Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madzik55

Koniec z tabletkami raz na zawsze!!!..albo i nie

Polecane posty

cosmi jezeli interesuje Cię 0rh- to służę... z tego co wiem to 0 rh+ jest jak psów więc moze to jakaś odmiana? mi osobiscie potrzebne sa monocyty i makrofagi tylko po to by wydusić z nich trochę interleukin. bede badac toksyczność lps..robicie coś takiego u siebie? jezeli dobrze pamiętam..pracujesz w labolatroium..mi się to od zawsze podobało - strasznie żaluję że praktykę w szpitalu miałam tylko miesiąc..powiedz a Tobie jak widzi się ta praca ..bo pracujesz chyba znacznie dłuzej?.. acha i czy to sziptal czy prywatne coś czy klinika? strasznie marzy mi sie taka praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berry to tak jak ja..też mi się robi słabo..dlatego myślę ze wolałabym byc z tej bezpieczniejszej strony igły..chodź i tak jakoś mi tak miekko w kolanach..ale chyba da się do tego przywyknąć i staje sie rutyną. moja koleżanka tłucze myszy w lab np. na początku było jej szkoda-nawet zabrała jedną do domu..ale potem jak ich utłukła parę set..przestało to na nią działać.chyba przez to że zaczyna się traktowac to jako preparat.Stara się tylko żeby mysz nie cierpiała.szast i prast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik kofanie pracuje w szpitalu od 8 lat. Zaczynałam w Zamówienaich publicznych, potem logistyka, sekretarka az w koncu zostałam vampirem :D Biuro mam na terenie Laboratorium - prowadzę Bank Krwi :) :) :) Nasze laboratorium robi całą diagnostykę. (O -) jest raczej rzadką grupą ale najrzadszą jest (AB -), w ogóle generalnie ( - ) ujemne grupy są rzadkie. Pozdrawiam cosmi B Rh + dodatni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astrida
madzik55 nie krytykowalam tu nikogo powtorze raz jeszcze ze wyrazilam tylko swoje zdanie to ze nie biore tabletek wcale a wcale gorzej o mnie nie swiadczy uwazam wrecz ze moja swiadomosc jest na wlasciwym miejscu a co do poziomu wredu u mnie zapewniam ze miesci sie w normie szczerze mowiac ubawilam sie niezle ale zebys nie dostala bialej goraczki zapewniam ze wiecej nic tutaj nie napisze wez gleboki oddech i sie usmiechnij:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
astrida po raz ostatni jestem jak najdalej od dostania białej goraczki.jezeli nie czujesz to nie wieje tu gniewem i nienawiścią a czystą ironią. i to koniec AB- to moja siostra ma ,mama to A-, tata B- także wszystkiego mamy pod dostatkiem. na praktyce jak byłam to ciągle przychodziła taka stara babka i kazała sobie robić badanie kału na robaczycę..non stop średnio co 2 dni..mimo ze wyniki miała ujemne..ale miała bardzo zdeterminowaną minę i była mocno męcząca..nikomu nie chciała oddac pudeleczka z niespodzianką tylko jedej laborantce..biedna była :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosmi, przeczytała, dzieki:) Odpisałam:) Ja mam ARh \"-\", czyli tez chyba nie za czesta:O Moja mama ma własnie AB Rh \"-\" - tę najrzadszą. Ale macie fajnie z tymi laboratoriami, mnie sie zawsze taka praca tez podobała, nawet mialam isc na biologię (mikrobiologię), bo cytologia fajna rzecz, zawsze mnie to jakoś ciągnęło;) Na maturze tez biologie zdawałam:) ...\"monocyty i makrofagi tylko po to by wydusić z nich trochę interleukin..\" no, Madzik, ale słownictwo to Ty masz niezłe! Uważaj na to co piszesz, bo jeszcze ktoś pomyśli że się brzydko wyrażasz na topiku :P O tej myszcze to jednak wolałabym nie wiedzieć, bo mam hopla na punkcie zwierzątek (ssaków), a myszki to ja swojego czasu miałam w domu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos na poprawę nastrojów ... W poczekalni siedziala kobieta z dzieckiem na reku i czekala na doktora. Gdy ten wreszcie przyszedl, zbadal dziecko, zwazyl je i stwierdzil, ze bobas wazy znacznie ponizej normy. - Dziecko jest karmione piersia czy z butelki - spytal lekarz - Piersia - odpowiedziala kobieta - W takim razie prosze sie rozebrac od pasa w góre. Kobieta rozebrala sie i doktor zaczal uciskac jej piersi. Przez chwile je ugniatal, masowal kolistymi ruchami dloni, kilka razy uszczypnal sutki. Gdy skonczyl szczegolowe badanie, kazal kobiecie sie ubrac i powiedzial: - Nic dziwnego, ze dziecko ma niedowage. Pani nie ma mleka! - Wiem - odpowiedziala - jestem jego babcia, ale ciesze sie, ze przyszlam 🌼 Mój dziadek ciągle narzeka - że koszty życia strasznie wzrosły w dzisiejszych czasach. Mówi: - \"...pamiętam kiedy byłem młody - mama mi dała 5 złotych na zakupy, a ja wróciłem do domu z pełną reklamówką - wędliny, mleko, chleb, ser, masło, konfitury. A teraz co? Wszędzie te lustra, te kamery\" 🌼 Rok 2006. Dziennikarz zadaje pytanie Prezydentowi Lepperowi: - Proszę powiedzieć naszym telewidzom, czy nie sądzi pan, że nasilająca się ostatnimi czasy \"ucieczka mózgów\" z Polski na zachód Europy osłabia intelektualny potencjał lokalnego rynku pracy? - Co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie same minusowe i rzadkie grupy tu są ... o qrcze to tylko ja mam plusa ??? dobrze ze nie na wasermanie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jeny,dziewczyny co tu się porobiło????????? Po tej \"ciekawej\":-P lekturze ,stwierdzam,że trzeba ignorować pomarańczowych i tego :o majn ....Spójrzcie na inne topiki,dziwne,że zawsze znajduje się taki co musi nablużnić i rozwalić cały porządek...Komuś bardzo nie podoba się to ,że się po prostu lubimy i pomagamy sobie rozmową na każdy temat:-) Także popieram :brak odzewu dla złośliwych!!!!!!!!!!!! Madzik,Cosmi i Berry- widzę,że mamy podobne zainteresowania.Ja byłam na biolchemie i też biolę zdawałam na maturze .Nawet mam rok zaliczony na zoologi w Szczecinie, ale niestety nie skończyłam tego.Zajęłam się polonistyką i tak zostało...na razie,bo mam plan już na przyszły rok zdawac na psychologię ...ale nie wiem czy wydole finansowo? A kiedyś po maturze to marzyłam o weterynarii i genetyce,to mnie jarało.Teraz trochę się zmieniło jak widac ,ale zwierzaki kocham ponad wszystko...oprócz pająków ,których się po prostu boję :-D Cosmi ja też mam gg i skeypa,A****A i Berry już maja mój nr,podaj swój przez Nie albo ja tak podam swój ,ok?Chyba że nie chcesz ze mną gadać??:-P;-)Mam nadzieję ,że tak nie jest? Trzymajmy się razem laski!!!👄 P.s. A****A jak po rozmowie????????????Daj znać;-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane:) LALA80 !!! Bardzo fajnie, że po nowych pigułkach jest git- u mnie niestety, żadne nie zdają egzaminu:( Słuchajcie, byłam wczoraj na tej rozmowie w sprawie pracy-oczywiście zostałam przyjeta (nie mogło być inaczej:P ) ALE-odrzuciłam ofertę...Pani zaproponowała mi 650zł na rekę przez pierwszy miesiąc-okres próbny...zero dodatków za pracę w weekendy a za nadgodziny-wolne...Jak sie sprawdzę to wtedy dostaje umowe na stałę-0,5 etatu za połowę tej pierwszej kwoty czyli:325zł :D:D:D:D Wiecie co, byłam w szoku...Ja takie pieniadze zarabiałam ostatnio jak miałam 16 lat i dorabiałam w kiosku z kwiatami...Kurcze, jeszcze tyle płacą?????Normalnie-szok!!Przecież dostajesz takie 325 i co masz z tym zrobić? A staż pracy??Dla osoby w moim wieku takie rozwiązanie finansowe nie wchodzi w grę.No i etatowe. Pani powiedziała, że wezmie mnie na 2 miesiące na cały etat-no ale i tak to bez sensu bo po 2 miesiącach bym sie zwolniła. Kurdę, jestem bardzo zdziwiona, zwłaszcza, że poprzednio najmniej zarabiałam 900zł-1200zł. Doszłam do wniosku, że należy się szanować i nie przyjęłam tej oferty...Juz wole mieć ten zasiłek chorobowy a potem zasiłek z UP, bo kasa 2 razy wieksza a w domu siedzę:)Kurde, co za czasy...Jak powiedziałam mężowi, to nie mógł uwierzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A****A MASZ RACJĘ TRZEBA SIĘ SZANOWAĆ!!!A wogóle to nie istnieje coś takiego jak najniższa średnia krajowa??????????Kto dzisiaj proponuje takie zarobki????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apropos grupy krwi-to ja nie wiem, jaką mam:P Muszę ojca spytać:) Ale cos mi się zdaje, że 0...Pasuje do kazdego, no nie:) Chciałabym oddawać krew ale z chlamydią i mykoplazmą to nie mogę:( Kurde, ale nie można mieć wszystkiego:) Ja mam zupełnie inne ciągoty, niż Wy moje śliczne:) Ja interesuję się kosmetologia, wizażem...Maluję, robię manicure...Dodam, że jestem samoukiem:)Kiedyś zaczęłam szkołę kosmetyczną ale zjadła mnie finansowo, nie umiałam pogodzić jej z pracą (zasypiałam nad książkami) ponadto rozchorowałam się i dupa z tego wyszła...ale nie żałuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała, normalnie ja identyko - wszystko oprócz pająków, których niecierpię! No i ta genetyka... Juz teraz wiem czemu sie tak wszystkie polubiłyśmy - podswiadomie może jakoś;) A****A czemu mi wczoraj zwiałaś z tego gg moja droga? miałam iść tylko zajarać, a jak wróciłam to juz Cie nie było, a potem juz mąż się wchrzanił na kompa i nie chciał zejsc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berry! Ja byłam cały czas, zawsze jestem:) Tylko mam niewidoczny, co by mnie niepowołani nie atakowali:P Miałaś cos tam robić z gg (wiadomo CO!!!) i wrócić...ale nie pisałaś to pomyślałam, że nie możesz...Potem mój mąż wrócił z pracy i jakoś tak śmy się zagadali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tym razem zrobiłam \"wiadomo co\" dokładnie, pięć razy sprawdzałam;) no to ja nie wiem czemuśmy się nie zgadały, moze ja do kogos innego napisałam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała - ja jeszcze nie mam necq w domq ale jak bede miec to z każda z was chetnie poklikam :) h m m wychodzi na to że kazda z nas sie boi pająków bo ja panicznie bleeeeeee ja jak gdzies wleze i w tym pomieszczeniu jest pająk to nie ma siły ja go pierwsza widze i to zaraz!!! Ja tez chciałam sie zajmowac kosmetyką bardzo - troche sie akrylem bawie - nawet miałam jechac do Łodzi na kurs do Younga ale nie miałam kasiurki i jakos tak wyszło. buziaki - nareszcie jest jak dawniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahaha
Zaden pracodawca nie bedzie szanowal osoby ktora ma slownik jak zul spod sklepu. buhahaahhahahahahahahaahhaahahahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosmi, jakby Ci sie kiedys kasiurka zebrała, a w Lodzi jeszcze kiedys był ten kurs , to przyjedź, wtedy sie jakoś byśmy mogły spotkać:) Moj szef jest profesorem , bardzo mądrym, wykształconym człowiekiem...i jak się wkurzy to bluzni jak szewc;) Czy to w jakimś stopniu zmniejsza jego wiedzę, inteligencję i doświadczenie? Dodam, że wszyscy go bardzo szanują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my tu na laborce mamy samych zajebistych agentów, kazdy od rana jest na zajebistej bani,czasami jest akcja jak przyjdzie jakis cwel albo kabanos i nic nie czai z reguły to kot i jest lipa. nasz szefo jest wyjebany w kosmos jak już złapie fazę zlewa wszystkich ziomków i też jest niezły motyw.mimo że hetam tu za klepce jest gites.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te, madzik narąbałaś się czy cuś?;) po jakiemu Ty piszesz złotko? \"...złapie fazę zlewa wszystkich ziomków i też jest niezły motyw.mimo że hetam tu za klepce jest gites....\" No jak jeszcze z pierwszej częśći coś kapuję to ni cholery z tej drugiej;) \"hetam tu za klepce jest gites\" - co to w ogóle jest? Acha, no chyba ze Ty nam tu cosik po hiszpańsku naskrobałaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berry!! To mi gwarą zalatuje:PAle dobre, dobre...Kurcze u was tez tak ciepło? Bo u mnie wiosna normalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś mi się wydaje
do A****A: wklejam ogłoszenie, jakie ukazało się dzis na grupie dyskusyjnej: "Dynamicznie rozwijająca sie firma z polskim kapitałem, która od 8 lat przejmuje na siebie problemy związane z zarządzaniem flotą samochodowa przedsiębiorstw. Poszukuje Handlowca(kobieta) Miejsce pracy: Wrocław Od idealnej kandydatki oczekujemy: - udokumentowane sukcesami doświadczenie na podobnych stanowiskach; - znajomość technik sprzedaży oraz obsługi klientów korporacyjnych i indywidualnych - łatwość nawiązywania kontaktów, dobra prezencja, samodzielność i umiejętność organizacji pracy - dokładność i terminowość powierzanych zadań - obsługa komputera, prawo jazdy kat. B, znajomość języka angielskiego; -miejsce zamieszkania Wrocław lub okolice Oferujemy: - umowa o pracę-na cały etat - interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku; - atrakcyjne wynagrodzenie, korzystny system premiowy - samochód służbowy, tel. kom - możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV i LM na adres: m.jaworski at samset.pl z tematem: Handlowiec-Wrocław Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz.883." Może cię to zainteresuje:) I daleka jestem od obrażania kogolwiek, ale czasami nóż się w kieszeni otwiera, jak się WAS czyta. I to jest prawda co napisała moja pomarańczowa poprzedniczka: strasznie się obrażacie na jakąkolwiek krytykę, ale bywa i tak, że po krytyce przyznajecie rację Ikiedys tak się zdarzyło - ale tylko raz), tak więc moja dobra rada: troche więcej pokory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wielkie, ale NIE SZUKAM PRACY PRZEZ OGŁOSZENIA!!!!!!Gdybyś dokładnie czytała nasze posty, to byś o tym wiedziała. Poza tym, znaczenie słowa pokora nie jest mi obce i dokładnie wiem, co oznacza...ale drażni mnie jak ktos wchodzi na nasz topik z butami i próbuje sie nieudolnie zaprzyjaznić. Wystarczyło wejść, napisac kilka słów...MIŁYCH! a nie walić z miejsca umoralniajace teksty...Sorry, ale nie mam ochoty pisac z kimś takim...Napisałas choć słowo-kim jesteś, jaki masz problem? NIE! Zaczęło się od krytyki. Gdybym ja pierwszy raz weszła na ten topik z takimi szczeniackimi tekstami, to na bank dziewczynki by mnie nie przyjęły do swojego grona!Ale dzieki temu, że MAM WYSOKĄ KULTURĘ OSOBISTĄ to tu jestem i jest nam bardzo miło razem. Ale niestety, jak na topik wchodzi cham to tez nie mam zamiaru go głaskać! Nie pozwole sobie w kaszę pluć nikomu, a zwłaszcza obcym mi zupełnie ludziom...nie jesteś na naszym poziomie wiec my, żeby podtrzymać przemiłą konwersację zniżyłyśmy sie do Twojego poziomu. Mam już tego serdecznie dosyś, to mój ostatni wpis do pomarańczaka...Tym optymistycznym akcentem kończę te zabawe...Jestem dorosła, wyrosłam z grabek i piaskownicy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A****A - U mnie tez wiosna-dzisiaj!bo wczoraj lało...Wróciłam właśnie ze spaceru nad morzem.:-) Madzik jeśli to Ty - to nieżle,niezle....:-D:-D:-D :-) Tez mi się podoba :-)Uśmiałam się! Cosmi - do usłyszenia :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×