Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Margot.. O boziu tylko nie mow ze zaczynasz tam studia! :D to tak jak moja siostra! Przepiekne miejsce, obiecuje ze ja sciagne jak najszybciej to mozliwe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzidzia... wlasnie Ci mowie, ze bede tam studiowac :D Koniecznie sciagnij siostre na topik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim na topiku... Margot, u mnie jest dopiero 20 stopni. Sam nie wiem czy zazdroscic Ci tego goraca czy nie... Troche tak, bo w Polsce pogoda nas nie rozpieszcza tego roku.. Co do komputerow, to zaraz sprawdzilem swoj, ale wg posiadanego prog. antywir. byl czysty. Inna sprawa, ze u nas (bo dziele kompa razem z zona, albo raczej ona mi go udziela) nie mamy zadnych gier, ani tez nie sciagamy takichze. Znajoma, o ktorej wspominalem tez raczej nie szaleje po internecie... Co do innych osob to nie wiem nic szczegolowo - czyzby zatem zbieg okolicznosci? Jednak na wszelki wypadek zaktualizuje swoje zabezpieczenia... Pogoda jest piekna dzis.. trzeba gdzies pojechac, moze do lasu? Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot... Ja tylko nie wiem czy ona ten topik odnajdzie a ja niedlugo wyjezdzam wiec nie bede miec tak duzo okazji by sie tym zajac... Pozwolilam sobie podec wlasnie jej twoj mail. Jesli chcesz do niej napisac (strasznie sie ucieszy bowiem wiem jak bardzo szuka tam kontaktu z polakami) to Ci go podaje: agus_bac@yahoo.fr Ma na imie Agnieszka i ma 28latek. Strasznie sympatyczna- recze ;) Bardzo bym sie cieszyla gdybyscie nawiazaly kontakt w koncu co polska krew to polska krew ;) Ona chyba bedzie zaczynac jakis biologiczny kierunek tylko nie wiem z jakiego etapu bo niedawno przesylalam jej stary polski indeks do tlumaczenia. Oj najpeliej by bylo jakbyscie sobie pogadaly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz na szybciuko, bo jestem juz w blokach startowych ;) Za kilka minutek wychodzimy... Dzidzia, odezwe sie do niej, bo tez szukam kontaktow z Polakami :) Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayenka
Czesc wszystkim!!! Kokus-dzieki za zalacznik. Ja juz chyba naleze do takich osob co sprawdzaja poczte setki razy. A maz mnie kocha bardzo, to prawda tak jak ja jego. Jest mi trudno myslec ze musimy sie rozstac na 4 tygodnie, bo przez to dlugie czekanie na siebie jestem paranoiczna i sie boje rozstania na jakikolwiek czas. Ale wierze ze wytrzymam no i bede z rodzinka i przyjaciolmi.Moj kochana babcia az sie poplakala ze szczescia ze przyjezdzam. Kokus czy w Polsce dosc zimno? Brac cieple rzeczy? Zastanawiam sie czy mi bedzie dziwnie byc w Polsce, bo przyzwyczailam sie do kanadyjskich wygod i tu znowu polska rzeczywistosc. Poza tym teraz sie lapie ze mysle i mowie po angielsku czesto, wiec bedzie smiesznie znow mowic tylko po polsku. Jejku. Wiecie co, ze szczescia schudlam juz 2 kg bo jestem tak podekscytowana ze jesc mi sie nie chce:-) Lece z przesiadka w Amesterdamie a w drodze powrotnej bede miec 6 godzin wiec chyba sie skusze zwiedzic amsterdam :-) Ktos moze byl? Wczoraj bylam w barze. Ale byla zabawa! Wszyscy faceci chieli zebym byla ich dziewczyna :-) Kazali mi razem z nimi tanczyc i stawiali mi drinki. Zarobilam doisc duzo z napiwkow. Jeden facety dal mi $70 tipa! Takze bylo ciekawie. Elfik-dzieki za super zdjecia! Laska z ciebie. Dzidzia 1979- tak podobalo mi sie Aggrigento. Robilismy wtedy backpacking po Wloszech i Sycylii i spalismy pod namiotami niedaleko morza. Super bylo. Wtedy tez byl maly wybuch Etny. wiec niezle fajerwerki i pelno kurzu na drugi dzien! Bylam na Etnie i na Wezuwiuszu tez. Wogole Wlochy sa cudne. Bylismy tez ogladac rozne kolumny, tylko nie wiem gdzie to bylo?pewnie wiesz- jest takie miejsce gdzie sa takie kolumny 6 czy wiecej. Acha, przypomnialo mi sie cos- jak ktos chce cos szybko znalezc, np na stronie z przepisami to wcisnac Ctrl i F jednoczesnie i wtedy sie pojawi Find i rubryczka i tam wpiszcie np nazwe zupy i wtedy wam podswietli w przepisach wlasciwe slowo. Trzeba tez naciskac up lub down zeby przechodzic do kolejnych. Ja tak zawsze robie. Ok kobitki i Kokus. Spadam juz, bo wrocilam z baru o 4 nad ranem. Pozdrawiam wszystkich:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! :) Pomimo goraca sprobuje wytezyc na chwile mozg i paluchy i sklecic pare zdan :) :) Dzidzia, strasznie fajnie by bylo gdyby Twoja siostra dolaczyla do topiku - koniecznie ja namow. Widze ze juz znalazlas dla niej \"rodaczke z sasiedztwa\" z prawdziwego zdarzenia w osobie Margot :) Ja niestety mieszkam nieco dalej... ale jakby cos to pod moim nickiem jest moj adres - bardzo sie uciesze z maila :) A po jakis przepisik sie pewnie zglosze w odpowiednim momencie:) Sluchaj, jak juz wyjedziesz na ta Sycylie, to bedziesz tutaj nadal w padac??? :) Margot, a Tobie zazdroszcze strasznie, ze wlasnie znalazlas rodaczke w zasiegu reki :) to sie nazywa szczescie! :) Mayenka, ja bylam w Amsterdamie podczas przesiadki !!! Ja z Moim Myszoniem !!!! I bardzo polecam! Wiesz, \"kilka\" stron temu bardzo goraco namawialam Bagatelke na podobna eskapade do centrum, ale moze wtedy ciebie jeszcze nie bylo na topiku... Amsterdam jest po prostu stworzony do takich krotkich wypadow. Centrum jest blisko od lotniska (15 minut pociagiem), sa doskonale polaczenia i w ogole. I naprawde warto! Zreszta moj Tata&Company juz zaplanowali identyczny wypad w drodze powrotnej ode mnie w sierpniu. To dlatego sa gotowi wyleciec z Tuluzy o 6 rano! Ide podlac moje roslinki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisze mojej siostrze tez twoj adres email bo nie wiem czy sie tutaj dostanie ;) Z pewnoscia strasznie sie ucieszy! jej adres to: agus_bac@yahoo.fr Ja jade 14lipca na 1,5miesiaca a potem wracam. Nie wiem czy bede tutaj zagladac przez ten czas bo dostep bede miec baaaardzo ograniczony przez wiekszego maniaka komputerow anizeli ja czyli mojego chlopaka ;) Zreszta nie wiem jak to bedzie.. Ale potem wracam i znow bede miec go tylko dla siebie :D Ale postaram sie bardzo wpadac i sledzic poczynania tego tematu! :) Jesli bedziesz zainteresowana jakims jedzonkiem czy czymkolwiek to pisz na moj email z profilu a z przyjemnoscia odpisze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a prosze kto mi znajdzie sasiadke w zasiegu reki? hehe zaplace;-) uhiszpanszczylam sie po same zeby, jutro z rana egzamin, w srode nastepny i przez nastepne 2 tygodnie zostaje tylko matma i luz blues bo ja na tej matmie to z nudow przysypiam;-) a potem znowu Piotr oracz hihihi Kokus> dziekuje, bedzie dobrze... tylko musze przestac sie zamartwiac i zaczac dbac o siebie.. w ramach dbania o siebie wskakuje w loze a jeszcze 11 nie ma.. normalnie pod wrazeniem siebie jestem choc i tak wiem,z e nie usne;-), bo przeciez od piatku nadrabiam zaleglosci w spaniu, caly piatek przespalam raz bo bylam zmeczona okropniscie, 2 bo tabletki, ktore biore sprawiaja, zem senna;-) w sobote szalam do 2 rano, najpierw na meczu baseballa.. Stephanie bezskutecznie usilowala wyjasnic mi reguly gry.. wielka fascynatka, sama w koledzu byla ta rzucajaca pilke zwie toto sie pitcher;-) ale nie dalam sie wciagnac w platanine regul zupelnei dla mnei nieznanych, strzelalam za to zdjecia, oczywiscie panom w opietych spodenkach;-) choc musze przyznac, ze ci grajacy w futbol amerykanski jeszcze bardziej opieci hihihihih potem do restauracji na dobry obiad, a potem na film do kina, seans na 11 w nocy, tlyko 1 kinie w calym Charleston wyswietla Farenheit9/11.. bilety wyspzredane na tydzien w przod.. wszyscy albo sie smiali glos, albo zapadala grobowa cisza i slychac tylko bylo pociagniecia nosem i tez glosniejsze wybuchy placzu;-( na koniec sala kinowa zapelniona po brzegi bila brawo na stojaco.. mam nadzieje, ze ci z prawem do glosowania nie beda glosowali na wariata juz..bo ja to bym stala pierwsza w kolejce.. dzis widzialam cudna nalepke na zderzaku, \"wszystko jedno kto, byle nie Bush\" no tak, zwiewam do loza;-) i poprosze o kciuki jutro o 9 rano, to 3 po poludniu czasu polskiego tak mocniscie prosze trzymac, Kokus nie zawiedz prosze, bo jak Ty kciuki trzymasz to mi wszystko dobrze idzie;-) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, witam wszytstkich z samego rana... Jay - ok, dobrze sie sklada, bo akurat kolo 15-tej moge swobodnie trzymac kciuki zacisniete.. Chyba 45 minut wystarczy? czy moze dluzej na wszelki wypadek... Podobaja mi sie te nalepki na samochodach w Stanach.. nie tylko ze wzgledu na sama tresc, ale jako sposob wyrazenia swojej opinii. Chyba nadal sa takze nalepki z \"jestem dumny z tego, ze jestem Amerykaninem\" - to moje tlumaczenie, chyba prawidlowe... A czy slyszalas o akcji jakiegos radia zwiazanego z napisem WOW na samochodzie? To bylo popularne w 2000 roku. Jesli nie to napisze Ci mailem... Dzidzia, Margot, ale sie fajnie uklada na poludniu Francji... Gadzinka - moze i do nas nadejdzie to cieplo, jak Alpy puszcza... Mayena - wiesz, jak na te pore roku to nie ma ciepla wcale. Teraz jest 17 st. zachmurzone, wieczorem padalo znowu.. Mysle, ze koniecznie wez bluzy jakies cieplejsze, a nie tylko T-schirty. I spodnie dlugie, jesli chodzisz w spodniach... Wychodzi na to, że dlugo nie popracowalas w tym barze, ale skoro zrobilas taka furrore, to chyba przyjma Cie z powrotem... Mayenka, a Ty jestes przeciez z Sandomierza, nieprawdaz? Czy wiesz o czym mysle? Moze sie spotkamy.. zapraszam.. Brykam do pracy, bo zaczal sie nowy tydzien... A to koniec m-ca juz, musze pozalatwiac pare spraw biurowych.. I kupic nasiona bratkow na nastepny sezon - pilne i wcale nie takie latwe... pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie.. 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komp chcial mnie zrobic w konia jak przedwczoraj ale sie nie dalem i jesttylko jeden wpis..hahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim... JAY ja tez trzymam kciuki :) Ludzie, opalalam sie dzis tylko 1,5 godziny i chyba o cala godzine za dlugo!!! Spalilam sie na buraka!!! :( Brzuch piecze jakby ktos mnie oblal wrzatkiem. BARB miala okazje zobaczyc moja opalenizne, ale wtedy nie byla jeszcze taka jak jest teraz. Wzielam prysznic i pol tuby kremu sie na mnie stopilo. Wcale nie musialam sie smarowac. Samo splywalo:( Okropnosc. W sumie sama zawinilam, bo nie posmarowalam sie zadnym balsamem przed wyjsciem na lezaczek :( Ehhh mam nauczke. Mamy sporo zdjec z BARB. Jezeli ktos chce, to wysle. Tylko nie dzis. Moze jutro po poludniu. Moze BARB mi pomoze albo mnie wyprzedzi ;) Pozdrawiam wszystkich goraco i doradzam sie smarowanie wysokim faktorem przed wyjsciem na dwor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim 🖐️ U nas ma byc dzisiaj 38 stopni :o Dobrze, ze nie jestem lodem :P :D Ale dzisiaj mamy zwiedzac z mama cytadele :o Dzidzia_1979, ciesze sie bardzo, ze podalas siostrze moj e-mail :) Ja sama na pewno odezwe sie do niej jak tylko znajde dluzsza chwilke na sklecenie wiadomosci! :-) Juz sie ciesze na sasiedzki zjazd :D Gadzina, jestes cala \'hepi\', ze bede miala rodaczke w zasiegu reki :D Mayenka, ja rowniez goraco Ci polecam krotki wypad w Amsterdamie. To cudowne miasto! :D Jay, my tez chcemy sie wybrac na \"Fahrenheit 9/11\" - tutaj ten film tez byl niezly szum po przyznaniu \"Zlotej Plamy\" w Cannes... O 15-tej bede na postrenku z kciuki :D Kokus, to zdjecie nie otworzylo mi sie poraz kolejny, ale za to bez problemu otworzylo sie zdjecie Twojej zony z azaliami! Masz bardzo piekna zone! :) Marzenusia, biedactwo ❤️ Zrob sobie moze oklady ze zsiadlego mleka albo kefiru... :) I czekam na zdjecia Twoje i Barb :) No nic, lece... Zycze Wam wszystkim milego dnia! Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Magrot, Gadzina 🌼 Moja siostra tez cala happy :D Dostalam od niej smska ze dostala adresy i napisze jak tylko znajdzie czas bo wlasnie gania w pracy. Ale napisze recze za nia bo w koncu to moja siostra :classic_cool: Pozdrawiam serdecznie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam sobie kawke i znowu klapnelam w przy kompie :) Kokus, ta rycinka to chyba o mnie, hihi Sluchaj, a dlaczego ja nie dostalam zadnych zdjec??? :) Barb & Marzenka, i na Wasze wspolne zdjecia czekam z niecierpliwoscia :) :) Marzenusia, uwazaj z tym sloncem, kurcze... moim zdaniem skora starzeje siie znacznie od nadmiaru slonca, szczegolnie nie chroniona :) Dzidzia, to swietnie! Z niecierpliwoscia czekam na odzew :) Bardzo sie ciesze! O! Mama wlaczyla mi sie na Tlenie. Ide z nia pogadac. Pozdrawiam cale Twarzystwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokus, Marzenusia, Margolcia> przyjechalam na egzamin spozniona, wpadlam na sale z rozwianym wlosem, nie mialam juz czasu nawet na rzucenie okiem na zadne notatki przeprosilam, klapnelam na krzeselko i do dziela;-) porozmawialysmy sobei z pania;-) po hiszpansku oczywiscie, tylko 2 razy zapytalam jak sie cos mowi po angielsku.. zaczelysmy od podrozy, potem problemy z moim paszportem, potem jak jest ciezko na obczyznie ( mieszkala 2 lata w Mexyku), potem gdzie chcialybysmy pojechac, jakie sa plusy i minusy uczenia w Polsce i tutaj ...gadalam jak nakrecona, to pewnie z tego strachu, ze sie spoznilam i balam sie, ze kolejka mi pzrepadnie hihihihi oczywiscie wszystko a mialam tylko o podrozach mowic, bo tylko tyle wyklepalam, ale gdzies w odmetach mozgowych czaily sie slowka i jakies idee;-)) no i poszlo raz ciach.. jestem zadowolona z tego jak mi poszlo a i nauczycielka popwiedziala, ze jest pod wrazeniem i w koncu ktos chcial rozmawiac o czyms innym niz rodzina;-) na co odpowiedzialam jej, ze jak chce zobaczyc jak ja placze to mozemy porozmawiac o rodzinie;-))) ale nie chciala hehe Kokus> nie nie slyszalam o tej stacji radiowej Za to dzisiaj w gazecie czytalam jak to pan dziennikarz sie wyzyl na Farenheit9/11, bo przeciez M.Moore oskarza nie tylko prezydenta o to, ze glupi, ale prase, ze jest nierzytelna.. w tamtym roku na rozdaniu jakis nagrod Hollywood go wygwizdano, w tym roku wszyscy mu bija brawo na stojaco i gwiazdy dosyc sporej wielkosci opowiadaja sie juz publicznie po ktorej stronie barykady sa Marzenusia> co mowilam??? balsam i to 40 co najmniej, masz taka jasna skore, tu slonko pod innym katem, inaczej grzeje.. a Ty ciagle nie sluchasz... poczekaj jak Cie Franek do lodowki dzisiaj wsadzi;-) to moze jakas mala nauczka bedzie;-) och prawie 10 rano, za oknem jest juz 90F... wlaczylam juz wszystkie wiatraki w biurze.. nie wiem ile tutaj wytrzymam, mam nadzieje, ze do 5.30, bo nie chce mi sie jechac do domu, aby potem wracac specjalnie na matme, a tak wszystko za jednym zamachem;-))) dobra ide pracowac i dziekuje za kciuki raz jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim, witajcie jak sie macie, dobrze? Cholery juz mozna dostac z ta pogoda... Mayenka, jak bedziesz leciec do Polski to wez jeszcze parasol i gumiaczki, moga sie przydac... znalazlem ciekawa stronke, a mianowicie kamerki internetowe na calym siwecie, wczoraj chyba z godzinke ogladalem dziewczyny na plazy nad Zatoka Meksykanska - te kamerke mozna sterowac samemu przez minutke...tylko kolejka dluga, tylu jest chetnych... Nie znalazlem natomiast zadnej kamerki w Chicago... Ale jest w Duluth, na budynku jakiejs firmy z widokiem na jezioro.. na razie brykam, sprawdze tylko poczte jeszcze (dopiero 180-ty raz dzisiaj). Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak robaczki po likendzie ??? :D ja musze sie przyznac, ze jestem troszke padnieta, obiecalam sobei wypoczac, odespac a tu tymczasem nic z tego :( kolejny aktywny weekend ! Marzenusia zapomniala sie pochwalic, ze zaprosila mnie i meza na grilla w sobote :D do tego mielismy okazje przetestowac ich nowe mebelki ogrodowe :) a jakie kielbaski smaczne upiekli minaaaaaaaammm :D Marzenka ale ty sie tak nie opalaj bez filtra, co !! Tak wogole to moglabym w koncu wygospodarowac jeden dzien w tygodniu na spotkanie w trojce czyli Ja, Marzenka I Barb :) Marzenka pewno nie bedzie miala problemu spotkac sie w tygodniu ale nie wiem jak z Barb ? Co Ty na to Barb ??? :) bo weekendy na razie odpadaja wlacznie z piatkiem :) Wszystkim, ktorzy jada w te wakacje do Polski zycze udanego pobytu, duzo pozytywnych wrazen, spotkan, milego czasu, i usciskajcie ojczyzne odemnie :0 Byc moze koncem pazdziernika tez sie tam pojawie jak znajde tydzien lub dwa wolnego :) Kokus pieknym ogrodem sie pochwaliles, czy to u Ciebie czy moze cos zle doczytalam ? Dark Elf, dziekuje za fotki, alez masz figurke kobieto, laska jestes i tyle, pozazdroscic :) Juz nawet nie pamietam kiedy tak wygladalam ? hmmm... wogole hahahaha :D Papuga, od Ciebie rowniez otrzymalam fotasy, dziekuje, milo Cie poznac :) A w Chicago mamy coroczny festiwal Taste of Chicago, poswiecony jedzeniu ! Szczerze powiedziawszy, myslalam,ze bedzie mozna tam dostac cos bardziej egzotycznego, cos nietypowego, a tu tymczasem wszedzie tylko hot dogi, frytki, nogi indycze, kurczaki, kukurydze, lody, i takie tam. Bylismy wczoraj, ludzi dzikie tlumy, ale przynajmiej natrafilismy na wystawe fotograficzna zatytulowana Family Album http://www.familyalbumchicago.org :) Gosc przez 4ry lata podrozowal po swiecie z intencja fotografowania rodzin roznych grup spolecznych. Bardzo ciekawa wystawa !!! A dzisiaj u nas chlodniutko, deszczowo, fajniutko :) Pozdrawiam Wszystkich serdecznie i do nastepnego razu robaczki !! :) Czekam na Wasze zdiecia i obiecuje sie odwdzieczyc w podobny sposob niebawem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwonia to dobry pomysl spotkac sie we trojke... Czekam na propozycje. Jay chyba masz racje, zabiore wiekszy faktor niz mam dotychczas :) Dzis juz wygladam delikatniej czerwona, ale juz tak nie piecze, jak wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, cos mi sie zdaje, ze bedziemy goscic w domu Wietnamczyka :) I to byc moze z nocka wlacznie. Moj Myszon wlasnie wrocil z uniwersytetu i oznajmil, ze wietnamski doktorant piszacy swoja prace pod jego opieka jest w ciezkiej depresji i chce wracac do domu. Nic nie je (z wyjatkiem roznych takich wynalazkow, ktore przywiozl w walizce), nigdzie nie wychodzi (nie zna jezyka, tylko angielski i chyba nie ma odwagi) i jest bliski szalenstwa (a przyjechal tutaj do Francji na stypendium ledwie dwumiesieczne i jest gdzies w polowie). Myszoniowi zrobilo sie go szkoda i zaprosil go do nas :) - dotrzymamy mu troche towarzystwa i bardzo dobrze, tylko co on bedzie jadl? bo ja nie zamierzam gotowac po wietnamsku! A moze przywiezie ze soba kilka tych wynalazkow? Zobaczymy... Zawsze to kolejne zyciowe doswiadczenie:) goscic Wietnamczyka Jego wizyta wydluza liste tegorocznych wakacyjnych wizyt do czterech :) musze konczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka to moze poczekajmy az sie Barb odezwie, co ? ja praktycznie moge kazdy dzien wygospodarowac w tym czy w nastepnym tygodniu za wyjatkiem piatku, soboty i niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Slicznotki i Przystojniaki :) ❤️ Widze, ze nam gosci przybywa, az milo :) Dzidzia i Margot - ale super ze sie zgadalyscie odnosnie Dzidziowej siostry :) :) 🌻 🌻 Jay - slonce i filtry - masz racje, wazny jest \"kont \";), ja w Michigan po pol godziny bylam rozowa, jak krewetka, a tu w Minessocie moge sie opalac po 2 godz i sie robie milo brazowiutka (z malym filterkiem, 5) A tak poza tym to normalnie powalasz mnie z nog z ta Twoja nauka :D Obysmy wszyscy potrafili brac z Ciebie przyklad :) :) 🌻 Gadzina - ach, zapomnialam powiedziec, ze skorzystalam z Twych wskazowek odnosnie Amsterdamu, skorzystalam :) :) Co prawda nie bardzo wiedzialam, gdzie sie kierowac juz bedac w centrum, ale tak ot sobie polazikowalam, szkoda ze sama, bo to zawsze ciut nudniej niz z kims 🌻 DaRk Elf - dzieki za kolejne zdjecka 🌻 Ogromne buziaki dla wszystkich i niebawem powysylam Wam troche zdjec, bo udalo mi sie juz dorosnac do tej funkcji, tzn. nazbieralo mi sie troche zdjec z roznych zrodel i jestem w stanie juz je wysylac :D :D :D 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Slicznotki i Przystojniaki :) ❤️ Widze, ze nam gosci przybywa, az milo :) Dzidzia i Margot - ale super ze sie zgadalyscie odnosnie Dzidziowej siostry :) :) 🌻 🌻 Jay - slonce i filtry - masz racje, wazny jest \"kont \";), ja w Michigan po pol godziny bylam rozowa, jak krewetka, a tu w Minessocie moge sie opalac po 2 godz i sie robie milo brazowiutka (z malym filterkiem, 5) A tak poza tym to normalnie powalasz mnie z nog z ta Twoja nauka :D Obysmy wszyscy potrafili brac z Ciebie przyklad :) :) 🌻 Gadzina - ach, zapomnialam powiedziec, ze skorzystalam z Twych wskazowek odnosnie Amsterdamu, skorzystalam :) :) Co prawda nie bardzo wiedzialam, gdzie sie kierowac juz bedac w centrum, ale tak ot sobie polazikowalam, szkoda ze sama, bo to zawsze ciut nudniej niz z kims 🌻 DaRk Elf - dzieki za kolejne zdjecka 🌻 Ogromne buziaki dla wszystkich i niebawem powysylam Wam troche zdjec, bo udalo mi sie juz dorosnac do tej funkcji, tzn. nazbieralo mi sie troche zdjec z roznych zrodel i jestem w stanie juz je wysylac :D :D :D 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Slicznotki i Przystojniaki :) ❤️ Widze, ze nam gosci przybywa, az milo :) Dzidzia i Margot - ale super ze sie zgadalyscie odnosnie Dzidziowej siostry :) :) 🌻 🌻 Jay - slonce i filtry - masz racje, wazny jest \"kont \";), ja w Michigan po pol godziny bylam rozowa, jak krewetka, a tu w Minessocie moge sie opalac po 2 godz i sie robie milo brazowiutka (z malym filterkiem, 5) A tak poza tym to normalnie powalasz mnie z nog z ta Twoja nauka :D Obysmy wszyscy potrafili brac z Ciebie przyklad :) :) 🌻 Gadzina - ach, zapomnialam powiedziec, ze skorzystalam z Twych wskazowek odnosnie Amsterdamu, skorzystalam :) :) Co prawda nie bardzo wiedzialam, gdzie sie kierowac juz bedac w centrum, ale tak ot sobie polazikowalam, szkoda ze sama, bo to zawsze ciut nudniej niz z kims 🌻 DaRk Elf - dzieki za kolejne zdjecka 🌻 Ogromne buziaki dla wszystkich i niebawem powysylam Wam troche zdjec, bo udalo mi sie juz dorosnac do tej funkcji, tzn. nazbieralo mi sie troche zdjec z roznych zrodel i jestem w stanie juz je wysylac :D :D :D 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Slicznotki i Przystojniaki :) ❤️ Widze, ze nam gosci przybywa, az milo :) Dzidzia i Margot - ale super ze sie zgadalyscie odnosnie Dzidziowej siostry :) :) 🌻 🌻 Jay - slonce i filtry - masz racje, wazny jest \"kont \";), ja w Michigan po pol godziny bylam rozowa, jak krewetka, a tu w Minessocie moge sie opalac po 2 godz i sie robie milo brazowiutka (z malym filterkiem, 5) A tak poza tym to normalnie powalasz mnie z nog z ta Twoja nauka :D Obysmy wszyscy potrafili brac z Ciebie przyklad :) :) 🌻 Gadzina - ach, zapomnialam powiedziec, ze skorzystalam z Twych wskazowek odnosnie Amsterdamu, skorzystalam :) :) Co prawda nie bardzo wiedzialam, gdzie sie kierowac juz bedac w centrum, ale tak ot sobie polazikowalam, szkoda ze sama, bo to zawsze ciut nudniej niz z kims 🌻 DaRk Elf - dzieki za kolejne zdjecka 🌻 Ogromne buziaki dla wszystkich i niebawem powysylam Wam troche zdjec, bo udalo mi sie juz dorosnac do tej funkcji, tzn. nazbieralo mi sie troche zdjec z roznych zrodel i jestem w stanie juz je wysylac :D :D :D 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. Ja tez sie wlasnie wybieram na Fahranheit 9/11. Myslalam juz, ze w ogole go w Stanikach nie wypuszcza, bo pierwotnie mial wyjsc spod egidy Disney\'a, a ze to wytwornia ugrzeczniona tzw. \"goody-goody\", to wiadomo ... No ale Lion\'s Gate sie zdobylo na odwage :D W ramach \"podkladu\" obejrzalam sobie w ten weekend \"Roger and me\" tego samego autora. Rewelacja, ze wsciec sie mozna, tak samo, jak i zreszta \"Bowling for Columbine\". Normalnie szok w trampkach :0 :0 :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokus - jest kamerka w Duluth ??? :D niesamowite! To jeszcze powiedz gdzie, to sie kiedys pod nia pojde opalac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×