Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Gość wolnadrogamoscipanie
no w charleston jest troche cieplej niz w niemczech w tym czasie. ja tak sie ubiore: spodnie lekkie z bawelny, bluzka tzw druga skora elastyczna koronka, na to koszulowa bluzka. Tak jestes zabezpieczona na air cond, surprise. Do bagazu recznego porzadny sweter. a do walizki lekka kurtka ale na puchu.( na wszelki wypadek) Ta bluzkatzw. "druga skora" najbardziej cie proteguje przed jakim okropnym zziebnieciem a z drugiej strony jest tez dobra na upaly bo absorbuje pot (microfibra)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... szkoda ze nie wiedzialam o tym \"drugich skorach\" wczesniej, bo teraz to juz za pozno na zakupy. a chyba czegos takiego niestety nie posiadam. a to jest z dlugim rekawem czy z krotkim? anywho, jade w dzinsach i bluzce z rekawem 3/4. chyba wezme pashmine do owiniecia sie a w podrecznym lekka wiatrowka na wszelki wypadek zimna na pokladzie. ok, do poczytania za 2 tygodnie, bo raczej nie bede miec dostepu do netu tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley> spokojnych lotow A dzisiaj mijaja dokladnie 4 lata odkad moja stopa dotknela innego kontynentu i juz tak zostala. Trzeba by swietowac, a ja tu mam jutro test ze swallowing disorders, wiec swietowanie trzeba bedzie odlozyc na weekend. Czekam na ksiegowa, ktora sie juz spoznila tylko 45 minut, daje jej jeszcze 5 i jade do szkoly. Mam ochote dac jej w glowe hihihi bo w ubieglym tygodniu nawet nie raczyla sie zjawic i przedzwonic, ze spotkanie odwolane argh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ,mam prośbę.Biorę udział w konkursie. http://www.badzok.pl/rejestracja.php Kto zarejestruje się z mojego polecenia i potwierdzi rejestrację,otrzyma ode mnie 5 sprawdzonych adresów na darmowe gadżety . Po potwierdzeniu rejestracji wyświetla się w moim profilu adres osoby,która się wpisała do serwisu i wtedy wysyłam adresiki. Oferta jest poważna i obiecuję,że nikogo nie zawiodę. maxima7@epf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) Dawno sie nie odzywalam, bo jakos nie mialam natchnienia. Dzisiaj juz jestem. Ale to chyba dlatego, ze chce mi sie wyc!!! Mialam dzisiaj zaczac kurs angielskiego. Jak sie okazalo jet raczej nie dla mnie!!! A to dlatego ze nie znam niderlandzkiego! No i specjalnie dla mnie nie beda tlumaczyc. Pomomo , iz mieszkam w Holandii dopiero miesiac, czaje dopiero pojedyncze slowka. Nie znalazlam w poblizu kursu niderlandzkiego, a nawinol sie angielski, wiec czemu by nie. Zawsze to dodatkowe nauka i doszkolenie mojego angielskiego. I co sie okazalo..........nici z zapalu..........:( do tego moja pracodawczyni sie wkurzyla. Okazalo sie ze zaplacila juz za ten kurs i nie wie co teraz zrobic. Do tego powiedziala do mnie tak \" musisz szybciej uczyc sie niderlandzkiego. Jestes juz tutaj miesiac i tak malo umiesz! \" A niby , jak ja mam sie tego niderlandzkiego uczyc, skoro nie mam podstaw !!! To , tak dla rozladowania moich emocji, az mi troszeczke ulzylo :P sorki, za to wyzalanie, komus musiala :P a ze padlo na Was..... sorki :P Squirley udanego lotu. Reign of light ma racje. Wszystko ci w samolocie zapewnia, wiec spokojna glowka :) Bede zmykac. Z dzisiejszych wrazen rozbolala mnie glowa i chyb wczesniej wskocze pod kolderke. Dobrej nocki zycze wszystkim, u ktorych jest wlasnie pora na sen :P papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapa- nie denerwuj sie, pytanie przeoczylam albo zolnierz otworzyl gg i zapomnial mi powiedziec o tym. pisze ci po raz kolejny- tak pada prawie codziennie buzka dla wszystkich. aha- i postanowilam sobie zalozyc aparat na gorne zeby zeby zlikwidowac przerwe miedzy jedynkami... tez mi sie na starosc zachcialo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
102> ja mialam zalozony aparat w wieku 23 lat. Bedzie dobrze, pieknie bedziesz sie usmiechac ;-) Ucze sie wlasnei do swallowing disorders i nic mi do glowy nie wchodzi, jakis kopniak by sie przydal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nett-ka
Pogoda w Niemczech: http://www.wetteronline.de/ Wpisz np Düsseldorf i juz jest!!!!!Jutro 26, w piatek 27 do soboty podobnie, potem moze sie zmienic!!!!! (26 to stopnie Celsjusza)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jeju! Squirley poleciala, a ja jej nie zdazylam powiedziec nic o pogodzie! Od dwoch tygodni walcze z przeziebieniem i staram sie je ignorowac, ale w poniedzialek sie rozlozylam. Dzisiaj dopiero wrocilam do pracy! i od dzisiaj mam znowu dostep do kompa - dlatego tez zostawialam Cie droga Squirley na lodzie... sorry! O dziwo Advebture weekend przezylam calkiem niezle! bylismy tez dzielni! W piatek jak wspomnialam, pojechalismy z firma do alpejskiej miesciny Mittenwald i z tamtad ruszylismy na wedrowke do Garmisch. Szlismy przez dobre 6 godzin, przez gore Kranzberg (1391m) - calkiem niezly kawalek, ale ja glupol, juz w autobusie rozradowana propozycja mountainbiking zglosilam sie dobrowolnie na \"mala przejazdzke\" po dotarciu do hotelu... Ho ho ! przyszlo mi tego gozko zalowac, bo po pierwsze po dojsciu do hotelu nie mialam najmniejszej ochoty wiecej sie wysilac, ale trudno sie bylao wycofac, tym bardziej, ze pelna entuzjazmu namowilam wczesniej do tego kilku kolegow z szefem wlacznie... No i mala przejazdzka okazala sie ciezka wspinaczka, czesciwo nie do pokonania na rowerze... kilka osob zawrocilo, a my na zmiane jechalismy i wspinalismy sie w gore... po pol godzinie jednak zdecydowalismy sie zawrocic (ku mojej uldze!) Nastepnego dnia mielismy maly workshop i dalsza wedrowke - najpierw przez tzw. Partnachklamm (Kanion rzeki Partnach) potem kawalek na rowerach do sasiedniej miejscowosci, obiadek i ... przesiedlismy sie na Kanu. Przez blisko 3 kolejne godziny walczylismy z pradem rzeki Loisach - ale fajnie bylo! Bylismy trzyosobowa babska druzyna! udalo nam sie uniknac wywrotki, ale za to raz utkelysmy na kamieniu na samym srodku rzeki :-) Po wszystkim napilismy sie schlodzonego piweczka i wrocilismy zdrowo zmeczeni do Monchium... a tam...naturalnie pierwszy dzien Oktoberfestu, ale sie nie skusilam... Za to w niedziele czekala mnie \"meczarni\" czesc trzecia - pojechalam do Michego a ten zagonil mnnie do kajaka - wioslowalismy sobie rzeka - odplywem jeziora Starnberskiego - piekne widoczki! Naokolo dzicz i mokradla :-) Gorzej bylo spowrotem, bo pod prad! ale dalismy rade! Piekny mnie czyms tam wkurzyl i ze zlosci zaczelam wioslowac jak lokomotywa! Ha, ma gagatek na mnie sposob! Fajnie bylo, ale sie skonczylo! Jak przesortuje i zaladuje zdiecia na pixum, to przesle linka. Poza tym mam jakos ostatnio wrazenie, ze zyje w \"centrum zdazen\" Najpierw byl w Monachium MUNDIAL, wielkie, swiatowe wydarzenie, teraz na poczatku wrzesnia odwiedzil nas tu Papierz, a teraz zjechalo sie pol swiata na slynny Oktoberfest! No tak jak zwykle, zaczelam rano pisac... klienci sie rozdzwonili, nadszedl wieczor i musze leciec do domu... wiec koncze! Jay - pozdrawiam pracusiu! ucz sie ucz.... :-P 102 - pewnie ze zakladaj aparat! az zazdroscze , ze mozesz jeszcze cos zmienic! U mnie to chyba terzeba bylo lamac cala szczeke ;-) Virgi - witaj i.... nie wyj! a jak poszukasz kursu w innym miescie? kup sobie kasety do nauki jezyka i sluchaj sluchaj sluchaj... rain of light - 🌻 Karola 11 - 🌻 Aggaa - 🌻 Bagatelka - tutaj tez nadchodzi jesien... . mimo, ze jest cieplo, to powietrze pachnie juz inaczej i swiatlo jest troche inne... oby ta jesien piekna i zlota byla! - 🌻 nic to, koncze! papa pa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj namieszalam wam w glowach z tym aparatem...to nie tak szybko pojdzie, dopiero po nowym roku \' 07, tylko ze ja juz bardziej pod 30 niz pod 20 jestem ;-) i troche sie ... wstydze ....chyba... zobaczymy jeszcze na finanse oczywiscie, i ile ubezp pokrywa i takie tam, ale powoli sie przekonuje na tak;-) ide rozdzielic koty bo sie tluka!! buziaki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana 102> moj akolezanka tutaj wlasnie sciagnela aparat, 36 na karku wiec tam o starosci nic nie mow;-)) Stateczna mama dwojki dzieci, pielegniarka oddzialowa, setki ludzi jej sie przewijala przez rece codziennie i nie zauwazylam by sie wstydzila;-P Dopiero 6 rano, a ja juz zmeczona.. ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 102
z twoich postow wyczytalam ze jestes zona zolnierza US Army (pislalas ze nie dostal staff sgt) . Moj maz jest w Air Force. Odpisz mi jesli chcesz, czy tam gdzie stacjonujesz sa jeszcze inne Polki? daj znac i pozdrawiam wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! ja tez bym nie miala problemu z aparatem! pare lat temu juz chcieli mi go zalozyc, ale sie okazalo, ze mam szkliwo na zebach zbyt slabe na takie obciazenia, a szkoda, bo pewnie efekty byly by fajne! Choc sie nie skarze, od jedynek do czworek mam rowne zeby (zasluga aparatu noszonego w dziecinstwie)... a dzisiaj ide na Wies\'n, czyli Oktoberfest! pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich [ kwiatek] ale mamy dzis upal...prawie 30 stopni...a jutro ma byc 18 i deszcz, no ale coza tam. Od 3 dni jezdze bez kierunkowskazu...jaki to jest sres okropny i wstyd..musze reke przez okno wystawiac...ale obciach. No ale naprawa juz lada dzien. >>naneczka..ale fajna wyprawa...zazdroszcze, bo kocham chodzic po gorach, uwielbiam nawet najmniejsze pagorki a jazda na rowerze tez jest jednym z moich ulubionych zajec w wolnym czasie. Podoba mi sie ze miejsce w ktorym pracujesz dostarcza takich atrakcji. U nas niestety tak nie ma..zreszta czego mozna byc sie spodziewac w/po szkole...ehhh... >>Margot - jednak sie nie przeporwadzamy...doszlismy do wniosku,ze jeszcze pol roku pomieszkamy tutaj a jak troche zaoszczedzimy (np. na meble) to wtedy bedziemy szukac jakiegos fajnego miejsca. W sumie nic zlego sie nam tutaj nie dzieje, poza tym ze maz musi 1,5h do 2h w jedna strone do pracy jechac.Ja z kolei do pracy mam blisko - 10 minut no chyba ze jak jest korek to nawet i 40. Tak sobie pomyslalam, ze fajnie y bylo wiedziec jak kto wyglada...co o tym myslicie? pozdrawiam z upalnej Anglii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 102- hejka, jest tu nas 3 Polki, Gapa- aktualnie w Polsce, Natka- w pracy ;-) i ja juz na szczescie po pracy;-) mieszkamy na Fl w Fort Walton Beach, Eglin AFB, Gapy maz jest zaraz obok w nastepnej. napisz cos o sobie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Natka jest nie zwiazana z wojskiem ;-) jej maz co innego robi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 102
ale fajnie ze jestescie! My stacjonowalismy w Edwards AFB przez jakis czas a teraz od paru lat w Europie. jak mam dac namiary na siebie? Nie chce zbyt duzo pisac na ogolnym forum. Sprawdze czy podalas adres mailowy i dam jutro znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.. jestem juz w domu, z przygodami wreszcie dotarlem.. opowiem jak troche wypoczne.. pozdrawiam wszystkich.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 102
ok, wyslalam do ciebie maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 102
dostalam odpowiedz ze list nie zostal dostarczony.jak chcesz napisz do mnie na gwiazdeczka38@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka21
mieszkam w holandii,wiem ze jest pozno ale moze chce jeszcze ktos pogadac? czekam na odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jay- sprawdz skrzynke ;-) do 102- sprawdz skrzynke ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was, kurcze mam urwanie glowy.. w przyszlym tyg, (od pon, do srody). mam egzaminy.. AAAAAA mam nadzieje ze wszystko pojdzie dobrze bo potrzebuje jeszcze kilka cennych punktow.. :P Jay hehe widze ze lubisz sie uczyc;) Margot, Naneczka, Gnu,bagatelka, blingbling, squirley, kokus i reszta 🌻 🌻 pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jade> jasne ze lubie sie uczyc, tylko jest jeden problem... nie interesuja mnei niektore rzeczy jak np swallowing disorders, bo wiem, ze nei bede miala z nimi do czynienia.. a tu zakuwac trzeba. Najmniej przyjemny przedmiot dla mnei w tym momencie, ale co tam hehe Wczoraj wiecozrem dopadla mnie fire ant, stopa jak balon, pomimo tego, ze wzielam tabletki aby zapobiec opuchliznie. A tu stopa mi sie zdazyla rozrosnac do rozmiarow sloniowych, ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 102
wyslalam do ciebie maila. A teraz sobie ogladam today show na AFN . A ty pewno jeszcze spisz a u nas juz 1 po poludniu!;) Pozdrawiam wszystkich, chyba sie zaciemnie i zostane z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki! wlasnie odliczam czas.. za chwile znowu na fest! Jutro tez mamy zaproszenie a w niedziele mam zaproszenie prywatne (w poludnie) i jedno firmowe (wieczorem)...to prywatne odmowie... nie wolno przeciez przesadzac! :-) Rain - fajna imprezka sie wiodze szykuje! zjedz i za mnie pare pierozkow ;-) Piwa sie napij - ja sie tez napije, tyle ze niemieckiego ;-) Jay - rozumiem, ja tez sie meczylam, jek sie musialam uczyc przedmiotow, ktore mi na nic nie byly potrzebne... Jade - trzymam kciuki za egzaminy! Dasz rade! ale kciuki, to najlepiej trzyma Kokus, zawsze przynosi szczescie! 102 🌻 stokrotka 🌻 Kokus - no to czekamy niecierpliwie na relacje! :-) Fajnie, ze jestes znowu kokusiem z \"ś\" :-) Aggaa - oh wspolczuje Twojemu mezowi, takie dojazdy, to istna meczarnia... a tym kierunkowskazem, to sie nie stresuj! Acha, odnosnie zdiec - my sie juz niektore (-rzy) znamy ze zdiec, ale podsylam link do zdiec z zeszlorocznego festu, jestem tam widoczna min. na 3 zdieciu z kolei... ni i kilku innych . Jestem brunetka. http://www.pixum.de/viewalbum/?id=1919027 a to album z imprezy przebieranej... jestem ciekawa, kto mnie rozpozna ;-) http://www.pixum.de/viewalbum/?id=2192765 no i na koniec stary album z moich zeszlorocznach urodzin: http://www.pixum.de/viewalbum/?id=1840186 jestem tam do rozpoznania jak siedze przy stoliku w bawarskie bialo-blekitne raby i albo sie wyglupiam i smieje z Michim (on w bawarskim stroju) albo z kolezankami... reszta, to naturalnie impresje z dwudniowej zabywy :-) No teraz wyslalam tego tyle, ze juz na pewno kazdy mnie rozpozna! za tydzien podesle tez fotki z naszej firmowej wycieczki! a teraz up auf die Wies\'n!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddetas
pisalam jako "do 102" a teraz sie zaciemnilam. U mnie ladnie slonko swieci ide na spacer a potem na basen :) pozdrawiam was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×