Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Gość bl blu blu blu blu
rozlewam do kieliszkow.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bl blu blu blu blu
rozlewam do kieliszkow.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowie Naneczki (za otwarcie setnej stronki), zdrowie szefowej i wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprotwao neneczkaya
o j chyba juz za duuzo upislam tego szampana... x.... margoci dzieki za zyczonka! oj gdybym to ja tak mila szczescie nie w przebijaniu sie na 100 strone ale w totolotka! ateraz pula wyczeerpana...😭 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trafilam na 100-na stronke hip hip hura hura hura hura hura !!!!!!!!!! :D :D :D prosze i mnie nalac :) to moze zaczniemy drugi watek na kolejne 100 stron ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pijmy, pijmy :D Ho, ho -juz widze druga butelczyne trza by odstrzelic :D A mi sie kuzwa komp 2 razy zawiesil od tego gnania na 100 chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naneczka, ja tez w totka chcialabym 6 trafic... marzenie scietej glowy, co? :o No, ale nigdy nie mow nigdy :D Do dna i do lozia - pora na mnie 😴 Bagatelka, rozpisalam sie strasznie, ale wszystko wysle jutro, bo musze to przeczytac na trzezwo ;) :D 👄 Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatelka
Tez tak myslalam o ewentualnie 2 watku, ale to sie nam wtedy wszystko zgubi ... juz sama nie wiem :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatelka
Oj, ja juz buty gubiem lot tego upicia :D Trzecia buteleczke prosimy, skoro teraz jest nas juz 4 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sportowa n
pije pije Margociu za zdrowko Twoje, bagatelki, jay, kokusia, marzenki, gruszenki, haneczki, barb, margit, piwoni, giovinetty, kobitki29, izzy, gadziny z fasolka, mayi, dark Elf, ... No i na pewno polowy zapomnialam, ale to ten alkohol!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sportowananeczka
no to siup! leci kolejna buteleczka! bumm! dobrze schlodzona!!!! nalewamy wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gatelka
No, ja w tym tempie to siem nawet upic nie zdolam, bo do kazdego wpisu musze sie od nowa laczyc z netem, bo mi siada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sportowa naneczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atelka
Juz skrotowo, juz prawie pod stolem, ale lej naneczka i sobie tez nie zaluj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sportowa naneczka.
ide spac, bo zle sie to skonczy!spiaca jestem.... padam na pyszczek....💤 pa pa pa 🖐️ ❤️ 👄 bawcie sie dobrze!!!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra Kofane moje Wspolforumowicze ❤️ Zycze Wam wszystkim, aby emigracyjne losy byly Wam niczym platki rozy, a nigdy, jak kosc w gardle 🌻 A tym, co odwiedzaja nas, a mieszkaja w Kraju, zeby Wam tez nigdy niczego nie braklo, a w razie byscie chcieli popodrozowac, to zeby nigdy nic nie stalo na przeszkodzie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za duzo szczescia na raz... zeby przebic sie i na 101???? bagatelka, zazdroszcze Ci tych pierogow.... ja jestem za leniwa by samej cos zrobic... odkad raz zroblilam ponad 300...a le to inna historia, opowiem kiedy indziej. ACH ZANIM POJDE....... przeslijcie mi zdiecia! please!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s. nan.
ide spac, i bede snic szampansko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s. nan.
ide spac, i bede snic szampansko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A-ha, czyli 3000 wpis otwiera 102 strone, nie tak, jak myslalam 100 ... No tak, czlowiekowi na starsze lata zmysl matematyczny odbiera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naneczka, moje pierozki mrozone ze skliepu, ja tez za lieniwa, chociaz w zimie mnie cos naszlo i zrobilam samodzielnie, ale tylko z 50-60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja gadam, nie 102 tylko 101 otwiera 3000 wpis :D No dobra, dosc tego szampanstwa, dziewczyny europy juz poszly spac, teraz pewnie zaczna biesiadowac ameryczne forumowiczki ... :) Albo i nie :) No to pa-pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW, pedzicie za szybko. Bylam dzis u mojej doktor i jestem zdroowwwa jak koń. :D Wlsnie wrocialam ze szkoly (angielskiego), i jestem zadowolona, bo z kadym dniem podoba mi sie lepiej. Pozdrawiam goraco i lece zaraz sie myc i spac. Kokus, moze wyslesz mi rowniez zdjecia? Ja moje tez moge wyslac...:) Pozdrawiam goraco i zycze milego czwartku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×