Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Powoli towarzystwo sie wykrusza? ja jednym okiem jestem z Wami, a drugim patrze w tv ;-) Troche szampana dzis poszlo, co? Ja w razie czego sluze winem :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba tez zmykam zrobic sobie kapiel z babelkami :D a potem chop przed Tivo ogladac moj serial :D \"Brothers and Sisters\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Julii - poleje raz jeszcze! :D Czemu nie :D Ja chyba tez niestety bede znikac za bardzo niedlugo... Zaczynam robic sie senna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot...w takim razie na zakonczenie po kieliszku czerwonego :-) Ja wstretna wykonczylam salatke warzywna z majonezem, bo jakos sie glodna zrobilam :-(( Do jutra??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale było miło. Szampana poszło co niemiara.. Odnośnie męskiego striptisu.. kiedyś w Polsce na Dzień Kobiet(tutaj nie świętują kobiety:-() byłam na takiej imprezie,ale niestety młodsze dziewczyny zablokowały i widok Supermena i dojście-ale nie byłam ciekawa:-) Mikuś-tutaj ginu też pić nie sposób:-( Mikołaj był też ,ale nie miał ani worka ani szampana chyba jakiś ze szkocji albo poznańskiego:-) Mika-jutro ubierz podkolanówki i fartuszek z białym kołnierzykiem jak na porządną uczennicę przystało:classic_cool: Julii- czemu nie napiłaś się z nami za Margusi sukces? Julii-ty czerwone a ja białe... fajnie. Dobrej nocki, dziewczyny.. Też idę już,bo rano trzeba wstać o 7:00 a Wy śpicie o godzinkę dłużej.🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamesfan
Dobrywieczor! Szukam kogos, kto mieszka w Niemczech i moglby mi pomoc w zakupie pewnej gry. Lub jesli moglby mi przetlumaczyc reguly wysylki gry ze strony amazon.de. Z gory dziekuje i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selala, napilam sie z Wami, a jakze! Zdazylam jeszcze na szampana \" z prawdziwego zdarzenia\" :-) Pa..pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a redbull jest tu zakazany bo ma hormony z byczych \" klejnotow\"- podobno a zabojadki bardzo chca pokazac ze kochaja zwierzeta i dumnie mowia( znad talerza z befsztykiem) zabojcom bykow - NIE! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze ale mi dzampreza pzreszla obok nosa.. arnusia to co chlejemy z zalu?;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry🌻🌻🌻 Słońce świeci:-) chce się żyć:-) Jak tam samopoczucie po imprezce? moje znakomite... Miłego dnia wszystkim❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim:D jak po imprezce prystalo ja dzis zaspalam:Oi ledwo co zdazylam corke do szkoly odstawic:P A jak szlam po ulicy to sie zastanawialam czy dalej nie szampan trzyma;)bo widocznosc zerowa-taka mam mgle:P milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Jak nastroje po imprezce? :D Tym co sie spoznili serwujemy karniaka :D :) arniusia - no wlasnie, to o hormony z byczych \"klejnotow\" chodzilo :D Ech, te Zabojadki :D :) mika 1122 - moze uzyczyc Ci kompasu? ;) Nic, zmykam pod prysznic! Milego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana Ja rowniez ledwo dzisiaja z loska wstalam... zdecydowanie za duzo szampana.. no i niepotrzebnie wymieszalam z innymi drinkami :) Do mnie przyszla prawdziwa jesien, ciemno szaro i zimno za oknem.... no i na dodatek siapi deszcz. Zycze wszystkim milego dnia.... jak bede miala luzy to siue odezwe... dzisiaj nie zapowiada sie pracowity dzien ciao 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! 🖐️ A u mnie sloneczko :-) Zaserwowalam sobie nesquik na kozim mleku, ale nie dalo sie tego pic, wiec zrobilam sobie bis, ale juz na krowim mleku... Na sojowym tez mi nie podchodzi, choc daje rade wypic, ale to kozie...ble... Jak tam glowki po imprezie? Moja ok, co prawda wstalam o 10, ale po \"piciu\" sie nalezalo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nesquik na kozim mleku :o ?!?!?!? Nie wypilabym.... w zyciu... :D Jak niestety musialam wstac rano do pracy, ale zamiast o 7 rano wstalam o 7.35 i w buirze bylam o 9.10, a co? raz sie zyje, w koncu moze sie zdazyc ludziom ze zaspia, albo stoja w korku ulicznym, albo pociag nie przyjedzie.... wiec i ja dzisiaj sobie pofolgowalam :D Julii podeslij troche slonka - a tak wogole skad klikasz bo cos przegapialm te informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos maly zastoj zrobil nam sie dzisiaj! Chyba trzeba bedzie znowu wystawic flache ;) :) Julii - milo, ze zajrzalas :) Skad klikasz? :) :) Kasiulena - po takiej imprezie mialas prawo troche \"zaspac\" :D Up :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×