Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madzik55

Koniec z tabletkami raz na zawsze!!!..albo i nie

Polecane posty

Gość masz tylko
trzeba było oglądać program o kobiecie, która wcale nie ma rąk, tylko nogi, ma dziecko, i tymi nogami robi przy dziecku wszystko,, łącznie z przebieraniem, zmianą pampersów, myciem, przytulaniem, braniem "na ręce", prowadzeniem samochodu, robieniem zakupów - WSZYSTKO BEZ POMOCY MĘŻCZYZNY. Trzeba się uczyć samodzielności, nie wiadomo nigdy kiedy się przyda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A****A: bez insynuacji proszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja mam odwagę występowac pod własnym nickiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak będę miała ci coś do powiedzenia, to nie omieszkam, wierz mi!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co tu taka cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..bo ja się uczę samodzielności bez meżczyzny :) ..napisze co i jak ..bo teraz mam trochę ganiania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik to gratulacje
czy raczej nie? Jesli tak ma byc lepiej, to może rzeczywiście dobrze robisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze na razie powstymaj się z gratulacjami..bo dopadły mnie dziwne myśli..musze pobyć trochę sama..przyzwyczaić.. zobaczyć jak to jest...ale czuje w powietrzu wolność...pięknie pachnie.. nowy rozdział w moim życiu własnie się rozpoczyna.. pozdrowienia dla Was dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik, zmiany sa w życiu niezbedne bo tak naprawdę tylko wtedy ma ono sens jak cos się dzieje:) Ja kocham zmiany, uwielbiam wprowadzać je w życie:)Kazda zmiana-nawet najdrobniejsza sprawia mi radość-czasem wystarczy, że przestawie fotel w inne miejsce i juz jest super:D Wniosę trochę pesymizmu na ten topik-czuję się jak skład złomu:(Tragicznie sie przeziębiłam (znowu!!!) i jestem przed okresem a co za tym idzie to każdej z nas wiadomo-bolące piersi, brzuch jak balon i dzika nerwówka o zasłoną zupę:P Całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze, że spasłam sie troche przez zimę:P ale i tak ciągle myslę, że jestem szczupła i wogóle:D To pomaga:) Żadne diety nie wchodza w grę-mowy nie ma, za bardzo kocham jeść:) Na sport nie mam czasu, łażę jedynie z psiakiem:) Ale za to piję hektolitry czerwonej herbaty, bo ona zawsze cudownie zbijała tkankę tłuszczową:) Bynajmniej u mnie-wystarczył miesiąc, żeby pozbyć się brzucha. Piję ją od kilku dni i juz czuję się lżejsza-zaparzam sobie 2 litrowy słoik i popijam cały dzień a potem fusy zalewam 2 raz i znowu popijam:) Ważne, żeby woda nie była wrząca a taka z 95 stopni. Zaparzam 5-10 minut. No i wazna jest herbata-tylko Bio Active-i tylko liściasta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boliiii
dziewczyny pomozcie! odstawilam 3 tyg temu tabletki i wczoraj dostalam jakis potwornych bóli,takich jakie mialam jako nastolatka w czasie okresu:( co sie dzieje? polaczone to jest z bólem krzyza myslalam,ze wczoraj zwariuje,zaylam no-spe i po 5 min ja zwymiotowalam,pomogl ketonal:( czy ktoras z Was tak miala? wybieram sie do mojej gin,ale ona przyjmuje dopiero w piatek.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop do góry
do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boliiii Ja tak mam co miesiąc, właśnie dzis był TEN dzień-koszmar!!2 Ketonale i po kłopocie-inaczej bym zeszła.Zawsze staram się zapobiegać i za wczasu wziąć pigułkę ale dziś ból mnie obudził i było po sliwkach:( Kicham, prycham, ręka boli, brzuch bolał...Ehhhh, na złom ze mną...Pewnie, żeby mnie zezłomować trzeba by było dopłacić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boliiii
ale ja powinnam dostac okres dopiero 12 marca,wiec co to za bole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, no to kurcze, może jajeczkujesz???:) Bardzo mozliwe choć coś szybko jak po odstawieniu pigułek...Kurcze, nie mam pojęcia ale wiesz, po pigułkach wszystko się chrzani...Potrzeba czasu nim się wszystko ułoży, a jak masz pietra to idz do ginekologa, tak bedzie najlepiej:)Ciężko tak doradzac telepatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zać wróciła z piknych Tater hej :) Było zarąbiście, tylko ze sobie na stoku nosa rozbiłam. Pojechałam sobie na trudniejszy stok i poleciałam głową w dół i nosem po goglach i nartach i znowu chodzę ze strupem na nosie - a dopiero co sie wyleczyłam z tego wypadku z kaloryferem;) Przytyłam następne 4 kilo, zwazyłam sie w pracy dzis na wadze (bo w domu nie mam) i wyszło 61 kilo! Normalnie przed wyjazdem bylo 57. Ale gospodyni tak zajebiscie gotowała ze jadłam za dwóch albo za trzech! I co z tego ze od rana do wieczora sie na nartach jeżdziło, jak żarłam jak opętana i piłam piwsko! Tak to bysmy zostalil do konca tygodnia ale dzis w pracy jest szkolenie i musialam wracać 😭 Pogoda byla rewelacyjna, śnieżek i słoneczko, z okna Tatry było widać, ech... ciężko jest wracać. Całuję WAs mocno i musze lecieć na to szkolenie nieszczęsne 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo a ja wracam do Was po gigantycznej grypie ..... od której uwolniłam sie po prawie dwóch tygodniach ... berry ale Ci zazdroszcze , ja moze zrobie susa do Szczyrku w niedziele. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się spasłam..mam katar ,kaszel i ogrooomny łeb! źle mi na swiecie dzisiaj.. cosmi jak to zrobiłas? te 5kilosów? ja mam taki apety że bajka!..na wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam drogie panie, dzieki wam za taki topiczek to chyba dzieki niemu w koncu zdecydowalam sie odstawic tabsy:), jeszcze dwie tabletki do konca opakowania i koniec:), juz mi lzej na sama mysl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika.o
czesc dziewczyny!DZIEKI waszym opowiastkom zdecydowalam skonczyc z hormonami,przez ponad 5 lat bralam tabletki a przez ostatnie kilka miesiecy plastry evra,nie polecam nikomu,czulam sie po nich tragicznie,mdlosci,zawroty glowy,nawet wymioty a najgorsze byly zaburzenia wzroku,normalnie oczy mgla mi zachodzily a ze czesto prowadze samochod i na dodatek woze moje dzieci wpadlam w panike....wtedy zaczelam w internecie szukac potwierdzenia dla moich obaw ze sie sama wykanczam.....i znalazlam,wiele osob mialo podobne objawy,szczegolnie na niemieckich forum mozna o tym poczytac,tu plastry sa niezwykle modne,ale niestety to jeszcze gorsze od tabletek,dawka hormonow podwojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika0329
witam wszystkie czytelniczki :) mam pytanko i może ktos mi udzieli informacji, poniewaz skonczył mi sie okres 2 dni temu i potrzebuje pilnie zacząc brac tabletki (pilny wyjazd :) wiec czy musze czekac do nastpenej miesiaczki co byloby bez sensu bo zdaże juz dawno wrocić czy moge teraz zacząć brac? prosze o informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik - polubiłam uczucie głodu :) ..... a tak na serio to troche samozaparcia + nerwy i gotowe :) buziaki dla wszystkich kobitek 👄 miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik - polubiłam uczucie głodu :) ..... a tak na serio to troche samozaparcia + nerwy i gotowe :) buziaki dla wszystkich kobitek 👄 miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś postanowiłam skurczyć sobie żołądek, bo przecież mogę żreć tyle jakbym miała z trzy żołądki a nie jeden. Normalnie mam taką pojemność po tych górach i tamtejszym żarciu że aż się boję;) I dziś własnie postanowiłam go troche skurczyc i zjem dzisiaj 2 mandarynki i dwa jabłka. Juz jestem głodna, ale trudno, dam radę, kiedys juz miałam taką dietke przez 3 dni, wiec bedzie dobrze. W sumie to nie chce schudnąć, bo na buzi i dupcia zrobiły się fajniejsze, ale ten brzuch:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziouchy!! ja zakupiłam sobie stepperek i codziennie 40 minutek drepcze sobie i... czuję sie swietnie i widze róznice - jędrniejsze ciało i lpesza kondycja!! pozdr ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosmi, zamówiłam sobie ten żel intymny ATW co mi linka niedawno podrzuciłaś:) będę wypróbowywać, mam nadzieje, ze szybko przyjdzie. Ja jestem juz po 1 jabłku, 1 pomarańczy i 1 mandarynce. Nie jest tak źle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berry fajna rzecz ten żel zobaczysz. J dostałam w prezencie od kolezanki mydło które ma w skladzie 90 % oliwy z oliwek, wyglada gorzej niz szare ale jest super. Nie trzeba po kapieli balsamowac ciała. 3majcie sie cieplo. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętacie mnie jeszcze????Czytam Was jak tylko dorwę się do kompa,niestety \"stary\" ;-)pilnuje,żebym za długo nie siedziała!:-P Po kolei: dwa dzieciaczki jak były tak nadal są !wszystko jest ok! Badania ok!Jestem w 12 tygodniu i czuję się jak ociężała krasulka:-)Brzuchol mi ostatnio wywaliło,więć się już nie dopinam w swoje spodnie!!Jak tak dalej pójdzie to przed porodem brzuch będę woziła przed sobą na taczce:-( :-P :-P Jestem od wczoraj rozbita!!!Koleżanka urodziła wczoraj syna i podejrzewają zespół downa.Wszystko w czasie ciąży było ok,robiła badania nawet te na rozpoznanie zespołu...i co z tego???Wina lekarza,który nie wie co robi ???..... Idę coś zjeść ,bo szkraby głodne.... Do usłyszenia Cosmi,Berry,A****A,Madzik - WIELKA BUŻKA!!!!!!👄 ....dla innych również pozdrowionka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała! 😘 super, ze wszystko w porzadeczku z Twoim brzusiem:) A odnosnie lekarzy to zawsze znajda sie jacys debile, ktorzy czegos nie dopatrzą i potem sa własnie takie sytuacje jak u Twojej koleżanki. Bardzo jej współczuję. Pewnie jeszcze kupę kasy wydała na te badania, a okazały się niewiarygodne:( A moze skończy się tylko na podejrzeniach, kto wie, trzeba mieć nadzieję. A Twój brzuchol to niech sobie w spokoju rośnie, w końcu musi pomie ścić dwa szkraby:D Całuję Cię mocno, mocno 😘 😘 Trzymaj się i wpadaj do nas częściej - powiedz mężowi, ze tylko na chwilkę do swoich wirtualnych psiapsiółek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny tak czytam was i troszke sie wystraszyłam tabletyek,a dokładniej skutków ich brania:/ biore od niedawna tabsy i dopiero sie z nimi oswajam,lekarka poleciła mi harmonet,mam takie pytanko do której grupy on sie zalicza:bo wymieniacie czasem że ten ma duzo hormonów a inne tabsy mało,wiec harmonet do czego sie zalicza?? Długo zastanawiałam sie czy wogóle zaczynac zabawe z tabletkami,ale wkoncu sie skusiłam,napoczatku była trahedia,no byłam nie dowytrzymania,ale teraz nie mam zadnych objawów,czuje sie jakbym wogóle nie brała tabletek,mam ochote na sex,nie narzekam w tym kierunku,nie mam hustawek nastroju,celulitu itp.Zastanawiam sie tylko czy poprostu ich nie mam bo to dopiero poczatek:/ i wsyztsko przede mną:/ najbardziej boje się raka i jakichś torbieli itp paskudztw:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×