Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madzik55

Koniec z tabletkami raz na zawsze!!!..albo i nie

Polecane posty

kosmos-ka jak już skończyłas z tabletkami to nie warto na 2 miechy zaczynać znowu. oragznizm ci zwarjuje! co do libido ja mam tak samo, jak brałam tabsy (6 lat) to sex prawie mógłnie istnieć a teraz....mmmmmmmm nie biorę tabletek prawie rok ale dopiero teraz wracam do siebie. zamiast tabletek mam teraz lady-comp i gumki wchodzą w grę tylko kilka dni resztę to chulaj dusza piekła nie ma!!! ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzusta: \"nie biorę tabletek prawie rok ale dopiero teraz wracam do siebie.\" :) To podobnie jak u mnie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOSMOS-ka!! Ty se moja droga tym syfem główki nie zawracaj-ja popełniłam ten błąd-szłam za ciosem i zmieniałam tabletki w nieskończoność zamiast dać sobie święty spokój. Wydawało mi się zawsze, że nie służą mi pigułki \"X\" a \"Y\" będą idealne...i tak oto zataczałam błędne koło w nadzieji, że znajde złote pigułki...Guzik-mam co chciałam, żałuję i kurcze nigdy więcej. Ja zdaję sobie sprawę z tego, że na brak libido wpływa wiele czynników-czasem zupełnie nie mających nic wspólnego z pigułkami ale wiem też, jak było zanim zaczęłam je brać...Było cudownie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, ale mam porąbany okres, a właściwie nie wiem czy go mam. Wczoraj niby się zaczął - plamienie takie (28 dzień cyklu) i do dziś tylko leciutko plamię, nawet trudno powiedzieć zeby to krew była. Brzuch mnie właściwie nie boli, nie wiem co jest grane:( Nie mialam jeszcze takiego czegoś. W ciazy nie jestem bo jak sie kochalismy to zawsze w gumkach. Mialyscie kiedys cos takiego? :O Moze to sie dopiero powoli rozwinie w okres? Ale do tej pory jak sie zaczynał to od razu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja bym chciała tylko na miesiąc powrócić a nie na zawsze. W czasie gdy wyjedziemy na wakacje, żeby zaznać takiego pełnego luzu. A potem znowu odstawić. Nie wiem może to jest zły pomysł, tak sobie tylko wymyśliłam. Boje się kochać bez gumki, a chciałabym aby mój zaznał też trochę naturalności bo wiem że mu tego brakuje. ….. już nie wiem sama co robić….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie kochalismy..
to zawsze w gumkach" o jezuuu ratunku buhahahahahahahahahahahahahhahahahaha berry czy ty taka naiwniara jestes ze slepo gumkom wierzysz?:)koniec z tabletkami witaj becikowe hahahahahhahahahahahhahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okres się już \"rozkręcił\" i jest taki jak zawsze, brzuch zaczyna pobolewać. do \"jak się kochaliśmy\" - dziękuję za wsparcie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednym slowem
masz farciora:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikole
Cześć Wam dziewczyny Przepraszam za tak długi czas nieobecności.... Nie mogę nic pisać, próbuję wydrzeć się ze szpon deprechy..... Przesyłam tylko ten topik.... może im więcej w życiu doświadczeń tym mniej pomyłek:-( Pozdrówka i jestem z Wami mimo dziwnych komentarzy osób, kótre nie próbują Was zrozumieć 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już trzeci dzień bez!!!!! Nie wiem dlaczego czuję ogólny spokój, może to jakaś melancholia mnie chwyciła. Mam nadzieje że szybko minie. Jutro w końcu zobacze moje kochanie którego nie widziałam 2 tyg! Nie mogę sie już doczekać. W sumie przestałam brać tabletki ale nie uważam żeby były mocno szkodliwe. Kiedyś zaczełam je brać nie ze względu na antykoncepcje ale dlatego że tydzień po skończeniu okresu dostałam znowu okres- miałam zrobione usg i okazało sie że mam 11 pęcherzy grapha (chyba tak się pisze) wtedy gin przepisał mi cilest (na pewno był sponsorowany bo dostałam jedno opakowanie gratis) po pół roku zmienił mi na diane35 żebym pozbyła sie wąsika (nie był duży). Poprawa lekka, boję się troszeczke teraz czy aby przypadkiem włosy nie zaczną rosnąć ze zdwojoną siłą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikole
Berry dzięki za słowa otuchy:-) Kochane jesteście i trzymajcie się razem dalej Pozdrówka dla wszystkich🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo kobitki ... Nicole - nie jestes sama pamietaj o tym ... a tak w ogóle to daj na siebie jakis @... schudłam 3,5 kg :):):):):):):):):) -- berry w biuscie tez wiec spox :) Berry napisz mi cos wiecej na temat tego celulitisu bo ja tez mam to cholerstwo i to co ja juz w dupsko nie wklepałam to szkoda mowic i poza gładsza skora to efektu nie widac .... Wiosny ma podobno nie byc buuuuuuuu wg opinii synoptyków taka pogoda jak teraz ma sie utrzymac do kwietnia :(:(:(:( 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaa
a jak długie macie cykle po odstawienu..ja jakos czekam teraz tzreci cykl i już 41 dni i nic........sisza.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olaaaa, ja jeden miałam jakoś po 46 dniach, pozostałe w miarę regularnie (25-30 dni) cosmi, odnośnie cellulitu to ja parę razy robiłam już sobie ten peeling z kawy - kofeina ma podobno jakieś własciwości usuwające cellulit i ujędrniające skórę. Biorę ok. 3 łyżeczek kawy i zalewam je małą ilością wody, czekam aż się zaparzy i odcedzam fusy. Do tych fusów dodaję trochę cynamonu i oliwy z oliwek (można też jeszcze dodać trochę soli kamiennej). Do tego wszystkiego dodaję jeszcze trochę żelu pod prysznic i mieszam tą całą papkę. Potem wcieram to wszystko w tyłek i uda - tak jak zwykły peeling. Nawet na twarz też stosuję - sprawdza się super (tylko wiadomo ze tutaj tak mocno nie trę ;). Po wytarciu balsam i skóra jest rewelacyjna! 2 razy w tygodniu powinno być OK. No i łaże na tym stepperze od kulku dni i ćwiczę brzuszki. Kurde, przed wiosną i latem postanowiłam się za siebie wziąć;) Cosmi, i nie słuchaj tych wszystkich co mówią że wiosny nie będzie! Musi być :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berry no cóz sprobuje ten wynalazek zastosowac u siebie :) mam nadzieje ze mi dupsko nie odleci razem z ta papką :) wpisałam w google hasło cosmi i pojawiło sie mnóstwo hostów ale najlepsze jaja były jak zobaczyłam tam tez swoje wypowiedzi z kafeterii :):):):) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki cosmi 😘 jak wrócę z gór :D to sobie na pewno zamówię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa, to Ty kurde nie wiesz cosmi:) PIsałam tu niedawno ze jutro wyjezdzam do Białki Tatrzańskiej i wracam dopiero na dzien kobiet:D Kurde, mam urlop i sie tak ciesze ze nie wiem :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berry Ty przeginasz pałke słowo daje .... baw sie dobrze miśq 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( jestem normalnie pierdołą życiową i nienawidze osranej zimy!Wczoraj mało nie złamałam sobie kręgosłupa bo wypierdzieliłam się pod kioskiem a dziś, na spacerze z psem poleciałam na ryj i całym ciałem przywaliłam sobie ręke. Teraz się zastanawiam czy nie złamana:(Ruszam nią normalnie, tylko napierd*** mnie w okolicy kości łokciowej czy jak to tam się kurna nazywa:(Musze se zaraz octem obłożyć!K****, pierd**** to wszystko, pojade na Hawaje i wale te zimę!!Chodniki oblodzone, że można życie skończyć normalnie! Tak gadacie o tym odchudzaniu, że od samego czytania już przytyłam!Źle to na mnie wpływa i na moja podświadomość...Nie lubię Was dziewczynki:PPiszcie, że jesteście laski:) Bo takie jestescie!!!Za grosz w Was optymizmu moje drogie Panie:) Całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikole
Hej dziewczyny ... "kochanego ciała nigdy nie za dużo" olać to po cholerę siękatować odchudzaniem... czasem trzeba sobie pozwolić na odrobinę przyjemności... ja już nie będę wyczyniała z dietami cud... nie potrzeba... Cosmi dzięki rózwnież Tobie za miłe słowa, ale muszę sama do tego dojść, póki co i tak niestety nie odczuwam nic innego- pustka- chyba trzeba mi jeszcze sporo czasu.... mój mail: eden123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikole
oczywiście pozdrawiam wszystkei kobitki i oby jednak nadeszła wiosna... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na pogotowiu, bo już wczoraj nie mogłam ruszać ręką:(Spuchła mi-ale jest oki-mam tylko bardzo stłuczoną:(Kurde, nawet nie mogę sobie kitki sama związać...bo nie podniosę ręki-mąż czesał mi dzis włoski:)Jest wogóle cudny, pieknie się mną zajmuje i jest gitesowo:)Ech...ja to mam szczęscie-trafiłam na Aniołka, czasem ma rogi ale tylko na chwilę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz tylko
jedna reke??:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A****A napisała
cytuję: "czasem ma rogi ale tylko na chwilę" - czyżbyś mu jednak je doprawiała, a jemu odmawiasz???? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestescie bardzo mało inteligentne, moje drogie wtrącające się jak zwykle pomarańczaki, śmierdzi mi tu \"a kto w tym kiosku\"... Nie \"rogi\" w sensie zdrady, tylko \"rogi\" w sensie zadziorności, charakteru...tak to jest, jak nie czyta się między wierszami i nie zna się kontekstu...BRAWO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz tylko! Zrób sobie warkocza albo koka jedną ręką!Proszę Cię bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×