Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Nalazilam sie jak dziki osiol ,poltorej godzinki nad woda,i 65kg na wozku przede mna do pchania czyt.Benny.To moje sprytne urzadzenie naliczylo ponad 10000 krokow 541 spalonych kalorii i 6690metrow. Naneczka-sportsmenka to ja bede ,na razie to przedbiegi po latach siedzennia na tylku i opychania sie slodyczami:Mam teraz takiego powera ze szok ,moze to dlatego ze jem inaczej i ze nie przejmuje sie goopotami jak dawniej ,albo moze to tez dlatego ze wreszcie wiem czego chce i wiem ze jestem na wlasciwym miejscu ....Wszystko ma wplyw na polepszenie samopoczucia! W kazdym badz razie dzis jest ladna pogoda tylko wiatr zimny,dzieci sie kapia w morzu i im to wisi,zahartowane ! A ja zaraz musze samochod szefowej odwiezc...wiec spadywuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zola
Witam:D:D:D Wszystkiego Naj,Naj,Najlepszego Spatzek z okazji Urodzin!!!😘😘😘:):):)!!!! Juz jestem przeprowadzona,urzadzona i prawie szczesliwa....Nawet juz sie w basenie kapalam....Szok!!Moze sie faktycznie zacznie ukladac.... Wiecie co?Ta rozgniewana buzka niby pod moim nickiem to nie ode mnie wyszla....Ktos sie pode mnie podszywa....Nie podoba mi sie to!!!Nie bylam na necie od ostatniego wpisu.....HmmmmNieladnie sie tak podszywac..... Zaraz wracam,ide po cos do jedzenia;),dopiero co wrocilam do domciu.... papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🖐️ Hmmmm, jak bym ja sie miala zastanawiac, na ile moich postow na tym czy innym topiku nikt nawet nie zwrocil uwagi i jeszcze o owa uwage upominac, to pewnie bym juz umarla na depresje :D Wiec Elizabetto, mimo, ze zagrozilas, ze do nas bezdusznych juz nie zajzysz, napomkne jeszcze, ze nie pamietam, zeby ktokolwik z tego topiku potraktowal Cie w jakikolwiek sposob niemilo, podczas, gdy w Twoich slowach zauwazylam conajmniej zlosliwosc... Poza tym niw zaklocilas nam milej atmosfery, tylko sobie samej niepotrzebnie psujesz nerwy gniewaniem sie i upominaniem takim, ze inni sie Toba nie interesuja. Co z tego, ze ja np. bym sie zainteresowala faktem, ze jestes w Italii, chciala pogadac o pysznym wloskim jedzeniu, jak Ciebie by to pewnie nie interesowalo .... Kasiulena - szybkiego zdrowienia! :) Zola - no to dobre lepszego poczatki :) Powodzenia! Esja - nowwidac, widac, ze masz powera ;) I tak kobiecino trzymaj :) naneczka - piekne widoki! Z tej calej wycieczki, to ja bym sie chetnie zapisala na ten chlebek z maselkiem od gospodarza, poza tym .... uffff, masz samozaparcie! Owca21 - hej 🖐️, fakt ze osoby z Irlandii wpadaja tu czasem, lecz nie na dlugo, moze sa przejazdem... Spatzek - to fajnie, ze znalazlas w zyciu poczucie przynaleznosci i bezpieczenstwa :) Takze jesdnym slowem baw sie czadowo w Urodzinowym dniu i niech Ci los nie szczedzi wszelakich rozkoszy i przyjemnosci (interpretacja dowolna ;) 🌻 Neso - tez mysle, ze Twoja stopka jest super w deche :D haneczka - ho ho! to Ty teraz zyjesz iscie luksusowo :) A jak witalam Starych i Nowych, to oczywiscie, ze Ty jestes z tych Starych, smiem zauwazyc, zes topikowo najstarsza po mnie (spojz tylko na 1 strone topiku) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim!!! Wpadam jak po sol ale jestem tak zapracowana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Xana-Kochana nie moge jutro przyjsc na spotkanie. Wyslalam ci 2 maile i smsa ale nie ma odzewu. Mam nadzieje ze sie uda mi z Toba skontaktowac przed jutrem. Dzwonie na komorke ale mowi ze nie mozna sie polaczyc :-( Nie chce zebys jutro tracila czas przeze mnie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mayenka - omal bym Ci zapomnial pogratulowac prawa jazdy !!! No to gratuluje i zycze polamania kolek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......
pora by ta rozjechana strone zakonczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop Hop !!! Piwonia zaglada do Was :D chcialam tylko Was zobaczyc i pozdrowic :) zyje, jestem cala i zdrowa, z Marzenusia ma bardzo dobry kontakt, ona tez zyje, Ewulek dzwonila do mnie 3 dni temu, malzenstwo jej sprzyja bardz nawet :) jeszcze Amber sie odzywala, ale ona tutaj jest chyba czesto widziana :) o reszcie nic nie wiem buuuuuuu na mala czarna musimy sie umowic dziewczyny. jak za starych dobrych czasow !!!! niebawem zawale Wasze skrzynki zdieciami z Nowego Orleanu bo lecimy na male wczasy z mauzem 5 sierpnia jupiiiii wiec wyrzucajcie co nie potrzebne i robcie w skrzynkach miejsca he he he ;) :D a tera ide na wrotki, polowe dnia spedzilam na tylku i czuje sie jak kamien bleeeeeeee mauz pojechal sobie powindsurfowac dzsiaj bo fajnie wialo to i mi trzeba troche ruchu :D obiecuje wpadac czescie, ale wiecie jak to jest, sezon letni, czasu brak ;) naneczka - senkju za wszystkie fotki, pieknie tam macie !!! Margolcia - Tobie tez senkju i czekam na fotki slubne :) GNU - gratulacje z okazji slubu i slij swoje slubne zdiecia rowniez, czekam !!!! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Piwonia, kope lat :D Milego pobytu w N.Olrealskich pieleszach! Tam ponoc jest bardzo fajnie i starodawnie jak na ten kraj. I ponoc jadlo mozna spotkac przednie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi Bagatelka moze zostan degustatorka, chyba jest taki zawod. Bedziesz oceniac w ktorej restauracji nalepsze jedzonko;-) Ide pisac esej, wszystkim zycze milych wakacji albo pracy. Xana-czekam na telefon:-) Dzwonilam ale cie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mayenka - :D oj chetnie bym zostala degustatorka, ale kto mnie do takiej pracy przyjmie :D Moze musialabym byc dziennikarka najpierw trudnioca sie jakimis kulinarnymi sprawami i wtedy ... ale tak, kocham jest, kocham gadac o jedzeniu i z boza pomoca jeszcze nie odbilo sie to na mojej tuszy :D Zastanawiam sie nawet czasem, czy to nie ejst juz lekki odchyl ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc KOCHAM JESC :D Mayenka - pisz dzielnie i zycze Ci wspanialej weny tworczej. Moze sobie cos dobrego pierwej chrupnij ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ummmm, palce lizac (mam nadzieje, ze byla ;) ). Ja jeszcze dogorywam ostatnie minuty w pracy i zaraz pedze dodom sie nachrupac krakersow z serkiem :D To zawsze robie, jak pozno wracam z pracy, a moje serce juz czeka z takimi rozcieplonymi serkami prosto do jedzenia (bo z lodowki serki nie maja az tak fajnej glebi smaku) ....... boszzzzzzzzz... a ja znowu zaczynam .... To lece, pa Mayenko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To smacznego Bagatelko, choc juz pewnie jestes po spalaszowaniu;-) A jakie te serki dokladnie? Cos sie mnie wena nie trzyma, tylko spac mi sie chce ;-( Od czwartku siedze na 4 literach (jak nie jestem w pracy) i przeczytalam 1700 stron (Middlemarch i Daniel Deronda by G.Eliot). Jeszcze mnie czeka 500 stron Villete by Bronte. Ale mi sie juz nie chce, no ale w przyszlym tygodniu koniec tylko czy cos napisze? Spatzek-spoznione ale serdeczne 100 lat 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mayenka i ja gratuluje prawa jazdy. Troche pozniej, ale nadal szczerze. Dajnie jest miec prawko, nie? Ja czekam wlasnie na autko. :D Niedlugo bede miala. :D \"robi sie\". hehe U mnie ok. Niedlugo jade na wakcje postresowac jedna forumke. ;) . Po wakacjach szukam pracy, zaczynam szkole znowu (angielski i niemiecki) i w ogole jakos leci. Raz lepiej raz gorzej. :) Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Marzenusia;-) Dawno cie nie bylo. Ciesze sie ze mam juz stres z prawkiem za soba, zwlaszcza ze te wakacje mam piekielnie zajete i raczej chyba to nie sa wakacje. Ale stresa mialam duzego, bo w sumie tylko z intruktorem jezdzilam plus 2 razy z mezem. Instruktor mi powiedzial zeby dokupic dodatkowe lekcje jak nie cwicze, wiec kupilam 4 godziny ale wiecej stwierdzilam ze nie bede wydawac i pojede zaryzykowac no i sie udalo:-) Oczywiscie na egzaminie za wolno jechalam i zamiast w lewo to se skrecilam w prawo :-P ale babka powiedziala ze nie szkodzi, no a reszta byla spoko, pieknie parallel i forward parking odwalilam ;-) Tyle ze ja musze sie teraz na manulanym uczyc bo moja mazda jest wlasnie taka a ta wielka krowa crown vic to wole nie jezdzic, bo nie nie wiedze i zaparkowac to mi tez nie wychodzi. No dobra ja tu pisze epopeje na temat jazdy a nic nie napisalam na esej:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma to jak wstac rano ,przed szosta i se pomaszerowac....dziewczyny i ty kokus...wzielo mnie,nawyk lazenia wszedl mi w krew,az sie sobie sama dziwie.zakupilam kijki specjalne,zakladam adidaski i sruuu nad wode tam jest swietna sciezka ok 4km do plazy Nautsholtvik,i z powrotem ,w godzinke,na 7ma jestem w domu.Troche wialo ,ale tam....trzeba sie przyzwyczaic.Wiec promuje www.nordicwalking.com.....Kto zainteresowany niech sobie poczyta(poang i niemiecku jest) Wiecej Wam nie bede tym zawracac gitary. Ambasadora na Islandie dostalismy!!!Wreszcie ktos poszedl po rozum do glowy i mianowal ,od razu na Norwegie i Islandie-prof.Ryszard Czarny,ziom kielecki.Rezyduje w Oslo.Moim zdaniem powinni otworzyc konsulat w Reykjaviku,wbrew pozorom na Islandii jest duzo Polakow. Buziaki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka WSZYSTKIM!! I tym znanym gebulom i NOWYM buzkom!! Jejku, teraz sie bede bala przeoczyc :P Jaks glupia sytuacja tutaj wyniknela ostatnio widze. Przeciez I Elisabetta i Martaga udzielaly sie na forum a pozniej zachwycone odnalezieniem siebie zniknely i tyle je bylo widac. Tak to wygladalo jak siegam pamiecia. Moze mnie zawodzi. Spatzek STO LAT 🌻 spoznione ale szczere!!!! Kokus ja tez chce pieski :) na zdjeciach oczywiscie :) Jak tam u Ciebie sprawy stoja? Squirley gratuluje karty!! Piwonia milo Cie widziec po przerwie! Bagatelka widze tez sie pojawila :) Haneczka witam Cie bardzo serdecznie!! Wiele o tobie slyszalam. Zreszta jak sie pojawilam to czytalam topik, wtedy jeszcze tylu stron nie bylo :D Witam Was serdecznie po krotkiej przerwie. Bylismy z moim Misiem pod namiotami w Wysokich Alpach :) (JAk ktos sie pisze na zdjatka to prosze o sygnaly dymne :) ) NO i u Margolci!!!! :D Bylo strasznie milo, nagadac sie nie moglismy. Ale trzeba bylo pojsc spac wkoncu. Mysle, ze na pewno sie jeszcze spotkamy kiedys. Prawda Marglolcia? Moze tym razem Margolcia do nas zjedzie z gor :) Tyle, ze nie wiadomo kiedy to bedzie bo ona po slubie bedzie \"wyjechana\" a ja pod koniec sierpnia wracam na jakis czas do Polski. Sluchajcie dostalam prace jako pani profesor chemii w liceum. A ze juz rok siedze bez pracy wiec trzeba cos zrobic. Fakt, rozstane sie z moim Miskiem na troche. Jakos sobie poradzimy. Jak studiowalam tez sobie radzilismy. Jakos dam rade. Bo tak jak Naneczka pisala frustracja czasem staje sie nieznosnajesli o to chodzi. Zobaczymy jak to bedzie. No wiec swoja droga Naneczka to moze wreszcie sie spotkamy w naszym Wrocku?? :) Hm, czy o czyms jeszcze zapomnialam? Czytalam wszystko co pisalyscie jak mnie nie bylo. Jak sobie przypomne to doklikam:) Milego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam No tak u mnie znowu pogoda sie lekko schszanila, mam tylko nadzieje ze sie poprawi do soboty bo idziemy z L na grilla do znajomych. Ciekawa jestem co u tych nowych polakow ;);) czy sie rozbijaja taksowkami czy tez raczej przystopowali ;) No w pracy dostalam awans, teraz zajmuje sie security network, czyli bezpieczenstwiem sieci naszej, zeby nikt nam sie nie wlamal ;) i zeby wszystko bylo jak nalezy :) Milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nesoxochi--CONGRATULATIONS Z POWODU AWANSU. A ja dalej siedze w domku i jeszcze nie zaczelam tych finansow a czas ucieka a mi sie nic nie chce robic i siedze w tym necie i co chwila cos wymyslam noego do zrobienia byleby nie zagladac do ksiazki i notatek - oj len ze mnie straszny- Help. Znacie moze jakis sposob na mobilizacje? Pozdrawiam i owocnego nia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naneczka>>> Nie dostalas mojego maila???:( Bo nic mi nie przyszlo od Ciebie (oprocz fotek:) ) .... Daj znac, czy moge spodziewac sie od Ciebie odpowiedzi na interesujacy mnie temat!;) Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) Dziekuje serdecznie za zyczenia! 🌼 Wczorajszy dzien byl piekny:) U przyszlych tesciow niezwykle milo bylo, dostalam duzo rad od mamy A. na tematy lecznicze (mnie strasznie to dotyczy, bo wiecznie cos mi jest!:P). Potem byl owy cudny wieczor we dwoje. I wyobrazcie sobie, ze weszlam w pewna rozmowe i skonczylo sie na tym, ze juz mialabym fajna prace na wakacje, gdyby nie jedno malutkie \"ale\" (przyczyny organizacyjno-formalne)... Ale nic to, i tak we wrzesniu i pazdzierniku musze byc we Wroclawiu. Dostalam ten upragniony aparat cyfrowy:D Ale na razie nie mam pojecia, z czym to sie \"je\" i o co chodzi z tymi kabelkami i jak to potem na kompie wszytsko zrobic. Ale niedlugo na pewno juz wysle Wam fotki:D! Kokus>>> Twoja Maxi najchetniej bym Ci zabrala!!!:);):D Neso>>> Gratuluje awansu!!!:):):) Jakby cos mie sie z kompem dzialo, to juz wiem, kogo o rade prosic;)! Joaska>>> Na pewno dasz rade i przetrwacie ta rozlake!:) Powodzenia!:) Pozdrowienia dla wszystkich znad niespokojnego dzis morza!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia>>> Nic Ci nie poradze, bo sama mam takie leniwe momenty czasami:P;)! U mnie zawsze jest tak, ze mobilizuje sie jak juz naprawde trzeba. Na przyklad moja magisterke napisalam w dwa tygodnie i bardzo dobra byla, bo 5 dostalam na dyplomie;)! Pewnie jak poczujesz juuz malego stresika, to sie wezmiesz za te finanse!:):) Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam jak po ogien! Spatzek, dopiero jak poszukalam, to Twojego maila znalazlam - na adres firmowy dostaje dziennie setki maili i czasem mi sie trafia cos przeoczyc... daj mi chwile, a odpisze! mialam dzisiaj straszny dym! kasiulena - jeszcze sie zmobilizujesz! jak trza , to trza! neso - trzymam kciuki za pogode, bo inaczej to bedziecie musieli grillowac pod parasolami... ja tez mam grille w piatek i w sobote, a w niedziele nurkujemy (z grillem w czasie przerw) wiec tez by sie przydalo sloneczko... JoAska- jeszcze raz gratuluje pracki no i odwaznej decyzji! ;-) Esja - jak fajnie ze masz tyle powera -zabojcze uczucie nie? Trzymam kciuki, by taki power juz zawsze Cie napedzal! Tutaj nordicwalking jest bardzo popularne i np. Michi zartuje, ze boi sie wejsc do parku, bo zostanie \"nadziany\" na kijek! wszedzie slychac tylko \"klick klick\" maszerujacych... Ale zdrowy sport bo bardzo universalny (niemal wszystkie grupy miesniowe sa uzywane) a do tego chroni stawy! Mayenka! witaj! jeszcze raz gratulacje! Marzenusia! hallole! fajnie Ci, tez bym pojechala na wakacje! Bagatelko! ty glodomorze! ;-) moze Ty (a moze ktos inny) mi poradzi co ja dobrego moge ugotowac, przyszykowac, lub upiec jako maly dodatek ode mnie tesciowej na urodziny? Ona robi mieso gotowane z chrzanem, na przystawke poradzilem jej salate (feldsalat) z grzybami, ale chcialabym dorzucic jakas dobra salatke... albo ciasto? Poradz! (-cie!) hallo Piwonia! CUDOWNE ZDIECIA! papatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Nana nie masz dzis czasu, to nie musisz odpisywac:) Zrobisz jak troche czasu bedziesz miala. Tak w sumie to musialabys sie jeszcze cofnac do mojego wczesniejszego postu do Ciebie... No chyba ze jzu wiesz, o co chodzi;)! Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze mnie kucharka zadna hehe, wiec Ci nic nie dam rady doradzic... Swoja droga to nie wiem, jak u Ciebie, ale u znajomych A. najczesciej serwuje sie Kartoffelsalat hihi, ilez mozna????:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.... u mnie za oknem plum... plum.... od samego rana, wiec sie zmobilizowalem i zrobilem caly gar \"chili con carne\".. Pycha, polecam... A poniewaz nadal pada, to siadlem do kompa.. Ostatnio mnie nie bylo bo zalatwialem sprawy papierkowe Komitetu Budowy Kanalizacji w moim osiedlu. Budowa I etapu rusza w przyszlym miesiacu i trzeba jeszcze mnostwo spraw zalatwic, zeby ludzie mogli sie podlaczac. Nesoxochi - brawo, wielkie gratulacje.. Spatzek - Maxi jest kochana sunia, bardzo grzeczna, strasznie lubi jezdzic do lasu, jak juz wlezie do bagaznika samochodu to juz jej nie wyciagnie az w lesie.. mam nadzieje, ze szybko zapoznasz sie z aparatem i nie zapomnisz o mnie... Kasiulena - daje Ci wielkiego kopa do finansow.. KOOOOOP... :D JoAska - fajnie ze masz prace, od czegos trzeba zaczac.. ale nie poprzestaj na tym, szukaj jeszcze gdzie indziej bo nauczanie to ciezki i czesto przykry kawalek chleba. Nie darmo mowia \"bodajbys cudze dzieci uczyl\" Esja - zawracaj nam gitare jak najczesciej.. :D Mayenka - brawo, prawo jazdy masz to teraz tylko esej.. trzymam kciuki... Marzenusia nasza kochana, ale dawno nie bylo Cie na topiku... Zycze zeby tych \"raz lepiej\" bylo jak najwiecej.. bagatelka - lubie jak piszesz o jedzeniu, az sam robie sie glodny... niam..:D Piwonia - dziekuje za weselne zdjecia, znakomite.. i sliczna panna mloda.. A te blizniaczki pewnie tancza po irlandzku, wow... ale chcialbym zobaczyc takie tance na zywo.. We Francji poznalem muzyke i tance bretonskie, ktore maja wspolne korzenie z irlandzkimi, bardzo lubie takie tematy... chociaz sam tancze jak pijana noga od stolu.. No, i w tym momencie zerwalo mi polaczenie, zapamietam co napisalem i wysle pozniej.. brrrrr.. na razie, wszystkim sloneczka i pogody..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×