Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Gość emmanuel
CZEŚĆ WSZYSTKIM !!!! POWIEDZCIE MI JAK JEST NA OBCZYŻNIE? JESZCZE NIGDY NIE WYEMIGROWAŁEM Z KRAJU.... ALE MAM TAKI ZAMIAR JAK ZNAJDĘ PRACĘ TO SIĘ Z TĄD WYNOSZĘ,ALE MAM NADZIEJĘ,ŻE TO NIE BĘDĄ NIEMCY LECZ GDZIEŚ DALEJ.... OSTATNIO ROZSTAŁEM SIĘ Z KOBIETKĄ I TERAZ MNIE JUŻ NIC NIE TRZYMA,ŻEBYM TU SIEDZIAŁ...! CZUJĘ TU SWOJSKIE KLIMATY GUNS'N'ROSES.... OGÓLNIE WSZYSCY JESTEŚCIE MILI TYLKO POMINĘ JEDEN SZCZEGÓŁ pana rysia ;-) on tu nie pasuje!!!! POZDRAWIAM WSZYSTKICH BARDZO SERDECZNIE Z TEJ SZAREJ POLSKIEJ RZECZYWISTOŚCI....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co mnie interesują ci co mieszkaja za granicą!!!!! przestańcie tu pisać bo ja szukam kogoś z Polski!! młodą dziewczynę lub chłopca, czystych! mam duzy dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elmirka
Hej kochani :D Ja znow mam dzien wolny:)Zamierzam troszke sobie poleniuchowac....we wtorek bylam na malych swiatecznych zakupach...no w US macie znacznie lepsze ceny niz tu u mnie:DWidzialam tabele fajna sprawa to ja moze napisze ile lat i jaki rocznik jestem i tam gdzies zostane umieszczona hehehehe:D (rocznik 82, a w Londynie 3 lata) Wlasnie konsumuje kawke z ciastem bo na dworzu jakos szaro i ponuro i chyba zacznie padac:( Pozdrawiam wszystkich goraco,trzymajcie sie cieplusio papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co mnie interesują ci co mieszkaja za granicą!!!!! przestańcie tu pisać bo ja szukam kogoś z Polski!! młodą dziewczynę lub chłopca, czystych! mam duzy dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anlize
Witam wszystkich.U mnie pada snieg jest zimno i nieprzyjemnie gdy trzeba siedziec w pracy-domowy komputer sie zawirowal wiec trzeba przy nim pogrzebac a ze moj maz w szpitalu(byl na lyzwach ,zlamal zebra)mam okazje tylko z pracy klikac. Sportowa naneczka milo, ze sie odezwalas.Skad jestes?Moze mieszkasz gdziec w poblizu?Tutaj na polodniu jakos malo Polakow..... Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmanuel
CZEŚĆ WSZYSTKIM GORĄCE BUZIACZKI;-);-) W TEN CHŁODNY SZARY PORANEK !!! POWINIENEM PRACOWAĆ,ALE MAM LENIA I NAWET DO SZKOŁY NIE CHCE MI SIĘ IŚĆ-WIEM ZROBIĘ SOBIE DZISIAJ DZIEŃ DZIECKA HI HI WAGARY?? KOCHANI POWIEDZCIE MI JAK U WAS SAMOPOCZUCIE? MNIE DOBIJA SZARA RZECZYWISTOŚĆ I TO JAKOŚ TAK NA MNIE TROSZKĘ PRZYGNĘBIAJĄCO DZIAŁA.... ALE TERAZ COŚ WESELSZEGO. POSTANOWIŁEM,ŻE OD TEJ PORY MOJE ŻYCIE JUŻ NIE BĘDZIE TAKIE PONURE I SZARE.... LECZ PEŁNE RADOŚCI I KOLORÓW TĘCZY....LECZ PROSZĘ WAS WSZYSTKICH O POMOC I WSPARCIE... KOCHANI ;-) A panu rysiowi już podziękujemy i niech idzie sobie dalej w świat szukać lokatorów gdzie indziej;-) ŚCISKAM I GORĄCO POZDRAWIAM WSZYSTKICH GDZIEKOLWIEK JESTEŚCIE KOCHANI ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie nie interesują ludzie z zagranicy a do tego starzy!!!!!!! przestancie pisac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolcia> dziekuje za kciuki i trzymam kciuki za Twoje ankiety i projekt;-) Amber> nie ma sprawy, Kopernik tez bedzie, mam tam dobra kolezanke, ktora z pewnoscia odwiedze;-) \'nowy\' rynek tez Cie interesuje? hehehe ech co ja sie pytam, obfotografuje Glogow i tyle ;-) Wstalam dzis bladym switem i zakuwam na ustny egzamin z hiszp, matmy juz sie nei ucze, bo wydaje mi sie ze umiem, pewnie wszystko wyjdzie w praniu hihihi Squirley> zyjesz? czy juz zostalas przysypana wiedza?;-) gdzie kokus? kurcze kciukow potrzebuje, ale to tak telepatycnzie moze uda mi sie Ciebie poinformowac? ;-) naneczka> a coz to za autko wydmuszka? puste w srodku? hihihih Marzenusia> zadna dieta!!! idz do lekarza.. prosze prosze prosze;-) bedziesz dzis wieczorem w sieci? wracam dzis z pracy ok 6-7 to pogadamy, co? pozdrowienia dla wszystkich nowo-przybylych;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny... Jay - juz trzymam... a teraz powiedz konkretnie za jaka sprawe i kiedy.... jesli dzis to jeszcze zdazymy.. Zdrowka zycze bardzo Okazje trzeba chwytac w locie - dzis sie o tym przekonalem.. ktos mi sprzatnal sprzed nosa ksiazke z 1864 roku. Za dlugo mialem skrupuly, zeby wydac 60 zl na ten zakup.. Anlize - witaj... Elmirka - smacznego.. juz trzy latka w Londynie? zmien sobie nicka na czarnego, bo Ci go ktos podbierze, a jest fajny.. szkoda by bylo.. Margotku - powodzenia w ankietowaniu.. i zycze zeby to bylo ostatni raz, rozumiem Cie doskonale.. Amber - 🌼 akara - ktos musi dominowac jak jest grupa, moze lepiej sie z tym pogodzic i przycisnac tych strazakow do pracy? mysle, ze wielu z nich by pracowalo tylko brak im \"pressingu\" Marzenusia - lepeij pomysl cos powaznie o tych rekach.. k-11 🌼 naneczka - sorki, nie podpowiem Ci nic przy urzadzaniu, nie mam do tego glowy. Jakbys potrzebowala cos przesunac, wyniesc, przyniesc, zbudowac albo rozwalic to co co innego.. ale powodzenia.. to na razie by bylo tyle.. zdrowka wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ueeeeeeee....... ZGON!!!!! Jeden egzamin za mna jeszcze 4 przede mne... UMIERAM!!!!!! Moj T ma poczatki przeziebienia, kicha i kaszle... a ja nie wiem co robic.... zajmuje sie mi podtykam mu pod nos przysmaczki i caly czas sie boje, ze sie sama pochoruje w sam raz na czas egzaminow.... ojej...... A dzis wieczorem idziemy na Przyjecie Swiateczne do ProcewaterhouseCoopers czyli firmy, w ktorej mam nadzieje pracowac jak skoncze studia... W przyszle lato mam tam praktyki i....jak dobrze pojdzie.....to zostane na dobre...trzymajcie kciuki... Kupilam dwie kiecki w Belk\'s na te okazje i nie wiem ktora ubrac... musze nad tym pomyslec.... Ok. Lece do pracy a potem zakuwanie.... Caluski dla wszystkich i obiecuje, ze odpisze kazdemu z osobna jak juz sie troche wygrzebie z tego dolka.... Pa. Trzymajcie nadal mocno za mnie kciuki!!!!!! To na serio pomaga!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokuś dziekuje:) i tak wlasnie myslalam i zarezerwowalam nicka ;) Bylam w polskim sklepie i kupilam sobie pierogi z miesem ale uczta:D na obiad hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmirka - uwielbiam pierogi z miesem.. waw.. musze to zapamietac i tez gdzies kupic.. bo na zrobienie to nie mam co liczyc teraz.. Squirley - ok, trzymam kciuki za Ciebie tez.. Mierzysz na dobra firme, chociaz mam z nimi tez inne skojarzenia, konkretnie z PriceWaterHouse -jeszcze przed polaczeniem... Robili audyt w firmie gdzie dawno temu pracowalem i na koncowym raporcie zostawili w trzech miejscach nazwy jakiejs innej firmy - po prostu kopiowali bez czytania - taborety jedne. I jeszcze stlukli dzbanek od serwisu w hotelu, potem kolezanka jezdzila do fabrki porcelany i zalatwiala zeby zrobili taki sam na zamowienie - ale to byli faceci, kobiecie takie rzeczy by sie nie przytrafily... jak mniemam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj moje rece sa troche lepsze, bo mi nie tak zimno. ;) JAY mysle, ze bede. A wiec kliknij cos! Dzieki Emigracjo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenusia - nie pisalam maila do Ciebie bo mialam strasznie duzo pracy do wczoraj. Naskrzybie cos dzisiaj:) Z tymi lapkami to uwazaj. Moze to nie dieta, ale tak jak K-11 wspominala, cos z krazeniem. Ja w ogole nie lubie zimna i mysle o tym zeby sobie kupic taki plaszcz-koldre z bateria zeby jeszcze dogrzewalo :D Akara, Margot - jak ja sie ciesze ze nie musze juz pracowac w grupach nad projektami :D :D :D Jest to jedyny aspekt szkoly ktorego nie znosilam! Wspolczuje i trzymam kciuki za szybkie skonczenie! No i powodzenia w ankietach! Squirley - to Ci sie szykuje elegancki wieczorek! A firma tez fajna chociaz ja po szkole przestraszylam sie tego szalonego pedu w consultingu i wybralam oferte non-for-profit. Na razie jest OK wiec nie planuje zmieniac. Naneczka - mysle ze K-11 miala najlepsza rade - musisz wybrac to co jest najwazniejsze dla Ciebie. Ale super ze bedziesz miala wlasny kacik i autko! Uciekam - moze wroce pozniej dzisiaj, bo teraz Malenstwo odmawia drzemki i chyba bedziemy sie bawili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) Wystalam sie dzisiaj przez trzy godziny (na szczescie nie bylo tak zimno jak ostatnio), ale niestety udalo mi sie przankietowac zaledwie dziesiec osob :o Az mi sie slabo robi na sama mysl, ze znowu bede musiala tam wrocic :o I jeszcze zaliczylam strajk SNCF 😡 JoAska - ty dzisiaj nie mialas klopotow z pociagami??? kokus - szkoda, ze nie udalo Ci sie kupic tej ksiazki! :( Squirley - powodzenia! 🌻 Trzymam kciuki! :) Elmirka 🖐️ Funkia - dziki za kciuki 🌻 Nasza choinka juz jest ustrojona :D Wczesnie w tym roku, ale poniewaz wyjezdzamy na swieta do Polski juz za dwa tygodnie, postanowilismy przystroic juz ja teraz, zeby moc sie nia choc troche nacieszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochani!! Mam chwilke oddechu w pracy...Postanowilam ja wykorzystac na odpisanie wszystkim. naneczka: a chodzisz czasem na zakupy do H&M? To byl moj ulubiony sklep w Niemczech. Na drugim miejscu chyba Pimkie. Dla H&M teraz podobno projektuje Karl Lagerfeld! Do Wszystkich Stankow: a dla Targetu projektuje Isaac Mizrahi i maja tam swietne rzeczy!! Kokus: nie bede usprawiedliwiac Price Waterhouse... Jestem pewna, ze masa ich pracownikow to zarozumiale swinki... Ale jak by nie bylo to najwieksza firma w tej brazny na swiecie... Fajnie by bylo tam pracowac... A jak twoja psiunia? Piwonia: jak tam w tropikach?? Margot: jak szkola?? jak ankiety? Funkia: powiedz mi moja droga gdzie ty pracujesz? bardzo mnie to zaciekawilo. tez jestes accountant? supcio!! Ja to studiuje zaledwie od poltorej roku i bardzo mi sie podoba... Amber: hello!! jeszcze raz dzieki za tabelke. k-11; jak leci? Dark Elf: hej!! jak zakupy?? zamowilas juz cos z LaRedoute? Ja czekam wlasnie na dostawe. jay: hello!! jak przygotowania do egzaminkow? i jak zdrowko? czujesz sie juz lepiej? Barb: no wlasnie gdzies tam wczesniej wyczytalam, ze twoja druga polowka jest z tej okolicy co ja! A ty bywalas moze w Rzeszowie? Ja mieszkalam na Nowym MIescie na Paderewskiego. JoAska: hej! Bagatelka: hej! Jezeli kogos pominelam to przepraszam! tyle mam zaleglosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze pytanie do pan: otoz potrzebuje porady. Ide na ta impreze do PwC. Mam dwie kiecki i nie wiem, ktora ubrac. Obydwie sa czarne, dopasowane i dlugosc tuz przed kolanko. Kiecka #1: Bez rekawow, wykonczona wysoko pod szyja, do okolicy szyjnej przypieta jest szeroka satynowa wstazka, kotra sie zwiazuje tak jakby na boku w kokarde. Kieca #2: rekaw do lokcia, malutkie rozciecie w rekawie z satynowa kokardka, z przodu w okolicy talii 3 krzyzujace sie cienkie satynowe paseczki. Ktora bedzie bardziej odpowiednia na przyjecie, na ktorym chce zrobic dobre wrazenie na wazniakach z PwC? HELP!!! Mam nadzieje, ze ltos tam jest i mi pomoze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley - ja tez stawiam na kiecke nr 2! I zmykam spac! Dobranoc! 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie wszystkich:))) Squirley sukienka #2!!!!!!!! a do pierogowych duszyczek:)) ja mam taka przyszywana \"babcie\" w Chicago i ona robi najlepsze pierozki na swiecie domowej roboty:) wlasnie jade w poniedzialek odebrac zamowienie:) a poza tym roki wspaniale uszka do czerwonego barszczyku:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Rzeszow pamietam tylko dlatego ,ze jezdzilam tam kiedys do Akademii na dyskoteki i raz udalo mi sie spasc ze schodow i zlamac 3 zebra....jaka ja bylam wsciekla ehhh bylam tam doslownie 15 minut i nawet nie zatanczylam nie mowic juz o wypiciu chocby soku ktory nioslam w reku i spadl razem ze mna....wyobrazcie sobie ze nawet szklanki nie stluklam:)) Buzki dla wszystkich:)))****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber, wiedzialam, ze ucichnie :) Margot, no to mozemy uscisnac sobie rece :-0, praca grupowa, brrr. kokus, sek w tym, ze \'pressing\' od osoby o rownym statusie bywa odbierany wrogo, szczegolnie jesli jest taka sytuacja jaka panuje w mojej grupie (generalnie podzial na dwa obozy). Jesli to szef narzuca tempo, to wszystko jest ok, ale to jest inna sytuacja. Squirley, dla mnie pierwsza suknienka brzmi bardzij interesujaco (ta pierwsza tez musi byc ladna, ale moim zdaniem za skromna, taka á la dziewcze ze szkoly sredniej) , no ale w mniejszosci jestem... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley :-) zgadzam sie z Akara i polecam sukienke nr. 1 .... a tak wogole to ja dzisiaj wieczorem ciezko pracuje nad rozszyfrowaniem Mac\'a. Wlasnie go kupilam i zupelnie nie wiem jak sie niektore rzeczy obsluguje. Ale przyznaje ze jest bardzo inteligentny....czy jeszcze jest ktos kto ma APPLE? Moj laptop zaczal sie przegrzewac jak robilam cos w Photoshopie albo chat\'owalam z kilkoma osobami na raz na g-g i zaczal sie niegrzecznie wylaczac. Podobno nie da sie instalowac g-g na Mac\'u a moze komus sie udalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K-11 To fajnie ze masz Maca! Ja jeszcze nie mam chociaz sie przymierzam. Natomiast moj mily ma i jest niezmiernie usatysfakcjonowany. Jesli masz jakies pytania to pisz, przekaze dalej! Nie wiem jak jest z gg bo nasze jest na PC, ale sie zapytam. Marzenusia - emaila dopiero w weekend wyprodukuje bo rano mielismy maly "pozar" w pracy. Squirley - ja ksiegowa nie jestem chociaz zaliczylam sporo kursow na studiach. Obecnie zajmuje sie systemami, ale ostatnio troche kusza mnie finanse. Uciekam bo spedzilam cale popoludnie na zakupach (spozywczych) i padam ze zmeczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘Jest mi przykro, zadzwonilam dzis rano do mej przyjaciolki o, ktorej pisalam, ze urodzila. Odczekalam kilka dni, aby dac jej odpoczac i okazalo sie, ze dopiero dzis wyszla ze szpitala, nastapily pewne komplikacje, musi lezec i sie nie ruszac, zycze jej szybkiego powrotu do zdrowia. Martwilam sie tym caly dzien. Zadzwonie moze za dwa dni bo dzisiaj to tak na szybko z pracy wiec az tak dlugo nie porozmawialysmy. Najlepiej mi sie rozmawia poznym wieczorem (u mnie wieczorem) ale ze zrozumialych wzgledow nie chce jej zrywac bladym switem. 😘K-11, nie mam nic przeciwko figorce Marzenusi ale juz jej pisalam na innym temacie, ze lepiej dzialac od razu jak ktos dostrzega. ja jako nastolatka bylam wrecz koscista, potem jak nabralam troche ciala to duzo osob mowilo, ze wygladam bardziej kobieco i korzystniej, sama tez sie sobie podobalam. Niestety przekroczylam ta mila okraglosci granice a potem bylo ciezko, im wiecej cie jest tym szybciej sie zniechecasz i zalamujesz, tym trudniej cos robic...:-O 😠Czy Emanuel i Pan rysiu to ta sama osoba? 😘Ja sie w tym tygodniu pozbieralam i wyslalam te 3 paczki, ktore zamierzalam. Ufff...jedno z glowy. Pomyslow na prezenty pod choinke dla tutejszych nadal nie mam a tym bardziej ochoty na bieganie po sklepach. 😘Anlize, witaj znowu! Czyzby sciaglo cie moje dopytywanie? 😘Jay, z gory dziekuje za fotki! jakby co to kosciola na Koperniku mam juz kilka ujec. 😘Squirley, czytalam o tym Target i Isaac Mizrahi w magazynie Chicago, nie mialam jeszcze okazji zobaczyc. Cos chyba tez bylo o Oscar dela Renta. Co do tabelki to: nie ma za co :-D Kiecka numer 1 😘Akara :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×