Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Z tym \"Malym ksieciem\" tak mnie dzisiaj cos naszlo... czytalam sobie o \"oswajaniu\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :) :) A mi \"Maly ksiaze\" otworzyl oczy (oczy, nie-oczy?) ... Ciekawe, jak bym byla, gdybym nigdy go nie spotkala ... :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ciagle wracam do \"Malego ksiecia\" i wracam... za kazdym razem czytam ja inaczej.. za kazdym razem po jej lekturze patrze na swiat w inny sposob... zawsze jest mi jakos lepiej na ❤️ ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bagatelka, o jedzeniu (nawet liter ;) ) mi nic nie mow, bo ssie mnie w zoladku :o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barb
Mnie tez... ale jescnie moge , dieta nie pozwala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barb, moze napij sie wody? To zlagodzi ssanie! :) Ja zaraz ide spac, wiec zamiast mysle co jedzeniu policze baranki ;) chyba ze najda mnie mysli o cielecinie, to przestane ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic, bede zmykac do mojego sapiacego baranka ;) Dobranoc wszystkim tym, ktorzy klada sie spac 😴 i zycze milego popoludnia tym, ktorzy jeszcze isc spac nie musza :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barb, dziekuje za zdjecia!!! 🌻 Ale macie slodkie malenstwo!!!! :) No nic, uciekam spac, bo zasne przede ekranem 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo :-) Ja tylko na chwilke, bo juz pozno... Barb a gdzie fotki dla mnie? zapomnialas o biednej haneczce? :-O :-( 😭 Piwonia - dzieki za nowa porcje! sliczne foty, robisz bardzo ladne ujecia, a kotek po prostu caraz kochanszy na nich ;-) no i nowa lazienka baaardzo mi sie podoba :-) Na razie koncze, pozdrawiam wszystkich serdecznie! pa! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barb
Haneczko- zdjecia do ciebie juz ida. Marzenko- podaj mi twoj adres jeszcze raz (sorki gdzies mi sie zawieruszyl) bo jestem wlasnie w trakcie wysylania zdjec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barb
Haneczko-wlasnie mi sie zdjecia od ciebie wrocily. Czy na pewno mam dobry adres (maggy_vip@yahoo.com) Jay- od ciebie tez mi sie wrocily, chyba masz zapchana skrzynke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, ze jeszcze raz zajrzalam :-) Barb, prawidlowy adres jest; maggy_vip@yahoo.de a nie com :-) Pa!! czekam na fotki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez do was zajrzalam chociaz nie jestem za granica ..:D Haneczka 👄..wiesz ze dopiero dzis odebralam od ciebie piosenke ..Wyslalas na konto gdzie malo zagladam ..ale jestes cudowna ..Piosenka super ..caly dzie jej sluchalam i odejsc od kompa nie moglam ..!:D Wielkie dzieki..W ogole to mam nowy numer GG ...odezwe sie ...i podam ..tamten mi szlag trafil..! Pozdrawiam wszystkie Polki za granica te ktore znam ..i z ktorymi moge sie zapoznac ..:D Przesylam Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, kochana! A co Ty sie tyle czasu nie odzywalas? :-O 😭 Nie bylo Cie nigdy na gg a i rzadko na diablach, ostatnio ja jestem tam rzadziej, bo nie mam tyle czasu, zeby tu i tam... Ja nie moge otworzyc gada znowu od 2 dni 😡 cos mi ostatnio ciagle szwankuje, mimo nowej wersji. Jak tylko bede go znow miala to mam nadzieje, ze sie odezwiesz :-) Buziaczki i trzymaj sie dzielnie slonce! 😘 ❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczka ...super ze jestes .. Ja siedzialam ostatnio w glebokim dole ..nieraz mnie tak nachodzi ze \"rakiem chodze\"..! zagladam juz czesciej na forum.. Zycie daje mi w dupe ..poteżnego kopa ..! .. problemy ..problemy...ale kto ich nie ma ..! mam nadzieje ze niedlugo wroce do jakiejs wzglednej rownowagi...! Sciskam cie mocno...chyba juz sie klade ..Bozeee co ja tu jeszcze robie przed kompem ..?:D ..wypilam o 21-szej trzecia kawe i ..spac mi sie odechcialo..ale o 5-tej wstaje ...wiec chyba rzuce swe zwloki choc na pare minut ..!:D 👄 Margot..>>..a sarna ..dalej pusta😭..to co bedzie ..? 👄 Dobranoc wszystkim🖐️ Zajrze tu jeszcze do was ..bo tak wlasciwie to ja tez jestem z zagranicy ...zza waszej ...!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio 😘 u mnie tez nie najlepiej, ale pogadamy sobie na gadzie ;-) Niestety zycie nie szczedzi nam trosk, co zrobic... :-O Barb - sliczne foty! Jestescie bardzo udana i sympatyczna rodzinka :-D A Damianek przesliczny! Robcie duzo takich fotek na ulicach Chicago i slij! hihi, bo bardzo lubie takie ogladac - prawdziwa Ameryka :-) te domy z czerwonej cegly jak kiedys u mnie w fabrycznej Lodzi.... mam taka nostalgie ;-) a jakbys miala z domciu tez, takie jak od Piwonii dostalam to tez bardzo chetnie bym obejrzala ;-) Przesle tez zaraz wiecej od siebie, bo sie przespalam troche po poludniu i jeszcze chodze... zamiast kimac ;-) Papaty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczka, a Ty za to ladnie na zdieciach pozujesz :D dawaj wiecej :) Barb ja tez chce jakies foty od Ciebie , tak tak !!! my tutaj bardzo lubimy zdiecia ogladac ha ha ha Buziaczki kochani moi cmok cmok !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barb> pestkizdyni@yahoo.com jest pusciusienka i tylko czeka na zdjatka;-) oczywiscie to do wszystkich, ktorych zdjecia kraza w eterze i jeszcze sie ze mna nei podzielily;-) zalozylam specjalnie skrzynke zdjeciaowa;-) uciekam spac, nie mam silki juz na nic;-( jutro sie odezwe, a dzis ide szybciutko odrabaiac zaleglosci sennikowe, szkoda,z e nie sernikowe hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, witajcie.. Naneczko, dzis dopiero wczytalem sie w Twoja sytuacje w biurze. Nie zazdroszcze, bo jeszcze pamietam, jak pracowalem kiedys, kilka razy to nocowalem w biurze, bo cos na rano mialo byc gotowe... Ale i zarobki mialem wtedy przyzwoite. Ale gdyby mnie nie zwolnili, to pewnie nie pojechalbym do Stanow, wiec moj zal do dawnej firmy nie jest specjalnie wielki. Tak dla tych, ktorzy traca prace, nie przejmujcie sie, zdobywacie w ten sposob nowe doswiadczenia, nawet jesli sa przykre czasem, to sa nowe... Margot, dziekuje za zdjecia, musialas niezle pospacerowac, zeby zrobic tak dokladny pokaz Sisteron... Bardzo mi sie tam podoba, mieszkasz w pieknym miejscu.. Czy dachy domow sa kryte lupkiem kamiennym? Aha, ogladalem na francuskiej TV reportaz z szukania i wydobywania wraku samolotu S.d\'Ex... Bardzo lubie takie grzebanie sie w histori dotykalnej, wczoraj np. w trakcie prac w ogrodku znowu znalazlem luski po nabojach karabinowych z II wojny. Ok, koncze, bo jade dzis do biura, a wiec musze byc tam przed siodma, pozyczylem firmie pieniazki na zakup substratu torfowego i nawozow do szklarni, teraz musze je odzyskac (to sa tzw. zatory platnicze..zaopatrzeniowcy czekaja po dwa, trzy dni na zaliczke, wiec wole kupowac za swoje i czekac..) Pozdrawaim wszystkich bardzo, bardzo serdecznie...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenka
Barb moj adres to marzena@frankwayne.com . Prosze o duza dawke zdjec. Kazdy kto ma chec, niech przysle. Piwonia, wcale nie jestem taka mlodziutka :> Zartuje, jestem mloda, ale mysle, ze nawet za dorosla jak na swoj wiek ;). Pozdrawiam wszystkich goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenka
Barb moj adres to marzena@frankwayne.com . Prosze o duza dawke zdjec. Kazdy kto ma chec, niech przysle. Piwonia, wcale nie jestem taka mlodziutka :> Zartuje, jestem mloda, ale mysle, ze nawet za dorosla jak na swoj wiek ;). Pozdrawiam wszystkich goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenka
Barb moj adres to marzena@frankwayne.com . Prosze o duza dawke zdjec. Kazdy kto ma chec, niech przysle. Piwonia, wcale nie jestem taka mlodziutka :> Zartuje, jestem mloda, ale mysle, ze nawet za dorosla jak na swoj wiek ;). Pozdrawiam wszystkich goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenka
Barb moj adres to marzena@frankwayne.com . Prosze o duza dawke zdjec. Kazdy kto ma chec, niech przysle. Piwonia, wcale nie jestem taka mlodziutka :> Zartuje, jestem mloda, ale mysle, ze nawet za dorosla jak na swoj wiek ;). Pozdrawiam wszystkich goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenka
Przepraszam za tyle wiadomosci. internet nam dzis cos nie pracuje od kilku godzin. ok, lece spac. pozdrawiam wszystkich. PS.: Skad macie te ikonki? Prosze o odpowiedz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) 🖐️ Wpadlam na krociutko teraz! Dzisiaj ma zadanie bojowe wyczarowac cos extra w kuchni ;) Przychodzi do nas znajoma na \"dejeuner\" (francuski odpoiwiednik \"lunchu\") :D Ja rowniez upominam sie o wiecej zdjec!!! :D Slijcie, slijcie... czekam :) Sama tez pewnie niedlugo cos podesle :) Barb, Marzenka, Wam dziekuje bardzo za ostatnie zdjecia 🌻 🌻 Gio, walnelam na sarne3 poraz trzeci :D A sprawdzalas antyspam, moze tam siedza??? I nie doluj sie prosze - ❤️ ❤️ haneczka, jesli masz jakies nowe foty, adres znasz :) I trzymaj sie kochana, tez sie dolom nie dawaj ❤️ Marzenka, http://forum.o2.pl/emotikony.php :) A jesli chcesz miec nick zstrzezony, czarny jak nasze, u gory strony w preferencjach mozesz to zrobic :) kokus, tutaj zawsze jest pod gorke albo z gorki ;) Na szczescie w wiele miejsc mozna wjechac samochodem ;) i to mi jak najbardziej odpowiada :D No i nie popisze sobie wiecej, musze uciekac! Pa, pa! Milego dnia zycze wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey sorry laski, ale ostatnio za bardzo nie mam czasu aby poforumowac. .:( przeprowadzam sie do Falls Curch w ten piatek, takze teraz zajeta jestem cala pakowaniem. pozdrowionka pa!:) 🌼 & ❤️ Margot, kokus, Jay, Elfik, Piwonia, haneczka, naneczka, Barb, Marzenka, Maya, Givinetta, bagatelka, Margrit ❤️ & 🌼 mam nadzieje, ze o nikim nie zapomnialam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barb
Piwonia i Marzenka- wysle ci zdjecia dzisiaj jak wroce z pracy. Piwonia- przeslij mi jakies fotki, prosze. Haneczko- jak jupimy wreszcie ten dom to ci wysle , na razie wynajmujemy weic nie ma co wysylac. Mysle ze juz wkrotce cos kupimy, na razie szukamy zawziecie. Marzenka- wy jak dawno kupiliscie dom? Pozdrawiam wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×