Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ANECZKA.24

DIETA CAMBRIDGE

Polecane posty

Gość motorolla34
Czesc dziewczyny ja w srode ide do dietetyczki i zajupuje dietke cambridge mam nadzieje.ze wytrwam w postanowieniu bo jestem bardzo pozytywnie nastawiona do tej dietki .chetnie powymieniam sie z wami postepami jakie poczynilysmy.razem razniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam do odsprzedania 27 zupek diety cambridge, całość za 160zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z diety Cambridge jestem zadowolona. Również nie mam zastrzeżeń. Z pomocą Centrum Skutecznego Odchudzania w Bielsku dieta spełniła moje oczekiwania w zupełności. Przełom w moim odchudzaniu nastąpił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapraszam na bezplatne konsultacje. Na terenie ślaska dojazd do klienta. Edyta 508365111 katowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warszawa i okolice darmowe kansultacje. Tel 797 797 095 www.urodaidieta@op.pl. pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam wszystkie Panie na wiosenne odchudzanie z Dietą Cambridge www.praktycznadieta.pl . opisy i ceny produktów, bezpłatne konsultacje TEL : 604-29-29-93

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tego892
Ja odchudzam się ale bez jakiejś tam diety wymyślnej tylko tak sama sobie układam jadłospis tygodniowy ;) jem regularnie,biegam i przyjmuję suplementację African Mango http://szczupla-kobieta.pl i tak chudnę a efekty mnie zadowalają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goguszka
hej dziewczyny. Ja zaczynam znów diete Cambridge jestem już 10 dzień na pierwszym etapie-ścisłej. Stosowałam ją w marcu tego roku. Ważyłam 79 kg i schudłam 9 kg przez 5 tyg ale nie wytrwałam do końca i znów przytyłam 10 kg . Nie wiem dlaczego ale jak stosowałam ją pierwszy raz to nie chodziłam głodna a jestem już 10 dzień na diecie i szlag mnie trafia z głodu!!!!! Nic nie podjadam jem 3 produkty i pije ponad 2 litry wody. Nie wiem jak wytrzymam jeszcze te 11 dni :/ boje się że nie dam rade ... co robicie jak jesteście tak strasznie głodne na pierwszym stopniu???? Pomóżcie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dietetyk VITAGENUM
Dieta oraz wysiłek fizyczny to podstawa zdrowia. Czasami to jednak nie wystarcza. Wsparciem są również badania genetyczne. To w naszym DNA jest zapisane, m.in. czy mamy wrodzoną skłonność do otyłości oraz jakie geny odpowiadają za nasz apetyt. Wyniki badań pokażą, m.in. jak skomponować właściwą dietę, ile powinieneś jeść białek, tłuszczów i węglowodanów, z jakich produktów zrezygnować, a które są dla Ciebie wskazane, jaki rodzaj aktywności fizycznej ułatwi Ci zrzucenie kilogramów. Zalecam skorzystanie z badania „Otyłość” laboratorium Vitagenum. Zachęcam również do przeprowadzenia badania „Fit On” lub „Fit Ona”. Dzięki nim dowiesz się jak maksymalnie wykorzystać tkwiący w organizmie potencjał oraz jakie czynniki w największym stopniu wpływają na zachowanie prawidłowej masy ciała, jaki rodzaj diety i aktywności fizycznej jest wskazany właśnie dla Ciebie. Przeprowadzenie badań jest bardzo proste. Zestawy zamawia się przez internet do domu, pobiera próbkę materiału genetycznego, a następnie odsyła się do laboratorium, gdzie analizują je specjaliści. Wyniki otrzymuje się drogą elektroniczną. Dietetyk Vitagenum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorie
Witam was. Jestem drugi dzien na ściślej. Stosowalam ta diete wieki temu z dobrym skutkiem dlatego teraz ponawiam. Do zrzucenia 20kg. Nie wiem czy wambtez ale zupy wydają mi się obrzydliwe. Mam odruch wymiotny po paru lyzkach. Wole koktajle i batoniki. Serdecznie pozdrawiam wszystkie które dzielnie walczą. Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatildaB
Ja jestem 11 dzien na DC daje rade choc czasami brakuje cos przegrysc, jak do teraz -3kg do stracenia mam jeszcze 7 kg uwielbiam spagetti batony i owsianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zainwestować w suplement IQacai, który pomaga w unormowaniu gospodarki metabolicznej organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalecam zakupienie właśnie IQacai jako suplementu diety - wspiera gospodarkę metaboliczną organizmu podczas stosowanie różnych diet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara76
Hey, ja też dorzuce tutaj swoje trzy grosze, ponieważ w poniżej zamieszczonym artykule zaware sa skutki uboczne diety cambridge, a w wielu źródłach z tego co widziałam nie podają tego niestety. Tak na dobra sprawe przed podjeciem diety warto wiedzieć dokładnie na co sie decydujemy. http://www.biotrendy.pl/odchudzanie/dieta-cambridge-na-czym-polega-jak-stosowac/ Mam nadzieje, ze się wam akurat przyda, ja mogłam znaleźć pare informacji, które były dla mnie pomocne. A wiadomo nigdy nie za wiele źródeł, z których można wyciągnąć coś dla siebie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tutaj ktos jeszcze kto wlasnie jest na tej diecie? Potrzebuje wsparcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja! Tzn Cambridge robiłam teraz robię od 7 dni taka samo dietę tylko innej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda3321
Jestem od miesiąca na diecie cambridge i efekty widać gołym okiem! Początkowo było mi trochę trudno, bo wiadomo, byłam przyzwyczajona do ogromnych ilości NIEZDROWEGO jedzenia, ale teraz jest już lepiej i cieszę się, że zrobiłam ten krok w swoim życiu!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciut za duza
Ja bylam dzis na 1 wizycie. Do zrzucenia az 40 kg. Pierwszy etap prawdopodobnie potrwa miesiac. Jestem szczesliwa ze w koncu moge sobie pozwolic na ta diete. I to ze nie jest tania chyba bedzie mnie najbardziej mobilizowalo. Dam znac za tydzien,po 1 wazeniu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej i jak tam dajesz spobie radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata45
na początku ciężko mi było przywyknąć do tego, że jem tak mało kalorii dziennie, no ale jakoś zaparłam się w sobie i w końcu dałam radę :) obecnie jestem bardzo zadowolona z rezultatów bo schudłam do tej pory 6 kilo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowa8871
Jezu ten program to fenomen!!! Jestem w połowie 3 tygodnia diety i waga leci jak szalona, czuję się dobrze i aż chce mi się odchudzać, ćwiczyć i nie podjadać, bo coś czuję, że efekt będzie PETARDA!! A jak tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milagroskaaaa
ja mieszkam w Gdańsku i znaleźli dla mnie świetną konsultantkę – rzetelna, miła pani, która odpowiada cierpliwie na wszystkie moje pytania :D Co do samej diety – to jest dopiero mój początek, ale jestem dobrej myśli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kowala2
Dieta, choć na początku mnie troszkę przerażała, okazała się strzałem w 10!! Myślę, że na tej diecie się nie tylko chudnie, ale też doskonale ćwiczy silną wolę :D Efekty są bardzo dobre, bo zrzuciłam ostatecznie 10 kg w 4 miesiące, myślę, że to całkiem nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saraMo
też schudłam na diecie cambridge dobrych parę kilogramów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska

To moja ulubiona dieta z racji tego ze tylko na niej chudne 😊. Pierwsze dni sa najgorsze mialam bol glowy i ogólne zmeczenie. Najwyższy spadek wagi 5.6 kg w pierwszym tygodniu.  Teraz juz ,, tylko'' 2.5 kg srednio na tydzień.  Zaczelam od 2 stopnia czyli 3 produkty i jeden 200 kalorii posilek. Motywuje mnie szafa ciuchow , ktora na mnie czeka bo z wiekszosci ,, wyroslam''.  Cena jest ok. Nie wydaje kasy na drinki i jedzenie na miescie. Trzymam kciuki za wszystkie odchudzające sie dziewczyny! Powodzenia!  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjaaa

Ja korzystam z fitfoodservice.pl , mam dietę skrojoną pode mnie, wegeteriańską, określone kalorie, wszystko w należytym porządku, na czas, jedzenie świeże, korzystam kilka tygodni i nie narzekam na brak zróżnicowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dla mnie to jedyna dieta która działa, poza okresami mega stresu kiedy nie jem i też chudnę 😉 Jak sobie pofolguję to robię sobie tydzien DC i wracam do formy. Jutro zaczynam znów, tym razem 2 tyg bo oponka mi urosła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×