Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Hej ja szybciutko. Wlasnie wrocialam ze spotkania z Xana. swietna dziewczyna ;-) Super mi sie z nia rozmawialo, jakbym ja znala od lat:-) GNU-sliczne zdjecia a na tych zdjeciach ty jeszcze sliczniejsza:-) Maz stwierdzil ze jednak nie pojedzie bo troche ryzykowne tak przed wyjazdem do Polski, wiec ja sie ciesze, bo jak juz skoncze ze szkola to idziemy razem imprezowac!!!! Haneczka-wysle ci to co wszystkim,slaba jakosc. Ale na slub mam dostac od siostry aparat cyfrowy,wiec wreszcie bedzie normalnie:-) Co do schudniecia to ja od zeszlych wakacji schudla 20 pounds, czyli ok 10 kg.Nie wiem czy duzo czy malo i jeszcze ze 2 kg bym chetnie schudla. To uciekam do solarium i pozniej do eseju wreszcie. Ach upaly u nas do 45 C, od 2 miechow, ale idzie wyzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!! Bagatelka no to przegapilas :) Dostalam prace w liceum w moim miescie rodzinnym, niestety. No wiec pod koniec sierpnia wracam do Polski. Nie wiem czy tylko na rok czy na dluzej. Dobrze ze wakacji i przerw w czasie roku jest troche. Haneczka ja Ci fotki oczywiscie wysle ale jutro jak sie dostane do kompa bo dzis go moj Misiek okupuje :) A powroty sa wspaniale, to prawda. Tyle ze ja rozstania straszliwie zle znosze. Tragedia dla mnie. No ale coz, dam rade. A u Margolci bylo super. Niestety bylismy tak zagadani ze zdjec jest malo. Jak przyjechalam do domu to sie okazalo, ze z sesji zdjeciowej mam tylko dwa zdjecia(Jeszcze reszta jest u Margolci). Jedna z samotna Margolcia rano a drugie z Margocia i jej psiapsiola. Sama Margolcie moge wyslac ale na to drugie musze poczekac na autoryzacje :D GNU gratulacje!!!! Zdjecia pewnie dorwe jutro, mam nadzieje, ze tez dostalam :) Margolcia 😘 Mayenka i Xana gratuluje spotkania :) Jay 🖐️ Piwonia 🖐️ Marzenusia 🖐️ Spatzek 🖐️ Nesoxochi 🖐️ Esja 🖐️ Kokus🖐️ No to pozdrowionka dla calej reszty ktora sie nie ujawnila. Spadam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnu przyszla sie upomniec o zdjecia. Nie mam nic w skrzynce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mayenka - no i widzisz, sprawa sie sama rozwiazala :) JoAska - lomatko!!! no to faktycznie przegapilam :0 Musialas o tym pisac jak ja chwilowo sie zaniedbalam z czytaniem :0 Czyli bedziesz sie musiala rozstac ze swoim Misiakim i z z pieknym lazurem Waszego wybrzeza ... Trzymam kciuki, zeby wszystko jakos plynnie sie ulozylo i zeby jak najczesciej udawalo Wam sie spotykac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spatzek, naneczka, Marzenusia - dziekuje Wam pieknie za fotki! i zaraz wysylam moje :D Nie bede sie teraz rozpisywac, bo pozno juz sie zrobilo, a wyslanie fotek tez mi troche zajmie (ja wysylam je zawsze pojedynczo, bo tak moge je lepiej zmniejszac, a niektore sa wielkie, wiec sie prosze nie zdziwic, jak mail za mailem bedzie lecial... hihi ;). I Ty bagatelko tez mi cos wyslij prosze, bo znamy sie juz dwa lata, jestesmy tu od pierwszego wpisu a Ciebie jako jedynej nie mam ze \"starych\"... :P no, kto to widzial??!! :D 😘 A odpisze Wam na posty jutro, po pracy. Dobrej nocki 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejlo:) dzieki za mile slowa:) poslalam chyba do wszystkich oprocz Neso (podaj mi tu natychmiast mailika|!:)) ktos pytal o swiadka - to moj braciszek byl, nie mojego mezusia ajlowju:) troche sie dzis statystycznie,... wiec moze lepiej do spania pojde:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha, a ja juz chyba calkiem wypadlam z obiegu. Pamietacie te czasu kiedy paplalam bez przerwy..... Zewnie to wspomninam. Teraz w dzien nie ma jak bo ciezko pracuje, a wieczorem padam... GNU jestes juz w Stanikach czy jeszcze nie? Bagatelka: hej, co u ciebie? JoAska: dzieki za gratulki. Faktycznie supcio. Margotka: no moja droga, zostalo ci 2 dni!!! Piwonia: dzieki za zdjecia! Leela: tez dzieki za zdjecia!!! GNU: zaraz zajrze na skrzynie. Marzenusia i Mayenka: gratulki prawka!!!!!! Jazda autem jest naj naj naj. Kokus: super, ze nadal pichcisz! Zrobiles mi smaka tym chili. Chyba jutro ugotuje. Naneczka: jak tam Michi? A jego rodzinka? Spotykasz sie z nimi? Jay: hej! u mnie tez stres... Ale nie powiedzialas czy zapisalas sie na cos na lato. A moze mowilas, a ja przeoczylam. Esja: wiesz czemu ludzie ci tak mowia? bo ci zazdroszcza, ze masz zycie wypelnione ekscytujacymi rzeczami!!! Nie zwracaj uwagi na zawistnych i zyj pelna geba. Masz racje: zycie ma sie jedno!!! Czy kogos pominelam? Amberek: polecam ci lody Healthy Choice z niebieskim paskiem na opakowaniu. Sa niskotluszczowe i no sugar added. A smakuja jak z najlepszej cukierni. Maja przerozne fantastyczne smaki. Moje ulubione to butter pecan albo coffee almond Hello osobki, ktorych za bardzo nie znam, bo sie ostatnio nie udzielam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley 🌻 nie, w stanikach bede od 2 wrzesnia. nadal jestem w Opl. we wtorek jedziemy z moim mezem w podroz poslubna do be-ne -luxow, z wylaczeniem tych ostatnich:) a potem on leci do usa, ja dolaczam we wrzesniu. Kurde, mam nadzieje, ze nie wysadza mi samolotu w powietrze... wczoraj Al-kaida zgrozila atakami na Polske..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Squirley - my sie jeszcze nie znamy chyba, dlugo mnie tu nie bylo :) Pozdrowka! No a moj NOD sciaga juz od pol godziny foty i mu jeszczce 7 minut zostalo :D ciekawam bardzo kto tyle sle i co tam bedzie ;) I znow zaspie do pracy... :P ale najpierw musze otworzyc. Chyba juz tu nie zajrze, bo o 6 pobudka, wiec do jutra! I z gory danke schön za fotaski 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, wiecie, na dzis daje sobie spokoj z fotami.. nie hce zapchac wam skrzynek. jutro kolejna porcja:) malutka_de 🌻 sorki.. Tobie juz zdaje sie zapchalam.. usciski dla kazdego!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej GNU :) nie, ja jestem haneczka mimo, ze nie mam tak na imie, a naneczka ma na imie haneczka... ale to nie ja :D Pisalam juz cosik do Ciebie, jakies gratulacje czy pozdro., nie wiem teraz dokladnie... Ja jestem z Austrii, wiec jedna Sprache ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej haneczka! chyba widzialam twoje posty we wczesnych fazach topiku, znaczy sie zanim dobil do 240 (wtedy ja sie dolaczylam). Od listopada do konca maja sie czesto gesto udzielalam, ale teraz ta nowa praca. Nie ma siedzenia i nic nie robienia. Zasuwam caly dzien. A wieczorem jestem tak padnieta, ze szok. I jeszcze sie musze uczyc na Tax Research, na czwartki. W mojej stopce jest adresik mojej stronki. Zajrzyj. Jest tam troche fotek forumowiczow i naszych zwierzatek. Aha, drugi link jest do stronki z Naszymi Przepisami. Polecam. GNU: ach, jak to fajnie brzmi jak sie mowi \" jade z moim mezem\" nie?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spatzek:) tez sie z Toba witam !!! :D dzisiaj za oknem wyglada jak niczym z tego filmu \"War of the Worlds\"; pioruny, burza, leje, wieje...tylko kosmitow brak ;) ale jest taki ukrop na zewnarz, ze tego sie opisac nie da ble ble ble ide sie wyprysznic !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie wyspalam... ;) ledwo oczy moge otworzyc a tu zaraz trza bedzie sie zbierac... ale najpierw kawencja i kilka slow :) 🖐️ M. i M. - obie jestescie fajne, szczuple laseczki, nie wiem co mi sie ubzduralo z tym chudnieciem... hihi. Gdzies cos kiedys wyczytalam i sie uczepilam ;) 🖐️ Marzenus nie jestes chuda i dobrze. Jestes szczupla i zgrabnicha, chyba lepiej nie potrzeba? czyli - tak trzymaj :) 🖐️ Spatzek - fajny kolor wlosow mialas i modern fryzurke, ciekawa jestem jak Ci teraz do twarzy, w innym kolorku. To w takim razie ja pije z Toba te herbatki przez 2 tyg. :classic_cool: No, skoro dziala to trzeba ten now wykorzystac ;) Czyli dzisaj o 15-tej zaczynamy. A jakie bedziesz pila? Takie specjalne na oczyszczanie pewnie... nie znam sie za bardzo, jak wiesz jakie to, to napisz a ja sie w nie zaopatrze. 🖐️ naneczka - dzieki raz jeszcze za tyle wspanialych zdjec - widoki na prawde fantastyczne! Warto bylo popedalowac troche pod gore :D W ciemnych wlosach wygladasz pieknie. Nie umiem na 100% powiedziec czy lepiej Ci w blond czy w ciemnych... musialabym zobaczyc wiecej. Mnie sie tam podobasz w obu kolorkach. 🖐️ bagatelko - koniecznie zacznij wlaczyc z walkami, badz oponkami na brzuchu ;) po bo co je tyle czasu ze soba dzwigac? :D Moze jakies wirualne, wspolne cwiczonka, cio? Mnie tez by sie przydalo.... tylko zapalu malo :O 🖐️ Juz sie nie moge doczekac na slub kochanej Margoci :D i oczywiscie na fotaski do podziwiania... ale to juz tuz, tuz! Margotko - napisz skarbie o ktorej godzinie, bede trzymala kciuki, aby wszystko dobrze poszlo i zeby cudownie bylo 😘 🖐️ JoAska - czekam w takim razie na zdjecia :) 🖐️ Squirley a gdzie tak ciezko pracujesz, bidulko? :) wiem cos o tym, tez byly czasy, ze zasuwalam jak maly samochodzik... jakis czas sie trzeba pomeczyc, albo ciezka praca albo ciezka nauka ;) ale wszystko przechodzi... a potem sama radosc :D Dzieki za linki, obejrze. Postanowilam dzisiaj nieodwolalnie strzelic sobie w najblizszej przyszlosci nowa seseje zdjeciowa, bo az nie do pomyslenia, ze przez rok nie zrobilam sobie ani jednej foty! :O ja - taka \"aparatka\"... hihi. A tez chcialabym podzielic sie z Wami czyms nowym... choc niekoniecznie lepszym, wiadomo - latka leca :P No to do milego!! 😘 🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!! Witam wszystkich bardzo serdecznie w tak pieknym dniu. Dzis jedziemy do Cann na pokaz sztucznych ogni. To pierwszy nasz pokaz w czasie festiwalu pirotechnicznego. PIerwszy byl 14 lipca ale wtedy bylismy w Alpach. Ciekawe jak bedzie dzisiaj. Haneczko ja juz naskrobalam maila ale niestety musi poczekac bo nie mam twojego maila. Mojego znajdziesz pod nickiem. No Margolcia!! Pewnie zalatana po uszy. Jeszcze tylko kilkadziesiat godzin :D Gnu dostalam, super zdjatka i bardzo ciekawe faktycznie te zlote elementy :) POzdrowionka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jeszcze jestem na wpol ciepla, bo wczoraj wybralam sie na spotkanko z kolezanka, ktora dawno temu nie widzialam i spotkanie zakonczylysmy w jakims drinkbarze o jakiejs dzikie porannej godzinie. Ale ja nie chcialam o tym... Chcialam powiedzieec ze w spotkanieu nie byloby nic dziwnego czy niezwyklego, gdyby nie zaatakowala Nas panienka o wielkiej posturze i rozwiewnym blond wlosie. No ale od poczatku. Poszlysmy sobie na \'Madagaskar\' - ktory by the way byl dosc smieszny, ale ma sie nijak do Shreka, nastepnie poszlysmy na pizze, gdzie spotkalam kolege (przystojnego Brazylijczyka :)) no i postanowilysmy ze szkoda zakonczyc dzien o tak wczesnej godzinie, wiec wybralysmy sie do drink baru (uznalysmy ze pub odpada ze wzgledu na podpite towarzystwo). Przy barze kiedy zamawialysmy winko nagle ni z tad ni z owad Wielka Blondyna podeszla do kolezanki i z calej sily huknela ja lokciem i odeszla. Ja calego incydentu nie zarejestrowalam, ale ludzie znajdujacy sie wokol byli co najmniej zdziwieni jej zachowaniem. No ale nic ja jeszcze naiwnie probowalam wytlumaczyc kolezance ze zrobila to nie chcacy, ze moze sie poslizgnela albo juz nie wiem co. Wzielysmy wiec swoje drinki i wyszlysmy do ogrodka. Chcialysmy usiasc przy stoliku, ale powiedziano nam ze miejsca sa zajete dla znajomych - wiec znalazlysmy sobie miejsce przy drugim. W tym momencie kolezanka zauwazyla ze przy tym stoliku, ktory nam odmowil siedzi rzecona Wielka Blondi. No i zaczelo sie. Dziewczyna podeszla do NAs i zaczela wykrzykiwac ze zachowalysmy sie po hamsku i bez kultury bo nie zapytalysmy czy miejsce przy stoliku jest wolne, ze jestesmy nikim (i zlapala w tym momencie moja kolezanke za dlon). Oczywiscei probowalysmy sie bronic- slownie i uspokoic zapewne pijana panienke, ale ona nie dawala za wygrana. Dodatkowo cala systuacje podgrzewal jej chlopak, ktory na pytanie Co go tak bawi odpowiedzial ze Lubi jak sie panienki bija. Moja kolezanka tez nie byla dluzna i powiedziala mu ze sie nie dziwi ze to go rajcuje bo skoro ma dziewczyne potwora i tak gruba to na nic innego pewnie nie jest ja stac jak na bicie drobniejszych. Taka wymiana zdan trwala chwiel, ale na szczescie faceci siedzacy ook naszego stolika zaczeli brac nasza strone o panienka sobie odpuscila. Jeszcze przez chwile pogadala jakies rasistowskie docinki w strone kolezanki (Japonki) i ze swoim facetem wyszli. Cala sytuacja byla ku uciesz zgromadzonej gawiedzi i wszyscy byli sklonni obserwowac co sie dalej wydazy niz pomoc. I powiedzcie mi moje drogie czy to jest normale. Tak wiec ubiegly wieczor byl bardzo ekscytujacy- czego nikomu w takim wydaniu nie zycze. Wygadalam sie wiec moge isc na sniadanie :) Pozdrawiam i milego dzionka zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaz
pozdrawiam z linz(austria)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto ma do sprzedania troche doby, huh? ja chetnie kupie;-) ewaz> witaj, haneczka sie ucieszy;-) Squirley> teraz biore mikrobiologie i fizjologie, na jesien mam chemie i abnormal psychology, nic wiecej nie biore, bo musze sie przygotowac do GRE.. a hiszpanski niestety musi troche poczekac;-( Hanus> a co Ty taka rozimprezowana?;-) az zazdroszcze GNU> dziekuje za zdjecia, mi skrzyni zapchac nie mozesz, bo to studnia bez dna, wiec slij, slij, pieknie wygladasz Leela> Tobie rowniez dziekuje za zdjecia pozdrowienia dla wszystkich, musze zmykac do ksiazek, eh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu wydarzyly sie jakies incydenty w Londynie - 3 stacje metra sa zamkniete: Shepherds Bush, Oval station i Warren street station. Czesc tez tych linii zostala zawieszonych. Wszyscy pasazerowie zostali ewakuowani. Dym sie unosi z Oval st ale mam nadzieje ze nie jest to kolejny atak terorystyczny. Kurcze a myslalm ze wszyscy jestesmy juz bezpieczni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze jaka ja jestem zmeczona :O wrocilam z pracy niedawno, zjadlam obiad i ide sie polozyc, bo nie wyrabiam 😴 Do pozniej!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Show must go on\" nie wiem co dalej, ale popieram trzeba miec w zyciu jakies pasje. nie rozumiem ludzi ktorzy nie maja, niczym sie nie interesuja tylko przychodza do domu siadaja na kanapie, reka na pilota i cyk cyk po kanalach. Oejjje chyba bym zwiariowala...Ja lubie rzeczy ekstremalne, im bardziej ekstremalne tym bardziej chce sprobowac, oczywisice wszystko w granicach, nigdy bym nie robila czegos co mogo by mnie zbytnio narazac na utrate zycia czy cos. Ale raz sie tylko zyje ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay ales mi narobila problemu z tym slowem \"doby\" i tak czytam i czytam i dopero teraz doszlam, ze to polskie slowo \"doba\" a ja to po angielsku meczylam hahahaha :D :D :D wiec co do \"doby\" to ja tez poprosze o troszeczke ;) a nie chwalilam sie i sama nie wiem jak mi to z glowy wypadlo ;) mam remont kuchni w koncu jupiiiiiiiiiii stare meble z 1964 roku juz poszly na zlom, aktualnie moj tato pomaga nam z instalacja nowego oswietlenia, w weekend przyjdzie expert od powazniejszej instalacji i mysle, ze w pierwszym tygodniu sierpnia bedzemy juz miec wszystko skonczone Jupiiiiiiiiiii juz sie nie moge doczekac u lalalala odkad jestem w usa nigdy nie mialam nowej kuchni ba nigdy nie mialam zmywarki do naczyc :( a teraz bede miec i to jaka hihihi :D GNU, dzieki za fotki, zaraz poogladam sobie reszte, slicznie wygladalas, piekna z Ciebie pani mloda !!! Ciekawe jak tam nasza Margolcia, pewno dziala na szybkich obrotach ostatnio, slub jej juz w sobote, pomysle o niej bo ja mam tez w sobote slub :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellou!!!! mlody to mnie chyba przeklina w myslach ,dzis znowu go wywiozlam na wozku w trase ok 7km i mi biedaczek usnal,to mu cichcem kupilam czekolade,i na dzwiek slowa ,,Benny...sukkuladi...,, o malo mi z wozka nie spadl hehhe:P Codziennie mijam takiego fajnego faceta ,z psem lazi ,ile razy jestem juz kolo Nautholtsvik to sie mijamy,dzis sie usmiechnal pieknie(zablysnal przerazliwie bialymi zebami)i powiedzial ,,godan daginn,,...a ja pewnie bylam czerwona jak burak,i tylko wykrztusilam ,,blessadur,,bo mi nic innego nie przyszlo do glowy.Hi hihihi.W ten weekend na plazy w siatke graja ,zawody sa,pojde se oblookac jaki tu jest poziom ,sama nie zagram,bo moi znajomi nie chca brac udzialu w turnieju.nie rozumiem ,jak gramy to przeciez dobrze idzie,a slysze ,,eee nie...moze innym razem itp,, Ok,znikam troche polezec ,bo sie najadlam brokulow na parze i ryby z sosem jogurtowym,opchalam sie jak bak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwonia, alez Ci zazdroszcze tej zmywarki. Mam nadzieje, ze w kolejnym dom bede miec wiecej miejsca. Gdybym tylko miala tu jadalnie, wszytsko byloby latwiejsze... ;) Haneczka, wcale nie taka szczupla jestem. ;) Ale staram sie pracowac nad tym. ;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba sie za bardzo nie poudzielam, bo musze jeszcze do sklepu zdazyc, a czas ucieka! jedno moge wam obiecac; amianowicie, ze wczoraj i dzisiaj pilnie czytalam WSZYSTKIE wasze posty, no i nawet dzisiaj na duza czesc odpisalam (znacie moje mozliwosci - mistrzyni dlluuuuugich epepeji ;-) ) teraz tylko Was szybciutko sciskam! ciumki! i do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×