Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

:) Aggaa - ja mam Tlen, MSN, GG, Skype co chcesz ;) Ale dzisiaj nie dam rady pogadac. Przy nastepnej okazji. poprosze tylko o namiary. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super Margot. wysle zatem jutro maila z namiarami. powodzenia jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>Reign...dlaczego zakaz gg i aol (tego to nawet nie znam). moj maz spi zmeczony po pracy, a ja chyba tez za pare minut pojde spac poniewaz winko mnie usypia lekko ;-) No o 4 to byl \"wpas\" jak to mowi moj uczen Sebastian... milo slyszec, ze rzeczywiscie wygladam na mlodsza. hiih.. pozdrawiam a ktora u Ciebie godzina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>Reign ...GG nie sciaga wirusow - to pewne. Smec smec i podaj fakty, ze inni nie maja wirusow pomimo posiadania GG. Jutro wysle Ci maila z moim adresem msn (jesli oczywiscie masz ochote pogadac), bo dzis juz nie mam kompletnie sil. U nas 22.14 ...Ide spac. Buzka wszystkim i do jutra. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovely lady
Hej!! Ja od 8 miechów zasilam szeregi Szkotów. Mieszkam w Alyth, małej mieścinie niedaleko Dundee. Byłam od przyjazdu raz w Polsce i tęsknota jest nie do opisania:( Nawet powietrza mi brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim 🖐️ Reign of Light 🌻, mam tylko nadzieje, ze mi 102 Rudego i Hobo ( zwanej ladnie przez 102 Kicia ) nie spasie !!!! :p Kotki na dwor nie chodza, ciasteczka wsuwaja.... oj, bedzie kuracja odchudzajaca, bo tesciowa mi pewnie moje pieski tez rozpuszcza, jak dziadowskie bicze ;) Chyba musze juz wracac, interwencje jakas podjac ;) 😘 wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Rudy nie powiem, jak sie nazywa, bo bardzo niecenzuralnie go rodzice ochrzcili i tak zostalo, nie pokazal nam, ze ma inne imie :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Gapa nie unos sie...;-) zdjecie po retuszu makijazowym wstawilam;-) mialam ochote te z lodki wstawic- ale wtedy wiem ze nie ukrylabym sie przed toba, FWB za male;-) ;-) :-P;-) ;-);-) a ja dzis znow batalie wygralam- tym razem na poczcie, paczka wyslana 9/9 doszla 16, i gdybym sie nie wyklocila to by mi jej nie znalezli. oczywiscie zadnej karteczki nie dostalam, a podobnoc byla awizowana 3 razy!!!oj zwyzywalam ich tam od leni i nierobow.pewnie nic nie pomoglo ale przynajmniej sobie uzylam... i siedze 2 godz zdjecia ogladam (ponad 2tys) cukierki solidarnosci podzeram, paczke kabanosow juz tez wsiamalismy... oj chyba pora spac ;-) pozdrawiam aaggaa- szkoda ze to nie ty;-)i nie dziw sie ze cie wzieli za uczennice;-) reign- twoj kot jest boski!!! lovely lady- nie pamietam aby ktos byl ze szkocji, wiecej anglii tutaj, ale przysiadz sie ;-) Gapa- i ja kotow nie pase, ja je rozpuszczam i dopieszczam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudy i kicia- to Gapy przychowek, moja tylko Kota(pierwsze zdjecie-kot syjamski)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swietne dziewczyny jestescie, nie mialam wiele czasu aby ogladac no i kumputer sprwial jakies numery , wiec tylko tyle. :) POzdrawiam wszystkich!!! Wyjezdzam na pare dni potem sie odezwe:) calusy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fju fju ale sie kobiety rozgadaly pieknie, czlowiek wraca z pracy na czworakach a tu 2 nowe strony nabite do poczytania;-)) dzisiaj testuje dzieci znowu, gardlo mi wysiadzie po 6 godzinach rozmow, ale co tam;-)) pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reign niestety \"moja pociecha\" to tak naprawde nie jest moja. To maly Norweg ktorym sie zajmowalam przez 2,5 roku. W marcu skonczyl 4 lata . Byl u nas w odwiedzinach. Zdjecia wodospadu troszke niewyrazne poniewaz cos z aparatem jest nie tak,no ale wazne ze robi . Ja jestem rocznik 79 z marca. Z komunikatorow mam gg,tlen,skype, Yahoo...... Fajnie ze powklejalyscie zdjecia teraz lepiej mozna skojarzyc osobki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aggaa - to jestesmy w jednym wieku, tyle, ze ja nawet ciut starsza, z konca listopada :D 102, oj, co ja sie z Toba mam ......Ty lepiej zdjec z lodki nie zamieszczaj !!! Bo wtedy sie boj tego, co ja mam w szafce :p Rozpuszczaj kotki, rozpuszczaj, nie beda chcialy do domu wrocic i bedziesz musiala zaadoptowac :p hihihi Bede sie musiala paczkami stad wyslac, bo sie w zyciu nie zabiore, samych ksiazek mam z 15 kilo juz... :o Bedzie ubaw po pachy ;) Sluchajcie, wysylaliscie cos kiedys droga morska ? Warta taka paczke ubezpieczyc ? (o ile rzecz jasna poczta polska oferuje, bo nawet nie wiem) Alez tu jest fajne lato, nie do wiary, koniec wrzesnia a wciaz goraco !! Pozdrowionka wszystkim !!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapa - droga morska wyslalam tylko raz !!!! i nigdy wiecej juz nie wysle :P paczka szla 3 miesiace !!!! i polowa rzeczy doszla w zlym stanie :( teraz wysylam tylko poczta lotnicza :) moze triche drozej ale dojdzie szybko i wszystko jest ok. lovely lady - witamy na forum :) zostan z nami:) Jay - milego testowania :P hehe ja zdalam moje egzaminy i jestem super szczesliwa z tego powodu , nigdy wiecej Anatomii i Abbrevations ,i tego wszystkiego co jest zwiazane z medyczna terminologia !!! :P:P:P pozdrawiam Wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki, ja jak zwykle w biurowym stresie... och ostatnio tylko sie denerwuje ta praca! z jednej strony zmienil sie szef i mamy wiecej wyzwan i zadan, to jednak kasa zostala bez zmian. ostatnio zwalniaja sie masy ludzi i szef zwiazków zawodowych zwrocil sie do Zarzadu z pytaniem, cza zamierza cos zmienic, skoro widzi, ze tyle dobrych pracownikow odchodzi - buc z zarzadu odpowiedzial na to.Ha, no to musza teraz ci glupi popracowac... Pomyslcie tylko! Taki cham! Rece opadaja! No ale wczoraj i tak zaszalelismy z firma na Oktoberfescie :-) bling Bling - fajna fotka! Jay - Ty tez musiasz zamiescic tu zdiecie! czekam niecierpliwie! A jesli chodzi o gardlo, to cie pociesze, ze ja czasem musze codziennie gadac z klientami po 6 -7 godzin... 102 - Gapa - Rain of Light - ehh hzazdroszcze wam tych kotow. moje zostaly u ex malzonka, bo ja niestety mam za male mieszkanko... aggaa - wcale sie nie dziwie, ez Cie wzieli za uczennice! odetass 🌻 Jade 🌻 Margocia 🌻 i pozdrawiam na koniec cala reszte!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim.... zaraz nas zaleje...po prostu juz jest prawie powodz! co za koszmarna pogoda. >>Reign- Twoj kotek jest przeslodki!!Zaraz wysyslam maila z adresem na msn - jak bedziesz miala ochote kiedys pogadac. >>Gapa - hehe..ja jestem z konca grudnia (swiateczna dziewczyna jestem ;-)) - podobaja mi sie Twoje i 102 wymiany zdan na forum - komedia momentami :-) >>naneczka...pozdrawiam[ kwiatek] >>102 - ehh..sorry ze to tylko ja nie kto inny ;-) pozdrawiam wszystkich i dla wszystkich po 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam. jaki jest Twoj adres na yahoo? taki jak mail pod nickiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. czekam. ja mam yahoo od tygodnia i nie bardzo wiem jak sie nim poslugiwac..ale chyba to nie jest takie skomplikowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singapurka
Witam, przepraszam, że się tak włączam ni stąd ni zowąd, ale mam pytanie, a nie chce mi się czytać wszystkich ponad 650 stron tego topika - czy jest może ktoś z Singapuru??? Nie znam tu żadnego Polaka, proszę o kontakt, jeśli ktoś tam jest!!!! Pozdrawiam serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, to ja, wpadam jak burza. wszytsko u mnie ok. od wczoraj mam prawko, road test poszedl idealnie, zero negatywnych punktow:) pracy jako TA niestety nie dostalam. dali ja jakiejs kobiecinie, ktora miala juz doswiadczenie w special ed. dzis pisalam test ATAS - oceniajacy zdolnosci do pracy jako taching assistant - wymaganie w moim stanie. poszlo chyba niezle. zadania matematyczne byly jak pikus, troche sie zastanawiwalam nad pytaniem ile jest stop w 306 yardach i ile uncji w 30 funtach.. w testach przykladowych, ktore przegladalam, pytali o ststem metryczny.. ale dalam rade. zaswiecila mi lampka w glowie:) tak w ogole, nie wqiem, po co robie ten certyfikat na TA (chyba dlatego, ze w jednej szkole mi powiedzilei, ze to podstawa) - pewnie i tak nigdy mnie tu nie zatrudnia na tym stanowisklu bez doswiadczenia (i tego nie czaje, jak ma czlowiek zdobyc doswiadczenie, jesli wszedzie, gdzie sie dobija mowia mu, ze wola kogos, kto doswiadczenie juz ma..).. no i poza tym, zdecydowalismy z mezem, ze bedziemy wracac do Polski.. moze za rok, moze za 2 lata, zobaczymy. sciskam was, slonka wasza GNU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reign, sliczny ten Twoj kociak:) a tu jest moja Zuzia:) ma wielkie uszy, jak koty egipskie, dlatego podejrzewamy, ze jedno z rodzicow musialo byc rasowe, a zuzia znalazla sie w schronisku, bo rasow anie wyszla (ma biale podwozie i lapki; kotki egipskie maja zero bialego po prostu szaro-bury tygrys) http://img99.imageshack.us/img99/5018/picture006pm0.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinek
ogladalem cala pierwsza i druga serie. na kompie jeden po drugim czasem :D czyli tak na przyklad 5-7 odc. dziennie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GNU> nie obejrzalam ani jednago odcinka Lost i nie mam zamiaru, szczegolnie, ze jest to ulubiony serial mojej bratowej;-)) Ja pozostaje monotematycznie przy Gray\'s Anatomy i ER na wiecej TV czasu nie ma I adjecie Twojej koty sie nie otwiera;-( Singapurka> nikogo z Singapuru nie ma niestety;-( co Cie tam pognalo? Od godziny dziobie neuro, ech.. ale znalazlam co to sa ganglia fju fju, niestety w glowie mi to za wiele nie rozjasni, ale co tam hehe Dla potomnych mowie, ze ganglia to nic innego jak zwoj nerwowy hehe, moze komus sie kiedys przyda;-) Wczoraj robilismy zakupy w sklepie dzieciecym, nie dla mnei, bez podejzren prosze i normalnie nie dosc, ze mozna oczoplasu dostac, pol wyplaty stracic to jeszcze czlowiek nie wie do czego polowa rzeczy sluzy;-( czy lepiej kupic butelke z dziurami, ale nie trojkatna, a moze smoczek gladki czy z jakimis wypustkami? i tak stalam jak sierota przed butelkami, az dorwalam pania w ciazy, ktora akurat tamtedy pzrechodzila hehe pozdrowienia dla wszystkich i milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay - tez niedawno robilam zakupy w sklepie dzieciecym dla mojej przyjaciolki na tzw. baby shower.. ceny sa szokujace i tez sie zgodze ze oczoplasu mozna bardzo latwo dostac hehe ganglion mam na moim nadgarstku, nic przyjemnego :( mialam operacje na to ale niewiele pomogla :( pozdrawiam wszystkich i mykam do pracy (nienawidze pracowac w niedziele , szczegolnie ze mamy o dziwo ladna sloneczna pogoda i okolo 20C na plusie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay, dzięki za informację! Taką miałam nadzieję, że może ktoś się stąd odezwie. Mam firmę, która pracuje przy budowie rafinerii. Echhh, fajnie tu, czysto niesamowicie, ale super byłoby z kimś porozmawiać w ojczystym języku :-) Dziękuję i serdecznie wszystkich pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Pozdrawiam nowych zagladaczy i starych bywalcow 🌻 Ja tych zdjec nie moge zobaczyc ... moze juz sie przeterminowaly? Wiadzialam ostanio fajny film Sarde\'a \"Fear and trembling\" ... to ocyzwiscie tlumaczenia ang. bo francuskiego tytulu nie zapamietalam. Napisali, ze to taka krzyzowka miedzy \"Sekretarka\" a \"Lost in translation\", no i w sumie mieli racje w duzej mierze, aczkolwiek jak ktos chcialby szukac w nim swoistych wrazen z \"Sekretarki\" ;), to tego nie bedzie. Poelcam film - ciekawy wglad w kulure japonska, a raczej ichnia kulture pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reign🌻 no kurcze, szkoda, ze nie wiedzialam o festynie.. a kiedy byl dokladnie? teraz jestem juz mobilna, wiec moge sama w kazdej chwili podskoczyc do Albany:) oo, ja tez uwielbiam without a trace:) i law&order. no i przepadam za Monkiem, i za Poirot (ten ostatni na Biography channel) A Lost jest w srody, chyba o 21, na ABC East - na kablowce to chyba ABC7. Polecam:) mnie ten serial strasznie wciagnal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×