem, choc od czasu do czasu się oczywiście mieszają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo dziewczyny :) Co słychać ???? U nie @ zbliża się duzymi krokami, pewnie bedzie jutro albo we wtorek. Już nie mogę się doczekać bo wtedy będzie wszystko jasne a tak to zawsze jakaś tam niepewność sie tli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, no jak tam wasze przeziębienia??? Mimi chyba tak, owulacja się przesunęła ale wtedy nic nie wiedzialam o ph i kwasnym srodowisku, o oslabianiu tez. O ile pamietam to sluz byl juz wtedy piekny przejrzysty i mega rozciagliwy wiec nic dodac nic ujac wyszedl nam kolejny synus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucynka nie martw sie ...:D Jak co to zamianka :P Ale mialas regularne cykle czy nie ..Jak mozliwe ze sie przesunelo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aa myslalam ze teraz sie przesunela...A piszesz o poprzednim synku tak ? Bo ja juz zakrecona jestem przez ten katar :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczko - ja też się nie mogę doczekać twojego teściku ;) Dobrze że już trosze się lepiej czujesz. Ja też już jakoś wychodze z tego przeziębienia :) Lucynka - myślę,że to środowisko ph to tylko mały dodatek, najwazniejsze na dziewuszke to by przytulanko było przed owulką. U nas obie dziewuszki powstały przed owulką z jednego przytulanka czyli bez osłabienia a ph zupełnie się nie zajmowałam i córeczki cudne są :) A zatem u ciebie też będzie córa - tego ci życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×