Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

smialam sie caly czas:Dnauczyciel pyta dziewczyne po niderlandzku-jestes kobieta a ona-nie to nie prawda hahahah a ten z Maroko nic nie rozmie i powtarza p kimsodp np ze jest z turcji:Dnormalnie brzuch mnie boli ze smiechu a tempo nie zle:Pbede miala co sie uczyc:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedzie dobrze Mika- najwzniejsze to sei nie zdemotywowac :) Sama sie usmialam z tego twojego doborowego towarzystwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulen ale jakbys zobaczyla tego z maroko:Dkolo 50ti siedzi bidny nic nie rozumie glupoty powtarza:Dwszyscy sie smieja a n nawet nie wie z czego sie smieja bo nie rozumie nic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rozumie wszystko:Dno ale z wymowa gorzej:Ono ale tam kazdy sie uczy i robi pomylki i kpe smiechu jest:D ja juz sie zegnam ide sie troszku potulic:)dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swego czasu i ja chodzilam na kurs, gdzie kazdy byl z innego kawalka swiata :-) Sympatycznie bylo. Margot..jestem Twoja dalsza saiadka zza wschodniej granicy. W razie czego zapraszam na pyszna pizze lub spaghetti :-)) Nie w formie dzis jestem, i chyba zbyt dlugo nie posiedze... Gardlo daje mi we znaki, i do tego glowa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilam z mojej ceremoni na obywatelstwo. od godziny jestem Kanadyjka :) czuje sie tak dziwnie.. sama nie wiem.. czuje sie jakby zyskala ale i takze stracila cos.. dziwne.. pozdrawiam Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) mika 1122 - nie ma to jak miedzynarodowe towarzycho :D :) Julii - witam sasiadke :D Pizza i spaghetti... robisz mi smaka :D Moze lapie Cie przeziebienie? Oby nie! Na wszelki wypadek wez cos przeciw przeziebieniowego i wygrzej sie porzadnie w lozeczku :) A mi sie wzielo na malowanie wazonow... Nie musze Wam mowic jak smierdzi u mnie w pokoju... Chyba zaraz odjade :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Jade - gratulacje!! :D 🌻 Ja sie przymierzam do zlozenia papierow o obywatelstwo... ale jakos zebrac sie nie moge. :P A tu nawet nie ma zadnego egzaminu... ech... W kazdym bardz razie gratulacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay - no wlasnie gratulacje :) Ja dopiero bede mogla obywatelstwo dostac za 1.5 roku... wiec jeszcze troche polskim sie naciesze :D Jay - a musialas zdawac jakis egzamin z wiedzy o Kanadzie i obyczajach tam panujacych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki musialam wyprasowac miskowi koszule... Mozna miec podwojne... tymczasem ciesze sie pojedynczym :D Za kazdym razem jak czytam wiadomosci z Pl to odechciewa mi sie tego obywatelstwa, ale znowu nigdzie nie jest przeciez rozowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Kasiulena - ja ma to samo... jak slysze co sie dzieje w Polsce, to mnie skreca :o Wczoraj zaczelam ogladac debate... poluchalam chwile... Kaczynski tak mlaskal, ze nie moglam sie skupic :P i wylaczylam... :o Przezylismy rozbiory, komunizm, przezyjemy i tren cyrk... Ja w kazdym badz razie chce miec podwojne obywatelstwo... Od przybytku glowa nie boli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie! Tam to politycy walcza jedynie o to by do koryta sie dorwac, naobiecuja naobiecuja, zielonego pojecia o polityce nie maja a narod ciemny i tam ich wybiera :o eh nizbyt mi wyszlo to politycznie... ale przynajmniej prawde pisze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane imprezowiczki! Jay gratuluje ! ja juz prawie 10 lat mam obywatelstwo , tutaj nie mozna miec podwojnego a le w Polsce tak w zwiazku z tym we Francji jestem Francuzka a w Polsce polko-francuska , pani w ambasadzie wytlumaczyla mi ze ze dopoki nie zrzekne sie polskiego obywatelstwa mam podwojne, czyli moge glosowac(co na pewno zrobie !) bo tez mnie skreca a nie chce zeby dzieci wstydzily sie pochodzenia!! Julii -sentyment do Twojego kraju mam , mieszkalam tam kawal czasu i nawet meza poznalam Dobranoc wszystkim !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulenia czasami mam wrazenie ze to cale pokolenie dzisiejszych politykow powinno po prostu wymrzec wtedy nie bedzie grzebania w zadnych durnych teczkach itd ,bo to mi przypomina lata 50 ( znane z serialu \"Dom\" :)) jak sie przyczepiano do ojca z hektarami albo cioci w Anglii..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano !! Z tym wymarciem \"tego\" pokolenia politykow jakos nic nie wychodzi... Tak sie im zyczylo za czasow komunistow no i teraz... i jak widac nic si nie zmienia a swymi ideoogiami zatruwaja umysly mlodych naiwnych ludzi... i tak w kolko i na okraklo - szkoda gadac... Ok zmykam Miskowi kolacje szykowac... do napisania jutro 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to JADE a nie JAY zostala Kanadyjka :) :) Kasiulena - moherowy kraj ;) :) Arnusia - we Francji nie mozna miec podwojnego obywatelstwa? Pierwsze slysze... Znam sporo osob z podwojnym paszportem. Musze to sprawdzic. Jesli zas chodzi o Polske, to orientowalam sie niedawno i majac podwojne obywatelstwo w Polsce, bedac w kraju mozesz legititymowac sie jednynie polskim paszpoterm. Tego jestem pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam i czytam zem z Kanady;-)) a tu Jade nas odwiedzila;-)) ja bede zdawac egzamin z obyczajow panujacych w USA ale to dopiero za jakis czas.. mam wielka motywacje, bo jesli zdecyduje sie pracowac w szkole title 1 (tzn w takiej ubozszej szkole) plus jako nauczyciel special education (speech) i bede obywatelem USA, to mi pozyczka szkolna sie ucina co roku o 5 tys dolarow, wiec mam motywacje, aby o obywatelstwo wystapic i przez kilk alat popracowac w skzole, a co...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziekuje bardzo:) Jay >> fajnie ze mieszkasz w Kanadzie, nie wiedzialam;) we wtorek jade sobie paszport wyrobic, zebym mogla do USa pojechac..:) zachowuje Polskie obywatelstwo..:) a jak:) wiec teraz jakbym nie bylo jestem dumnym Polish-Canadian .. pozdrawiam Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jade gratuluje zostania kanadyjka:D Julia mam nadzieje ze lepiej sie juz czujesz:) widze dziewczyny ze wczoraj o polityce gadalyscie-ech az mnie nerw bierze:Oogladalam kawelek i wstydze sie e jestem z pl:P obrzucaja sie blotem a nikt nie poruszyl problemu szpitali:O milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Jay - nie ma to jak dobra motywacja :D Tak polska polityka.. chyba juz mnie nic nie zdziwi :o Nawet na obronie pytali sie mnie kiedy w koncu pozbedziemy sie blizniakow hehe... Oby jak najszyciej :P Milego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Maliny🖐️🌻 Jade:-)gratuluję obywatelstwa -podwójnego:classic_cool: Julli🖐️ tzn Italia? Marguś🖐️ a jaką farbą malujesz wazony? olejną? Ja już na polityków przestałam zwracać uwagę.... Ale szczerze powiedziawszy to nie tylko w Polsce są takie polityczne \"cyrki\".... tutaj też były, i w wielu krajach tak jest. Kasiulena🖐️- bardzo podoba mi się to powiedzonko\"moherki\':-) zawsze uśmieję się gdy to czytam,bo oczami wyobrazni widzę te wszystkie starsze panie w tych berecikach:-) Jay🖐️-pewnie będziesz musiała zdawać z historii Usa. Mikunia🖐️ nie wstydz się,że jesteś z Polski... mamy też czym się chwalić:-) są gorsze kraje i gorsze nacje od nas🌻 Dzisiaj rano byłam w gaju oliwnym,wysoko w górach,oglądaliśmy owoce czy dużo w tym roku będzie oliwy. za dwa tygodnie zaczną się zbiory. Jak tam jest pięknie,zielono i widoki niepowtarzalne... Dziki schodzą i ryją .. ponoć niedzwiedzie też są... Cudownie jest na łonie natury w całkowitej ciszy pić kawkę, gdy słoneczko głaska nas przebijając się przez liscie... 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, a ja w domku przed tv...a tak ladnie piszesz o gaju oliwnym, wierze, ze jest wyjatkowo. Przeziebienie sie na mnie czai, a ja walcze za pomoca polskiej polopiryny :-) i witamin, a na gardlo miod i cytryna. Ale glowe mam taka ciezka, ze do niczego sie nie nadaje :-( Ale to pora na tego typu chorobska... Trzymajcie sie w zdrowku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) selala - wazon maluje farbkami perlowymi i potem nakmadam na wszystko specjalny utwardzacz. :) Zazdroszcze Ci tego spacerku po gaju oliwnym. U nas dzisiaj jest szaro-buro. Dobrze, zeby popadalo... ale poki co tylko sie chmurzy. Chcialam umyc samochod, ale nie ma sensu... :) Julii - zdrowka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.... Widzę że tu wszystkie się już dobrze znacie,a ja taka samiutka :( Pisze do Was z \"zielonej wyspy\" ...:) Można się przyłączyć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×