Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Niezla byla ta imprezka. Ja sie dzisiaj odwalilam , hihi jak stroz w boze cialo i jak tylko moj K. skonczy swoja prace w biurze to sie wypuszcze na miasto. Nie mozna takiego stroju zmarnowac. Jutro z rana wyjazd polowy na polnoc wiec bede przez 2 dni sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bagatelka..... wiesz jak ja przyjezdzam do polski, to rzucam sie na serek topiony tylzycki, oczywiscie.....pycha z pomidorkiem, chlebkiem i maselkiem...i ogorkiem malosolnym kuk...jak zdrowie???? dawno mnie tu nie bylo, ale chyba niczego waznego nie przegapilam????? pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blingbling - a pewnie :), idz sie wyszalec poki polowka jest z Toba :) To moze pochwal sie szczegolowym opisem Twojego outfitu stroza ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilam z Londynu , gdzie mialam przyjemnosc obejrzec pokaz latajacych w szyku samolotow bojowych. A odbylo to sie z okazji 25 rocznicy zakonczenia wojny na Falklandach. Rowniez kobietki mogly sobie poogladac przystojniakow w mundurach :)-tak na prawde to pojechalam tam glownie po to ;) :)- prezentowali sie po prostu swietnie :D - Wrocilam wiec zadowolona i zrelaksowana. No i po niedzieli... jestem gotowa rozpoczac nowy tydzien pracy- no i chyba jeszcze jedno co mnie trzyma przy buirku w pracy to wakacje, ktore rozpoczynaja mi sie juz za niecale 2 tyg :) Ok nie zanudzam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moglam odszukac naszego tematu , chyba tylko dlatego ze ma te znaczki z przodu buuuu Moim strojem byla biala spodniczka w czarne mozaje, czarne szpileczki na rzemykach i do tego czarna bluzeczka na jedym ramieniu no i oczywiscie czarna mala torebusia. Prawdziwy stroz hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lo matyldo 7 tygodniowy urlop??? j abym sie dalal pociac za tyle wolnego;-) moj urlop to najdluzej 2 tyg, z tego tydzien an pzrerwe swiateczna.. blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blingbling - uuuuuuuuu no rzeczywiscie sadzac po opisie stroz byl z Ciebie jak sie patrzy ;) :D ps kiecka fajna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryspina> ciao;-)) Do mojego wyjazdu do Meksyku zostaly 4 tyg, juz nie moge sie doczekac i ide na diete, w koncu tzreba reprezentacyjnei na plazy wygladac;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paaoollka
hej Wam spowrotem:) cos mnie wymiotlo ale wracam, Blingbling niech Ci smutnio nie bedzie:) Nie wiem czy pamietacie jak tam pisalam o tej babie rasistce w szkole. Wstyd sie przyznac ale z czystego lenistwa nic nie zrobilam, Chodzilam nakrecona kilka dni i zapomnialam. Do szkoly mnie przyjeli ale mi sie odechcialo bo dostalam ciekwasza propozycje. Ja tak dokladnie nie lapie sie skad Wy jestescie bo strasznie juz duzo napisaliscie i naorawde ciezko to przesledzic od poczatku ale postaram sie nadrobic zaczarnic nicka i zostac z moja zimna skandynawia w ktorej leje cholera deszcz od kilku dni podczas dgy w Pl taka sliczna pogoda. Sciskam i pozdrawiam :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Kryspina! Dzieki❤️! Wciaz jestem na chodzie, chodz chod to w moim wypadku bardziej toczenie sie niz spacerek ;) Termin mam na 17 lipca. Co zabawne - przynajmniej dwa razy w tygodniu jakas kobieta zatrzymuje mnie na ulicy i celujac palcem w moj wystajacy brzuch wykrzykuje \"To chlopiec, prawda?! Ja nigdy sie nie myle!\" Taka zgadywanka to najwyrazniej jakis rodzaj wloskiego sportu narodowego. Az glupio odpowiadac, ze usg wskazuje na dziewczynke... :):):) A moze jednak usg nie mialo racji??? Co do wakacji - ja takze miewam zwykle max 3 tygodnie urlopu, za to w tym roku... W tym roku zamierzam poszalec! Cztery tygodnie urlopu wypoczynkowego ciagiem (a co!) plus trzy miesiace na dziecko. To ostatnie nie jest pewne, bo jako \"wolnemu zawodowcowi\" nalezy mi sie tylko to, co...sobie wynegocjuje - tyle, ze majac w perspektywie rychla zmiane pracy postabowilam isc na calosc i zawalczyc z szefami :):p Na temat smakow dziecinstwa moglabym dlugo i namietnie. Dla mnie najwspanialszymi z nich sa chyba jednak smaki: mleka dojonego prostu \"do kubka\", bialy setr z miodem swiezo wycisnietym z plastra i smak powidel sliwkowych roboty mojej Mamy... Z tych trzech dwa pierwsze sa tutaj zupelnie nie do odnalezienia. Smak powidel natomiast... przybywa do mnie w sloiczkach razem z Mama z okazji kazdej jej wizyty u nas:):):)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saulina
Witam serdecznie wszystkich.Powstalo forum i istnieje od 3 miesięcy : www.dmnt.pl www.surgetro.com Na czatach w tlenie w dziale tematyczne jest Diamentowy pokój.Oddaje cale forum i pokój ludziom co chcą coś wnieść i pokazać innym że warto mieć przyjaciół tutaj.Znajdziecie wszystko co chcecie.Kazdy temat i bez tabu.Przepraszam za info i zapraszam serdecznie do czytania , pisania i szybkiej rejestracji.Pozdrawiam i życzę wspaniałych chwil pełnych uśmiechu i serdeczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja sobie tez cos napisze:) KUk moje gratulacje, pewno jestem ostatnia ale chociaz zdazylam przed rozwiazaniem:) zazdroszcze Ci niemalze ze mieszkasz w kraju wysokiego temperamentu podczas ja przebywam posrod spowolnionych skandynawow. Czasem zastanawiam sie czy sie gdzies nie wyniesc, najpierw Szwecja chodzila mi po glowie ale to tylko myslowa. zaczelam tez intensywnie myslec nad zostaniem mama ale do tanga trzeba dwojga i najpierw musze przekonac polowke ze to bardzo dobry pomysl:) Blingbling jak Ci sie mieszka w Norwegii? Nie wiele wiem o niej poza stolica i fiordami no i oczywicie ogromnym podobienstwem jezykowym. Dunski podobny jest bardzo i znajac jego mozna spokojnie zrozumiec norweski. Dunczycy jednak nie sa mentalnie podobni do nas a w dodatku malenki kraj-malenkie spoleczenstwo a wszystkie rozumy pozjadali:) pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paaaolka fajnie ze nas znowu odwiedzilas. U mnie dzis nie pada. Przymomnij gdzie dokladnie teraz jests. Moja polowa wyjechala na kilka dni do Trondheim, i mysle ze kiedys wybiore sie z nim Jay , to nie 7 tygodnowy urlop,tylko jeszcze do niego 7 tygodni musze czekac. hihi Chociaz hm ja to mam urlop juz od grudnia , zaczal sie przed swietami i nie wiem kiedy sie skonczy. Pracuje sporadycznie wiec moge powiedziec ze jestem na wiecznym urlopie. Tutaj przysluguja 4 tygodnie, w ciagu calego roku,chociaz dla mojej polowy to chyba za wiele. Tez planuje diete,hm powinnam zaczac od srody. Juz wisi na lodowce Kuk to jeszcze ci tych tygodni do rozwiazania zostalo. Mojej znajomej,lekarz zmienial plec juz 3 razy ,biedna czula sie jakby jej wyciagneli bobasa i wlozyli nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Blingbling ja z pod Kopenhagi nadaje:) a Ty z jakij czesci Norwegii? u nas urlop 6 tyg :) kawal czas w sumie a i tak jak sie rozlozy na caly rok to za malo wychodzi. Dla nich to moze duzo ale my zagraniczniaki jestsmy bardziej rzadni podrozy chocby czasem w rodzinne strony:) pozdrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paaoollka - dzieki serdeczne! :) Moj malzonek takze dojrzewal do decyzji przez czas niejaki, ale kiedy juz dojrzal - zaczal domagac sie \"realizacji\" w najszybszym mozliwym terminie - i to jeszcze przed slubem ;)! Najbardziej rozbawilo mnie to, ze w jego przypadku apetyt rosnie w miare jedzenia i zaraz po Franku mial ochote na drugie niemowle, a teraz juz wspomina o trzecim! ;) BlingBling - napedzilas mi poteznego stracha! Mnie lekarz wciaz mowi o dziewczynce, ale kto wie... W razie czego byloby smiesznie, bo powydawalam juz typowo \"meskie\" ciuszki a zaopatrzylam sie w male sukieneczki i inne slodkosci! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuk no miejmy nadzieje ze twoj lekarz sie nie myli, i to co widzi ,to bedzie Paoollkka ja z samego Oslo nadaje hihi. W komenhadze bylam tylko przelotnie kilka razy jak jechalam do Berlina , raz nawet kilka godzin,na dworcu alz wycieczka. Ale chyba wszystko przed nami. No wlasnie Duczyk sie dogada z Norkiem ale juz ze Szwedem nie, a norek i z tym i z tym, dziwne to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuk ale Ci fajnie, oby mi sie mojego dalo przekonac do jednego malenstwa bo narazie ciezkie dzialo wytoczylam w domu. Leniuch i wygodnis z niego ale powalcze:) Co za dziwactwo ze jednych ojcostwo cieszy i chca wiecej a inni tchorza cholera :) Blingbling ja sie chyba do Oslo musze w koncu wybrac, Tutaj takie tanie bilety mozna kupic na prom czasami zeby w Oslo byc jeden dzien. Sam prom chyba wieksza jest aatrakcja. a z tymi norwegami dunami to fakt a szweda za chiny nie rozumiem. Kiedys do Malmo pojechalam, wlazlam do autobusu i spytalam o przystanek kierowce. jak mi zaspiewal to musialam miec glupia mine bo nie zakumalam nic i na wszelki wypadek wysiadlam :) uciekam dzis bo mam tesciowke na kawie i ciasteczku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paaoollka - bo najpierw musi sie urodzic to pierwsze, zlapac ojca za palec i obdarzyc pierwszym usmiechem - potem juz pojdzie latwo ;) Moj maz jest jedynakiem i to jedynakiem zadowolonym z bycia jedynakiem! (Czysta zgroza ;)) Sama sie zdziwilam, ze tak mu sie odmienilo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he Kuk:) Brzmi wspaniale ale z moim sie nie sprawdza bo on juz ma jedno i kocha bardzo ale niestety nie ze mna:( ale ja tu nie po to aby sie uzalac. Zastanawiam sie gdzie sie wybrac na wakacje. Polska piekna jest ale widzialam ja miliony razy wiec moze gdzies do Grecji.. tam mnie jeszcze nie widzieli a podobno bardzo goscinni ludzie tam mieszkaja. co Wy na to? Pozdrowionka i milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paaoollka , ja jeszcze w tym roku jade do Polski, w Grcine bylam wiec cinie powiem. No ale dziewczyny obierzy Swiata wiec na pewno cos ci doradza. Och te bobasy, kazda cche miec,tylko ja mam jakas znieczulice na to i zadnych checi nie wykazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuk, ciao jesli chcesz dziewczynke , to miejmy nadzieje, ze bedzie to dziewczynka ....a imie juz wybralas? wiesz, ja ser bialy z miodem tez uwielbiam i tutaj zastepuje go mozzarella z miodem lub dzemem wzbudzajac powszechna groze wiec robie to tylko w obecnosci oswojonych domownikow. bling...czy to prawda,ze w lecie w norwegii jest cieplo i parno? chcialabym to wiedziec, bo marze o wycieczce na cape north. na cape of the good hope juz bylam....moze mi sie uda.... jay, no pewnie, ze musisz reprezentacyjnie wygladac, w takim miejscu....a czy bedziesz tez w acapulco????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kryspina - na mozzarelle z miodem jakos nie wpadlam! :) Sprobuje! NAd imieniem dla Malej wciaz trwaja debaty. Nie przypuszczalam, ze bedzie az tak ciezko! No mamy z mezem jakos zupelnie rozbiezne gusta! On ostatnio obstaje za Martina, a mnie to imei wybitnie sie nie podoba. Bling Bling - a wiesz, ze ja tez wcale nie mialam specjalniej \"ochoty\" na dziecko? Wlasciwie przewazaly argumenty rozsadkowe - wiedzialam, ze tak w ogole, to chce kiedys miec dzieci, czulam wyraznie, ze moj mezczyzna nadaje sie na ojca tychze i nie chcialam, by mialy bardzo stara matke (Franek urodzil sie gdy mialam 34 lata)... Milosc i \"chec\" przyszla do mnie sama w ciazy, gdy zastanawialam sie nad tym tajemniczym czlowieczkiem, ktorego goszcze w sobie, a ktory jest przeciez tak bardzo ode mnie odrebny i niezalezny ;) Paaoolla - no tak, masz troche ciezej, bo pierwszy odruch ojcostwa zostal juz zaspokojony ale pociesze Cie - moja przyjaciolka ma trzyletnia coreczke ze swoim mezem, ktory ma dziecko pierwszego malzenstwa i po poczatkowych oporach jej maz zapalil sie do ojcostwa tak bardzo, ze zaplanowal juz kolejna dwojek ;);P i to moja przyjaciolka stara sie ostudzic jego zapal hihihihi... Co ciekawe - dziecko z pierwszego malzenstwa to syn (teraz juz prawie dorosly), a jej maz koniecznie chcialby miec teraz jeszcze druga coreczke i syna na jak sie wyrazil \"zamkniecie cyklu\" ;) Co do planow wakacyjnych - reklamuje moja ukochana Ligurie, a zwlaszcza Cinque Terre - uprzedzam, ze to miejsce bardziej dla amatorow wedrowek pieszych niz wylegiwania sie na plazy, choc i ta ostatnia oczywiscie jest niczego sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Tak przeczytalam kilka ostatnich wypowiedzi i moze tutaj znajde odpowiedz na moje pytania... otoz jestem w zwiazku z Irlandczykiem, wszystko jest naprawde swietnie, gdyby nie to, ze ja chce miec dziecko... On twierdzi, ze juz jedno mamy - i rzeczywiscie to ja mam dziecko z pierwszego malzenstwa. Mieszkamy od dluzszego czasu razem, on naprawde spelnia sie swietnie w roli \"ojca\". Niestety nie chce miec swojego, chociaz wie, ze bylabym najszczesliwsza osoba pod sloncem - noszac pod sercem slodkie malenstwo, ktorego ojcem jest ktos kogo pokochalam nad zycie! Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... a to nam sie wywiazala dyskusja :) Asha_ie no nie da sie chyba udzielic zadawalajacej odpowiedzi na Twoje pytanie... Ile par i okolicznosci - tyle mozliwosci! Skoro Twoj partner nie dojrzal na razie do dziecka, a Ty masz juz jedno - moze odpusc mu na jakis czas... zwlaszcza, jesli chcesz miec drugie dziecko wlasnie dlatego, ze byloby JEGO. Jelsli natomiast chcesz miec drugiej dziecko takze dlatego, ze (tak jak mnie np.) podoba Ci sie model wiekszej rodziny i nie chcesz chowac jedynaka/jedynaczki - powiedz mu to otwarcie... Tak czy siak - super jest to, ze jak piszesz, on sprawdza sie w roli ojca. Moze musi po prostu troche potrenowac zanim zdecyduje sie na ten wielki krok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryspina> lece do Mexyku tak naprawde na sympozjum o dwujezycznych dzieciach i jak to wplywa na ich rozwoj.. a jak maja autyzm np czy sie przejawia inaczej czy nie. Wygralam to sobie, wiec ani za pzrelot, ani za hotel nie place. Tylko tyle, ze bede siedziala pol dnia na konferencjach a nie biegala po plazy hehe Zabieram ze soba aparat, z ktorym nie rozstaje sie nigdy i mam nadzieje nastrzelac zdjec choc poznym popoludniem.. Bede w Cancun, Acapulco niestety po drugiej stronie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×