Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

pisze szybciutko, bo jutro do pracy na samo rano buu buu, fast forward? to taka opcja, ktora mozna wziac latem tutaj, w ciagu 4-5 tygodni przerabia sie material z calego semestru, oczywiscie tempo zabojcze, co drugi dzien testy, ale w ciagu lata mozna zrobic 2 semestry czegos, w moim przypadku jezyk;-) wydaje mi sie, ze kazda uczelnia oferuje cos takiego.. poza tym maja duzo opcji, np clep, to egzamin, ktory mozna wziac i przeskoczyc klase, jesli zdasz oczywiscie i wykazesz, ze wszystko wiesz;-)) mozna challenge course tez, to na tej samej zasadzie dzisiaj zapisalam sie na nastepny fast forward, dobrze, ze choc tydzien przerwy pomiedzy jednym a drugim;-) uciekam spac, padam na nos;-(( a na poneidzialek 2 rozdzialy do wykucia brrr bedzie dobrze, prawda?;-)) pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruszencja
hey hey no Franci - 🌼 - wiec jaka jest prawda? 😘 margot - 😘 - j nie zadzieram z policja. ----> to oni zadzieraja ze mna. .ja sie nie prosze ;) ... i naprawde staram sie 3mac od nich z daleka .. tylko oni jakos zawsze po pietach mi depcza.... Izus - nikogo nie znam z nowego mehiku. Barb- ja nie mam jeszcze 25 lat, ale juz mam zmarszki .. trzeba zaczac jak najwczesniej :( Jay - rety .. .to na tym TO polega.. ah. .ale mina jeszcze lata swietlne, jak bede mogla przekroczyc progi uczelni :( .... pozdrowka w sobote znowu do pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izus
buuu chyba sie porycze...zadnej bratniej duszy w poblizu:(, a do chicago kawal drogi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie dzieje na naszym topiku! Strasznie trudno mi za wami nadazyc! Wlasciwie to jestem na biezaco, bo czytuje Was regularnie, ale nie mam czasu na pisanie... zreszta... jakos nastroju brak... :) Haneczko, strasznie sie ciesze, ze juz znowu jestes z nami. Mam nadzieje, ze twoi czworonozni podopieczni pozwola ci zagladac do nas przyzwoicie czesto :) :) Barb, to wspaniale ze masz tyle rodziny dookola. Pisalas o siostrze twojego meza, potem o twojej... Czy one tam mieszkaja na stale, czy tylko przyjechaly na kilka miesiecy ? :) Margot, bardzo jestem ciekawa twoich ceramicznych dzielek - czekam na zdjecia! No i wspanialych dni z mama! Mnie z moja jest jak w niebie! Tylko ze dzisiejsza noc spedzila w szpitalu :( (po prostu zastrzyk, ktory musiala dostac w ramach leczenia po operacji tego wymagal) Wczoraj po poludniu upieklysmy pyszny schab i mama nawet nie miala okazji go sprobowac, bo tak jakos sie potem rozpielgrzymowalysmy od lekarza do apteki, od apteki do szpitala w poszukiwaniu tego leku... no i w tym szpitalu mi ja zatrzymali. My sami, ja i moja Mysza, jedlismy wczoraj kolacje po polnocy.... moja zdolnosc do jedzenia zatrzymala sie na bananie. Za chwile pedze do szpitala, zeby BYC z nia, ale i tlumaczyc! Wloski mojej mamy wcale nie musi wystarczyc zeby sie dogadac z Francuzami. I okolo poludnia powinnam przywiezc ja do domku! Na schabik! Pozdrawiam Wszystkich Kokus :) Jay :) Bagatelka :) - mnie tam ciebie brakuje... Franci :) Gruszenka :) Mayenka :) Marzenusia :) i INNYCH pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, witajcie.. Ja na krótko tylko, jest pogoda piekna, musze ja wykorzystac... Gadzinka, życzę zdrowia dla Twojej mamy, a co u Fasolki? Tyjesz troszke? Izus, swiat jest taki maly wlasciwie, ale nie każdemu sie tak udaje, jak dziewczynom z Chicago... Czy w Twoim stanie sa te ogromne kaktusy? Gruszenka - a ja wcale sie nie dziwie policjantom, jak widza taka ladna dziewczyne, to az milo ja zatrzymac do kontroli... Jay - tak trzymaj... A wszystkich seeerrrrdeeeecznie pozdrawiam.. Marzenusia 🌼 Barb, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, zdrowka i sukcesow.. Kudllata - swietnie zaczelas.. A czego sie uczysz? Mlodzik - faktycznie nietypowe miejsce, a jak tam trafiles? Czy miales okazje zwiedzic cala wyspe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izus
kaktusow Ci u nas dostatek z tym ze bardzo malutkie sa, siegaja co najwyzej do kolana ( a te to juz wyjatki) nie to co w samym Mexyku. ale za to jakies 2 tyg temu byl ich okres kwitniecia i wtedy cala "pustynia" kolorowa;) czerwono, zolto i pomaranczowo. czekalam na niebieskie ale sie nie doczekalam;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izus> co robisz w NM? obesrwujesz kaktusy?;-)) ja tez bym czekala na niebieskie, uwielbiam niebieski kolor we wszystkich jego odcieniach, pewnie dlatego tak dobrze mi nad oceanem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim :-) Jestem juz w blokach startowych, bo zaraz jedziemy po mame :D:D:D Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie i zycze milej niedizeli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kudlata
ucze sie jeszcze w high school na ostanim roku ciekawie tu nawet u was, bede wpadac co jakis czas zobaczyc co slychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, witajcie... W sobote bylem na tzw. Komersie w szkole syna, ktroy konczy teraz gimnazjum.. Odtanczyli poloneza, pieknie... potem spotkanie w klasie z nauczycielami, poczestunek i dyskoteka do 22.30. Z kolei w niedziele mielismy gosci, stad moja nieobecnosc na topiku, a gdy goscie pojechali, to zaczela sie burza i ulewa, ze trzeba bylo wylaczyc antene, na wszelki wypadek.. Trzecia sprawa, to nie dziala moja poczta, juz od soboty, serwer onetu informuje o jakichs zmianach, i ze jeszcze dzis niektore konta beda niedostepne - akurat padlo na moje.... Tak wiec prosze o cierpliwosc jesli ktos do mnie pisal i w druga strone tez... Aha, skonczylem film z aparatu, i jutro bede mial zdjecia z ostatniego okresu, napewno znajdzie sie cos czym zechce sie podzielic z Wami... Jednak wole filmy na 24 zdjecia, dzieki temu szybciej sie konczy filmi i sa aktualne.. Najchetniej zakladalbym takie na 12 zdjec - czy sa moze takie? ok, brykam do pracy, ale dzis chyba sie nie zmecze, jest mokro, wiec szybciej wroce do domu.. Chyba ze pojade do biura rozliczyc sprzedaz z czerwca, wystawic faktury, O!, zamowienie na nasiona bratkow - czas najwyzszy na zakupy! Caluski dla wszystkich (chyba nie ma zadnego faceta na topiku aktualnie wiec moge spokojnie poslac caluski dla was...) i kwiatki 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ale zakrecone dni! Jednak ciesze sie bardzo ze mama jest u mnie. Przeciez przechodzilaby teraz dokladnie przed to samo w Rzymie, ale jest tutaj i dzieki temu moge przechodzic \"razem z nia\" przez gaszcz tych wszystkich badan kontrolnych, zastrzykow i zmian opatrunku. Jak to dobrze ze istnieje ta Unia i mozliwosc korzystania z leczenia za granica.... i zwrotu kosztow tak jak by sie bylo u siebie.... jeden lek, ktory mama miala przyjac, kosztowal ponad tysiac dwiescie euro, macie pojecie? Nawet nie napisalam Wam jeszcze ze zdalam wszystkie cztery egzaminy, a wiem o tym juz od tygodnia! Sama jestem zaskoczona, ze udalo mi sie z wszystkimi czterema. Mam moj dyplom! :) Kokus, ja tez wole 24-klatkowe filmy z tego samego powodu co ty :) I zdaje mi sie ze widzialam w sprzedazy i 12-klatkowe. Mysle ze powinienes je znalezc. :) Margot, pozdrowienia dla mamy i bawcie sie dobrze! pozdrawiam wszystkich i ide zrobic sobie kawe trzymajcie sie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papuga
Dzien dobry wszystkim :) oststnie 4 dni spedzilam w Leeds u szwagierki policjantki, szkoda ze tak rzadko ja widuje bo kobita jest szalona, opowiadala mi o pracy, o kursach poscigu, nie mialam pojecia ile to sie dzieje na policji ;) niestety ona nocami pracowala, a moj maz z jej mezem w piatek i sobote na koncerty jezdzili, a ja z dziecmi zostawalam, dzieci byly "wniebowziete" ze nie musialy byc u babci za ktora nie przepadaja ;) Mayenka, Jay, widze ze nas tu wiecej anglistek :) ja studiowalam w Krakowie, mialam wszystkie przedmioty po angiesku, jedynie na tlumaczeniu byly dyskusje po polsku, no i oczywiscie kursy w innych instytutach. Gdy studiowalam to bardzo czesto spotykalam sie z opinia ze dziewczyny ida na anglistyke zeby sobie meza obcokrajowca znalezc ;) oczywiscie nie bylo to moim celem gdyz po studiach przez 4 lata uczylam w Polsce. Tu tez troche ucze, jestem self-employed i wspolpracuje z malutka szkola jezykowa, ktora organizuje pobyt i zajecia dla wycieczek szkolnych z innych krajow, w Polsce lubilam uczyc, a tu nie przepadam za tym, pracuje rowniez za biurkiem na pol etatu (co tez niezbyt lubie, ale kudre wybrzydzam ;)) i wlasnie sie zastanawiam sie nad studiami, cos zupelnie nie zwiazane z tym co dotychczas robilam. Co Wy robicie za granica, co studiujecie? szukam natchnienia. Kokus, chetnie zdjecia zobaczylabym, tylko nie wiem jak sie na Twoj adres dostac :( co mam zrobic zeby swoj adres zamiescic? pozdrowienia Franci, Barb, Margot, Gruszenka, Marzenusia, Izus, Gadzina i wszyscy, wszyscy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, jestem juz w domu, nie mialem dzis melodii do pracy, pogoda jak pod psem, albo barowa jak kto woli... Papuga - otoz, dopoki masz pomaranczowego nicka, to nie mozesz podczepic do niego swoich danych, robi sie to dopiero w momencie rejestracji nicka (na stronie u gory masz napisane: Preferencje). Natomiast moj adres zobaczysz jak klikniesz lewym przyciskiem myszki na moj nick. Tak samo adresy innych osob, ale nie wszyscy podaja je tutaj. Ja tez nie zawsze, aktualnie jest udostepniony dla Ciebie i nowych osob, ktore chcialyby nawiazac kontakt e-mailowy. Aha, jak podaje administracja mojej skrzynki (onet) do wtorku po poludniu moga byc problemy z odebraniem i wysylaniem, dlatego wstrzymaj sie ten dzien jeszcze, bo moze juz cos tam lezy, czeka i nie mam miejsca na nastepne.. Gadzinka, widzisz, oddawalem dzis film do wywolania i nie pomyslalem zeby zapytac o 12-tki... Gratuluje zdania egzaminow! jak moglas nie pochwalic sie tym wczesniej? Usprawiedliwia Cie tylko to ze mialas faktycznie mnostwo spraw na glowie... Kudllata, no skoro juz raz pogadalas troche to teraz nie masz innego wyjscia, musisz tu bywac... Jak dlugo jestes w Stanach? chyba dlugo skoro robisz HS, i pewnie z rodzicami? jesli mozna spytac.. Margot 🌼 Jay 🌼 Izus 🌼 Gruszenka 🌼 i dla wszystkich - pozdrowienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokus, dzieki, dodalam swoj adres i znalazlam Twoj :) na razie pozdrawiam, usciski i pyski dla wszystkich :) a ja musze leciec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam wszystkim:) Wlasnie zaczelam sprzatac mieszkanie ja juz nie moge z tymi psami chyba ogole je na lyso:) Bylismy w kinie na filmie Terminal polecam. bardzo duzo jest w tym filmie o zyciu emigrantow no i smieszny tez jest chociaz zakonczenie mi sie nie podobalo. Bagatelka:) Margot- zycze milych chwil spedzonych z mama:)Ja mojej dzisiaj wyslam kartke i list bo sa jej urodziny i imieniny,kurde tesknie za moja mama i jej jedzonkiem:) Jay- wysle Ci numer na emaila czy pasowaloby Ci zadzwonic w piatek powiedzmy o 2 po poludniu? Marzeniusia- mam juz nowe zdjecia o ktore prosilas wysle po poludniu.Napalilam sie ostatnio na sukienke z Victoria Secret jest poprostu w moim stylu ale wiesz ja nigdy jeszce nie kupowalam przez internet boje sie ze sobie kupie nie ten rozmiar co powinnam w sklepie zazwyczaj kupuje S albo M czasami nawet XS zalezy,czy mozliwe jest zwrocenie jezeli rozmiar bedzie niedobry?A o to ta sukienka( podoba mi sie oczywiscie jak jest zapieta:) http://www2.victoriassecret.com/commerce/application/prodDisplay/?namespace=productDisplay&origin=onlineProductDisplay.jsp&event=display&prnbr=IP-152814&cgnbr=OSCLODRSCOT&rfnbr=1202&page=2&cgname=OSCLODRSCOT a i jeszce ta jest fajna http://www2.victoriassecret.com/commerce/application/prodDisplay/?namespace=productDisplay&origin=onlineProductDisplay.jsp&event=display&prnbr=IP-160325&cgnbr=OSCLODRSCOT&rfnbr=1202&page=1&cgname=OSCLODRSCOT a i jeszce ta jest super tylko moglaby miec grubsze ramiaczka i bez takiego dekoldu http://www2.victoriassecret.com/commerce/application/prodDisplay/?namespace=productDisplay&origin=onlineProductDisplay.jsp&event=display&prnbr=IP-162192&cgnbr=OSCLODRSCOT&rfnbr=1202&page=2&cgname=OSCLODRSCOT Barb- slyszalam ze kremow przeciwzmarszczkowych mozna uzywac juz nawet wczesniej niz po 25r kazda skora starzeje sie inaczej jesli czujesz ze przydalby Ci sie taki kremik zacznij uzywac napewno nie zaszkodzi a bedzie chronil skore przed zmarszczkami,wazne jest uzywanie kremow z filtrem szczegolnie jak sie spedza dluzszy czas na sloncu Gadzina:) Kokus:) dzieki za zdjecia:) Izus:) witamy:) Kudlata- witaj:) Papuga:) Przejrzalam sobie testy przygotowawcze do zdawania TEOFL i z gramatyki leze sporo jeszcze czasu uplynie zanim podejde do tego egzaminu buuuuuu pozdrawiam wszystkich:)ide dokonczyc sprzatanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Znowu wpadlam na chwilke tylko :) Bardzo jestem zajeta spedzaniem czasu z mama :) Moze jutro znajde troche wiecej czasu, zeby zajrzec tutaj na dluzej :-) Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Doberek! Ale sie rozleniwilam ostatnio, az szkoda gadac. Siedzimy z M. do 4-5 rano albo balagujemy i ja pozniej spie do 13.00 godziny,dlatego niedawno wstalam i wlasnie skonczylam kawalek zamrozonego sernika z wisniami. Nie wiem czemu tutaj serniki trzeba mrozic w zamrazalce. Nie moge juz wytrzymac siedzenia w domu, mam nadzieje ze jutro dostane ta prace.Juz siedze ponad tydzien i skreca mnie doslownie, bo nie naleze do osob ktore lubia za dlugo siedziec w domu. Nie wyobrazam sobie jak niektore kobiety nie pracuja i przez cale zycie siedza jak kury domowe:-) Ja bym zwariowala. Ucze sie na prawko jazdy i ide zdawac w przyszlym tygodniu. Kokus-dzieki za zdjecia! A propos czy ty dostales moje? Wyslalam ci je juz dawno. Poza tym to jaki ty masz zawod? To ten ogrod prowadzisz w ramach swojej pracy, czy to jest twoj osobisty ogrod? Gadzina-gratulacje za zdane egzaminy!!! Barb i Elf- o rety!!! To mnie tez juz za 2 lata czeka krem przeciwzmarszczkowy:-( Jakos sobie nie wyobrazam. Elfik-super kiecki.Mi sie najbardziej podoba ta 3cia. Sama bym sobie zamowila,ale mam ten problem co ty i nosze rozne rozmiary. Poza tym to ogladalam taki program,w ktorym mowili ze sklepy czesto zanizaja numeracje ubran nawet o 2 rozmiary.Czyli jak ktos nosi 40, to w niektorych sklepach miesci sie w 36. Sama zauwazylam ze tak sie dzieje, bo ja mam ubrania o roznych rozmiarach,choc zwykle nosze 5. Taktyki zeby polechtac nasza kobieca proznosc:-) Papuga- ja tutaj studiuje English&Linguistics&Tesol. Kontynuuje studia z Polski, bo wyjechalam po 3 roku. Za 1,5 roku bede miec BA. Rozmyslam co robic dalej.Doszlam do wniosku ze praca nauczyciela to jednak chyba nie dla mnie, bo dawalam korkow w Polsce i nie pasjonowalo mnie to za bardzo. Ostatnio ogladalam rozne programy i chyba sie zdecyduje najpierw na roczny Business Management (na collegu, dostaje sie dyplom) a pozniej Human Resources, tez ok roczny (tez sie dostaje dyplom). Business mnie ostatnio interesuje i mysle ze taka praca nie bedzie mnie nudzic.Nawet mi wyszlo w tescie jak sobie kupilam taki test ktory pomaga okreslic predyspozycje, ze powinnam robic business. Byliscie ostatnio w kinie na czyms fajnym? Ja czekam na \"The Village\".Mialo byc w polowie czerwca, ale podobno zakonczenie zostalo ujawnione w necie i robia drugie i ma byc dopiero 30 lipca .Zalamka! Koncze gadulstwo. Dla wszystkich 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayenka
A gdzie moj poporzedni post?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DARK ELF bardzo fajne sukieneczki. Nie widzialam ich wczesniej. Podobaja mi sie, ale juz w te wakacje chyba nic nie kupie. Okupilam sie juz dosyc :) Ja mysle, ze spokojnie mozesz oddac jakby bylo cos nie tak. Jeszcze nie zdazylo mi sie nic oddawac z victorii ale z www.venusswimwear.com nie raz. Ja kupuje z tych katalogow przewaznie s. Te rozmiary sa dla mniw w sam raz. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAyenka wyobraz sobie, ze ja juz siedze ponad roczek w domku. Mozna sie przyzwyczaic. A powaznie, to jutre ide wyku[ic permit i w koncu bede mogla pojezdzic troche autkiem, ale niestety z kims doroslym obok :o Da sie przezyc. W koncu bede mogla prowadzic po ulicy i autostradzie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAyenka wyobraz sobie, ze ja juz siedze ponad roczek w domku. Mozna sie przyzwyczaic. A powaznie, to jutre ide wyku[ic permit i w koncu bede mogla pojezdzic troche autkiem, ale niestety z kims doroslym obok :o Da sie przezyc. W koncu bede mogla prowadzic po ulicy i autostradzie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __________
______-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenusia> ten kierowca obok pozniej zacznie Ci pzreszkadzac;-)) im blizej bylo do egzaminu, czyli uplywala 6 mcy od momentu wystawienia pozwolenia tym bardziej mnie denerwowalo to, ze wciaz musze jezdzic z kierowca, jeszcze tego samego dnia, w ktorym mijalo 180 dni od wystawienia pozwolenia pojechalam zdawac;-) coz za roadosc i ulga jak czlowiek wskakuje w swoje autko i pedzi po autostradzie tam gdzie mu sie podoba, nie ma wyznaczonego bycia na czas... czasem po pracy zwiewam na plaze i choc cicho i ciemno i zywej duszy na plazy, to i tak jakos tak wszystkie zlostki i czarnosci ze mnei spywaja... Mayenka> sernik? na sniadanie??;-))ja tak za bardzo saniadania nie moge, tzn musze cos zjesc, bez tego nie ruszam sie z domu, ale nie lubie duzo na sniadanie.. zwykle ten sam zestaw platki i kawa.. ale za to obiadek? serniczki z calego swiata moglabym wcinac hehe Ty sie nie przejmuj siedzeniem w domku, wykorzystaj naodpoczynek, niedlugo wrocisz na uczelnie, dostaniesz prace i z utesknieniem bedziesz czekac czasow laby.. wczoraj byla niedziela, oczywiscie caly weekend przyszlo mi spedzic najpierw w pracy potem z nosem w ksiazkach.. czyli zaden weekend, jestem zmeczona, a to dopiero poneidzialek, gdzie do piatku?;-) a po drodze mam 3 testy hehe moze jakies dragi ktos by wymyslil? tylko takie nieszkodzace dla ciala ani umyslu;-) uciekam do matmy bleeee pozdrowienia dla wszystkich, Elfik> oczywiscie ze 2 po poludniu bedzie dobra, tylko u nas chyba jest roznica czasu i ja nie pamietam ile cholerka, ale sprawdze sobie, u marzenki jest godzina roznicy, to u Ciebie pewnei tez? Margolcia> jakby moja mama sie u mnei zjawila to ja bym tu nawet nie wlazila do kawiarenki;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jayka- tak jest godzina roznicy:) Marzenka- a jaki masz rozmiar w Victoria,s secret? tez S?to porownam mniej wiecej kurde napalilam sie na ta sukienke:)O matko ale oni maja dziwne numeracje jaka jest roznica pomiedzy 2/xs i 4/xs albo 6/s 8/s? bo ja pierwszy raz taka numeracje widze. Mayena- ja tez niecierpie siedziec w domu tez przegladam ogloszenia o pracy ale nie widze nic ciekawego Ja bylam w kinie na Terminal z Tom Hanks w roli glownej fajny film:) wlasnie skonczylam gotowac moja zupe imitacje flakow zamiast flakow dodalam pokrojone w paski mieso z indyka i pieczarki,ale bym sobie zjadla prawdziwych flakow ale nie moge nigdzie znalesc. caluski dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DARK ELF ja mysle, ze te 2xs sa dla niskich ludzi. Ja mysle, ze Tobie bedzie dobra sukienka S !!! Ja kupilam ostatnio sobie ta i jest w sam raz. Moj wzrost to 165 cm. http://www2.victoriassecret.com/commerce/application/prodDisplay/CQO/?namespace=productDisplay&origin=QuickOrderLink.jsp&event=QuickOrderLink&cgname=OSCQONAVZZZ&prnbr=KX-151114 JAY ja i tak pewnie nie bede jezdzic na tym permicie dluzej jak trzy miesiace. Niestety musze sie w koncu dobrze nauczyc prowadzic, zeby potem isc na prawko i nie miec klopotow. Pozyjemy zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalala
czesc wszystkim! siedze od kilku dni w bossier city, w luizjanie, nie moge sie przyzwyczaic do upalow, przyjechalam ze znajomymi do pracy (work and travel) i jak na razie najbardziej boje sie, ze nie zrozumiem, co ludzie zamawiaja (podaje drinki w kasynie), niektorzy mowia baaardzo niewyraznie :-( mam jednak nadzieje, ze bedzie ok, pozdrawiam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzeniusia- no tez mysle ze S ja mam 170 cm i waze 48,49 kg ta twoja sukienka to taka sama jak ja sobie chce kupic tylko ze moja jest jeansowa.Zreszta zaraz Ci przesle moje zdjecie tez w sukience jeansowej w rozmarze XS lala-bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×