Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Gość maya
🖐️ lasencje i Kokus! No jestem nareszcie!Wyslalam do zdjecia do Margot, Gruszenki i Marzenki:-) Ja tez mam na imie Marzena:-) Ciekawa jestem jak wymawiaja twoje imie?Moje zazwyczaj Marzina. Dlatego uzywam skrotu. Margot dzieki za zdjecia!!! Pyatalas kiedys czy znam francuski- nie znam. Myslelismy z mezem o pojechaniu do Francjii na rok, bo on nigdy nie byl i bardzo by chcial. Ma jakies zamilowanie do Francji.On zna Francuski komunikatywnie bo obowiazkowo mial w szkole(to drugi jezyk urzedowy Kanady i w Quebecku bez niego ani rusz).Myslelismy ze on pojedzie na wymiane z uniwerku i moze czesciwo by pracowal w swoim zawodzie jako informatyk(bo wtedy on dostaje wize pracownicza i ja tez) a ja ym uczyla angielskiego bo robie dodatkowo TESOL oprocz studiow. Myslelismy o Rivierze ale czytalam ze zarobki ogolnie nie sa zbyt duze wiec chyba sie wybierzemy gdzies indzie-np Japonia, Tajwan bo tam mozna dobrze zarobic.Dzieki za informacje. W chinskiej restauracji mi sie dobrze pracuje,ale tylko 2 dni w tygodniu wiec na reszte dni moze dostane prace w innej z Meditterranean food. Jutro zaczynam trening.W tym miejscu pracuje dziewczyna z Polski ktora skonczyla ekonomie w Polsce i chlopak z Iranu ktory ma podwojnego magistra w socjologii i psychologii ze swojego kraju.I zgadnijcie co- ich studia tu sa nic nie warte.Dlatego ciesze sie ze mam mozliwosc skonczenia uniwersytetu Kanadyjskiego bo nie wyobrazam sobie pracowac fizycznie po studiach.Smutne jest to ze nie uznaja ludziom studiow z innych krajow:-( To chyba tyle ode mnie. Bylismy wczoraj na Kill Bill vol 2.! byla duzo lepsza. Pozdrawiam Margot, Marzenke, Barb, Bagatelke, Jay, Piwonie, Kokusia, Gruszenke, Margit, Sportowa Naneczke, Haneczke. Jak kogos pominelam to tez pozdrawiam. Udanych wycieczek, przeprowadzek i ogolnie zycia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, strasznie sie ciesze, ze zdobylyscie 100-strone, szkoda , ze nie moglem byc na tej imprezce... Gratuluje bagatelce, poprowadzic topik przez tyle czasu, wow... Caluski i pozdrowienia dla wszystkich, wszystkich...., bardzo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ Ale wczoraj imprezowalysmy hihi... a i popilysmy sobie... :D:D:D No, ale powod byl szczegolny!! :D:D:D Bagatelko ❤️ wlasnie zauwazylam Twoja stopke! :) Wiesz, ze myslalam o umieszczeniu jej na swojej hihi... ale mowie co tam - dam szanse najpierw barankowi! A tu masz Ci los - stopka juz zajeta jest! :D Ale jakze przyjemnie sie na nia patrzy zwalasz pod Twoim imieniem ❤️ 👄 ❤️ Maya, coz, jesli chcielibyscie przyjechac do Francji w celach zarobkowych, to mysle, ze Riviera jest ostatnim miejscem, zeby to zrobic... chociazby z tego wzgledu, ze np. wynajecie mieszkania w tamtych okolicach kosztuje nie mala fortune!! Pewnie inne panstwa sa tez bardziej atrakcyjne jesli chodzi o pobory, ale przeciez zawsze meza mozesz wyciagnac do Francji na wakacje! To piekny kraj, ktory na pewno warto zwiedzic! :-) Pisalas tez o nieuznawalnosci dyplomow... oj tez wiem cos o tym... Tutaj teoretycznie (ze wzgledu na wejscie Polski do Unii a takze na wczesniejsze umowy miedzynarodowe) nie powinnam miec zadnych problemow z uznaniem mojego dyplomu, a jednak ciagle napotykalam na schody :o Dyplom w koncu mi uznano (co bylo zreszta ich psim obowiazkiem), ale prawda jest taka, ze jego wartosc zweryfikuje rynek pracy... a pod tym wzgledem wcale nie moge byc optymistka... Dlatego tez planuje powrot na tutejszy uniwersytet w celu zdobycia francuskiego dyplomu, zeby w koncu raz na zawsze wszystko bylo jasne... Jesli chodzi o moje imie - Francuzi wymawiaja je \"Gosha\"... juz sie przyzwyczailam :) kokus, ja tez Cie bardzo serdecznie pozdrawiam :) No nic, bede leciec :) Dzisiaj na obiad robie placki ziemniaczane - mniam, mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :-) Jaka szkoda, ze poszlam wczoraj tak wczesnie spac i nie bylam z Wami na opijaniu setnej stronki.... :-( Na prawde zaluje :-O Ale sprobuje zalapac sie na dwusetna, bo teraz mamy tyle nowych duszyczek, ze na pewno zrobimy ja wczesniej, niz sie wszyscy spodziewamy ;-) naneczka - no no, ciekawe dlaczego Twoj ex taki nadgorliwy z ta pomoca... hehe ;-) :-D Wyglaskaj kociaki za wszystkie stracone godziny, kiedy nie mozesz byc razem z nimi... ;-) 😘 Pozdrowionka dla wszystkich, musze uciekac, czas mnie goni.... !! Pa!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki! Przegapilam impreze :( Jaka szkoda, a tak sie cieszylam na nia - za szybko pedzicie ;) Pozdrawiam wszystkich i uciekam do dzieciakow ! Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey hey lasencje!!! GRUSZA SIE TRZESIE ZE ZLOSCI!!!!!!! . .jak moglam przegapic 100 stronke???????/ WRRRRRRRR no nic. .zdarza sie.. wczoraj sie czulam strasznie... ale mniejsza z tym naneczka 🌼 - GRATULUJE! no niezla jestes.. najpierw 100 potem 101 .. ale masz farta! no i co z tym Twoim ex? ... :) ... mzoe sie stesknil!:) .. no nic.. zycze wszystkiego najlepszego! i nie pracuja tak ciezko!!!!! Margot 🌼 - dzieki .. z ta przeprowadzka, to hm.. juz jutro .. a po jutrze kupuje smaochod.. moj 1 w zyciu SAMOCHOD! ..juz sie nie moge doczekac. .n oi potem komorke i td.. .JESTEM TAKA PODEKSCYTOWANA! zaczynam nowy rozdzial w zyciu. . jedno tylko mnie zasmucilo .. odkad podliczylam sobie moje miesieczny wydatki, wyszlo, ze nie tylko bede musiala zrezygnowac z kursu francuskiego wq to lato (ale zaczne od pazdziernika na 100% DEADLINE) ale wychodzi na to, ze bede musiala poszukac jeszcze jakiejs dodatkowej pracy np. kelnerki od dajmy na to 10-2 w nocy..... eh.. :( .. ale coz moe powiedziec.. i tak sie ciesze, ze sie w koncu wyprowdzam od rodzinki i koncze z opieka nad dziecmi raz, a porzadnie! :) aha.. UWIELBIAM PLACKI ZIEMNIACZANE! CHOC LEDWO PAMIETAM, JAK SMAKUJA! JADLAM JE OSTATNI RAZ PONAD 2 LATA TEMU:(((( bagatelka 🌼 - Twoja stopka, to jest jeden z licznych cytatow, kotre zapamietalam z Malego Ksiecia... chyba najbardziej popularny.. i to bylo chyba tak, ze to baranek mial zjessc roze, bo go zapomnieli przywiazac w tym domku (klatce?) ... ale .. hm.. nikt nie wie, jak bylo naprawde.. czy zostala zjedzona czy nie:) bo w koncu roze maja kolce :) Piwonia 🌼 kokus 🌼 Marzeniusia 🌼 - ile mas zlat? do jakiej szkoly chodzisz? mieszkasz kolo Chicago ?? (ale przesluchanie :) ) maya 🌼 - zaszyfruj sobie nicka: ) ... mas zracje z tymi szkolami w stanch.. nawet jak skonczysz studia np w Polsce, to bardzo malo kredytow Ci uznaja na amerykanskich uczelniah , o ile w ogole chca ci uznac.. niesprawiedliwe... haneczka 🌼 & kobietka29 🌼 - nie zalujcie, nie zalujcie.. ja tez przeoczylam 100 stronkke.. .no kurde.. nie daruje sobie... ale nie ma tego zlego. .dziisaj moze sobie walnimy po kielichu jako zadoscuczynienie ;) ... no i jeszcze raz: NIE MOGE SCIERPIEC ZE TAKA POPIJAWA MNIE MINEL :P .. HI HI.. jak w realu sobie niemoge wypic, to chociaz cybernetycznie ... ahh... ..shade . .shade.. haneczka. .naneczka. .jak to po niemiecku jest? . .bo wiem, ze sie wymawia: szade:) no nic.. spadam! ale dzisiaj chyba bede bardziej frekwencyjnie ;) hih ciao lasencje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam kilak pytan kochani :) 1) kto mi kiedys przyslal zdiecia z wyjazdu w gory, po zobaczeniu tyle zdiec w tym momencie mam metlik w glowie i nie moge sobie przypomniec czy to nie byla przypadkiem Margot ?? 2) skad jest Gruszenka ? :) 3) skad jest Gadzina ? :) obie mi sie bardzo mylicie :( :D 4) kto mi podpowie jak sie w USA nazywaja zwiazki zawodwe ? :) milego dnia zycze, jade do downtown, jak wroce to sie odezwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruszenka, mam 20 lat, mieszkam w Wood Dale i chodze na klasy angielskiego w Wood Dale. Maya, nie dostalam Twoich zdjec.....:( Mowia na mnie Marzina (jak na Ciebie) a Meksykanie - Marsina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kociaki :-) Gruszenka - szade pisze sie schade ;-) czyli bardzo podobnie. Ja tez zaluje, ale za to dzis sie chetnie z kims stukne - takie male poprawiny...hehe :-D ;-) :-P Na mnie mowia tu Margaretha, bo to odpowiednik Malgorzaty po niemiecku, ale jeszcze czesciej Maggy - tak mowiono do mnie juz od 15-tego roku zycia odkad uczylam sie angielskiego w liceum... podobno bardzo do mnie pasuje... ;-) Na razie spadam . Opalalam sie dzisiaj 2 godziny i bylam nad woda (swawola) :-) teraz czas na jakies porzadki w domu, gotowanie obiadku na jutro i aromatyczna kapiel... bye bye! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, klikam z kawiarenki, hi, hi ,hi... spoznilem sie na autobus i mam pol godziny, lepiej tu niz na przystanku.. Bylem na wywiadowce u syna, oj, lepiej zebym zbyt szybko do domu nie wrocil, moze mi nerwa przejdzie...A tak przy okazji, haneczka pytalas ile moj syneczek ma lat to Ci mowie, ze skonczy 16. A za dwa m-ce konczy gimnazjum czyli to tak jak po pierwszej klasie ogolniaka w dawnych czasach... No jeszcze nie moge odzalowac, ze przegapilem impreze z okazji 100-tki, po prostu nie spodziewalem sie, ze to tak szybko nadejdzie... Ale ciesze sie, zescie sie tak dobrze bawily.. Gruszenka, haneczka, my dopilnujemy w takim razie 200-tki, co wy na to? Marzenusia, puscilem Ci rano namiary namoja stronke, na razie, inne zdjecia beda pozniej.. Maya, tak komentujac to co mowisz o nie-uznawaniu dyplomow, to chyba ogolna tendencja amerykanskiej polityki do negowania wszystkiego co wartosciowego mogloby sie pojawic poza ich krajem. Mysle, ze to najlepsza droga do mnozenia terrorystow wszelkiej masci... Margot, placki ziemniaczane........................mniam... Gruszenka, czytam Twoje wpisy, Ty faktycznie zaczynasz zycie na nowo...wow, trzymaj sie mocno.. a ja trzymam kcikuki zeby Ci sie udalo.. Aha, trzymam tez kciuki za Gadzinke i jej Mame, nie zauwazylem zadnej wiadomosci?.... moj czas powoli zbliza sie do konca, nie moge sie spoznic na nastepny autobus, calkiem mi sie podoba w tej kawiarence, tylko klawiatura inna i troche za wysoko, przed samym monitorem... Ale bede musial zbadac inne kawiarenki. juz niedlugo nawal pracy w pracy mi sie skonczy, zostalo jakies 3 tysiace kwiatkow do posadzenia w doniczki i bedzie dosc... Juz teraz na jedno podlewanie zuzywam 350-400 litrow wody!...i to konewka.. Dobra, pozdrawiam serdecznie i brykam (to jest to co tygryski lubia najbardziej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey hey Piwonia 🌼 klikam Herndon, VA.. ..bardzo blisko waszyngtonu DC... .al;e juz jutro przeprowadzam sie do Falls Church...kilkanascie (dziesiat) mil dalej. haneczka ..🌼 danke schon .. e he. wiedzialam,ze albo samo \'h\' albo \'ch\' .. .tylko nei bylam pewna, ktore... zawsze pamietam, jak w niemieckiej telewizji ktos wolal: \'oh.. wie schade..!\" he he milego opalania! kokus 🌼 wlasnie. ak to wyglada, ze naprawde juz zaczynam nowe zycie.. takie powazne. .z tymi calymi obowiazkami, oplatami za mieszkanie, samochod, komorke itd... powaznie brzmi! ale nie moge sie doczekac.. no i jasne.. musimy 200 dopilnowac... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! n onic.. musze sie brac za prasowanie. .. eh.. .:( .. i jutro samochod musze umyc :( wio! zycze milego europejskiego wieczorku, oraz milego amerykanskiego popoludnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barb
O kurcze... przegapilam impreze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam na momnt zobaczyc co u Was slychac, ale zaraz zmykam... marnie sie cos czuje... glowa mi peka, wiec chyba zaraz sie poloze spac! Milego wieczorku Wam zycze a klikajacym z Hameryki milego popludnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barb
Widze ze wszyscy baluja z okzaji stowy, a ja przegapilam- dzisiaj bylam chora- nie poszlam do pracy. Macie racje z tymi dyplamami, zwlaszcza kokus- ja w Polsce mam licencjat (odpowiednik B.A.) i to jeszcze z anglistyki i dyplom po angielsku i przez amerykanskich nauczycieli podpisany- oczywiscie nikogo to tutaj nie interesuje. Zupelnie. Musialam wszystko zaczynac od poczatku czyli od ZERA. A poweidzcie mi czemu ludziom z Indii pozwalaja kontynuowac studia, nie musza od zera!!!!!!!!!!!???????????? Maya- wyslij mi tez zdjecia, ja tez ci cos wysle. Skad jestes? Ja jestem z okolic Chicago. Jestem tu 2,5 roku, mam 24 lata (za 2 miesiece skoncze 25). Pozdrawiam wszystkich!!! Mysle ze 200 strony to juz nie przegapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, witajcie 🌼 kwiatkowo... Marzenka, dziekuje za zdjecia, bardzo udane i ciekawe, a juz ten Twoj portret artystycznie zrobiony to naprawde cudenko... Mieszkanko masz fajne, widze, ze okolica jesli chodzi o typ budownictwa jest podobnego typu jak u mojej siostry w NJ... Ok, musze byc wczesniej w pracy, wiec na razie papapapapaa a dla wszystkich bywalczyn topiku 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim :) U mnie dzisiaj pogoda w stylu \"tylko sie pociachac\" ;) Jest ciemno jak przed zapadnieciem zmroku a jakby na to nie patrzec jest tutaj godzina 10-ta!! :o Na razie przestalo padac, ale to tylko kwiesta czasu, kiedy znowu zacznie :o W taki dzien u mnie pogody ducha brak :( Gruszenka, wszystko bedzie dobrze! Nauka nie zajac nie ucieknie, francuski tez... :) Na pewno niedlugo staniesz na nogi :) A teraz ciesz sie samodzielnoscia ❤️ Piwonia, moje zdjecia sa podpisane... jesli od Gosi albo od Margot to moje :) Gadzina, jest rowniez z Francji :) kokus, Gadzina pisala, ze nie bedzie miala dostepu do internetu. odezwie sie do nas jak wrocic po 6-tym maja, z tego co pamietam :) Barb, to jest chyba sprawa polityczna... we Francji, teoretycznie nie, ale praktycznie tak, bardzo duzo przywilejow maja osoby z dawnych kolonii francuskich, ale i nie tylko - takze z Chin, Tajwanu itd. Ja napotykam bez przerwy na rozne udziwnienia, komplikacje (a jakby nie bylo juz jutro Polska bedzie w Unii) a im wiele rzeczy jest zalatwianych od reki :-( W ogole w polskiej telewizji podaja ciagle, ze Francja wprowadzila tylko 2 -letni okres przejsciowy na podejmowanie pracy na jej terenie przez osoby z nowych panstw unijnych... a wczoraj we francuskiem dzienniku uslyszalam 5 LATi to pare razy!!!! :( (okres ten nie dotyczy tylko lekarzy, pielegniarek i naukowcow) :-( Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierze wlasnym oczom - zaczelo sie przejasniac :D Moze jeszcze cos bedzie z tego dnia :D Humorek tez mi sie poprawil (chociaz rano wstalam troche lewa noga ;) przyznaje sie bez bicia ;) ). Waga znowu spadla mi o kilogram :D (zreszta juz po ubraniach widze, ze dopinam sie bez problemu :D)! A poza tym przyszla paczusia z domu (mamusia dziecko rozpieszcza ;) ) :D Wlasnie pije przyslanego mi \"Anatola\"... Mmmmmm, ale to dobre!!! :D:D No, nic ide spbie troszke pobuszowac w necie! :) Pa, pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam w szerokim swiecie leci ??? Swietujecie wejscie do ni Europejskiej ?? :D Kurna wstalam dzisiaj tak wczesnie bo dosyc dzo mam pracy, chcialam posluchac RMF FM online ale RealOne Player cos nawala, jakas blokada czy co :( Barb doszly do Ciebie moje zdiecia ?? wyslalam Ci kilka :) u mnie jest juz 8:26 rano ide zabiore sie za zalegla prace, bo se tego uzbieralo :( buziaczki !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokus, ciesze sie, ze podobaly Ci sie zdjątka. Ide dziś do fryzjera, trzymajcie kciuki, żebym nie wyszła łysa. Pozdrawiam wszystkich... Marzena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barb
Nie moge uwierzyc!!!!!!!!!!!!!!!! wlasnie dostalam maila- moja kuzynka (i zarazem najepsza przyjaciolka) przylatuje w ten poniedzialek do Chicago, nie widzialysmy sie przez 3 lata prawie. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chyba juz dzisiaj nie usiedze w pracy, pogonie do domu sprzatac. Piwonia- dostalam zdjecia- slicznie wygladasz. A ty dostalas moje? Margot- u mnie tez pogoda 'tylko sie pociachac', leje deszcz, ciemno, a weekend ma byc zimny i pochmurny. I to juz maj sie zaczal (prawie) !!! Musze sie z wami podzielic radosna wiadomoscia- schudlam 12 funtow (ok 6 kg) w 6 tygodni i wszystkie ciuchy ze nie leca. Jestem bardzo szczesliwa z tego powodu i bede kontynuowac diete poki nie schudne 20 funtow. Jeszcze 8 mi zostalo. A potem wam wysle zdjecie przed i po...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze chyba coś zjadło mi moją wypowiedź!!!!:( Kokuś, cieszę się, że podobały Ci sie zdjątka. Idę dziś do fryzjera. Trzymajcie kciuki. Mam nadzieję, że nie bedę łysa:P Pozdrawiam wszystkich forumowiczów...❤️ Marzena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenka
Dodaje już swoją odpowiedź trzeci raz!!!! Kokuś cieszę się, że podoboały Ci sie zdjęcia...:D Idę dziś do fryzjera. Trzymajcie kciuki, żebym nie wyszła łysa :p Pozdrawiam wszystkich forumowiczów 🌼 Marzena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodaje juz swoja odpowiedz czwarty raz!!!! Kokus ciesze sie, ze podoboaly Ci sie zdjecia...:D Ide dzis do fryzjera. Trzymajcie kciuki, zebym nie wyszla lysa :p Pozdrawiam wszystkich forumowiczow 🌼 Marzena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barb
Czy wam tez sie tak dzieje ze wpis sie wam czasem nie pojawia? Musze sie z Wami podzielic radosna wiadomoscia: wlasnie dostalam maila, ze moja kuzynka (i zarazem najlepsza przyjaciolka) przylatuje do Chicago w ten poniedzialek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie widzialysmy sie prawie przez 3 lata. Chyba zwariuje z radosci, nie moge juz usiedziec w pracy, ide do domu sprzatac. Poza tym schudlam 12 funtow (ok. 6 kg) i ciuchy ze mnie leca. Bede nadal sie odchudzac az schudne 20 funtow- jeszcze 8 mi zostalo i wtedy wam wysle zdjecie przed i po... Radosny nam dzis dzien nastal... Jak przyjechalam do Ameryki 2,5 roku temu to nie mialam tu nikogo, nie znalam nawet jednej osoby (przyjechalam do rodziny meza, ktorej wczesniej na oczy nie widzialam), a teraz tyle ludzi sie zjechalo: moi rodzice, siostra, kuzynka meza, kolezanka, i jeszcze teraz moja kuzynka, i siostra meza przylatuje 26 maja. Margot- u mnie tez pogoda pod psem, leje deszcz, ciemno, i caly weekend ma byc taki i to jeszcze zimniej. I to juz maj!!! Piwonia- dostalam twoje zdjecia- slicznie wyszlas. Pieknie wygladalas w dniu slubu. A twoj maz jest Polakiem czy Amerykaninem? Buziaczki dla wszystkich od szczesliwej Basi. (tylko tymczasowo szczesliwej bo tak naprawde to mam baaaardzo duzo problemow).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie juz dzieje na tym forum, ze zjada wypowiedzi wiec najlepiej kopiowac przed wyslaniem kazda wypowiedz w razie gdyby byla potrzeba napisania wszystko do poczatku :) Barb, no przeciez napisalam Ci, ze dostalam zdiecia od Ciebie i ze masz slicznego bobasa a sama tez pieknie wygladasz :) A ja wyszlam za maz w 2001 roku i do tej pry bardzo sie zmienilam, wiec nie jestem juz taka piekna :( zreszta w dniu slubu kto pieknie nie wyglada ? moj maz to Polak z krwi i kosci :D a slub zorganizowalismy w polsce mimo, ze mieszkamy w USA od lat :) Marzenka gdzie idziesz do fryzjera, moze kogos polecisz ? ja dostalam namiary na kolezanke kolezanki, ktora jest fryzjerka i mam \"jajo\" wyobraznie i potrafi wyczarowac cuda i podoba mi sie to i chyba wybiore sie do niej w najblizszym czasie :) a tak nawiasem mowiac to ja zmieniam fryzurki bardzo czesto, kolorko rowniez i aktualnie mam ciemny braz z dodatkami sliwkowych pasemkow hahaha :D Pogoda zeczywiscie pod psem, ale ja bardzo lubie deszcz 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby nikt nie myslal, ze popelniam beldy ortograficzne chcialam powiedziec, ze zjadlo mi \"r\" w slowie rzeczywiscie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Piwonia, po raz pierwszy jestem zadowolona z fryzjera. Super dziewczyna i super czesze.... Naprawde sciela mnie tak, jak chcialam, i w dodatku mi duzo polecala. Mysle, ze juz zostane przy tej fryzjerce i polece innym. Zaklad jest na Irvivg Park w Wood Dale, czyli niedaleko mnie... Oczywiscie Polki. 15 $ za sciecie... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor wszystkim :) U nas dzisiaj mielismy deszcz, slonce, deszcz, grad, deszcz ze sniegiem.. Pogoda jednym slowem \"super\" ;) Zwlaszcza, ze \"udalo\" mi sie dzisiaj przemoknosc do suchej nitki... grrr... Barb, super!!! 6 kg to naprawde sporo!!! :D Ciesze sie z Toba, ze bedziesz miala goscia z Polski!! To naprawde fantastycznie!! Ja czekam na mame pod koniec czerwca i juz zaczelam wielkie odliczanie! :) Marzenka, koniecznie przyslij zdjecia swojej nowej fryzury!! :) Piwonia, nie przejmuj sie tak bardzo bledami ortograficznymi... \"zjedzenie\" litery nam wszystkim sie zdarza... szczegolnie przy szybkim pisaniu :) Dark Elf, gdzie sie podziewasz? Wpadnij tu do nas na chwilke :) bagatelko, jutro bede piec pasztet... znowu :D Aha, dziewczyny, to na forum jest \"normalne\" (choc tak naprawde to jest nienormalne ;) ), ze nie widzicie swoich wpisow... one sa... one sie pojawia na nowej stronie, ale dopiero po bodajze 5-tym czy 6-tym wpisie na tejze stronie! (Nie motam?) To jest jakis staly blad na forum... Pojawia sie on na wszystkich tematach, ktore maja kilkadziesiat stron... Zeby zobaczyc swoj wpis, musicie dodac do adresu ostatniej strony, ktora mozecie zobaczyc 30 (na zasadzie dodawania, nie dopisania) :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×