Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niezdecydowana 75

Białystok - Zamenhofa

Polecane posty

kasiaposfa=> ja również nie jestem z Białegostoku i robiłam posiew od razu po zleceniu przez dr Lipskiego tego samego dnia, po wizycie. Żadnych papierów z sanepidu nie przynosiłam. Załatwiłam od ręki i wróciłam do domu. Nawet badania wyślą Ci pocztą jak powiesz że nie jesteś z Białego. Tylko musisz zapłacić za znaczek bo chyba bieda u nich straszna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym...przecież to dwa kroki od kliniki...nie wiem dlaczego jeszcze nie zrobiłaś tego badania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzial
Lipski wysłał Cię do Eskulapa, bo tam badanie jest tańsze. Wiem, bo sama również tam robiłam. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaposfa
ja nie wiem gdzie to jest, zrozumialam go abym szla do siebie panstowo. Nie rozumiem tego ze wszyscy lekarze robią posiew a on akurat nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie Lipski odesłał na posiew do Eskulapa ale gdy zaszłam i okazało się, że niema położnej która to robi wróciłam do kliniki i sam mi go pobrał gdyż jestem z poza Białegostoku. Kosztowało to 50 zł ale musisz to zrobić a w Eskulapie podobno mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brasco
Witam wszystkie mamy , jestem w 34 tyg. ciąży, rodzic będę u Arciszewskiego przez cc, termin na prawdopodobnie 14 sierpnia, jeszcze miesiąc. Jestem pacjętką dr. nowaka i jestem nim zachwycona, jest świetny, także on będzie robił cc. Czy któraś z was ma termin podobny?:)Ja już nie mogę doczekać się kiedy będzie po wszystkim, tak mi się chce mojego dzieciątka. Pozdrawiam was mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaposfa
Hej ja mam prawdopodobnie ciecie 21 sierpnia, ale mój lekarz prowadzący wybiera sie na urlop i w tym wypadku nie wiem jak to bedzie. Mi juz tez sie chce maleństwa. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brasco
Kasaiaposfa a kto jet Twoim lekarzem prowadzącym????Ja to już mam coraz większe nerwy, i bym wolała już mieć to za sobą, no ale jeszcze trochę, to moje pierwszed dziecko, wiemy że będzie synek:) Czy już lekarz mówił Ci o tym że bedziesz miała wymas robiony? Ja na wizyte jad e po 20-tym myśle , ze wtedy lekarz zleci mi ten wymas,a może sam zrobi, bo jak wyżej dziewczyny pisały to dr. Nowak sam robi. Dziewczyny, czy stosowałyście przed cc te czopki glicerynowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewinnamagdaa
Brasco ... tak mi dr nowak mowil zeby ich uzyc :) hehe noi oczywiscie pozniej cewniczek..czekamy pozniej jak juz bedzie po wszystkim na relacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaposfa
Hej moj lekarz dr Lipski. U mnie tez synek bedzie (Filipek). Termin z miesiączki mam 28 sierpnia, mialam miec ciecie 21,ale lekarz idzie na urlop i zaproponowal mi 24 . Wolalabym wczesnie. Zobaczymy jak bedzie. Posiew ma sam mi pobrac teraz jak bede miala wizyte. Boje sie zeby tylko wczesniej nie urodzic, bo wtedy musialabym rodzic w normalnym szpitalu. O co chodzi z tymi czopkami? One są konieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brasco
poprosiłam Pań z recepcji o spis co trzeba miec na poród i jest tam napisane o zastosowaniu czopków glicerynowych odbytniczo w celu oczyszczenia dolnego odcinka przewodu pokarmowego:) jak bedziesz na wizycie to powiedz do tych Pań ze chcesz spis rzeczy jakie powinnas mieć na poród to dostaniesz tą kserówke.:):) U mnie synek będzie Kubuś:) a termin z usg wypada na 22, a cesarke lekarz mowił ze mozna w sobote z robić tydzień wcześniej, ale w kalendarzu wypada świeto wiec pewnie bede miała 14, a moze 17 , chciałabym już mieć 14 :)bo boję się ze poród moze sie sam zacząć, a tego bym nie chciała. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnośnie tych czopków, ja też miałam wyznaczony termin cc więc ich uzyłam( aż cały 1 a nie 2 jak zalecają ) ..i szczerze to niewiem czy one cos mi pomogły bo Kubus urodził się w poniedziałek a ja niemalze od soboty juz nic nie jadłam-tak sie bałam;)...ale strach jak sie okazało ma wielkie oczy;) pozatym lezała ze mna dziewczyna która przyjechała tylko na ktg i okazało, ze jednak bede ciąc tego samego dnia bo pepowinka na szyjce małej sie zaplatała i jak opowiadała godzinke przed ktg zjadla 2 hot-dogi,kawałek pizzy;)...i nic sie nie stało...bez czopków obyło.!!! A z tym dr Lipskim - to dziwne jakies-czyzby taki zbieg okoliczności- ja rodziałm w grudniu chociaz termin miałam na styczen to dr Lipski tez miał urlop wiec zamiast ciac mnie ok 2-3 stycznia miałam cc-29 grudnia i tym sposobem mam synka z zesżłego roku(z jedenj strony dobrze-,ale z drugiej jednak najmłodszy,ale co kłocic sie miałam???!! w maju z kolei rodziła moja znajoma z pracy i tez ciał dr Lipski kila dni wczesniej niż z reguły to robia-bo tez miał urlop.teraz kasiaposfa-ta sama sutuacja:) trzymajcie sie mamusie to wszystko tylko tak strasznie wyglada;)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaposfa
no własnie taka sama sytuacja. A ja bardzo sie boje i wolałabym wczesniej. Pogadam z nim, może ktoś inny wykona ciecie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brasco
MM 83 to gratulacje synka, a jak dochodziłaś do siebie???mocno ta blizna ootem boli????i po jakim czasie podali Ci synka???I czy mąż lub ktoś z bliskich był obok gdy miałaś cesarkę? Ja chcę aby mąż, jak będzie to możliwe przeciął pępowine. Ja już liczę dni:)jeszcze mieśiąc a synek okłada mnie z każdej strony:) Kasiaposfa, nie przejmuj się za wczasu, porozmawiaj z dr. Lipskim moze będzie mógł ci zrobić cc dr. Nowak, ja spytałam swojego lekarza juz na początku kiedy jedzie na urlop bo bałam sie ze właśnie w śierpniu, ale on jedzie w lipcu i tylko na tydz.:) Z dr. Nowaka jestem bardzo zadowolona jest super i mam kolezankę która miała u niego dwie cc i mówiła ze ładnie blizna się goiła i była zadowolona bardzo. Odzywajacie się mamusie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brasco-ogólnie dosyć szybko dochodzi sie do siebie,najtrdniej wstać pierwszy raz po cc bo troche w glowie kreci i szew ciagnie,ale da sie przezyc. Poza tym pielegniarka jest cały czas jesli tego sobie zyczysz pojdzie z Toba nawet do łazienki.a co do szwu to ładnie sie goił gdyby nie moja głupota to pewnie by wszytsko było idealnie.otóz ostatnio za duzo troszke dzwigałam i pusciła mi petelka na szwie,ale na szczescie nie było to nic groźnego,nie trzeba ani szwów tylko poprostu uwazac na maxa. Ja niestety jestem w takiej sutyacji,ze mojego meza ciagle nie ma bo tylko on w domu teraz pracuje a ja jestem zdana tylko na siebie a wiec zakupy,kapanie noszenie małego itd wszystko praktycznie na mojej głowie....a moj synek jednak ponad 8 kg juz wazy. a co do podania synka to odrazu jak z bloku cie przywioza przełozą na Twoje łozko podaja dziecko.Z kolei co do obecności meża to u nas nie było problemu dr Lipki odrazu zgodził,zgłosilismy wczesniej,ze chcemy,zeby maz ciał pepowiene i jak byłam na bloku to on czekał na sali obok podała mu pediatra kubusi i ciał. A dr Nowak tez chyba nie robi problemy bo Magda tzn. nasza niewinnamagda:) miała przez niego cc robione i z tego co wiem tez nie robił problemu. Aha i jesli chcecie,zeby maz czy ktos inny Wam bliski ciał pepowinke niech wezmą aparat mozna robic zdjecia,naprawde pamiatka na całe zycie:) w razie jakichs pytan piszcie postaram odpowiedziec...a teraz uciekam bo mam synka takiego uczuleniowca,ze mi sie chyba dzisiaj biedaczek na smierc zadrapie...a wystarczyl tylko jeden dzien bez kapania w Oilatum;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaż855
teę chcę rodzić w tej klinice, powiedzcie jak często chodzicie na wizyty kontrolne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaposfa
wizyty są co 4 tygodnie. Czy są jakies jeszcze przyszle mamy które mają termin ok.20 sierpnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Jestem w 34 t.c. Termin z miesiączki wypada na 24 sierpnia. Obecnie zastanawiam sie gdzie rodzic - panstwowo czy prywatnie, w Białymstoku czy okolicach. Wczoraj wymyslilam ze moze jednak prywatnie i zapisalam sie na wizyte kontrolna do dr Nowaka na ul. Zamenhofa. Nastawiona bylam na porod naturalny a tu na tym forum wszystkie piszecie o cesarce. Dlaczego taki wybor? Czy u Arciszewskich nie rodzi sie narutalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaposfa
ja mam wskazanie ze względów neurologicznych i dlatego mam miec cesarkę. może sie spotkamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewinnamagdaa
ja tez mialam wskazania do cc bo mialam malowodzie.. a co przecinana pepowinki to niema zadnego problemy po wyjeciu z brzucha przenosza go do pokoiku gdzie jest tato i mozna cykac zdjecia ( super pamiatka) noi czy maqz czy kto jest z najblizszych moze przeciac pepowinke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaposfa
hej a co tu tak cicho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewinnamagdaa
niewiem wlasnie :( hyh moze podostawaly skurczy ;p albo za ciezko juz hyh jak jak bylam w ciazy w 9 miesiecu to ledwo chodzilam bo niedosc ze maly ciezki to jeszcze tak sie wiercil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaposfa
a ja jestem teraz w 9 m-cu ciązy i latam jak rakieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eiveeee
Kasiaposfa a możesz dokładniej napisac jakiego rodzaju masz problemy neurologiczne? bo właśnie ja też jestem pod opieką neurologa, nigdy nie pytałam w wskazanie do cc, a boje się porodu sn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewinnamagdaa
kasiaposfa a chlopczyk czy dziewczynka? i czy jest juz wybrane imie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaposfa
hej mam zrosty na kręgosłupie. W wskazaniu napisal neurolog schorzenia kręgosłupa i tez sie boje porodu naturalnego dlatego też chcę cesarkę. Bedzie chłopczyk- Filipek. Mam nadzieje ze dotrzymam do terminu i bede rodzic w klinice. Juz bym chciala miec to za sobą, problem w tym ze jeszcze mój lekarz idzie na urlop, może ktos inny zrobi mi cesarkę.Zobaczymy jak bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewinnamagdaa
slicznie Filipek moj nazywa sie Gabryś :) a jesli nieodtrzymasz do terminu to tez jesli zajedziesz to beda robic ci cesarke..ale wiesz ja tez tak mowila aby dotrzymac .. i chociaz mialam kilka dni do terminy wtedy kiedy robilicesarketo nawet niemialam skurczy jeden ale to nawet niewiedzialam ze to skurcz hehe na ktg lekarz mi powiedzial ze to byl on...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaposfa
ale boje sie ze nie bedzie miejsc i odeslą mnie to szpitala panstwowego, a jak juz jest ustalony termin to wiem ze mam miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brasco
Dziewczyny mi zostało do cc jeszcze 24 dni, a juz jakosc dziwnie brzuch boli, jutro jade na wizyte, moze cos się dowiem, jeszcze nie miałam robinego ktg, w którym tyg. ciąży zaczynają je robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaposfa
Brasco trzymam kciuki żebys dotrzymała do tej daty. Nie wiem kiedy robią ktg. Jak wrócisz z wizyty to napisz co lekarz mówił. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×