Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

odetas> wciaz pomaranczka jestes;-)) FLorydzianki> za kilka ghodzin tam tez bede;-P tylko u gory, a Wy prawie na samym dole, nie mniej jednak, pomacham lapka z St. Augustine, obiecuje Reign> tu sie kare placi jak wspomina o pierogach!!!;-))) Naneczka> fju fju imprez pod same niebo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cati82
Szukam pracy w Niemczech, Szwajcari albo Austri za min. 1700 euro. Pomoze mi ktos??? Do opieki dzieci, babci, kelnerka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay, nic nie moiwlas,ze jedziesz teraz do saint augustine!!! buuuuuu Ja tez chce, mam takie mile wpsomnienia zwiazane z tym miejscem, pomimo ze bylo zimno w grudniu buuuu... Ostatnioz mezem wzielismy udzial wtakiej prezentacji hoteli i dostalismy gratis 2 noce darmowe do wyboru w kilkunastu osrodkach na terenie US do wykorzystania w ciagu 1,5 roku i jest np. w daytona beach wiec blisko tylko,ze nikt nie powiedzial,ze trezba sie wstrzymac tez przez pierwsze pol roku:( I mialma nadzieje,ze pojedziemy wlasnie do daytony i saint augustine jak rok temu i zanim sie baby pojawi i nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i szlag trafil wycieczke;-(( moje auto jest w naprawie;-(( jesli sie dzisiaj wyrobia do 5 to pojedziemy, jesli nie, to nici z mini wakacji;-(( Natkosia> wiesz ja nic nie mowie, bo my nigdy nei wiemy gdzie wyladujemy;-) ostatnim razem tak sie wybieralismy do St. Augustine, ze wyladowalismy w Fort lauderdale a pozniej juz na Key Largo hehe wiec kochana pomimo ze pisze St Augustine to kto tam wie, moze sie skonczyc w GA na Tybee island;-)) Choc chyba teraz wolalbym St. Augustine. bardzo lubie to miasto i jak mi teskno za europejskoscia hiszpansko-portugalska, jade tam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim 🌼 pogoda dzis oszalala..po wczorajszych 30 stopniach juz sladu nie ma, za to dzis lalo jak z cebra..i bylo jedyne 18 stopni. co do zdjecia to ja nie wiem jak jakis link wstawic...jedyne co znam to kodakeasyshare, bardzo fajne \"urzadzenie\". >>Reign- nie zaczelam jeszcze czytac...bylam tak zajeta w tym tygodniu, a po pracy tak zmeczona, ze padalam od razu. Zero energii na nic. W jednej szkole mam 6 nowych uczniow z Polski....plus 6 z poprzedniego roku i mam sie nimi wszystkimi zajac w ciagu 2 dni!!Jest to prawie niemozliwe, ale jakos sobie radzimy narazie.Mam nadzieje zobaczyc jakies pozytywne efekty za jakis miesiac. Rozczarowala mnie za to moja uczennica z Litwy, ktora calkiem niezle sobie radzila przed wakacjami, ale niestety po wakacjach ucze ja dokladnie tego samego co przed, poniewaz cala wiedza opanowana (tak przynamniej mi sie zdawalo ze juz na dobre \"wlozylam\" jej do glowy sporo uzytecznych rzeczy) wyparowala...rece opadaja. No i to chyba tyle...ciesze sie niezmiernie ze dzis juz piatek i moge sobie troche odpoczac. buziaki dla wszystkich. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim 🖐️ Odetass 🌻, pozdrowionka żonie Air Force !!! To juz jest nas dwie na topiku, nie jestem sama !!! :D:D:D :P A w Europie jesteście na 2 czy 3-letniej wysyłce, czy na zawsze ? Ja nie chcę do Europy, mam nadzieję, ze nas tam nie wyślą ;) Pozdrowionka z Polszy, Boże jak ten czas leci !!!!! Dopiero, co przyjechałam, a to juz ponad miesiąc.... :o 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zsyłce mialam na myśli, rzecz jasna, wysłać to można paczkę, ludzi sie zsyła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muminekde
goraco pozdrawiam wszystkich z Niemiec.Mieszkam tu od 10 lat .Czasem tesknie za Polska,ale coz sama sobie to wybralam,to mam.A tu jakos nie ma tej wiezi miedzy polakami.A to takie przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapa:) :) tak sie ciesze ze nas jest wiecej bardzo dziekuje za pozdrowienia. Ten topik jest wspanialy!!! napisz do mnie , moze jak bedziesz wracac z Polski to sie spotkamy? Ja tu na dluzszej zsylce, przedluzylismy nasz pobyt. A moj maz ciagle TDY ciesze sie ze was dziewczyny poznalam:) moze nas jest wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odetass - do jutra ;) Odpowiedz juz poleciala :) Ja w Polsce, bo moj maz TDY wlasnie, nie chcialam siedziec sama, wiec doskonala okazja w Polszy posiedziec. Nie narzekam, bo to dopiero pierwsze TDY odkad jestesmy malzenstwem, wiec poki co nie jest zle, tfu tfu na psa urok i koci ogon :p A jak pojedzie znow, to ja do domciu myk ! Doskonaly pretekst :p Ale Cie wezme na spytki, podzielisz sie doswiadczeniami ? ;) Pozdrowionka !!!! 🖐️ Gapek (obecnie, choc juz nie na dlugo :( spolszczony ) :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapa:) 102:) zaleta TDY jest to ze mozna wykorzystac ten czas dla siebie. To fantastyczne ze pojechalas do Polski. Ja wieczorem ide na babskie pogaduchy i nie musze sie martwic o ktorej wroce do domu. Zreszta sie przyzywczailam. Jak tam koty dziewczyny? 102:) jak wytrzymujesz z 3 ma kotami? Ja mam kotke w domu, drapie mi meble a nie moge jej sciagnac pazurow bo niemieckie prawo tego zabrania. Pozdrawiam:):) Aim high:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>BlingBling - dzieki za zdjecia! :-D ja tez wyslalam. pozdrowionka dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aggaa ja takze dziekuje. Moje niezbyt ostre , wina aparatu cos sie pochrzanil,a taki piekny wodospadzik mam dwie minutki od domu Pozrdawiam oczywiscie wszystkie Forum-owiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Mieszkam obecnie w Anglii pod Manchesterem.... Znajdzie sie moze miejsce tutaj dla mnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>Bling Bling- wodospadzik fajny...u nas tak ladnie nie jest niestety. widoki takie srednie...wysle jutro zdjecia.dzis ide spac juz bo padam... pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkich \"zesloncow\". Ja od roku na Bawarii. Gapciu tu Cie znalazlam :D pozdrawiam. Odettas ja nic nie wiem o tym ze nie mozna kotom pozurkow obcinac, dlaczego czy to szkodliwe? . My naszym kotom (szt 2) nie musimy obcinac, bo biegaja po podworku i same sobie zdzieraja wiec nie musimy lamac prawa ani stresowac kotow. No i meble mamy w calosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odetass 🌻, 102 wytrzymuje z trzema kotami, bo sie z wlasnej, nieprzymuszonej woli zgodzila wziasc moje dwa :D:D:D :p Chyba slychac ten szatanski smiech.... ?? :D:P hihihiihi ;) No i qrcze nie mialam czasu zasiasc do maila.... ale jutro bede miala na bank ;) Belaiza , buziaki :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odetass- i dobrze ze pazurow nie sciagnelas- to czyste barbarzystwo!!!! ja mam skrecza, i kotom to wystarcza, a jak nie- sprawdz w zoologicznym czy takich plastikowych nakladek na pazury nie maja, dziala troszke.. no coz instynkt to instynkt;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i zrobilam gulasz na obiadek!!! pychotka, nawet ja zjadlam i po dokladke polecialam. zolnierz zazyczyl sobie z ziemniaczkami, i tez latal po dokladke, 2 razy;-) myslalam ze zostanie nam na jutro troche- gucio:-P ale na dobre wyszlo bo mam przepis na faworki z piersi kurczaka , no to do jutra ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim :)) Jak zwykle dawno mnie mnie bylo :P Widze ze kazdy gdzies podozuje. U mnie dzisiaj bylo podobnie. Zaliczylam Maastricht- Holandia. Jutro postaram sie wiecej cos napisac. Teraz jestem padnieta. Nie czuje nog od calodziennego chodzenia. :P Pozdrawiam Was Wszystkie :)) Stokrotka, gdzie ty sie podziewasz. Wiem, ze jestes teraz w Holandii:)) Odezwij sie czasem, co u Ciebie. Jak narazie, jestesmy aby my dwie z kraju wiatrakow i tulipanow :) Oki, pozdrowionka dla wszystkich .pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinek
"z kraju wiatrakow i tulipanow" - ...trawy grzybow i prostytutek z Red Lights... :D w kwestii scislosci. pozdro. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):) pozdrawiam wszystkich! bealiza :)to ty tez na zeslaniu?napisz do mnie gdzie? Kota mam od niedawna, ona biedna bo przedtem byla w kilku rodzin ktore PSCed i jest bardzo nerwowa i moze dlatego tak wszystko drapie. Na szczescie najwiecej skrobie taka skrzynke drewniana to mi nie przeszkadza. Mieszkamy na pietrze, wiec ona nie moze sobie pobiegac, jedyne co jej zostaje to balkon. Acha, nie chodzi mi o obicnanie pazurow ale ich sciaganie co wiem robione jest kotom domowym w Stanach i fakt 102:) to barbarzynstwo bo kotek jest bezbronny.Gapa buzka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinek
aha, no prawie zapomnialem o rowerach.. ale juz wylaczylem kompa jak to napisalem wczoraj hehehe :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po kilkudniowym maratonie Oktoberfestowym... najfajniej bylo o dziwo z moimi wcale nie ulubionymi klientami... odetass - witaj ! gdzie Ty w tej Europie? w Niemczech? a gdzie dokladnie, bo chyby przegapilam... Kotom mozesz jedynie obcinac pazurki i kupic jak najwiecej drapakow. Polecam sklep www.zooplus.de Rain of light - prawie zgadlas, bylam przebrana za Lilly z \"The Munsters\" - podobne do Adamsow. :-) Dzieki do linka do Artykulu - ciekawe sa komentarze naszych rodakow - niektore godne pozalowania... Natkos- fajnie z tymi noclegami! tylko szkoda ze nic z tego nie wyszlo! Ja mam z lubym tez taki bon na 2 gratisowe noclegi w Salzburgu w hotelu 4 **** Jedziemy w listopadzie swietowac nasza 2 rocznice! Jay bidulo! ale masz pecha z ta wycieczka! Trzymam kciuki, by sie jednak udalo! Agggaa- ale masz z tymi dziecmi, to chyba straszne tak widziec jak nauka w proznie poszla! no i szok, ze az tyle polskich dzieci! Gapa 🌻 pozdrow te Polske! muminek de - hejka, a gdzie ty w tych niemczech? Belaiza - witaj! Ja tez w Bawarii, a dokladnie Monachium - gdzie Ty jestes dokladnie? daj koniecznie znac! 102 -zgadzam sie z Toba, co do pozurow!!!!!! No i zazdroszcze gulaszu... za leniwa jestem by samej upichcic... virgi , kinek, Alunka, Margot - Hejka! Acha, przeslijcie mi tez zdiecia, bo czuje sie wyobcowana... ja Wam przeciez dalam linki... :-) BlingBling! Aggaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×