Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Krysina podeslij troche tego slonka do mnie:) slonko mialam ale lata nie:P Margot hm urodzilam dziecko:)wiec faldki zostaly w sumie nie musze sie odchudzac a raczej wiecej trenowac:) dzis jezdzilam na rowerze pod gorke -a do robienia brzuszkow sie nie nadaje:Pbo nie jestem konsekwentna i jeden dzien przerwy i wszysto diabli biora:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z urodzin od Polki,w kraju to byłyby jakieś bigosy,sałatki,itp. a tutaj nic,wino i jakby deser, w misce(plastikowej} tak sprzedaje cukiernia,kwiat czekoladowy a w nim nadzienie od polskiego napoleonka,jakby za gęsty budyń.polane czekoladą i posypane prażonymi orzechami w płatkach, ładnie to wyglądało,ale ja nie jestem czekoladowa dziewczyna:-(( , wróciłam baaardzo głodna,zjadłam mini kolację i jak tu schudnąć.Paaolka ja mała ale za to okrąglutka,śmieję się że prawie Rubens. Bardzo mi się podoba powitanie Margusi-maluszki.przez chwilę poczułam się dzieckiem. to jest tak,jak mamy komfort i mało stresów i jeszcze czujemy tą całkowitą akceptację tej drugiej osoby,wtedy tyjemy. Też znam i widuję takie zapuszczone młode mężatki,co z tego, ich mężowie jeżdżą na panienki a znimi nawet na kolację wstydzą się wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika-ty faktycznie jesteś chudzielec🌼 Margusia obejrzałam byłego prezydenta:-)) nieżle mu wyszło.Kryspina u nas też gorąco, 28 st w cieniu. W jakich rejonach IT mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
selala- ja mieszkam w rejonie letniej papieskiej rezydencji, czyli na pld. od romy, czyli w okolicach 15 km. od Castelgandolfo. a ty gdzie????????? 🖐️ ps. ta imprezka urodzinowa, to faktycznie skromniutka.... mika...wysylam ci razaco-gorace plomienie sloneczne-gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kryspinko-okolice piękne jak cała Italia,byłam w okolicach Milano w Casorezzo(chyba tak jakoś się pisze) na Sycylii po drodze zaliczając Taorminę,jestem zauroczona tym miejscem i chcę jeszcze kidyś tam wrócić!!!! Koniecznie!!! Ja mieszkam niedaleko Olimpu w Larissie. Pozdrawiam i Wszystkim Małym i troszkę większym życzę kolorowych snów🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
selala, taormine znam---rzeczywiscie piekna, mieszkalam na sycylii pare miesiecy. zaraz zobacze na internecie twoje okolice.ciekawa jestem jakie to miejsce. ja nigdy nie bylam w grecji. pozdrawim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kryspinko dzieki:Ddzis mam slonko wiedz przesylka doszla:D Zycze milej niedzieli ja jade dzis do Brukselii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonjour (wlasnie!) maluszkom :D Wiem, wiem ze waga Wasza nie moze byc moja tym nie mniej moja i tak jest za duza bo w ten sposob ogolnie jestem taka duza baba ;) Ale nagmatwalam :) Selala i Kryspina zazdroszcze Wam miejsc, w ktorych mieszkacie:) Mnostwo slonca i temperamentu oraz wiele wiele wiecej. W DK jest monotonnie, wrecz nudno a ludzie ospali i bez odwagi. Taki sie tez czlwoiek troche robi jak tu z nimi pomieszka. A tak ogolnie siedze wlasnie w pracy (niestety w niedziele) I marze zeby wyjsc do domu a tu jeszcze 2 godzinki. Pogoda jest taka sobie a w perspektywie ma obiadek rodzinny popoludniu... to te tesciowe nas tak tucza:D Milego weekendowania Wam zycze 🌼 Au revoir!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiam wszystkich🌼❤️🌼 Bonjour Paaolko, tak na obiadkach teściowych można przybrać na wadze. Pięknie jest na południu europy to prawda, ale czy lepiej? zawsze myślimy,że lepiej tam gdzie nas nie ma:-)) Mój dzisiaj niebecny bo jest w komisji wyborczej, wyjdę na spacer żeby spalić kalorie obiadkowe:-(( Ogólnie to mam lenia,bo upał mnie rozleniwia. Miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! dobrze wam , a ja mam dyzurny week-end w pracy 😠 Pogoda super, w lipcu i sierpniu takiej nie bylo Chcialam powiedziec ze przed slubem wazylam 49 kg Paaoollka - nikt nigdy nie mowil o mnie watla -he he Kryspina- za jakies 10 dni mam zamiar zakonczyc diete i wtedy mozemy nawet sie urznac na skypie , bedziemy pic i gadac o polityce jak prawdziwi Polacy :)!! Selala- to chyba lepiej saczyc winko niz upijac sie wodka a dobre wino nie jest zle:D Margola_-a propos herbaty , zona oblala sie herbata po brzuchu i mowi do meza: ojej , wygladam jak swinia! a maz : no, i jeszcze do tego sie herbata oblalas :D Wszystkim au revoir i do nastepnego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paollka--ciao, wiesz< to jest relatywne takie okreslanie charakteru roznych narodowosci. ja jak jestem w polsce, to wszyscy mnie sie pytaja: czy wlosi sa tacy rozspiewani i rozesmiani? i pewnie nie maja problemow...ja juz nic nie mowie, tylko sie milo usmiecham... nie jestem pewna skad stukasz??? i gwarantuje ci, ze nie staniesz sie taka jak ludzie ktorzy cie otaczaja....skoro o tym piszesz, to jest to dowodem, ze masz wlasna osobowosc......ktora cenisz selala, o jakich wyborach piszesz? a tak wogole, to co tam sie jada na obiad ? wiecie jak bylam w sopocie w sierpniu, to widzialm przedstawienie muzycznae zainscenowane na plazy przez gdynski teatr pt: Grek Zorba. Bardzo ladnie wyrezyserowane ze swietna muzyka, naprawde super spektakl. przy pochodniach i szumiacych falach....bomba. jest to rowniez moj ulubiony film...z antony qeenem.... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He He z tymi Wlochami to tak jak z opinia o Francuzach- nic, tylko sie udoskonalaja w sztuce milosci, przegryzajac w przerwie zabim udkiem albo slimakiem, tez juz nic nie mowie, tylko sie usmiecham Szkoda ze nie mozemy zamienic sie na kraje , w ktorych mieszkamy, tak na troche , zeby porownac i sprawdzic czy wszedzie dobrze gdzie nas nie ma Kryspina , masz jak w banku , juz sie ciesze , tylko podaj namiary wracam do pracy , wszystkim 🖐️ i 😍 Paaoollka a ty w kazda niedziele pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedziele! :) Wlasnie bunkrujemy sie w domu przed znajomym ;) Mamy takiego jednego, ktory bardzo nas musi lubic... jest namolny jak mucha. Nie sposob sie go pozbyc... Nic na niego nie dziala :( Zeby czlowiek musial sie czuc wiezniem we wlasnym domu. :o Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia z UK
Witam Wszystkie POLKI po za granica Polski!! Ja mieszkam od 7 lat w UK, tutaj urodzilam coreczke a w Polsce bywalam dosc czesto, lecz teraz troszke przerwy bo zaczelo sie przedszkole. Siedze sobie w domku i zajmuje sie coreczka, uwiezcie idzie juz dostac fiola. Podczas moich pierwszych dni pobytu tutaj bylo ciezko, malo polakow (wiadomo to bylo przed Unia Eur), a teraZz jest nas tu mnostwo. Jest duze skupisko, ktore tylko psuje opinie reszty polakow, no ale sadze ze tak jest wszedzie. Pozdrawiam ze slonecznej Anglii. Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacer-maraton,chyba z 10km z domu do przepięknego parku z nowymi ścieżkami do biegania,ja oczywiście w klapeczkach bo ładnie byłam ubrana,do domu dojść nie mogłam,aż bąble porobiły mi się na piętach,jak zobaczyłam moją windę to myślałam,że przyciski będę całować ze szczęścia,bo na 4 piętro to już nie weszłabym.tutaj są przedwczesne wybory tj mają być w Polsce w pażdzierniku. Arnusia,no pewnie,że lepiej sączyć winko,po nim nigdy się zle nie czuję:-)) Ciekawe,czy ono wpływa na tycie??? Kryspino- jeśli ja gotuję to jemy po Polsku,a jeśli on to po grecku,w każdy razie dwa razy w tyg świeża rybka a i tak śledzi mi się chce, a tu nie ma. Polecam film: moje wielkie greckie wesele.Rodziny greckie i ich zżycie między sobą są wiernie oddane w filmie.Margusiu-znam to z autopsji,nasz znajomy tak już się rozuchwalił,że w kuchni częstował się sam:-)) ale to przeszłość.Witamy cię Kasiu z UK. Dołącz do nas🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selala- film widzialam, chociaz nie lubie komedii romantycznych ciekawe czy to wszystko prawda:) Youpii skonczylam dyzur week-endowy , nastepny dopiero za 2 tyg!! Kasia - milo czytac ze w Anglii jest slonecznie:) Margot kazdy ma takiego znajomego! ja najczesciej jak taki delikwent ( albo delikwentka wpada ) to krzycze \"Ale masz pecha , wlasnie wychodzimy!\" i kopie mojego bo faceci to to jednak maja bardzo spozniony zaplon:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia z Uk witaj:) Paaoolka i Arnusia wspolczuje ze w niedziele pracowac musicie-kiedys tez pracowalam bedac jeszcze w pl:O Margot hihi znam to uczucie byc wiezniem we wlasnym domu by uniknac natretnego goscia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selala mnie to zawsze buty obcieraja:Pnawet te z zeszlego roku !!!! Niewiem jak to mozliwe-nowe to wiadomo trzeba rozchodzic ale z zeszlego roku? Wystarczy pare tyg bym ich nie nosila a potem zaloze i 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....ciao. margot, a jak ty sie barykadujesz? robisz zaciemnienie i siedzicie w lazience? zeby was slychac nie bylo? to ja dziekuje za takie numery.... kiedys za mlodu to cwiczylam..jak nie chcialam spotkac sie z chlopakiem.---he, he, he... salela, to chyba w amb. te wybory robicie? ja tez zawsze tesknie do sledzia, od lat, a jak jestem w polsce, to stoje w sklepie, patrze na polke ,gdzie lezy 30 gatunkow roznych pysznosci sledzowych i nie wiem co wybrac i mysle sobie.: to moze jutro kupie i wychodze bez sledzia. ale ostatnio jadlam takie pyszne w majonezie z ananasem...sama zrobilam. a w klapkach to sie chodzi po domu...... ciao mika!!! 🖐️ arnusia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika nie jest tak zle jak sie lubi swoja prace:) mam przerwe od 11 do 17h 30 takze nawet mozna gdzie wyskoczyc, to ma czasem dobre strony, jak wracam w niedziele po 20h to dzieciaki juz po kolacji , umyte a moj przygotowuje jakies zarcie i nalewa mi winka ( tzn nalewal bo teraz to jest mineralna :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kryspinko! Rozdwoiłaś się? Przepraszam,klapeczki to nie kapcie ale elegancki seksowny,letni but. Spacerki w nich są dla mnie przyjemne(były :-(( ) do kawiarni lub tawerny w pobliżu domu,a nie na wspinaczki siedmiotysięczników.Mika 1122-mnie w Polse buty nigdy nie obcierały a tutaj tak jak Ciebie,po dłuższym nienoszeniu odciski,już pomyślałam,że tak wydelikatniałam przez tę moją szaloną miłość,bo dla niego jestem księżniczką!!!! Samochwała:-)) Arnusiu dobrze,że mąż zastąpi Ciebie,gdy Ty pracujesz🌼 a jeszcze do tego czeka z winkiem i kolacyjką❤️ niejedna może Wam pozazdrościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko wszystkim mowie dobranoc! Ide poczytac w lozeczku! Odezwe sie jutro 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×