Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Blingbling z ciekawosci pytam, a pochodzisz z Warszawy? Ja mam wielka nadzieje ze pogoda bedzie w Polsce bo tutaj tez juz chyba nie mam na co liczyc. wlasnie zapowiedzieli kolejne 2 tyg deszczu a przed latem obiecywali piekne i upalne lato... bla..bla... gadanie... poprostu Skandynwia... choc myslalam ze Dk jest usprawiedliwione bo to wyspa a widze ze Norwegia tez ma nie lepiej. Pozdrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlingBling my tez jedziemy do Polski 4 moze w koncu trafie na pogode bo niestety od 5 lat ile razy jestem Sczecinie pogoda okropna i oczywiscie pare dni przed i po mojej wizycie kroluja upaly!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DICTIONARY FOR DECODING MEN\'S ENGLISH: * I am hungry...........................I am hungry * I am sleepy............................I am sleepy * I am tired.............................I am tired * Nice dress..............................Nice cleavage! * I love you..............................Let\'s have sex now * I am bored.............................Do you want to have sex? * May I have this dance?..................I\'d like to have sex with you * Can I call you sometime?..............I\'d like to have sex with you * Do you want to go to a movie?......I\'d like to have sex with you * Can I take you out to dinner?........I\'d like to have sex with you * I don\'t think those shoes go with that outfit..............I\'m gay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley - hahaha ,dobre.. nic dodac nic ujac.. sama prawda :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Juz niedlugo magiczna data 07/07/07 ... :D Chyba nie uda nam sie nastukac do tego czasu 777 stron, a fajnie by bylo ;) naneczka - jakies 2-3 tygodnie temu wyslalam Ci zdjecia, na adres, ktory statnio podawalas, ale mejl wrocil, tyle ze tak jakby z innego adresu ... bardzo to bylo frapujace ... Ciumasy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paaoollko u nas deszczu ciag dalszy. Ja pochodze z lubuskiego,ale ze moj TZ jest z lubelskiego i ma rodzine w stolicy to lecimy tam, wpadniemy w odwiedziny, potem do niego do rodzicow i na koniec do mnie. I chyba droge powrotna niestety bedziemy musieli przebyc autokarem. Wiadmo jakies zakupy itp. Arnusia , no to bedziemy mialy te sama pogode bo ja bede tydzien u siebie w Gorzowie,wiec do Szczecina rzut beretem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja takze chce was bardzo goraco powitac!!!mieszkam w szkocji z mezem i synkiem. jakos nie moge sie tu odnalezc moze to zbyt krotki czas nie wiem ale poczatki mam straszne.mam nadzieje ze kiedys to sie zmieni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlingBling to my prawie sasiadki jestesmy! az sie cieplo na sercu robi! witam wszystkich !! wlasnie mam dzien obzarstwa - nachodzi mnie co jakis czas (na szczescie nie za czesto) chodze i podjadam , nie przyznam sie ile zjadlam i co bo nawet bulimiczki by powalilo , oczywiscie rozpielam juz 2 guziki od spodni a zaraz w ogole wloze pizame - tak , pizame bo tu od chyba juz tygodni jest 15 stopni i calymi dniami siapi deszcz!! Ludzie to ma byc lato???? Zaczely sie szkolne wakacje!! zjechalo sie full turystow , ktorzy snuja sie wsciekli , co odbija sie na niewinnych recepcjonistkach!! a tu teren wybitnie turystczny! po kolei wszyskich deprecha dopada ( pewnie stad to obzarstwo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kunieczka> zmieni zmieni.. z domu tylko wychodz, nie siedz w czterech scianach, poznasz ludzi, zwyczje, moze nawet ichniejsza kuchnie polubisz;-) bedzie dobrze.. a tutaj po glaska przychodz ile chcesz;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja sie staram naprawde jednak tesknota jest silniejsza odemnie!!! czesto patrze na ksiezyc i pocieszam sie ze jest taki sam jak w kraju... tak wiem moze to glupota ale ja nie moge inaczejjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kunieczka a maz w tej Szkocji szczesliwy? zawsze na poczatku ciezko ale przeciez to nie tak daleko w porownaniu a Ameryka na przyklad Patrze na zamknieta paczke krokodyli Haribo...( bo tak w ogole to nie lubie slodyczy...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kunieczka a gdybys znalazla jakis odjazdowy przepisik szkocki to dawaj!! Co mi dzisiaj z tym jedzeniem odbilo? Bylismy z rodzinka w niedziele na \"Shreku 3\" usmialam sie ale nie az tak jak na 2 i tu ciekawostka : 2 widzialam w Polsce i kulalam sie ze smiechu , no bo oczywiscie super dubbing no i gra slow! Tutaj poszlam jeszcze raz z dziecmi i smialam sie ciut mniej a poza tym czasami nie\" lapalam \"poszczegolnych wyrazen! A wydawalo mi sie ze ten jezyk nie ma juz prawie dla mnie tajemnic skoro w nim mysle i snie.. choc czasem maz mowi ze mrucze po polsku przez sen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cie Arnusiu goraco !!! ja takze wybieram sie do kina z moim synkiem na Shreka3!!! ponoc rewelacja ...moze i mnie sie choc troche humor poprawi....czuje sie tu wyobcowana natomiast moj maz jest zauroczony zyciem tutaj. Odpowiada mu klimat jedzonko itp...jakos coraz czesciej mamy drobne scysje na ten temat:) pracuje od niedawna ale wlasnie tam poznalam pewna kobiete ktora nie jest zbyt przychylnie nastawiona do mnie ...chyba tylko dlatego ze jestem polka!!!tutaj na wyspach jest wielu emigrantow no i moze dlatego szkoci maja pewne obawy co do nas!! Arnusiu obiecuje ci ze napewno podam ci ciekawy przepis z tutejszej kuchni mam nadzieje ze jeszcze nie raz poklikamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arnusia> nic nie przebije Sztura.. nawet nie ide do kina na Shreka dopoki nie obejrze polskiej wersji;-)) kochane baby i Kokus codziennie wracam wypompowana z praktyk, a jednak te kilka godzin z chorymi dzieciakami stawiaja mnie na nogi pod kazdym wzgledem.. depresja, tesknota? nie ma.. po prostu nie ma;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudiaaaaa
hej :) jest ktos z Chciago? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokus, dzieki za email :) bagatelko a czy ja tez moge prosic o fotki ? :) Jay jak masz problem z odpisaniem na moj email to zaraz wysle Ci inny adres ;) Klaudiaaaaa ja jestem z \"szikago\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAY JAK CUDOWNIE CIE POZNAC !!! pracujemy w podobnych zawodach tylko ze ja zajmuje sie ludzmi starszymi .Ta praca sprawia mi wiele satysfakci i mimo to ze mam mase wlasnych problemow pozwala mi zapomniec choc na pare godzin o sobie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka malinowa
witam,gorace pozdrowienia z deszczowej szkocji:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kunieczka> ja w ubieglym semestrze pracowalam z ludzmi po zawalach, teraz mam dzieciaki z kazdym mozliwym syndromem, problemami .. serce sie kraje, ale tylko na poczatku, potem czlowiek odkrywa studnie bez dna cudownych uczuc.. dzisiaj moja\"mala\" usmarowala siebie i mnie mazakami.. i nie moglabym byc szczesliwsza, bo to pierwszy raz odkad z nia jestem, kiedy w koncu zauwazyla, ze ja nie przedmiot i nawet dzisiaj udalo mi sie dostac 2 usciski. czlowiekowi niewiele do szczescia potrzeba;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak znam to uczucie radosc taka rozpiera serce ze trudno opisac!!! pamietam dzien kiedy moj kochany Toncio z parkinsonem w koncowym stadium przywital mnie potokiem slow bez sensu ale z usmiechem na twarzy i lzami Wlasnie te chwile pomagaja kiedy czlowiekowi jest zle i czuje sie samotny!!!i mysli sobie... sa osoby ktore mnie szczerze kochaja...........masz cudowna prace z dzieciaczkami!!! ucaluj je wszystkie cieplutko:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arnusia, ciao!!! wiem, ze jestem ci dluzna relacje ze spotkania z sz... widze, ze troche osob wybiera sie do pl. ja tez . lece jutro do warszawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blingbling - z Gorzowa jestes??? mam rodzine w Gorzowie... jako dziecko i nastolatka co roku tam jedzilam.. wiec znam mniej-wiecej caly Gorzow :) z jakiej dzielnicy jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay i Kunieczka, kurcze naprawde chyle czola przed tym co wy w zyciu robicie; dziewczyny swiat bylby jeszcze straszniejszy gdyby nie bylo ludzi takich jak Wy Imponuje mi Wasza postawa i walka wobec choroby czy kalectwa bo ja potrafie sie tylko rozklejac i czuje sie wtedy kompletnie bezuzyteczna Kunieczka - nie zwracaj uwagi na tych co cie nie lubia gdybysmy mialy tu wyliczac ile razy spotkalysmy takich ludzi na drodze toby stron wyszlo wiecej niz na tym forum:) ale jak bedziesz sobie mowila ze nie lubisz tego kraju i ludzi to faktycznie bedzie ci ciezko Kryspina! no pewnie ze pamietam co mi obiecalas!! nawet autograf! i cierpliwie czekam ( ludzie o rosyjskich imionach maja spokojny stosunek do zycia..:) ) milych wakacji, mam nadzieje ze wzielas cieple rzeczy:) Wszystkim milego dzionka-bezstresowca zycze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, witam wszystkich :) ja juz prawie siedze na walizkach:) wczoraj byo slonce (WOW!) a dzis znowu chmury ale to daje nadzie:) Kunieczka witam! Nie przejmuj sie, ja na poczatku tez mialam sie kiepsko, jeszcze co niektorzy straszyli mnie ze im dalej w las... i bedzie jeszcze gorzej a nieprawda. Nie przejmuj sie baba w pracy, pomysl sobie ze jest glupsza od Ciebie skoro zniza sie do takich zachowan zwlaszcza w takiej pracy:) Moze sprobuj nawiazac znajomosci z innymi bo praca, ktora sie lubi to wielka rzecz za granica i nie tylko tam. Pozdrawiam bardzo goraco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem czemu ja takie byki wale... :( chyba powinien powstac tu slownik wymyslonych i przekreconych wyrazow odrazu z opisami:) ale bysmy sie ubawili :) a tak chcialam dodac ze na koniec lipca i ja jade do Warszawy:) dziewczyny wasz praca jest godna podziwu. sama zlozylam podanie do szkoly na takiego pracownika socjalnego ale (wstyd sie przyznac) jak mnie przyjeli to z tchorzostwa sie wycofalam ...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga77
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie z Belgii....a konkretniej z Schoten kolo Antwerpii....Czy ktos z rodakow tutaj mieszka????Dag....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jade,moja dzielnica zalicza sie do Srodmiescia. Mieszkalam kolo starej pralni wojskowej, od kilku lat jest tam holet Gracja. Nawet kkupilam mieszkanko na starych smeiciach, a dokladnie w tej samej klatce nad rodzicami hihi. Bo bardzo mi sie tam podoba. A tak w ogole to mieszkalam w kilku miejscach. Paaooollkka nie chce zapeszac ale u mnie przestal padac deszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×