Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madzik55

Koniec z tabletkami raz na zawsze!!!..albo i nie

Polecane posty

Witam, bardzo proszę nie kontynuować smutnego wątku śmierci, tu się mamy podnosić na duchu (a póki co nikt nie umarł, wiec nie trzeba) i miło uciekać od rzeczywistości! Ja powiem tylko, że tez mam nieco takich dramatów w bliskiej rodzinie...rodziców na szczczescie mam, ale wiem o czym mówicie...pozdrawiam! Fanko! :) Tak ja tez polecam Lactacyd.Do nabycia w drogeriach i aptekach.Emulsja i płyn bodajże.Której jest gętsze..cena- lekko wyzej 10zł...Bardzo dobry! A tych syfów nie łykaj nigdy, tak trzymaj! cosmi! lepiej późno rzucić niż...eh, co za syf, że człowiek to odstawia dopiero jak się organizm upomni...też tak miałam.. życzę dużo zdorwia i wszystkiego dobrego! tekst z naroślą na szyji jest rewelacynjy!!!!! :D :D :D w cholere roboty mam...........:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HeYaH kurcze dziewczyny czy jak mam uplawy po nowych tabl to znaczy ze są dla mnie zle bo jak bralam inne to nie malam :( poprzednie byly z wieksza dawka hormonów (yasmin, jeanine) a teraz harmonet i jest takie brązowy śluz:O:O:O bleee mam nadzieje ze to ie ciąza wiem ze juz panikuje a to normalka:O pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruttella
no hej hej:) to już...hmmm 3 tygodnie bez regulonu:)))) ech, calliem fajnie tylko trochę żal tej swobody:/ ale poza tym to nic takiego, no mo.że poza tym ze mam fajne owulacyjne nastroje:))) i moje oczy tolerują szkła kontaktowe:) ech... ciekawe czy wezmę ... na razie myślę i pozdrawiam was serdecznie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frutella piszesz, że narazie myślisz. A ja Ci mówię, że jeśli faktycznie pomyślisz, to juz nie weźmiesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eewwaa !!! No to normalka! Organizm sie przyzwyczaja do nowego syfu...Jak sie z nim oswoi to plamienia znikną...Bleeeeech!! Nie zazdroszczę Ci!! Mnie sie zrobił syf na brodzie!!!!Litosci!!!!No tego jeszcze nie grali, jak Boga kocham! Jestem szcześliwa bo okres mi się skończył:D Co do płynow do higieny intymnej...ja jeszcze dodam swój ulubiony prócz ogólnie reklamowanego na forum:) (który tez uwielbiam) mianowicie Odświeżajacy płyn do higieny intymnej Dr Irena Eris :) Lirene. Jest bardzo fajny i nic mnie po nim nie swedzi:) Polecam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewwaa- ja uważam to co A****A w tej sprawie...ale ciąża to nie jest, spoko! chociaż ja bym chyba wolała ciąże jak to gówno... futella- i tak trzymać!!!!! pomyśl i podejmnij jedyną słuszną decyzję!;) A****A- a ja mam syfy, jakies ślady po tych co były i jeszcze mi uczulenie na ryju wylazło!! ki cholery nie wiem od czego... :o fu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak slucham o tych waszych pryszczach to sie blada robie , co to będzie jak ja rzuce przeciez mi tabl spadly z nieba jesli chodzi o cere, teraz mam zamiar po lecie kupic dobry krem na blizny i leczyuc ladnie do samutkiego konca:( a jak rzuce.... to wszytko pojdzie na marne😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helooo. A mi ostatnio jakby syfki zmalały.:-) Od jakiegos czasu używam serii \" czysta skóra\" Garnier i tak jakoś lepiej to wszystko wygląda.:-)Szczególnie fajniutki jest kremik z tej serii:usuwający niedoskonałości skóry(Z CYNKIEM I KW.SALICYLOWYM).Po nim się nawet nie świecę ,jest lekko matujacy.:-) Mam nadzieję,że niedługo pozbędę się kraterków na mordce !:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszem
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonnie_blue
ja tez musze odstawic, ale na miesiac-dwa. gora trzy. Az nie wiem jak to znowu bedzie z odstawieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turcja
Dziewczyny ja dzisiaj odstawiam tylko ze jestem w polowie opakowania ale musze bo zle je toleruje Boje sie ale wierze ze bez nich bedzie mi lepiej Boje sie tylko krwawienia bo podobno po odstawieniu w trakcie brania to jest nieuniknione :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turcja- podobno mogą być plamienia albo nawet normalna @ jesli je teraz odstawisz.Popieprzy Ci sie cały cykl.Może poradż się gina co masz w takiej sytuacji zrobić? Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powiedzcie mi na jakich zasadach funkcjonuje w polsce separacja? i czym rózni się od rozwodu?wiecie mozę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik- słabo się orientuję w tym temacie,ale wiem tyle,że:separacja może być orzeczona przez sąd na podstawie wniosku jednego z małżonków lub obojga.Sąd od dnia ustanowienia separacji ustala rozdzielnośc majątkową i opiekuna jeśli jest dziecko.Małżeństwo jest zobowiązane do wzajemnej pomocy.Żadne z małżonków nie może się hajtnąć,bo to nie rozwód,nie można też wrócić do swojego nazwiska.Po prostu razem nie żyjecie,ale nadal jesteście małżenstwem.Separację można przerwać na wniosek obojga małżonków,zostaje to jednak wszystko wpisane do akt małżeńskich w usc.Aha,no i nie zawsze sąd musi dać zgodę na separację.Po jakimś tam długim czasie separacji , można uzyskać rozwód.No to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelkka
Dziewczyny! czytam Wasz topik i dotarlam do 32 strony i bede czytala dalej bo warto ale chcialabym teraz sie was o cos poradzic. Zwrocilam sie z tym probleme do giligili ktora na innym topiku udziela odpowiedzi o antykoncepcji jednak chce sie i do Was zwrocic z moim klopotem: od roku i 3 msc biore Cilest, dzis wieczorem wsumie teraz powinnam wziasc 3 pigulke ale sie waham bo chce je odstawic. dlaczego? bola mnie nogi, jak dotykam lydek czuje ze sa twarde i nabrzmiale. Wiem ze nie powinno sie przerywac pigulek przed koncem opakowania ale z drugiej strony martwie sie o nogi co o tym sadzisz, jakie jest twoje zdanie? i kolejne pytanie: czy spotkalas sie z problemem bolacych lydek przy braniu pigulek? czy jesli bola mnie przy cilescie to mozliwe ze beda bolaly przy kazdych innych pigulkach? czy nie jest to konieczne? bo np cilest ma za duzo hormonow? czekam na odpowiedz pozdrawiam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej Nelkka!! Szybko odstawiaj tablety ja tak miałam też po Gravistacie (one są mocne, ale musiałam je brać ze względu na niedobory hormonalne jakie mi się po ciąży zrobiły), to oznacza początki zakrzepicy żylnej!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniecccccccccccccc
Koniec z tymi tabletkami, wczoraj wzielam ostatnia i ciesze sie ze nareszcie sie od nich uwalniam. Szczerze to juz nie pierwszy raz, co chwile zrywalam z tabletkami ale znowu do nich wracalam, naprawde moje libido jets bliskie zero a na dodatek przytylam, wkurzam sie na wsyztko i jest mi zle. Koniec z tabletkami !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie strzimia
odstaw to. I nie pisz o tym na kazdym topiku. Dziewczyny odpowiedzialy ci na Twoim topiku, u giligili tez masz odp.Idz do lekarza i go sie zapytaj a nie zasmiecaj forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nelkka !!! Mi po jednych puchły nogi a po drugich miałam mdłosci a po trzecich puchłam a po czwartych miałam stany lękowe...Normalnie jak nie urok to sraczka;) Wiecznie cos nie grało!! W końcu dostałam szału, wypierdzieliłam poł opakowania do smieci i olałam sprawe na dobre. Wiem, że powinnam wziac do końca ale miałam juz serdecznie dość! Moja kolezanka wbrew moim prośbom zaczęła brac Diane 2 miechy temu i teraz jak na nią patrze to aż mi się włos jeży! Ona puchnie jak balon. W oczach!! Z dnia na dzień jest coraz wieksza...Pyta mnie czy ja tez tak miałam...Wiec odpowiadam tylko...\"a nie mówiłam?\" Madzik, co Ty kombinujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie madzik????!! podrzuć no tu więcej newsów! Już naprawdę nie możesz dłużej wytrzymać ze swoim slubnym? Czytnij sobie to: http://separacja.pl/ Ja bym się nie przejmowała, ze to połowa czy poczatek opakowania! Jakby mi sie coś takiego z nogami działo (czy z czymś innym) to od razu bym wypieprzyła to gówno do kosza! Tak jak A****A zrobiła! Dzis ide na pogrzeb tej mojej sasiadki i jestem rozwalona na maxa. Okazało sie ze w ogole to ten czerniak jej wycieli jak miała 20 lat, potem miala przerzuty na płyca, a od roku nowotwór zaatakował mózg i tak czekała na śmierć na morfinie.. Szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny kochane....w moim małzeństwie zaczynają się dziac cyrki..chociaż staramy sobie nie skakać do oczu i wszystko załatwiać w miarę pokojowo bez zbędnych emocji.. to wszytko trwa juz kilka dobrych miesięcy..a moze więcej?..i nie wygląda na to że się poprawi..i włąsnie padła taka propozycja..to tylko propozycja ale..musimy oboje to przemyśleć..i dowiedzieć się jak to wszystko przebiega..i wygląda, olki mi szkoda..ale ogólnie na zewnątrz oczywiscie bardzo się \"kochamy\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam !:D spedzilam super 4 dni z Misiem:) nawet sie nie kłucilam ( tzn nie klucilam sie tak jak zwykle) chcialam zeby to bylo fajne zakonczenie wakacji:) strałam sie:D :D Madzik dobrze zrozumialalm ...masz juz dosc męza:(to jest takie zjebane ze ludzie po latach sie odkochują ja zawsze marzylam o milosci do grobowej deski:( mam nadziejke ze u was i u mnie bedzie dobzie pap🖐️:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik! Kurka, nie napisze, żebyscie odpoczęli od siebie bo biorac pod uwagę jego pracę i tak często od siebie \"odpoczywacie\". Nie bedę dawać Ci rad ani \"matkować\". Poprostu rób tak, żebyś była szczęśliwa:) Sama najlepiej wiesz, co dla Ciebie jest najlepsze...To smutne, co napisałaś ale skoro to jedyne wyjscie to nie ma o czym gadać.Wierze, że wiesz, co robisz:) Całuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rachell
Kurde dziewczyny i znowu powiało tu smutną atmosferą....:-( madzik a może te problemy wynikają z tego że on czuje się przez Ciebie w jakiś sposób odrzucony.....? Ja tak miałam kiedyś ze swoim Słonkiem i do głowy by mi nie przyszło że to on czuł się niechciany przeze mnie, gdy ja miałam wrażenie że to właśnie ja stałam się dla niego obojętna.... Pozdrawiam i trzymam kciuki za przemyślane i pomyślnie podjęte decyzje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik- napiszę to co Rachell: trzymam kciuki żeby było dobrze.Podejmniecie napewno słuszną decyzję dla Wszystkich. :-( :-( :-( Będzie dobrze!!!!!!!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem za tym, zeby robić tak, aby Wam obydwum (kurdem chyba nie ma takiego słowa;) żylo się jak najlepiej, jak potrzebujecie troche wytchnienia od siebie, może czasu, to pewnie jest to dobre wyjscie. Całuje mocno i na poprawe humoru załączam kawał: Młody hipis wsiada do autobusu i zauważa młodą i bardzo ładną zakonnicę. Siada więc koło niej i pyta czy nie chciała by z nim uprawiać seksu. - Nie! - odpowiada zakonnica. - Jestem poślubiona Bogu. - Wstaje i zmieszana wysiada na następnym przystanku. Kierowca autobusu, który słyszał całe zamieszanie odwraca się i mówi: - Jeśli naprawdę chcesz się z nią przespać to mogę ci powiedzieć jak. - Nawijaj! - odpowiada hipis. - Ona codziennie chodzi o północy na cmentarz na nocne modlitwy. Wystarczy, że ubierzesz się w białą szatę z kapturem, obsypiesz brodę świecącym (fluorescencyjnym) proszkiem, wyskoczysz znienacka i powiesz, że jesteś Bogiem!. Tak też hipis zrobił. Przebrał się, wyskoczył zza na nagrobka i powiedział, że jest Bogiem i chce się przespać z zakonnicą. Zakonnica zgodziła się bez gadania ale poprosiła żeby był to stosunek analny bo musi ona pozostać dziewicą. Hipis zgodził się a gdy skończył zrzucił kaptur i krzyknął: - Ha, ha, jestem hipisem! - Ha ha! krzyknęła zakonnica. Jestem kierowcą autobusu! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontrolerka pol
ja tez chcę odstawic...bo jak zauwazyłam to kochac sie mam ochotę raz na miesiąć albo i rzadziej...to straszne...mam jakieś doły i humory...biorę Dianę..a po waszych wypowiedziach widzę ze to paskudztwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berry- haaaaaaaaaaahaaaaaaaa usmiałam się ,dobry kawał , jeśli pozwolisz puszczę go dalej znajomym.:-D Kontrolerka- rzucaj w cholerę ,napewno bedzie lepiej!!:-) Madzik- napewno to wiesz,że dzieci cierpią najbardziej w takich sytuacjach(ile Twoja córa ma lat)? Bedziesz potrzebowała dużo siły ,żeby przejść przez to.Ale pamiętaj: ZAWSZE PO BURZY PRZYCHODZI SŁOŃCE!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×