Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

bagatelka - haha ten Wz to dopiero sie wysilil.... :P Go get a life LOSER :) ciesze sie ze dowcip sie Wam podobal.. kumpela z pracy mi przyslala wiec chcialam zebyscie i Wy sie posmialy.. czy tu nie opcji blokowania pomaranczakow ?:P pozdrawiam i sciski dla Wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja
czesc!!!!mieszkam we frankfurcie nad menem.ma39 lat i od dwuch dni mam internet ha ha ha.i nie bardzo umiem sie tym poslugiwac a to nic smiesznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meli
agni ,,,,,,,niewiem to chyba tak jest tam gdzie ty mieszkasz bo tu gdzie ja mieszkam to nic takieo nie mowia.ja juz jestem w angli ponad rok i mi sie tu bardzo podoba angolo sa mili dla polakow i td.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meli - nie wiem, czy dobrze zostalam zrozumiana. Mieszkam na Cyprze, nie w Anglii, a mowilam jedynie o wypowiedziach angielskich czy ogolnie brytyjskich turystow, a nie o wlasnych doswiadczeniach. a przy okazji, fajny nick - meli to po grecku miod;-) jade- usmialam sie, naprawde!!!i juz sprzedalam to w pracy:-)nawet zawsze zlej Michelle poprawil sie humor!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reign> narobilas mi wielkiego smaka tymi zdjeciami;-)) piekne miejsce.. jak nei zbankrutuje dzieki swojej szkole;-) to sie pomysli o wizycie w przyszlym roku od kilku godzin rysuje diagramy i corticospinal pathway doprowadza mnei do bialej goraczki.. prosze nie pytac co to bo po polsku nie wiem hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reign: co t za miejsce? chyba cos ominelam... czy ty jestes fotografem jak Piwonia? z ciekawosci pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim, zimno i deszczowo, ponuro, czuje sie jak Klapouchy z Kubusia Puchatka, tak wygladam i tak sie czuje........:( Juz sie nie moge doczekac wyjazdu z tej wyspy. Niewiem skad ja mialam pomysl zeby sie tu przeprowadzic? Jeszcze tylko max. 2 miesiace i znikam.Tesknie za moja Islandia. Bardzo....buuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, oj nie bylo mnie tu przez kilka dni... musze szybko przeczytac poprzednie stronki! Juz nawet zaczelam! Mam mase komentarzy w glowie, ale musze leciec do domciu... odezwe sie jutro. Sciskam wszystkich, a szczegolnie Esje, ktora sie nam cudownie odnalazla ... :-) Papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szangrilla
Zabieram się właśnie za tłumaczenie mojego indeksu i dyplomu magisterskiego z Polski (polonistyka) i mam OOOOOOOgromną prośbę do was dziewczyny. Jeśli któraś z was ma podobne tłumaczenie na angielski i mogłaby mi przesłać kopię do odwzorowania będę bardzo wdzięczna! Nie ukrywam, że bardzo zależy mi na czasie i tak właściwie jest to moje "być albo nie być". Jeśli któraś z was dysponuje natomiast indeksem i dyplomem z uczelni amerykańskiej i mogłaby mi przesłać zeskanowane parę stron, żebym wiedziała jak przygotować technicznie swoje tłumaczenie to będę z radości całować was po piętach:) Serdecznie wszystkich pozdrawiam! Buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szangrilla
A! No i pozdrowienia dla Jade - nie wszystkie pomarańczaki to beznadziejniaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shangrilla> jesli moj maz nie wywalil moich tlumaczen ze swojego komputera, to podesle jak dojade do domu, podaj email

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szangrilla
anna_ambrozy@yahoo.com Niech Bóg Ci wynagrodzi w dzieciach dobra kobieto!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szangrilla - mialam na mysli te male wredoty co wchodza na fora i pisza glupoty... :P no coz.. jesli Ci urazilam to sorry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic się nie martw Jade - będę żyć:) Lubię się tak czasem czegoś \"czepnąć\" dla zasady... Pozdrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shangrilla> szukalam we wszystkich mozliwych miejscach;-(( i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwiedziona 25
ja mieszkam w chicago

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak dzięki za fatygę Jay:) Sto lat dla Ciebie!!! Może ktoś inny mi pomoże - póki co męczę się sama:( Cmok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry moje dziewczynki ( i chlopcy) :-) Ale nam sie grudzien przytrafil... mamy dzisiaj 17°C i niesamowity widok na gory! Nad blekitnymi sylwetkami poszarpanych gor niebo jest jasne i sloneczne! Jakby ktos nad Alpami rozdarl blekitne chmury! Szczyty sa ostro zarysowane i widac pojedyncze cienie i nawet malenkie platy sniegu. Piekny widok! (jak tylko odwroce glowe od kompa, moge sie nim napawac!) Szangrilla - niestety mam tylko niemieckie tlumaczenia swiadectw i dyplomow... Do czego sa Ci te tlumaczenia potrzebne? Ja potzrebowalam tu w urzedach (Monachium) tlumaczenia od tlm. przysieglego... Jay - nie mow, ze jedziesz na swieta do Wrocka! Ja tym razem nie jade i chyba sie pochlastam, bo bylaby to wyborowa okazja, by sie w koncu spotkac! (2 lata temu nam nie wyszlo...) Esja- Klapouszku! jestem ciekawa jak Ci sie bedzie w SD podobalo... moj ex czesto tam jezdzil i byl ZACHWYCONY! Masz racje, ze kluczem do pelnej aklimatyzacji jest jezyk - jezyk to ogromna integralna czesc kultury danego kraju i bez tego ani rusz! Nigdy nie poznamy mentalnosci, nie znajac jezyka! Zamykanie sie w enklawie, jest ogromnym bledem, bo zamykamy sobie w ten sposob droge do masy ciekawych przezyc, informacji. do kultury... Reign - pikne te fotki! Maui, to Twoj raj na ziemi, mnie tak zachwycil Mauritius... moze jeszcze kiedys tam pojade? W marcu mialam leciec do Costa Rica, ale niestety ze wzgledow finansowych musialam sobie odmowic tej przyjemnosci... :-( Jade - ha ha ha! dobre! :-) a tak poza tym, to ja zupelnie zapomnialam rosyjskiego! dobrze, ze nasza Jay jest poliglotka! Gnu - no czekamy niecierpliwie na wiesci z pracy! Natrzymalismy sie tych kciukow, a teraz czekamy na pelna relacje :-) Squirley - w la Jolla zamieszkiwal zawsze moj ex... Jezdzil tam do szkoly jezykowej i mieszkal u 60-letniej hippiski Jane. Jane to swietna babka, odwiedzila nas pare razy w Europie. Robilismy z nia Tour przez pol Europy, by poodwiedzac jej mlodych lokatorow ze szkoly jezykowej. Fajnie bylo! No i bedziesz sie mogla w przyszlosci spotykac z Esja... o ile sie na ta przeprowadzke zdecydujesz... I know what you mean... :-) No ale nie da sie ukryc, przed Toba powazna decyzja, jakby co, to pisz! Bagatelka - ha ha ! juz sobie wyobrazam te rozmowy \"interjezykowe\" Agni - witaj! milo Cie poznac! Zgadam sie z Toba w sprawie jezykowej - ja n.p. rozmawiajac z ludzimi wladnymi polskim i niemieckim mieszam niektore slowa, czy idiomy... Czasem tez potrzebuje chwili, by sie przestawic na polski, ale w sumie wychodzi mi to coraz lepiej. Trening czyni mistrza! a tak poza tym, to tez jestem fanka Grey\'s Anatomy! lubie tez LOST... nic to, narazie koncze, ale zaloguje sie jeszcze , by wam opowiedziec o moim weekendziku! Ale sie nagotowalam! Rolady cielece, pieczen cieleca, pomidorowa z domowych pomidorkow... palce lizac! Pozdrawiam wszystkich starych i nowych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga13
Witam!Mam na imie Agnieszka i mieszkam w Holandii (Noord Brabant).Jeśli ktoś miałby ochotę trochę ze mną popisać to podaje moje namiary: gg: 8409537 skype: agnieszka.andrzej13 e-mail: agnieszka_cz@onet.eu Pozdrawiam!I czekam na was! Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naneczka> na swieta bede w domu, na Sylwestra tez;-) ale nie bede we Wrocku. Wrocek to miejsce przylotu i odlotu, akcja bedzie sie dziac z dala od tego miejsca;-) Jutro z rana mam egzamin ze swallowing disorders, poprosze o wielgqachne kciuki jak stad do ksiezyca;-)) pozdrowienia dla wszystkich, uciekam wsadzic nos w ksiazke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanadyjka
rany ja to nie mogę nigdzie wytrzymać dłużej niż 2 tygodnie... nawet w wakacje we Włoszech albo Hiszpanii, Francji wytrzymuję ledwo tydzień i już chcę wracać...nie mówiąc o stanach, a zwłaszcza chicago, które mnie załamało total, chyba najbrzydsze z cywilizowanych miast...jak Wy dajecie radę?? nie tęsknicie za tą naszą polską bidą z nędzą, swojskimi pijaczkami pod sklepem, nieogarniętą policją, najbardziej absurdalnymi aferami politycznymi, lepperem, Legią Warszawa (czy innymi klubami), reprezentacją siaty, jedną nitką metra, dodą elektrodą?!!! przecież to wszystko razem jest takie osobliwe, że nigdzie na świecie tego nie znajdziecie?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szangrilla-masz juz to tlumaczenie od Aski? Bo ja wszytsko tlumaczylam zanim tu przyjechalam, musialam miec by dostac wize dla ,,managerow\'\' Nie mam tego w kompie, musialabym zrobic zdjecia, ale daj znac czy chcesz pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>kanadyjka - jasne ze tesknie, im dluzej jestem w Anglii tym bardziej a ponoc tesknota dziala w odwrotna strone (nie tesknie za Lepperem i innymi szumowinami ani tez za doda). Codziennie czytam wiad. na necie bo chce wiedziec co sie dzieje...a ogolnie to tesknie za atmosfera domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość protea
Pozdrawiam zRPA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, juz mam lepszy humor, naprawde. A to za sprawa mojego Malza, ktory sobie zakupil bilet i przylatuje juz 20 grudnia:) Naneczka-hej!!!dzieki za pozdrowienia, tez sie ciesze ze sie odnalazlam. Ten rok jest w ogole szalony, nigdy nie mialam takiej dawki stresu w przeciagu kilkunastu miesiecy:( Powiem tylko , ze Irlandia to nie jest moje miejsce, ja mam dusze skandynawska jednak.Troszke sie boje tej przeprowadzki pod Meksyk:) Ale juz mam mocne postanowienie nauki hiszpanskiego,zeby sie lepiej ,,wgryzc,, w to miejsce. Czy ktoras z Was, szanowych forumowiczek, byla kiedys na Malcie? Bardzo nas kusi ,zeby odwiedzic ten zakatek swiata,zanim wylece do USA...A sa bezposrednie loty z Dublina wiec... A gdzie Margotka? Pozdrawiam serdecznie slonecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam we Wloszech,ale tu jakos\" malo\" nas by zylo sie nam lepiej,tesknie za moim pokoikiem z rozwrzeszczanym rodzenstwem w mojej cichej Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×