Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niezdecydowana 75

Białystok - Zamenhofa

Polecane posty

Gość Tofka
Dziewczyny jesteście super.Dziękuję Wam bardzo. A może ktoś ma podobny termin do mojego? w okolicy 15 września?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hello1234
U mnie też minęło 3 tygodnie od cc na Zamnehofa. W miarę szybko dochodzi się do siebie, chociaż jeszcze troszkę boli mnie ten szew to i tak nie żałuję że zdecydowałam się na cc. Jeśli będę miala następne dziecko to też będę rodzić przez cc. Oszalałam dla swego synka i bardzo go kocham, ale tak miło wspominam wszystkie wizyty w tej klinice i oczywiście sam poród, że chyba tęsknię za ciążą i tymi wszystkimi comiesięcznymi wizytami w klinice, które uwielbiałam no i oczywiście samym porodem. Może dlatego, że to moje pierwsze dziecko, więc każdy dzień był dla mnie wielką niespodzianką, to było coś nowego, nie znanego. Dlatego tęsknie za tym wszystkim, bo wiem że przy drugim nie będzie tak samo, nie będzie takie nowe i nie znane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hello1234
A najgorsze, że w poniedziałek mam wizytę kontrolną, więc wszystkie wspomnienia wrócą. Przez te hormony to ja jakaś sentymentalna się zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co , ja też tęsknię za brzuszkiem, jak zachodzę do kliniki z malutką i przychodzą dziewczyny z brzuszkami to im troszkę zazdroszczę i mówię do męża , że też bym chciała taki. Już nie pamiętam o trudnych początkch ciąży mdłościach , zgagach. U mnie zaczął się trzeci tydzień po porodzie, chociaż termin mam na jutro, tzn. miałam. Tak się składa, że moja starsza córcia jutro obchodzi urodzinki i dla mnie to szczęśliwy dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaposfa
mi tez fajnie było byc w ciązy, tesknie za tym wszystkim. U mnie tez dzialają hormony, czasami zbiera mi sie na płacz(tak bez powodu). I tez oszalałam na punkcie swego malucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ennn
powiedzcie mi dziewczyny czy jezeli jestem w polowie ciazy to lekarz powiem mi czy bede miala cesarke? chodze na zamenhoffa, ale jezeli odmowia mi cesarki to chce szukac gdzie indziej. zastanawiam sie coraz bardziej jak zalatwic te sprawe. rozmaicie bywa to z ta cesarka na zyczenie ;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hello1234
Na Zamenhofa nie ma czegoś takiego jak cesarka na życzenie, jeśli nie masz wskazań to ci jej nie zrobią. Chyba, że masz zaświadczenie od jakiegoś innego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naszekrasnoludki
Dobry wieczór:) Zapraszamy wszystkie maluszki do prywatnego zlobka. www.naszekrasnoludki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny podpowiedzcie
jak z badaniami po porodzie słuch itp są robione? sorcia ze tak pytam to moje 1sze dziecko a niektóre Panie-ciężarówki ;) mówia ze w państwowych robią a w klinice nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewinnamagdaa
wszystkie badania po porodzie sa robione dziecko zostaje zaszczepione.. niewiem kto takie glupoty gada ze dziecko niezostaje zbadane ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaposfa
hej a co tu tak cicho? dziewczyny jak wasze malenstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewinnamagdaa
tez sie zastanawialam co tak cicho.. moj Gabrys rosnie jak na drozdzach heh ma 8 mies.i 2 tyg. ma 2 zabki raczkuje noi wczoraj opanowal wstawanie na nozki :) czasem wymkna mu sie jakies wyrazy ktore pozniej powtarza ostanio bylo slowo kupa ;p hehe wcina wszystko co mu sie da i pozatym wogle caly czas sie smieje i robi smieszne minki.. moj kochany cudaczek :) pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brasco
Dziewczyny ile trwa opieka darmowa po cc cięciu???bo chyba jest coś takiego nie?? muszę jechać na wizytę kontrolną i nie wiem czy bedzie płatna:( i czy lekarz bada ginekologicznie na pierwszej wizycie po cc, czy tylko usg robi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brasco
Dziewczyny ile trwa opieka darmowa po cc cięciu???bo chyba jest coś takiego nie?? muszę jechać na wizytę kontrolną i nie wiem czy bedzie płatna:( i czy lekarz bada ginekologicznie na pierwszej wizycie po cc, czy tylko usg robi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewinnamagdaa
Brasco.. ta wizyte co masz kontrolna po porodzie 4 lub 6 tyg.. ona jest bezplatna.. wiec niema co sie martwic dzwonisz umawiasz sie na wizyte kontrolna po porodzie i juz he hmm kurde ja niepamietam jak to bylo ale usg napewno mialam po cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wizyta 4 tyg. po porodzie jest bezpłatna, tzreba powiedzieć w recepcji , że to po porodzie. Lekarz nie robi USG, tylko bada, przynajmniej u mnie tak było. Słuchajcie ja mam pytanie do mam karmiących piersią, czy stosujecie jakąś dietę hypoalergiczną, co jecie. Bo ja niby uważam, a malutka ma czerwone poliki całe w krosteczkach. I już nie wiem co jeść. A poza tym rośnie mi panna uwielbiająca nocne życie, odwrotnie niż mamusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hello1234
Ogólnie jestem bardzo zadowolona z porodu i opieki podczas ciąży ale jedną rzeczą, która mi się nie podoba na Zamenhofa to jest ich "niby" darmowa opieka po porodzie dla mamy i dziecka. Kiedy zajechałam na wizytę kontrolną 4 tygodnie po porodzie, to jedyne co zrobili to usg rany po cc, a na badanie ginekologiczne i ewentualną cytologię kazali przyjechać za 2 lub 3 miesiące (bo teraz jest bezpłatna a za 2-3 miesiące będę musiała już zapłacić:/). Więc w sumie nie protestowałam bo może faktycznie 4 tygodnie to jeszcze za mało czasu. Ale nie rozumiem jednej rzeczy, kiedy poprosiłam o zaważenie mojego synka bo po każdym jedzeniu mu się strasznie mu ulewa i chciałam zobaczyć jak przybiera na wadze to mi odmówiono, bo ich pediatra stwierdził, że to niby jeszcze za wcześnie na jakiekolwiek ważenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZemu roili usg blizny po cc, czy narzekałaś, że coś boli? CZy zawsze robią usg blizny? Ja też jestem po cc a lekarz mnie zbadał, ale usg nie robił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hello1234
Nic mnie nie bolało, nie rozumiem dlaczego zostało mi zrobione tylko usg blizny, bez badania. Ale jak nie wiadomo o co chodzi to pewnie chodzi o kasę, bo teraz wszystko było bezpłatne a za dwa miesiące będę musiała już zapłacić za badania i wizytę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez po 4 tyg miałam usg tylko blizny,czy macicia sie prawidłowo skurcza...i było bezpłatnie. Dr Lipski tez mi mowił zeby przyjsc po 3 miesiacach...na juz płatna,usg,badanie ginek,usg piersi itd= koszt 170zł....cała rzecz sie o kase rozchodzi. I wcale u nich nie byłam poszłam do swojego drugiego lekarza do ktorego chodze do tej pory i za friko mi zrobił na NFZ.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martucha84
witam wszystkie mamuski przyszle i obecne. termin- koniec listopada, tez chce rodzic na zamenhofa i mam pytanko: co dokladnie sklada sie na wyprawke dla bobaska? tzn czy czegos mam nie kupowac bo dostane np slyszalam ze daja wanienke czy to pawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha 84- ja rodziłam na Zamenhofa w marcu i wanienki nie dostałam :( Dla dziecka do szpitala nic nie musisz brać tylko ciepłą czapeczkę. Jeśli chodzi o to co dostaniesz to mnóstwo próbek i książeczek, ubranko na wyście, kocyk i rożek i to wszystko. Pozdrawiam i życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martucha84
dzieki bardzo za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmc
czesc dziewczyny.. moze ktoras mi pomoze.. otoz ostatnio na wizycie przepisano mi urosept, bo jakies bakterie sie przypaletaly hehe.. problem jest taki ze przed zazywaniem tych tabletek wszystko bylo dobrze, nic nie bolalo, nie pieklo.. natomiast jak tylko zaczelam brac te tabletki to zaczal bolec mnie brzuch i tuz pod brzuchem.. moze ktoras mi powiedzizec czy to jest normalne? bo nie wiem czy tak dziwnie reaguje na ten urosept czy jest to normalna reakcja.. z gory dziekuje za odpowiedz.. i wielkie pozdro dla wszystkich mamusiek.. jak ja bym chciala byc juz po wszystkim hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmc- no to ja odpowiem. ja urosept dostaje jak mnie juz coś boli. To dziwne, ze teraz Cię boli a już podbrzusze to na pewno nie powinno Cie bolec. proponuje szybko do lekarza. A przynajmniej zadzwoń do niego , czyli do lekarza i zapytaj. Raczej nie ignoruj tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmc
dzieki za odpowiedz ale juz jest lepiej.. moze to byl wynik tego strasznego uciskania podczas wizyty.. miejmy nadzieje ze teraz juz bedzie wszystko dobrze.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martucha84
hej mamuski.czy w klinice trzeba placic za zrobienie ktg w 32 tyg ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martucha84
jednak sie nie placi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja robiłam chyba jakos 37-38 tydz to płacialam 20 złk za kazde..raz tylko okaząło,ze sprzet był zepsuty i nie zaznaczało ruchów dziecka wtedy miałam za free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martucha84
no jakbym jeszcze placila za ktg to bylby to juz obled...chyba jednak cos sie tam zmienilo, chybaze mialam szczescie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×