Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Hej, Spatzek wysle zdjecia zaraz:-)Sorki, nic specjanlego to nie jest w kazdym razie. Bagatelka-ja tez Brie lubie, ostatnio jeden spalaszowalam naraz. Ostatnio mnie moj Misiek wkurzyl bo sobie wymyslil ze pojedzie do Las Vegas samochodem z jakimis innymi facetami, ktorych nie znam na konferencje o IT security. Tyle ze my niedlugo do PL lecimy na slub a Las Vegas od Toronto samochodem jest cholernie daleko i jakby cos sie stalo to ze slubu nici. Jeszcze sie zastanawiam czy mu dac jechac czy nie bo zawsze sie zle czuje jak mu cos zabraniam no ale chyba sie nie zgodze. A zaraz ide na spotkanie z nasza topikowa Xana!!! Mam nadzieje ze sie rozpoznamy:-) A esej jak stal tak stal :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, ja tylko na chwilke, bo mam przerwe.. Wlasnie zjadlem kilkanascie plastrow cukini usmazonych w jajku i bulce tartej. A co do chili con carne to po prostu dokladnie czytam przepis na opakowaniu torebki z gotowymi przyprawami, ew. je modyfikuje ale za kazdym razem inaczej, zawsze robie podwojna porcje czyli przynajmniej kilo miesa wolowego, duzo cebuli, wczoraj wkroilem trzy kolorowe papryki, pol sloiczka przecieru pomidorowego, dwie torebki przypraw z roznych firm, trzy puszki czerwonej fasoli. Mam jeszcze zwyczaj, ze nie probuje dopoki nie skoncze. Dobrze ze nie dodalem takiej malenkiej papryczki, bo i tak bylo dosc ostre.. Jak sie doda kukurydzy z puszki to mozna zlagodzic smak, ale sie okazalo, ze kukurydza \"wyszla\".. W sobote robie powtorke bo wieczorem spodziewamy sie gosci.. :D A teraz brykam do pracy - obcinam zywoplot z tuji i koniecznie chce to dzisiaj skonczyc.. baj, baj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mayenka - nic mu sie nie stanie, niech tylko obieca, ze bedzie zapinal pasy... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esja na ciebie narzekaja za twoje zainteresowania. :) Moje zainteresowania to wprawialy moja mame w oslubienie. Jako dziecko zaczelam trenowac Kung Fu z dosc dobrymi wynikami. Potem jak osiagnelam pelnoletnosc doszlo strzelanie z broni palnej (sig sauer glownie) no i jeszcze probowalam skokow ze spadochronu, bungee, nurkowania. Teraz mam ochote na jakis kurs latania :):):):):) Tu w Cambridge maja jakies lotnisko, moze i szkolka jest :). Aha ze spokojniejszych rzeczy to jest yoga i czytanie ksiazek, glownie horrorow i kryminalow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie zaczelam Was czytac... 3 dni sie nie zajrzy i juz trzeba nadrabiac jak na zlamanie karku, bo po tygodniu to juz nie ma szans...hihihii ;) Pozdrawiam serdecznie stara znajoma Piwonie 🖐️ nowa JoAske 🖐️, a takze rownie serdecznie wszystkich innych 🌻 i ... z kawka i nogami zarzuconymi na biurko pograzam sie w lekturze ;) Na razie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wszystkim :D ja tylko na momencik, przywitac sie chcialam :D pozdrawiam wszystkich !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochani :) Mayenka - milego spotkania! Fajnie macie :classic_cool: Co do wyjazdu Twojego meza na konfetencje, to logiczniej by bylo uzyc do tego celu samolotu, ale moze chlopaki chca sobie zobaczyc troche Ameryki przejazdem ... Nie martw sie ... Pewnie, ze jakbys miala sie za bardzo stresowac z tego powodu, to zawsze mozesz go poprosic, zeby nie jechal, ale ja zawsze wychodze z zalozenia, ze nie warto ograniczac swbody drugiej osoby, jezeli nie chcemy, zeby oni ograniczali swobode nam ;) Mam andzieje, ze jakos sie to ulozy bez szkod dla zadnej ze stron :) Spatzek - no, wczora z wieczora byla kafeteria nieczynna :( Ile ggodzin sie przez to w pracy wynudzilam ... Jak lubisz fasolke szparagowa, to mam super przepis, jest on na topiku Squirley NASZE PREPISY... na forum Diety :) Polecam:) JoAska - ja chyba cos przeoczylam, czy Ty wracasz do Polski? siobhan - przepisy sa na topiku Squirley NASZE PRZEPISY... na forum Diety. Ja tez uwielbiam jedzonka meksykanskie, wloskie i indyjskie, zaluje, ze u mnie w poblizu nie ma fajnych indyjskich knajpek, jest jedna taka sobie... Leela - to moje picadillo wynalazlam w ksiazce o kuchni meksykanskiej, wlasnie dzis wpisze ten przepis :) No na razie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko powiedziec dzien dobry;-) podziekowac za zdjecia i juz mnie nie ma... mam urwanie glowy od poniedzialku, juz nie moge sie doczekac konca tygodnia, bo mnei ten tydzien na lopatki polozy pzred piatkiem;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mayenka ja tez zdawalam prawko zaraz po lekcjach z intruktorem. Z mezem moze raz jechalam. Zdalam. Jakis dziadek byl moim egzaminatorem. Smieszny. ;) Juz jezdze sama sobie na zakupy itp. :) Jeszcze sie na autostrade musze wybrac przed wyjazdem na wakacje, bo mezul chce, zebym tez prowadzila. ;) Bagatelko bedzie cos a\'la toyota. Bedzie Geo Prizm. :) Ale najwazniejsze, ze bedzie jezdzic. Na razie mi starczyw supelnosci takie autko. :) Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to tylko 2 dni mnie nie bylo a tu tyyyyle nowych wiadomosci!! i wczoraj rzeczywiscie kafejki nie bylo poznym wieczorkiem, bo chcialam zajrzec a tu felery jakies ;) naneczko - super byla ta Twoja wycieczka rowerowa! Chociaz na pewno meczaca, ale dla wspanialych chwil i pieknych widokow czlowiek wszystko zrobi, prawda? :D Wysle fotki psiakow i bardzo chetnie zobacze Twoja nowa fryzurke, a raczej kolorek :) Moj A. to juz duzy chlopak (176cm) ;) dobry i baaardzo kochany. Po wakacjach idzie na prawo... dobrze, ze nie \"na lewo\" :D A ja rzeczywiscie uwielbiam wode i odkad nauczylam sie plywac (calkiem niedawno i calkiem sama :D ) to moglabym przesiedzec w niej caly dzien! ;) Co do Egiptu to wlasnie brat mojego M. jest tam z dziewczyna a my takze wybieramy sie tam na urlop, piekny to kraj! I nurkowac tam to muss, dla tych widokow! Super, ze robisz kurs, tez bym chciala :) Esja niezle spalasz tych kalorii przy chodzeniu, fajne to urzadzenie :) A nordicwalking znam - tu jest dosc popularne i wszedzie prawie mozna zobaczyc \"chodzacych\" ;) a co do znajomych.... wiele ludzi nie ma zadnych hobby ani zainteresowan i ciezko im zrozumiec, ze ktos ciagle probuje czegos nowego i spedza interesujaco zycie... ;) Oni po prostu sa biedni, zal mi ich... bo zamiast isc na przod cofaja sie.... i niewiele z tego zycia maja:O Leela - wszystkiego dobrego z okazji urodzin i wspanialego pobytu na Maderze i u tesciow! :) siobhan - Tobie tez gratulacje nowej pracy i super pobytu w Portugalii :) kokus - Chili con carne tez uwielbiam, a jak... kukurydza wyszla to koniecznie uzupelnij braki ;) Lubie kukurydze z puszki i jem ja lyzkami ;) Zola - gratuluje szczesliwej przeprowadzki i \"nowego zycia\" :) w koncu musi sie zaczac ukladac, prawda? bagatelko - pewnie, ze wiem, ze to \"starych\" tyczylo sie stazu, pisalam to zartobliwie... ;) :P Ja i luksusy?? Ogladam sie na prawo i lewo i nie widze zadnych.... hihi :D Wiesz, ze ja tez kocham jesc... hehe :P Pamietasz jak sie kiedys wszystkie prawie dzielilysmy tu na codzien przepisami?? Mayenka - i ja gratuluje prawka, tez ze spoznieniem :) ale ciesze sie razem z Toba, bo wiem ile to radosci jak sie je wreszcie zdobedzie. Ja w dniu egzaminu to nikomu o tym nie powiedzialam, nawet w domu.... :P nie chcialam zapeszac a po zdaniu zaprosilam rodzinke na obiad i drinka i dopiero wtedy zdrazilam swoja tajemnice :D alez bylo zdziwko i jakaz radosc jednoczesnie! :) Chyba jeszcze wieksza niz gdyby wszyscy wiedzieli. No i milego spotkania z Xena! :) Moze wyslesz mi jakies nowe swoje fotki? chetnie bym zobaczyla. Ktoras z Was sporo zaczela cwiczyc i duzo schudla, czy to Ty Mayenka czy moze Marzenusia...? hmm... zawsze mi sie mylilyscie :O sorki! Witaj Piwonia po latach!! Masz racje z ta mala czarna i jakis sabacik... super to byly czasy jak sie tu spotykalysmy i korki szampanow strzelaly! :D moze i mnie podeslesz foteczki z wyjazdu? I pojawiaj sie teraz czesciej, ok? Uwielbialam kiedys jezdzic na wrotkach, super sport! Chyba trzeba bedzie o tym pomyslec na najblizsza przyszlosc ;) Buzka! Marzenka i my sie kope lat nie \"widzialysmy\" ;) Powodzenia w nauce jezykow po wakacjach. JoAska - tez Cie witam serdecznie i ciesze sie, ze sie z Margotka spotkalyscie! Wyobrazam sobie jak bylo fajnie i ile do opowiadania :DJak masz ochote to tez podeslij mi fotki z wyjazdu no i oczywisciie swoja a ja sie odwdziecze :) Gratuluje nowej pracy jako Pani profesor, no no! N apewno dasz sobie rade z rozstaniem z Miskiem, a poworty sa taaakie cudowne ;) Nesoxochi - gratuluje awansu i ciekawej pracy! :) i ja tez... czekolade ;) Spatzek powodzenia w walce z chorobskami i rozgryzaj aparacik, nie jest to wcale skomplikowane, jak sie na poczatku wydaje ;) W ogole to chetnie bym Was wszystkich nowych poznala z fotek :) Jesli macie ochote mi przyslac to sie odwdzwiecze oczywiscie swoimi. Moj adres to; maggy_vip@yahoo.de Z gory dzieki wielkie! 😘 No nic, wysylam, bo pewnie mi utnie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay - nie daj sie stresom :) Courage ! :D Marzenusia - Geo Prizm ma fajniusi ksztalt :) No to wprawiaj sie na autostradzie, dla mnie najstraszniejsze byly (i czasem nadala sa) zjazdy, albo raczej wjazdy na autostrade :0 haneczka - podsluchiwalam, co mowilas do naneczki ;) ... czyli tajemeniczy pan M. jest nadal na firmamencie ?? A stare czasy, jakesmy sie tu obzeraly i opijaly wirtualnie pamietam :D To byly czasy, szampany sie przelawaly, stoly padaly pod polmiskami z jadlem :D A piszac o Twoich luksusach mialam na mysli siedzenie z laptopem nad Dunajem i kapiele w jego falach, tudziez drinki z kumpela .... dla mnie to by byly luksusy ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczka no kupe czasu. ;) Moze jakies zdjecia podeslesz? :) A co do cwiczen, to ja cwicze do dzisiaj. Pilates itp. Troche mniej jak kiedys, ale zawsze cos. ;) Ale nie jestem chuda. :) Bagatelko ja sie boje bardziej korkow na autostradzie. ;) Nie wiem jak bedzie ze zjazdami. Jestem obeznana w mapach, wiec nie powinno byc zle. Zawsze nawiguje mojego mezusia jak sie gdzies wybieramy. :) A co do samochodu, to koloru nie bede lubila. Czerwony. Ale da sie zyc. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helooooooooooo :-D Witam was po wiekach nieobecnosci!!!!:) bylo cudnie na slubie, zaraz przesle wam kilka fotek, ale opowiesci o slubie posnuje troszke pozniej, bo teraz lece z moim aljowju mezem na spotkanie ze znajomymi Sciskam was mocno! spatzek, Gapa - maile niedlugo wysle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spatzek aparat cyfrowy nie jest taki trudny w obsludze. Ja mam olympusa 2040 zoom. Co prawda juz chyba 2 lata go mam, ale nie jest trduny w obsludze. Aczkolwiek nie wszystkich jego funkcji uzywam ;) i czasem sie zdazy ze odkryje cos nowego ;) jeszcze. Ale nie jest zle. Praca jest naprawde ciekawa :) Pozatym kupilam odzywke do trawy, dzis wyproboje jej dzialanie, mam nadzieje ze troche sie ta trawa poprawi. Mrowki wytepione w kuchni calkowicie, w ogrodzie polowicznie ale walcze z nimi. No na razie papatki i usciski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GNU>>> super, ze bylo pieknie na weselu!:) Ciekawa jestem fotek;) I czekam na maila, jak znajdziesz chwilke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neso>>> powiadasz nietrudno z cyfrowka?:) Ja mam Canona Ixus 30 (cokolwiek to znaczy;) ). Dam rade:D Na razie musze kupic bardziej pojemna karte SD! Przy tym aparacie bylo wszystko, nawet kabelki- sa dwa i nie wiem, ktory do czego...:o:D Odzywka do trawy, powiadasz:D Ty to sie masz z tymi mrowkami hehe! Ja to w ogole dzis potwoooornie sie nudze moi mili. Masakra... Do tego pogoda mnie dobija, ciagle pada i wieje na przemian:o Nawet na rowerze sobie nie pojezdze... No i sama jestem w domku (jak 6 kazdych dni tygodnia...), ale jeszcze ze 2 godzinki i moje Serce przyjdzie z pracy!:):):) Ach, w ogole jakos sie zle czuje, ech.....Moze jestem w ciazy:P??? Ha ha ha.... Cmokow sto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejciu, zajrzalam do instrukcji tego aparatu (prawie 200 stron:o)... Ludzie, albo mi sie zdaje na pierwszy rzut oka albo to naprawde jest takie skomplikowane! W sumie to robienie samych zdjec chyba nie jest trudne, ale co dalej??? Kuzwa, tych funkcji jest multum.... No to mam juz co robic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GNU - dzieki za slubne fotki i czekam na wiecej :) i opowiadaj gdzie to bylo, wszystko, co i jak ?? jestem bardzo ciekawa !!! Gratuluje raz jeszcze !! :D zmykam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy ciagle piszecie o jakichs deszczach a tu.... ciagla susza... jak na pustyni nieomalze :P Ano Spatzku :) pisalas wczoraj, ze Tobie czesto cos dolega i ze mama A. dawala Ci rady lecznicze, dlatego napisalam, zebys walczyla z chorobskami ;) A dwa kabelki od cyfrowki to jeden pewnie do akumulatorka i tym samym do pradu a drugi wlasnie do compa :) Chociaz jak masz Stick to ten jeden kabel do compa w sumie niepotrzebny... Ale nic prostszego jak zajrzec do instrukcji na stronie gdzie jest opis wszystkch czesci. Powodzenia. bagtelko :) byly to boskie czasy! Wspominam je zawsze z usmiechem na ustach... 😘 A Pan M. nadal jest ;) tylko, ze tak jak planowalam w tamtym roku - spotykamy sie jak za szczeniecych czasow a mieszkanie mam wlasne :P I tak jest bardzo dobrze, on strasznie sie zmienil, nawet nie myslalam, ze ktos moze sie w tym wieku na prawde jeszcze zmienic :D Jest wrecz nie do poznania.... ale to dluzsza historia, innym razem napisze wiecej, bo zaraz ide na film (dzis graja 2 fajne fimy i sobie nie odpuszcze, bo dawno juz nie ogladalam). W kazdym razie dobrze mi tak jak jest i ciesze sie, ze tak zadecydowalam. Co do luksusow moich to nie sa one takie znowu czeste, niestety :O Mam niewiele czasu na takie wyskoki w tyg., za to w weekendy zawsze cos robie, dla odskoczni. A kumpela... hmmm... nie jest najgorsza, ale.... wolalabym zebys Ty mieszkala w poblizu ;) Nie mam tu prawie nikogo, tylko kilka (doslownie 3) kolezanki, mniej lub bardziej bliskie, ale do prawdziwych przyjaciolek bardzo im niestety daleko... ;) Marzenusiu - problem w tym, ze ja w ostatnim roku prawie nie robilam fot, a jak juz robilam to wszystko inne tylko nie sobie :O Dlatego wolalabym dostac Wasze nowe zdjecia a jak tylko sie wezme za cykanie to wszystkim porozsylam moje swieze :) Obiecuje! Wiec ktora to z Was tak ladnie schudla, Ty czy jednak Mayenka?? bo cos mi sie obilo o oczy ;) ze to ktoras z Was byla... a ja ciekawa jestem po prostu, bo sama sie za siebie biore i wziasc nie moge.. hehe No, ale male postepy juz zrobilam, powolutku :P GNU - wszyskiego dobrego, swieza zonko!! :) Ide na film i wszystkim milego wieczorka zycze! Na razie! 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno Spatzek - nie przejmuj sie iloscia stron... dzis juz chyba wszystkie aparaty maja takie ksiazki obslugi ;) Przeczytaj sobie najpierw kilka podstawowych czynnosci co do robienia fot, do czego sluza wszystkie przyciski i pokretla, i jak go naladowac a wszystko inne zostaw na pozniej. Na pewno dasz sobie rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczko>>> Wyslalam ci moja fotke, dostalas???? Ano u mnie te chorobska to nic wielkiego (na szczescie), alergiczno-skorne sprawy i troche zoladkowe:o Nio a za rada A. mam sie od jutra (nów sie zaczyna czy cos) przez 2 tygodnie pic duzo herbaty od godz. 15 do 19, zeby oczyscic i odtruc organizm. Sama jestem ciekawa, jak to zadziala! I ponoc to dziala naprawde... Nio, mam 4 kabelki, wiec chyba ten jeden, jak mowisz niepotrzebny:) U mnie niestety nic w TV ni mo... GNU>>>> Sliczna z Ciebie panna mloda byla!!! Cudna suknia (fajne te motywy zlote):):):) A swiadek to chyba brat Twego mezusia, co?(taki podobny...) Piwonia>>> Tak w ogole to chcialam sie z Toba przywitac:)! Jak masz maila to podesle Ci moja fotke! Pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczko wyslalam ci fotki. Stare, o tak jak Ty, rzadko robimy sobie zdjecia ostatnio. ;) Podsylaj co masz. :) Co do chudniecia, to ja sporo schudlam jak pracowalam w sklepie. Ale moze Mayenka wiecej? :) Nie wiem naprawde. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam tylko na kilka sekund! U mnie wielki balagan - rodzinka w domu i przygotowania ida pelna do slubu para :classic_cool: Pozdrawiam wszystkich i prosze nie zapominac o mnie jesli chodzi o zdjecia :) Marzenusia ❤️ Esja ❤️- bardzo Wam dziekujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No podlalam trawe tym czyms co sie zwie odzywka, to przy okazji ma zwlaczac chwasty. Mam tylko nadzieje ze to nie zwalczy trawy :). Zobaczymy, raz na dwa tygodnie sie tym podlewa. Ciekawe kiedy efekty beda ;). spatzek teraz to aparaty maja takaaakie ksiazki, ale nie przejmuj sie tym, poustawiaj sobie wszystko na automatyczne i rob na poczatek tak zdjecia. Pozatym polowe z tych funkcji wogole nie bedziesz uzywac ;) wiec nie musisz sie martwic. No to milej nocki wszystkim Papapatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No podlalam trawe tym czyms co sie zwie odzywka, to przy okazji ma zwlaczac chwasty. Mam tylko nadzieje ze to nie zwalczy trawy :). Zobaczymy, raz na dwa tygodnie sie tym podlewa. Ciekawe kiedy efekty beda ;). spatzek teraz to aparaty maja takaaakie ksiazki, ale nie przejmuj sie tym, poustawiaj sobie wszystko na automatyczne i rob na poczatek tak zdjecia. Pozatym polowe z tych funkcji wogole nie bedziesz uzywac ;) wiec nie musisz sie martwic. No to milej nocki wszystkim Papapatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki wszystkim za fotki i slowa pocieszenia...rzeczywiscie zazdrosc,zreszta po moim konkursie japonskiego w zeszlym roku bylo to samo.....Niektorzy sie nie zmienia.Dzis szefowa miala urodziny ,wybralam prezent i okazalo sie ze trafilam !!!!ufffffffff....ta baba ma wybredny gust. ide na rower,bo caly dzien latalam za tym prezentem ,a trening musi trwac.Trening must go on!!!!(tu dum dum dum -to gitara byla)....but my smile ...kto zna Quenn niech se dospiewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot - trzymaj sie dzielnie :classic_cool: jeszcze tylko pare dni bieganiny, a potem sama blogosc ... ❤️ :) GNU - kope lat :) Ja tez poprosze o zdjecia :) haneczka - ja. widzisz, jeszcze od \"tamtych\" czasow nie zabralam sie do odchudzania, acz mysle o tym zawziecie, szczegolnie jak jem :D I juz nie chodzi mi o schudniecie kilogramowe, ale pozbycie sie slynnych \'oponek\' z brzucha ;) ... wystarczylo by pocwiczyc, lecz ja jakos nie moge, chociaz zapisalam sie na joge i gdybym tylko robila te cwiczenia wiecej niz raz na tydzien, to pewnie bylyby i rezultaty :P Co do mieszkania w poblizu, to nawzajem haneczko, nawzajem 👄 Brak kolezanek to jednak JEST problem :0 CO do Pana M., to najwazniejsze, aby wszyscy czuli sie modnie i wygodnie ;), a skoro tak jest - to :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×