Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Tiramisu w lodowce! :D Ciasto truskawkowe w piekarniku :D Oczywiscie ja jsc nie bede... ale nawet mnie nie ciagne tak szczerze powiem... no moze jedynie do truskawek ;):P Co sie tutaj tak cicho zrobilo... czyzby wszyscy zakowali ;) Ja dzisiaj nie ruszlam nic a nic... i juz nie rusze! :( Jeden dzien (zeby tylko jeden :P ) musze sobie odpuscic... ;) Mama naslala mi gazetek... zaraz zmykam do wanny z lektura :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiramisu w lodowce! :D Ciasto truskawkowe w piekarniku :D Oczywiscie ja jsc nie bede... ale nawet mnie nie ciagne tak szczerze powiem... no moze jedynie do truskawek ;):P Co sie tutaj tak cicho zrobilo... czyzby wszyscy zakowali ;) Ja dzisiaj nie ruszlam nic a nic... i juz nie rusze! :( Jeden dzien (zeby tylko jeden :P ) musze sobie odpuscic... ;) Mama naslala mi gazetek... zaraz zmykam do wanny z lektura :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapa - ja nie tyle bylam rozczarowana wyborem papieza ze wzgledu na jego osobe ile ze uwazalam ze czas skierowac uwage na regiony rozwijajace sie - Afryka, Am Poludniowa i Lacinska. Ale zycze mu wszystkiego naj - bo przeciez to juz czlowiek starszy a tu nagle taka niebywale odpowiedzialna pozycja i tyle pracy. Gnu - a kiedy sie do Wawy wybierasz? Bo moze bede mogla pomoc Ci z noclegiem :) Marzenusia - ja tez uwazam ze jesli praca uwlacza twojej godnosci, to nie powinnas jej kontynuowac. Jestes mloda, zdolna i ambitna - na pewno cos znajdziesz, chociaz moze to zajac Ci troche czasu. Ale nie trac nadziei!!! Bede trzymala za Ciebie kciuki. A czy masz juz prawko? Kokus - dziekuje za zdjecia, sa piekne. U nas tez juz wszystko kwitnie wiec wysle jakas zielenine w e-mailu ;) Zycze zdrowka dla palucha :) Margot - ja tez czesto sie zastanawiam dlaczego pewni ludzie pracuja na placowkach dyplomatycznych. Wydaje mi sie ze uklady polityczne a nie umiejetnosci decyduja o wyborze. Szkoda!!! No nic uciekam bo pracy mnostwo a chce sie wyrwac wczesniej bo mam jeszcze mnostwo zakupow przed wyjazdem do Polski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapa - ja nie tyle bylam rozczarowana wyborem papieza ze wzgledu na jego osobe ile ze uwazalam ze czas skierowac uwage na regiony rozwijajace sie - Afryka, Am Poludniowa i Lacinska. Ale zycze mu wszystkiego naj - bo przeciez to juz czlowiek starszy a tu nagle taka niebywale odpowiedzialna pozycja i tyle pracy. Gnu - a kiedy sie do Wawy wybierasz? Bo moze bede mogla pomoc Ci z noclegiem :) Marzenusia - ja tez uwazam ze jesli praca uwlacza twojej godnosci, to nie powinnas jej kontynuowac. Jestes mloda, zdolna i ambitna - na pewno cos znajdziesz, chociaz moze to zajac Ci troche czasu. Ale nie trac nadziei!!! Bede trzymala za Ciebie kciuki. A czy masz juz prawko? Kokus - dziekuje za zdjecia, sa piekne. U nas tez juz wszystko kwitnie wiec wysle jakas zielenine w e-mailu ;) Zycze zdrowka dla palucha :) Margot - ja tez czesto sie zastanawiam dlaczego pewni ludzie pracuja na placowkach dyplomatycznych. Wydaje mi sie ze uklady polityczne a nie umiejetnosci decyduja o wyborze. Szkoda!!! No nic uciekam bo pracy mnostwo a chce sie wyrwac wczesniej bo mam jeszcze mnostwo zakupow przed wyjazdem do Polski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Funkia - udanych zakupow! :D Tez mysle, ze bardzo czesto o wyborze kadry w placowkach dyplomatycznych decyduja uklady a nie kompetencje! Moja poprzednie spotkanie z tym konsulatem w Lyonie pozostawilo mile wrazenie (chyba kadra sie zmienila), to natomiast... coz... naprawde jedna wielka niekompetencja i wstyd! Wlasnie wstyd! W pewnym momencie glupio sie poczulam widzac jak student z jednego z panstw afrykanskich starajacy sie o wize do Polski musial sie meczy z kompletnie niekumata pania :o Rozumiem, ze do pracy w ambasadzie np. Uzbekistanu ciezko znalezc osoby w Polsce mowiace po uzbecku, ale po francusku chyba nie tak trudn... ech, szkoda slow :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Funkia nie mam jeszcze prawka. Jak juz pisalam nie ma kiedy. A jak mam czas, to nie ma czym i z kim. Wszystko ok. Umiem prowadzic, aleboje sie. Nie moge przelamac strachu. :o No i nie mialam okazji jeszcze parkowac omiedzy samochodami. ;) Wiem, ze znajde prace, ale nie chce siedziec bezczynnie bez wlasnego dolara. :o Dzieki za kciuki. Kazde sie przydadza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam wszystkim bez wyjatku :). Margot, dziwne z ta nieznajomoscia jezyka w konsulacie, kurcze, przeciez jezyk to podstawa! A moje obcasy od butow slubnych naprawde nie byly ani wysokie (moze jakies 4 cm), ani szczegolnie cienkie, wiec nie wiem jakim cudem mi jeden utknal :D. Wyszlo Tiramisu? Nie za rzadkie? Bo mi ostatnio cos rzadkie wyszlo, 😠 chyba trzeba wiecej mascarpone dodac nastepnym razem. Dark, ja tez mam opory, ale juz pare razy sie przelamalam. Pracy poki co nie dostalam, ale zawsze to jakis poczatek... Umowilam sie tez na rozmowe w komercyjnym biurze pracy zeby sie zarejestrowac, nie ma u Was czegos takiego? Tutaj jest tych biur na peczki, za rejestracje nic sie nie placi, placi sie jedynie jakis tam procent pensji jesli znajda dla ciebie prace. Pomyslalam sobie, ze dobrze byc w takim biurze na przyszlosc - teraz pewnie niczego nie znajde, ale jak juz bede w szkole, to kto wie? (moze np. na 2gim, albo 3cim roku gdzies sie zaczepie) To jest biuro karier kreatywnych, wybieram sie tez do bardziej \'prozaicznego\', tylko jeszcze nie wiem kiedy. Ja tez szukam pracy ktora przynioslaby mi choc troche satysfakcji i dlatego wlasnie jeszcze nie pracuje (bo pewnie prace w np. supermarkecie znalazlabym bez wiekszego problemu, ale po prostu nie chce), ale im dluzej siedze nic nie robiac, tym bardziej dziczeje, dlatego trzymaj kciuki (i inni tez) zebym sie dostala do szkoly... Gapa, eee, ze mnie przykladu nie bierz, marny ze mnie przyklad; wez go lepiej z innych kobietek z topiku :). Marzenusia, a moze jeszcze Ci sie ulozy w tej pracy?... Albo moze w miedzyczasie zacznij sie rozgladac za czyms innym? Mam wyniki egzaminu panstwowego, zdalam :). Najlepiej oczywiscie poszlo mi czytanie, tego sie spodziewalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara nie licze na to. A zeby znalezc prace, to najlepiej miec samochod. Teraz jak ide pieszo, to zajmuje mi to 40 minut. Ale juz nie narzekam. Bedzie lepiej. Musi byc. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara gratulacje zdania egzaminu. :) Elfik chociaz mi jest ciezko to od czegos zaczynam. A to plus. No i resume zawsze lepiej bedzie wygladac. I mam ta dume, ze mam choc troche swoich pieniedzy. Moj maz tez mnie rozpieszczal. I to za dlugo! Nadal rozpieszcza, ale jest inaczej. To rozpieszczanie jest jeszcze wieksze. ;) Chyba dzieki temu, ze mamy ciut wiecej pieniedzy i teraz moge pozwolic sobie na wiecej. I sie nie martwie... :) Mam ciezka prace, ale ciesze sie ze ja mam. Choc to supermarket. ;) Zawsze lepsze to niz nic. Po wakacjach chce isc na studia, za ktore tez trzeba placic. Wlasciwie chce sprobowac. Ale nic wiecej nie powiem (napisze). ;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko na chwilke wpadam, czesc wszytskim:) Funkia - rozmowe mam w ten poniedzialek, 25.04. Szkoda, ze dopiero teraz przeczytalam Twoj post.. chyba juz jestes w drodze do PL.. no ale dzieki serdeczne za checi!:) Buziaczki dla wszystkich ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gnu, Jaka szkoda ze to 25-tego, bo wtedy nikogo nie bedzie w domciu. A ja przyjezdzam 30-tego, co rodziciele wykorzystuja i podrozuja az do 28-ego. Powodzenia w ambasadzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez mialam tydzien... Z nawalu pracy srednio mi poszly egzaminy. Przynajmnije mnie sie tak wydaje. Jeszcze nie dostalam wynikow... Ale za to egzaminy z ubieglego tyg mi poszly swietnie. Z Advanced Managerial Acct profesor az mnie zawolal do gabinetu i powiedzial, ze napisalam tak dobrze jak jakis MBA student na duzym uniwerku. A wiecie, moja szkola jest raczej mala. Cool! Moze beda ze mnie ludzie... Jak dostane dobra ocene z pracy na Adv. Financial Acct to bede zwolniona z koncowego. Zostana mi wtedy tylko 3. Potem w maju praca tu na uniwerku (9-5) a w czerwcu zaczynam praltyki. Yay!!!!! Juz sie nie doczekam.... Gapa: ciesze sie, ze ci sie spodobala Panera. Sprobuj sobie ich U-Pick-Two. Wybierasz kombinacje 2 rzeczy kanapka, zupa lub salatka. Z zupe polecam broccoli-cheddar a z kanapek frontega chicken albo tuna salad. Moje ulubione. Frontegi nie jadlam chyba od 4 miesiecy, bo nie za bardzo \"plazowa\" ale za to ta z tunczykiem jest mniam. I jeszcze ich salatka caesar. Niebo w gebie. Ach.... juz sama nie wiem kto co pisal i czy ktos mnie o cos pytal. Za duzo informacji... Calusy dla wszystkich 😘 postaram sie jeszcze cos pozniej napisac. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenusia: sloneczko biedne!! na piechote musisz isc do pracy? kurcze... ciezko troche... ale jak masz wieczorem zmiane to chyba cie maz podwozi nie? a myslalas o kupieniu rowera? ja zanim zrobilam prawko i kupilam auto wszedzie, no prawie wszedzie, jezdzilam rowerkiem. Oprocz szybszego transportu na dodatek bylam w swietnej formie. W Targecie powinni cos miec. Jak nie to w Walmarcie sa calkiem fajne i tanie. Moj tam kosztowal $60.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley nie mam innej zmiany. Tylko na rano. Zaczynam o 4 am i koncze czasem przed poludniem, czasem po poludniu. Rano zawozi mnie maz, a z powrotem zalezy. Czasem mnie ktos zabiera z pracy, czasem ide. Mam rower. Ale rano moj maz nie puscilby mnie samej. Jak sliczna pogoda, to sie chce isc. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Akara - gratuluje zdanego egzaminu :D Tiramisu dalo sie znakomicie (juz cale zniknelo :D ) Tym razem dodalam wiecej serka mascarpone! Jutro zrobie znowu, bo mojemu glodomorowi zasmakowalo... a podobno nie lubi tiramisu ;):D :) Squirley - gratuluje wynikow! I powodzenia na nastepnych egzaminach! :) :) Marzeniusia - a ty sie trzymaj! :) Nie mam cos natchnienia, pozdrawiam wiec wszystkich bardzo serdecznie! Usciski 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis z rana egzamin, po egzaminie mialam wrocic do domu i pzrespac sie choc troszke, do domu wrocilam, ale ze spania nici hehe wysprzatalam za to polowe domu;-) a teraz siedze w pracy, oczy mi sie zamykaja, nic z emnie juz dzis nie bedzie a tu jeszcze tyyyle godzin, testujemy uczniow do pozna dzis bleee pozdrowienia dla wszystkich, dokladniej poczytam wieczorkiem w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🖐️ 🖐️ Alez cicho sie tutaj zrobilo! Hop, hop, jest tu kto? Ja dopiero co wrocilam od lekarza - znowu mam astmatyczne zapalenie oskrzeli :o Ogolnie czuje sie swietnie... zero goraczki, pelnia formy, tylko ten kaszel, ktory rozrywa mi pluca :o Teraz przez dwa miesiace musze sobie robic dwa razy dziennie inhalacje... mam nadzieje, ze to pomoze :) Sciskam wszystkich i wracam do ksiazek :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolciu> dbaj o siebie mocniscie! Wczoraj do jakiejsc 10.30 wieczorem testowalysmy uczniow, 100% Brazylijczykow nie mowiacych za duzo po ang, wiecej po hiszpansku i w przyspieszonym tempie musialam sie nauczyc kilkunastu wyrazen hihih, smieszne, bo \"odrodzily\" sie we mnie nalecialosci z Portugalii, a wymowa brazylijska od portugalskiej sie troche rozni, Portugalczycy bardziej \"szeleszcza\", zupelnei jak my;-). Z tego wszystkiego snilo mi sie pol nocy, ze jestem w Sao Paulo, swietnie sie dogaduje po ..portugalsku hihi, we snie zwinieto mi paszport i aparat fotograficzny, ale zbytnio sie nei przejelam, bo w sklepie znalazlam polska...maslanke hihihih a zaraz uciekam z domu, boo dzionek piekny, szkoda go zmarnowac, aparat w dlon i udaje sie na lowy;-) pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Jay - dbam o siebie dam! :) To astmatyczne zapalenie oskrzeli sie ciagnie za mna od wczesnego dziecinstwa :( Przez kilka lat mialam spokoj... teraz niespodziewanie wrocilo! Mam nadzieje, ze inhalacje pomoga! :) Mam jeszcze wziac sie za uprawianie sportu :o Licze na te inhalacje ;):D A sny to masz ciekawe, nie powiem, nie powiem :D Do Brazylii chetnie bym sobie pojechala... w ogole ciagnie mnie do Ameryki Pld. Moze kiedys pojade... Marzenia sie spelniaja, co nie? ;) A u nas pogoda do kity :( Nie pada, ale jest szaro-buro... i w ogole jakos do niczego! Z tego wszystkiego wzielam sie za nauke dzisiaj... jedna dobra rzecz ;) Martwie sie tylko tym, ze zapowiadaja brzydka pogode na wybrzeza... a ja mam siedziec przez 4 dni w terenie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochani, ja tylko na sekundke... Pakuje sie nieustajaco i zeby nie to, ze nowe miejsce mnie wciaz motywuje rzucilabym to wszystko w cholere :) Ja w zasadzie do Margot 🌻, zycze Ci predziutkiego powrotu do zdrowia i wypluj predko ten kaszel !!!! Wiem sama, jak okropny oskrzelowy kaszelek jest :( Inhaluj sie i szybciutko wracaj do zdrowia, moc ciepelka Ci wysylam i slonko stad, moze Cie ogrzeje i pomoze :) I hej, marzenia naprawde sie spelniaja.... !!!! Wiem cos o tym, wiec jak sie spelnily mnie, to dlaczego maja sie Tobie nie spelnic i wszystkim innym :) Squirley 🌻, przypuszczam, ze nie omieszkam sprobowac wszystkiego, obawiam sie tylko, ze to nie wplynie pozytywnie na moja wage i \" brzuchowy temat :) \", ale co tam..... Ale lubie ich jedzenie, za to patrzec juz nie moge na steki, ktorych maz moj jest wielkim fanem :) nawet robi je wspaniale, ale.... bleee Jak tu sie kurcze zmotywowac do zmiany stylu jedzenia, jak kocham wszystko to, co kaloryczne i niezdrowe.... ?? Nie mam problemu z motywacja do cwiczen, spedzam na silowni godziny, ale to jedzenie, buuuuuu Dziewczyny, powiedzcie cos wiecej, jak sie juz ma pozwolenie na prace ( ja na razie za krotko tu jeszcze jestem, nie myslalam o tym... ), to co potem ? O jakich egzaminach mowicie ? Trudno bylo Wam znalezc prace ? Nie mam bladego pojecia jak to wszystko wyglada :( W zasadzie nie musze, ale nie wiem, czy przypadkiem nie chce :) Yychhh, rozgadalam sie jak na sekundke :) Pozdrawiam wszystkich baaaaaaaardzo goraco !!! Dodam, ze walka z biurwokratami na razie ucichla, powysylalam wszystko znowu, wiec teraz czekam na zwroty ( tfu tfu tfu ) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, sluchajcie, takie mam pilnawe pytanie, mam nadzieje, ze nikogo nie uraze, ale czy tam gdzie mieszkacie macie mozliwosc uczeszczania na \"polskie msze \" ? Jesli tak, powiedzcie plizzz, jak to wyglada.... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, co tu tak cicho? Gapa - chodzi Ci o Stany? Jak bylem w NJ, to tam jest wiele polskich parafi, jedne msze sa po polsku, inne po angielsku. Wiekszych roznic nie ma. Jesli chodzi o ciekawostki, to ze wzgledu na szerokosc lawek koszyki na \"kolekte\" czyli na dolarki sa czesto na drazkach, zeby siegnac do samego srodka lawek, nikt nie musi wstawac, kladac sie na sasiedzie, zeby polozyc pieniadze. Czesto sa dwie skladki na rozne cele, wiec dobrze jest nie wydac wszystkich dolarkow na jedna tace. Masz jakies konkretne pytania? Margot, zycze powrotu do zdrowia, ze tez akurat teraz musialo Ci sie to przyplatac.. Jay - jak juz tak biegasz z aparatem, to podeslij jakies efekty tego biegania, plesae.. :D Piwonia - mam maila od Ciebie, ale nie moge na razie sciagnac go na swoj komputer, mam jakies klopoty z kompem - cos tu grzebal moj syn. Po tytule domyslam sie, ze to efekty wyjazdu do SF... Ale Ci fajnie... Akara - ciesze sie, ze ten egzam tak dobrze Ci poszedl.. Squirley - gratuluje i trzymam kciuki za nastepne wyniki.. Marzenusia - zycze wytrwalosci.. Zazdroszcze Ci tego uporu. I wcale nie namawiam Cie do zmiany pracy tylko do wywalczenia sobie miejsca tam gdzie jestes.. Pozdrowienia dla wszystkich, cieplej pogody, zdrowka i przyjemnie spedzonej niedzieli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Niewatpliwie dzisiaj juz czuje sie znacznie lepiej! Dziekuje za wszystkie mile slowa ❤️ Po trzech inhalacjach kaszel mi zelzal... ufff... cieszy mnie to niezmiernie zwlaszcza, ze jutro zaczynam staz! W koncu tez zauwazylam spadek wagi! :) :) Gapa - tez cierpisz na kaszelki oskrzelowe? U mnie niestety jest to przewlekle - wraca jak bomerang co jakis czas, co dodatkowo poglebia bardzo splycony oddech (w 25% odbiegajacy od normy dla mojego przedzialu wieku i w stostunku do mojego wzrostu). Wiem, ze marzenia sie spelniaja! A moje nawet moze juz zkrotce sie spelnia :) :) kokus - a jak tam Twoj palec? Jak przebiega \'rehablilitacja\'? Pozdrawiam wszystkich i uciekamy do wanny! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pustki! :( Ja pomalu musze zabrac sie za pakowanie! Jak mi sie nie chce! W ogole nie mam ochoty jechac na ten staz! Szczerze mowiac wolalabym miec normalne zajecia... grrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi:-) U nas leje juz drugi dzien! Ale dzieki temu robi sie zielono:-) Wlasnie dochodze do siebie po wczorajszej nocy. Pojechalismy do baro-klubu Crocodile i bylo super!!! Wstawilismy sie niezle i potanczylismy troche. I ludzie byli w naszym wieku albo starszni, straszny tlum. Jeszcze spotkalismy kolege ktory nam postawil drinki i zaprosil na swoje urodziny w nastepny weekend i zaproponowal zebysmy pojechali z nim limuzyna:-) Ten kolega ma 22 lata a kupil sobie sam apartament w kondominium jedym z drozszych w Mississauga a wczesniej mial jedno w centrum Toronto i zarobil na nim $50 000. Podziwiam takich ludzi mlodych z glowa do interesow i sie troche doluje ze ja w sumie jeszcze nic wielkiego nie zrobilam:-( W poniedzialek mam pierwsza lekcje z jazdy.Zobaczymy jak pojdzie. A za tydzien zaczynaja mi sie 2 ostatnie kursy na uniwerku no i czekam z niecierpliwoscia na graduacje. Juz niedlugo bede miec oceny koncowe za roczne i semestrowe kursy:-) I tak sie ostatnio zastanawiam czy wybrac sie po studiach zaraz na college roczny czy moze isc popracowac i zobaczyc co by mnie interesowalo najpierw bo nie jestem pewna co bym chciala robic w przyszlosci:-( Niech mi ktos cos doradzi...z wlasnego doswiadczenia. Piwonia-dziekuje za sliczne zdjecia! No to nie zazdroszcze lotu, ja bym chyba tez piszczala. Margot-zycze ci zdrowka i przyjemnego stazu. Gapa- ja chodze do polskiego kosciola bo mamy tu mase Polonii i do tego kosciola nalezy ponad 10 000 Polakow. Sa tez inne polskie koscioly i wiekszosc mszy jest po polsku ale sa tez po ang jak kto woli. Jesli chodzi o wage to ja stopniowo zaczelam sie ograniczac z jedzeniem. Zaczelam najpierw wyrzucac z diety wszystkie junk food jakie jadlam a glownie pizze:-), potem chleb, ziemniaki, ryz i wszystko maczne. Nie jest latwo na poczatku ale pozniej juz jest duzo latwiej. I nie radze jesc za duzo owocow bo one stymuluja apetyt, najlepiej jesc jablka. Ja na przyklad na sniadanie jem teraz albo jogurt albo jajko smazone z bekonem ale bez chleba albo robie sobie bialy twarozek z rzadkiewka. No czasem jak cos to zjem kanapke lub owoca. A pozniej na obiad mieso z warzywami lub rybe. I znow jogurt i owoce. Jak wyrzucisz chleb z diety i inne weglwodany to naprawde schudniesz. Ja schudlam od zezlych wakacji 6 kg. To moze nie duzo ale pomalutku chudne dalej i nie mam napadow glodu a czasem zjem sobie chleb i pizze ale waga nie wraca na szczescie. Plus cwiczenia tez sa wazne. Sorki ze sie tak rozpisalam. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi:-) U nas leje juz drugi dzien! Ale dzieki temu robi sie zielono:-) Wlasnie dochodze do siebie po wczorajszej nocy. Pojechalismy do baro-klubu Crocodile i bylo super!!! Wstawilismy sie niezle i potanczylismy troche. I ludzie byli w naszym wieku albo starszni, straszny tlum. Jeszcze spotkalismy kolege ktory nam postawil drinki i zaprosil na swoje urodziny w nastepny weekend i zaproponowal zebysmy pojechali z nim limuzyna:-) Ten kolega ma 22 lata a kupil sobie sam apartament w kondominium jedym z drozszych w Mississauga a wczesniej mial jedno w centrum Toronto i zarobil na nim $50 000. Podziwiam takich ludzi mlodych z glowa do interesow i sie troche doluje ze ja w sumie jeszcze nic wielkiego nie zrobilam:-( W poniedzialek mam pierwsza lekcje z jazdy.Zobaczymy jak pojdzie. A za tydzien zaczynaja mi sie 2 ostatnie kursy na uniwerku no i czekam z niecierpliwoscia na graduacje. Juz niedlugo bede miec oceny koncowe za roczne i semestrowe kursy:-) I tak sie ostatnio zastanawiam czy wybrac sie po studiach zaraz na college roczny czy moze isc popracowac i zobaczyc co by mnie interesowalo najpierw bo nie jestem pewna co bym chciala robic w przyszlosci:-( Niech mi ktos cos doradzi...z wlasnego doswiadczenia. Piwonia-dziekuje za sliczne zdjecia! No to nie zazdroszcze lotu, ja bym chyba tez piszczala. Margot-zycze ci zdrowka i przyjemnego stazu. Gapa- ja chodze do polskiego kosciola bo mamy tu mase Polonii i do tego kosciola nalezy ponad 10 000 Polakow. Sa tez inne polskie koscioly i wiekszosc mszy jest po polsku ale sa tez po ang jak kto woli. Jesli chodzi o wage to ja stopniowo zaczelam sie ograniczac z jedzeniem. Zaczelam najpierw wyrzucac z diety wszystkie junk food jakie jadlam a glownie pizze:-), potem chleb, ziemniaki, ryz i wszystko maczne. Nie jest latwo na poczatku ale pozniej juz jest duzo latwiej. I nie radze jesc za duzo owocow bo one stymuluja apetyt, najlepiej jesc jablka. Ja na przyklad na sniadanie jem teraz albo jogurt albo jajko smazone z bekonem ale bez chleba albo robie sobie bialy twarozek z rzadkiewka. No czasem jak cos to zjem kanapke lub owoca. A pozniej na obiad mieso z warzywami lub rybe. I znow jogurt i owoce. Jak wyrzucisz chleb z diety i inne weglwodany to naprawde schudniesz. Ja schudlam od zezlych wakacji 6 kg. To moze nie duzo ale pomalutku chudne dalej i nie mam napadow glodu a czasem zjem sobie chleb i pizze ale waga nie wraca na szczescie. Plus cwiczenia tez sa wazne. Sorki ze sie tak rozpisalam. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz sie z Wami zegnam do czwartku albo do piatku (w zaleznosci o ktorej godzinie przyjdzie mi wrocic)! Trzymajcie sie cieplo! Bede za Wami tesknic, mam nadzieje, ze wy tez troche za mna 🖐️ :) Mayenka - sama nie wiem, co Ci poradzic... Moze jesli nie jestes zdecydowana na jakie studia chcialabys sie wybrac, to dobrze by bylo, zebys poszla do pracy... Z drugiej strony, pozniej jest ciezko wrocic (nawet jesli sie bardzo tego chce), wiem to po sobie... Powodzenia w podjmowaniu decyzji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzeniusia :) podziwiam Cie jestes silna kobieta :)Tez bym tak chciala :) Akara :) bede trzymac kciuki napewno sie dostaniesz :) U nas sa takie biura gdzie zatrudniaja na prace zlecone,wysylalam do nich tez resume.... Dziewczyny ze Stanikow mam pytanie Czy kupowalyscie kiedys buty od Victoria\'s Secret?Jesli tak to jak jest z jakoscia i rozmiarowka?A moze mialyscie znajome ktore kupowaly?Jest to dla mnie wazne bo kolezanka chce kupic buty na slub a jest z Polski. Dzieki za odpowiedz :) Moze bede miala nowe psy juz we wtorek ,nie chce jednak zapeszac jeszcze nic nie wiadomo ... Pozdrawiam wszytkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mayenka sama niewiem co Ci doradzic bo tez mam taki problem :)A co Cie najbardziej interesuje?i na czym Ci najbardziej zalezy na satysfakcjii z pracy ktora lubisz czy bardziej ci zalezy np na dobrych zarobkach a charakter pracy nie ma znaczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×