Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

super katarynka nie martw sie tak bardzo, czasami o tej porze ludzie spia :-) witam Cie cieplo w poniedzielny poranek kikuś tak wlasnie mialam byc w Paris ale tak sie porobilo ze sie zakochalam w facecie z Normandii tak ni stad ni zowad (nie wiem czy dobrze napisalam, nie bylo w slowniku) zebys Ty wiedzial jakie on mi smsy pisze :-) nie powiem Ci bo bardzo nieprzyzwoite Wszystkich pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokus Normandia jest naprawde bardzo piekna, nie moge porownac z Bretania bo nie znam tego sasiedniego regionu ale mam nadzieje niedlugo poznac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Verte_Inga fajnie ze tak lubisz Francuzow ja tez ich lubie ale tylko niektorych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Witam w mokry poniedzialek. Nie bede jednak narzekac bo mam dzisiaj wolne. Jakis Bank Holiday - specjalnie mnie nie interesuje jaki i dlaczego, najwazniejsze ze jest wolne :) Niestety marna pogoda od soboty wiec ani na rower ani na spacer wyjsc za bardzo sie nie chce. Pozdrawiam wszystkich nowo przybylych na topiku i starych bywalcow rozniez A dla tych ktorzy musza niestety pracowac: CHILL OUT! :) http://www.scrolllock.nl/3.cfm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wolne to podobno z zesłania Ducha świetego, tak mówil mój narzeczony dziś rano. Francja też świętuja a ja nie! Bo idę do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie wiedzialam jak przetlumaczyc to swieto, w kazdym razie podobno jest zniesione zeby w tym dniu pracowac \"na emerytow\" rezultat jest taki ze poczta nie pracuje, szkoly zamkniete , urzedy tez a normalni ludzie maja dzien urlopowy czy tego chca czy nie czyli intencje dobre a wyszlo jak zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mokry poniedzialek? ha! tu sie zar leje z nieba od sameog rana... jest zaledwie 8:30 rano a juz ponad 25 stopni... Cudnie bedzie! Jade do parku stanowego na hiking trail i na piknik :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Zmeczonych upalem zapraszam w takim razie do wiecznie mokrej Anglii :) Chetnie bym sie wybrala gdzies poza moje 4 sciany- wogole nie czuje ze mialam te pare dni wolnego :( Chce urlopu!!!!!!!!!!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komu zimno - zapraszam do mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Budze sie rano, wygladam przez okno a tam blekitne bezchmurne niebo i piekne slonce - no zesz motyla noga :(!!! czemu nie moglobyc tak w weekend ?!? Milego wtorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>KAsiulena -owszem, piekne slonce i bezchmurne niebo, ale za to jakie temperatury! SZOK! jest lodowato a w niektorych regionach przymrozki zapowiadaja. Caly tydzien ma byc ogolnie deszczowy i zimny dopiero od niedzieli przynajmniej w srodkowej Anglii ma byc 19 stopni i jakies tam slonce. Klikam poraz pierwszy z nowego domku- jest tu cisza i spokoj i masa zieleni....kocham to miejsce!dzis byli panowie z telekomunikacji i w koncu mamy aktywna linie telefoniczna no i kablowke - w sumie zbyteczna bo tv to i tak sie malo oglada. No nic...znikam na spacerek z moim psiakiem, jeszcze nie pada wiec trzeba chwile wykorzystac. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aggaa - nie strasz mnie z tymi przymrozkami bo brakuje mi slonca i to bardzo :) ja mieszkam na poludniu i dzisiaj jest okolo 20C ... no moze przesadzam, ale spokojnie mozna chodzic bez kurtki :) A w ktorym regionie Anglii teraz mieszkasz? Chyba cos przegapilam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie. Od paru tygodni czuje sie jak wyzuta guma. Zero energii, zero weny tworczej. Stad moja nieobecnosc. Pozdrawiam cieplutko wszystkich, gratuluje zdanych egzaminow, wposlczuje inwazji cykad, upalow i zimna ❤️. Obiecuje poprawe frekwencji jak tylko dojde do ladu z hormonami :p Sciskam 🖐️ Kuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos pogody (bo widze ze temat na czasie) to tu w niedziele bylo 32°C a dzisiaj jest 7°C!! wlaczylam ogrzewanie Kuk -trzymaj sie ! z ciaza tak juz jest szczerze mowic nie jestem fanka tego stanu, a juz najszczerzej mowiac to po prostu nie znosilam chodzenia w ciazy -ale warto bylo!! pij camomille!! i mysl o tej pieknej chwili kiedy brzuszek ci \"oklapnie\"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cieplo choc za oknem deszcz, Charles Aznavour mi śpiewa że jest artystą. Comme ils disent. Nie lubię jak mi wyskakują reklamy i mi migają po oczach. Jakie okropne. Staciłam wątek. Przez te reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arnusia, a juz myslalam, ze jestem jedyna, ktora nie odnajduje sie w \"blogoslawionym stanie\"... ❤️. Wiem, ze warto :) jak patrze na Franka, to gotowa jestem chodzic z brzuchem jeszcze pol roku, ale czaem mysle, ze Matka Natura, projektujac przebieg ciazy, nie przewidziala, ze kiedys ciezarne spedzac beda caly dzien za biurkiem, przed ekranem komputera w pomieszczeniu bez klimy :p;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z reguly nie dyskutuje z babkami ktore pieja na temat chodzenia w ciazy bo boje sie wyjsc na nieczulego babsztyla Chociaz \' kurcze Francuzki jakos tak dobrze wygladaja w ciazy tzn wiekszosci rosnie brzuch ( li i jedynie) a reszta ciala czyli pupcia nogi i szyja pozostaja bez zmian!! zdumiewajace ! no i z reguly przybywa im gora10-11 kg W moim przypadku od 3 miesiaca mialam potrojny podbrodek i ogolnie przybylo mi 19 kg( mimo wstretu do jedzenia prawie przez caly czas) no i te parenascie lat temu ciuchy ciazowe byly ochydne.. Marzniem bylo wreszcie polozyc sie na brzuchu i wyspac sie do diabla!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arnusia - z tego co piszesz naprawde nie powinnam narzekac, bo w pierwszej ciazy przytylam 11 kilo a i teraz chyba nie wiecej, a brzuch mam z cyklu \"do przodu\", ale mimo wszystko - trzy miesiace spedzone w objeciach kibelka, notoryczne zmeczenie, 10 godzin dziennie za biurkiem, wiecznie bolace plecy i bezsennosc daja mi sie we znaki... nic to - to juz tylo poltora miesiaca i Mala bedzie z nami :) Potem juz tylko uroki pologu ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuk- a tak zapytam niedyskretnie... czy ty sie boisz? porodu znaczy.. wiem ze to juz twoj drugi ale pare latek minelo... bo dla mnie to brzmi przerazajaco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do spania uzywasz takich fikusnych poduszek zeby brzucha polozyc na to? wlasnie znalazlam specjalne poduchy dla kobiet w ciazy;-) ale najbardziej mnie rozsmieszyl podgrzewacz do chusteczek do pupy dla dzieciaczka- Natka taki ma.. ty tez masz takie wynalazki??kurcze ... kilka lat temu takich rzeczy nie bylo!!wiem z doswiadczenia przy nianczeniu bratankow w sztukach 3!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krawka
Mieszkam 25 lat w Teksasie i juz nie tesknie za krajem ale wciaz mam duzy sentyment do Polski,dlatego chyba moje corki mowia po polsku chociaz nie mialy mozliwosci chodzenia do polskiej szkoly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
102 - a wiesz, ze trafilas w czuly punkt? Wlasnie wczoraj zaczelam zastanawiac sie nad porodem i zaczelam sie bac... Pierwszy nie nalezal do najprzyjemniejszyc, choc wiem, ze bywaja gorsze. Jakos tak z marszu zalozylam, ze teraz bedzie latwiej i nagle przypomnialo mi sie, ze u mojej siostry bylo odwrotnie :p Chyba jednak lepiej nie myslec za duzo... Poduszka ratuje sie od przedwczoraj - ale zwykla - wloskie standardowe poduchy sa dlugie i waskie, wiec nadaja sie do tego jak znalazl ;) Ale o podgrzewaczu do chysteczek do pupy jeszcze nie slyszalam hihihi :):):) Uwielbiam takie nowinki, ale raczej ich nie kupuje. Bawi mnie natomiast mysl bez ilu takich rzeczy mozna sie doskonale obejsc zapewniajac jednoczesnie dziecku wspaniale dziecinstwo ;) Kochani, przeczytalam przed chwila na Onecie podeslany przez kolezanke artykul o nowym pomysle Giertycha - czystce na liscie lektur szkolnych. No biust opada po prostu! Czy ktos powstrzyma wreszcie tego maniaka? Do tego wyczytalam, ze wiekszosc Polakow uwaza, iz jest to ...polityk, ktory najwiecej zrobil ostatnio dla Polski! Ktos tu zwariowal albo ja albo ta \"wiekszosc\" . Co o tym myslicie? oto Giertych: http://wiadomosci.onet.pl/1545156,11,item.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krawka, witaj! 🌻 A jak uczylas swoje dzieci polskiego? Sama czy z pomoca jakiegos nauczyciela? Czy umieja takze pisac i czytac? Temat jest bliski memu sercu, ale mam wrazenie, ze to wcale nie takie latwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę o głos
Witam :) Wybaczcie że wcinam się w Wasz topik. Moja córcia bierze udział w konkursie który dobiega końca. Przechodzą do finału tylko dzieci z największą ilością głosów. Jeśli się Wam podoba uśmiech mojej córci to oddajcie na nią Swój głos http://www.ufoto.pl/konkurs/index.php?sub=foto&foto_id=1726 Ślicznie dziękujemy za wszystkie oddane głosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuk ja wole tego artykulu nie czytac bo na sam dzwiek nazwiska noz mi sie w kieszeni... COS SLYSZALAM W \"Trojce \" dzis rano Moja mama po raz pierwszy cieszy sie ze jest na emeryturze ( byla polonistka w liceum) a propos wpisu wyzej -poswiecenie matek jest niesamowite....zeby wygrac jakis konkurs przewlekaja zdjecie wlasnego malucha po calym necie, a potem sa krzyki ze rozni popaprancy maja dostep do zdjec poza tym stosunek do urody wlasnej dzidzi jest z reguly baaaaardzo subiektywny....°

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia jest urocza- tylko nie wiem jak zaglosowac :( dziewczyny- posluchajcie- usmialam sie ze hej... bajka dla kobiet: A oto najkrótsza i najpiekniejsza bajka jaka kiedykolwiek slyszalam: Byla sobie raz mloda dziewczyna, która zapytala pewnego chlopca, czy chcialby ja poslubic. Chopiec odpowiedzial: Nie! I dziewczyna zyla szczesliwie, bez prania, gotowania, prasowania... Czesto spotykala sie z przyjaciólmi, spala z kim chciala, zarabiala na siebie i wydawala pieniadze na co chciala.... Problem jest w tym, ze nikt nigdy w dziecinstwie nam nie opowiadal takich bajek. Za to wsadzili nas w g... po uszy z tym cholernym ksieciem z bajki!!! ;)))) kuk- jak podejrze jeszcze cos ciekawego u Natki- to napisze...nie mysl ze to ona taka zwariowana- dostala od kogos... przepraszam ze tak napomknelam i dalam ci do myslenia o tym porodzie...mysle ze bedzie dobrze...trzymam kciuki... a zamierzasz dostac znieczulenie? jeszcze jedno - moj Tiger zglupial...drapie jak szalony, juz cala jestem podrapana, zawsze przeciwniczka- a teraz naprawde mysle zeby go declog( kurde jak to bedzie po polsku...wypazurzyc??odpazurzyc??) ok ide sobie ale jak mi przyjdzie na mysl jakies jescze pytanie to pozwole sobie zapytac cie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×