Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Czesc wszystkim !!!!! Na szczescie po wczorajszym slonce do mnie tez wrocilo, wiec moze walka, ktora musze dzis przeprowadzic z IRS nie bedzie taka tragiczna, wrrrrrr GNU, nie mieszkasz w Stanach.... ? Szkoda, bym Cie ucalowala :) Ale sciskam Cie serdecznie i juz sie do Ciebie wysylam !! Ja tez probuje zmienic nawyki zywieniowe, bo na kazdy miesiac pobytu tutaj mam juz nowy kilogram :( Hmmm, Gnu, probowalam sie wyslac, ale mi mowi, ze nie ma takiego adresu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie obejrzalam \'Dlug\'... Duze wrazenie zrobil na mnie ten film, musze przyznac... Wlasnie upijam sie statystycznie ;) Dopiero za czwartym razem udalo mi sie znalezc wlasciwa metode... grrr... Jay, wspomoz mnie ;) :) GNU - no to zrobiliscie zakupy! :D My teraz jestesmy w trakcie szukania garnituru dla mojego misiowego zwierzatka... ale ceny tutaj sa leko zabojcze... najgorzej jest z dodatkami dla panny mlodej - ja za same rekawiczki placilam 70 euro i to byly jedne z tanszych! :o :) Squirley - bez przesady... male grzeszki nawet w South Beach sa dozwolone :) :) Mayenka - ja jakas nieruchliwa jestem a przede wszystkim nie lubie sie pocic ;););) :) Gapa 🖐️ Lece posprzatac lazienke! Walnelam sobie dzisiaj kolorek na wlosy i zapaskudzilam caly zlew ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley, zamiast tych ciach zrob sobie racuchy, ha ha ha - dalam przepis na nasze przepisy, ale brzmi. Simonka, coz za dobry poczatek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy Wy gubicie wage na tej diecie.... ? Czy tylko przyzwyczajacie sie do bardziej zdrowego zywienia ? Dlug jest rzeczywiscie wstrzasajacy, tym bardziej, ze to prawda.... Jeden z tych gosci napisal ksiazke w wiezieniu, ale niewiele o niej wiem niestety :( Margot, jaka jest metoda na statystyczne upicie sie... ? zaciekawilas mnie :) Jaki masz teraz kolorek ? Ych kurcze, ja sie mobilizuje do ruchu troche, na silownie chadzam, ale poki co wielkich efektow nie widac :( Tak latwo bylo te kilogramy tutaj wrzucic, a teraz lipa... !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolcia> ja k nie lubisz sie pocic to pilates, skakac nie trzeba a miesnie bola jak cholera;-) Squirley> nie krzycz na siebie;-) nie wolno, trzeba sie poglaskac po glowie. A jesc z umiarem, ja tam sie nie katuje niczym, niczego sobie nie odmawiam.. jak sie przejem jednego dnia, to drugiego dnia mi sie jesc nie chce..i np na lunch wciagnelam teraz kubek cherry tomatoes nie czytalam wszysktiego jeszcze.. dokoncze pozniej.. pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.. jade do pracy podlac kwiatki i pozamykac szklarnie.. Sukcesow na SBD i wszedzie .. tez... Caluski..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szaro-buro i nic mi sie nie chce, zyc tez nie :/. Zrobilam ‘smieciowe’rizotto (z ryba, marchewka, brokulami, pomidorami i serem kozim). Dobre wyszlo. GNU, wychodzisz za maz? Gratulacje :). Margot, no, wiem co przezywasz, ja przed slubem w pol roku zeszlam z rozmiaru 36 na 34, ale tylko przez cwiczenia i odmawianie sobie slodyczy wieczorami. Suknie trzeba bylo zmniejszac, hihi, bo zamawiana byla we wrzesniu (a slub w sierpniu) i pani sie mnie spytala czemu od razu nie zamowilam 34 (bo to byla inna pani, nie ta u ktorej zamawialam). Jak to jest upijac sie statystycznie? Bo ja statystycznie upijam sie raz na pol roku ;). Oj Squirley, co to sa dwa ciacha? Nie katuj sie. Mayenka, telemarketer??? Kurde, dwa razy pod rzad mnie telefon od telemarketera obudzil, wczoraj i dzisiaj, troche sie wkurzylam, ale tylko troche, bo i tak mialam zamiar wczesniej wstac. Za to jesli jutro mnie ktos znowu obudzi, to puszcze wiazanke, przysiegam, bo mam zamiar sobie dluzej pospac (o ile mi sie to uda, bo po powaznym przeziebieniu ubieglego roku budze sie rano niemal bez glosu). Niewdzieczna masz prace :D. Jay, do mnie Pilates nie przemawia (chociaz kiedys chodzilam do fajnej instruktorki I wtedy bylo lepiej), poza tym, ja w przeciwienstwie do Margot lubie sie pocic :D. Czesc kokus :). Lece do kolezanki a pozniej na aerobic i do sauny, jak sie nie odstresuje to sie rzuce w kanal chyba… (ta pogoda, grrrrrrrrrrrrr)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szaro-buro i nic mi sie nie chce, zyc tez nie :/. Zrobilam ‘smieciowe’rizotto (z ryba, marchewka, brokulami, pomidorami i serem kozim). Dobre wyszlo. GNU, wychodzisz za maz? Gratulacje :). Margot, no, wiem co przezywasz, ja przed slubem w pol roku zeszlam z rozmiaru 36 na 34, ale tylko przez cwiczenia i odmawianie sobie slodyczy wieczorami. Suknie trzeba bylo zmniejszac, hihi, bo zamawiana byla we wrzesniu (a slub w sierpniu) i pani sie mnie spytala czemu od razu nie zamowilam 34 (bo to byla inna pani, nie ta u ktorej zamawialam). Jak to jest upijac sie statystycznie? Bo ja statystycznie upijam sie raz na pol roku ;). Oj Squirley, co to sa dwa ciacha? Nie katuj sie. Mayenka, telemarketer??? Kurde, dwa razy pod rzad mnie telefon od telemarketera obudzil, wczoraj i dzisiaj, troche sie wkurzylam, ale tylko troche, bo i tak mialam zamiar wczesniej wstac. Za to jesli jutro mnie ktos znowu obudzi, to puszcze wiazanke, przysiegam, bo mam zamiar sobie dluzej pospac (o ile mi sie to uda, bo po powaznym przeziebieniu ubieglego roku budze sie rano niemal bez glosu). Niewdzieczna masz prace :D. Jay, do mnie Pilates nie przemawia (chociaz kiedys chodzilam do fajnej instruktorki I wtedy bylo lepiej), poza tym, ja w przeciwienstwie do Margot lubie sie pocic :D. Czesc kokus :). Lece do kolezanki a pozniej na aerobic i do sauny, jak sie nie odstresuje to sie rzuce w kanal chyba… (ta pogoda, grrrrrrrrrrrrr)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniam.... Wlasnie zjadlam pol kremowki i kawalek serniczka z polskiego sklepu. Ale tam maja wybor! A sklep mam pod budynkiem. Ja tez sie lubie pocic-ostatnio wrecz sie uzaleznilam od cwiczen i jak nie zrobie przynajmniej 100 brzuszkow codziennie to sie zle czuje;-) Akara- ja robie teleresearch, nie telemarketing, bo my nie sprzedajemy tylko prosimy ludzi zeby robili ankiety. Praca jest latwa- bo siedze caly czas i tylko pracuje na tel i kompie. A ludzie jak do tej pory sa bardzo uprzejmi. Dzwonimy do Canady i USA wieczorami, jak juz wroca z pracy. Jest nas bardzo duzo-na jednej zmianie ponad 50 osob. Na razie moze byc, bo przyjeli mnie dzien po interview a poza tym sa bardzo flexible i mozna sobie wybierac zmiany jak sie chce,co dla mnie jest b dobre bo w maju jak bede robic 2 kursy to akurat moge chodzic w te dni kiedy chce. Nie robia tez zadnych problemow jak sie chce wyjechac na 2 tyg-a ja jade do PL :-) za 4 miechy. A w sobote zaczynam kurs jazdy. Imprezka droga-$500 ale w 4 tygodnie powinnam sie uwinac i smigac po drogach, hi, hi-ploty gumowe powinni zrobic dla mnie. No i mam nadzieje zaplacic juz za wlasnorecznie zarobione pieniadze. Wiecie- fajnie sie czuje ze zarabiam sama teraz. Jay- ksiazka wciagajaca, ide ja wlasnie czytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co znaczy upic sie statystycznie? Oj, tego nie da sie wyjasnie slowami, to trzeba po prostu przezyc ;):D Prawda nasz naczely patologu-statystyku? ;):D :) Gapa - tak, gubimy kg na SB! Najlepszym przykladem jest Amber! Mi sie przy pierwszym podejsciu udalo schudnac 2 kg w 2 tygodnie, potem dopadlo mnie chorobsko i zarzucilam odchudzanie... Nie mam wiele do zgunienia... juz 2-3 kg bede mnie satysfakcjonowac... a 5-6 to byloby w ogole idealnie ;) Tak, wstrzasajaca historia przedstawiona w \'Dlugu\' jest oparta na faktach... Ja tez slyszalam, ze jeden z nich wydal ksiazke... rozejrze sie za nia jak bede w Polsce... A kolorek zrobilam sobie wisniowy... Na moich ciemnych wlosach z wisnia on wiele wspolnego nie ma, ale odcien jest ladny :) :) Jay - ja lubie rozciagajace cwiczenia... ale jakos samej w domu mi sie nie chce :o :) kokus 🌻 :) Akara - moja mama nigdy nie mogla zrozumiec skad jej sie wzielo takie nieruchliwe dziecko (chyba mnie podmienili w szpitalu ;) ). Ona sama uwielbia sie ruszac i zawsze mnie ciagnela na rozne zawody... myslac, ze robi mi przyjemnosc, podczas gdy dla mnie to byla najgorsza kara ;) Ja jedynie lubie w wodzie siedziec i jak juz to sie rozciagac, ale tak samej w domu to mi sie nie chce... a na cwiczenia w klubie nie mam czasu, bo musze sie upijac statystycznie (to oficjana wymowka ;););) ). :) Mayenka - 500 dolcow, to chyba nie jest jeszcze tak zle! Tutaj kurs prawa jazdy to minimum 800€! Ja na szczescie prawo jazdy juz mam... bede tylko musiala wziac kilka lekcji! Latem bede miala swoj samochod... stary ale jary ;) Juz nie moge sie doczekac :D Powodzenia, tak w ogole! Nic, bede konczyc! Zaraz jestem uwuwiona z kumpelka na Skypie!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm.... musze sie sprobowac upic statystycznie, chociaz juz dawno mi sie nie zdarzylo :) Tracicie kiloski mowicie... nic, ja tez sprobuje !!! a co. Wszystko w internecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Litosci !!!!! zwolnijcie troszke z tym pisaniem !!!!!! ;) ;) Margot - jak sukienka ??? pokazesz nam choc zdiecie z wieszaka ?? zdradz co to za projektant, jaki kolor, jak wyglada :) ] ja pamietam moje przymiarki slubne, mialam na sobie chyba ze 30 sukieniek, ale ta jedyna i tak zostala uszyta bo sie nie moglam zdecydowac :) a co z welonem, co na glowe ??? jaki masz pomysl :) ? GNU - ty tez slubujesz, wow ale wysyp i Ewulek wow :D :D :D gratulacje wszystkim pannom mlodym :D oh wlasnie skonczylam drukowac rozpiske do nowej chemii na wywolywanie filmow b/w ide, sprawdzic co to warte :D papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Piwonia - z tego wszystkiego zapomnialam aparatu! Wiec na razie nie mam zdjec nawet z wieszaka! Co do projektanta, to sie pogubilam zupelnie... przegladalam kilka katalogow, a potem, to dziewczyny pokazywaly ktora mam przymierzyc, bo ja stalam w halce w przebieralni a w sklepie byli ludzi nieszczegolnie chyba lakomi na moje wdzeki;) Na razie jeszcze nie wiem, co zaloze na glowe... Proponowano mi mnostwo kapeluszy (ostatnia moda tutaj), ale ja sie w ogole w takich rzeczach nie czuje... Poniewaz mam krotkie wlosy, diademy tez sie na nich nie trzmaly (zreszta tez mi sie nie bardzo podobaly)... Chcialam na poczatku wpiac tylko male kwiatki, ale teraz sama nie wiem :o Kusi mnie welon... ;):D A w ogole, to chcialabym Ci podziekowac za zdjecia! Nie nadazam z odpisywaniem! Cudne!!! :D :) Gapa - do boju... a potem statystycznie upicie polaczone z upojeniem ;) Podrzucic Ci moje dane? ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrelaksowalam sie w klubie, lepiej mi ciut. Ja bez tego zyc nie moge, serio. Jak tylko przestaje z jakis powodow cwiczyc, co sie rzadko zdarza, to zaraz jakies schizy na tle mojego wygladu lapie. Normalne uzaleznienie. Mayenka, 500$ to pestka, tutaj zrobienie prawka kosztuje okolo 2000 euro... zalamac sie mozna. Juz kombinuje jakby tu je w Polsce zrobic, ale kurcze nie bardzo mam czas w tym roku... a tak bym chciala! Tutaj nie dam rady finansowo, chocbym nawet na rzesach stanela... :( Piwonia, nie da rady zwolnic, ale nie martw sie, nawet jak wypadniesz z obiegu, to latwo bedzie wrocic :). Ja moja suknie wybralam w mig, przymierzylam 3 i wybralam 1sza, moja przyjaciolka stwierdzila, ze jestem co najmniej dziwna :D. Margot, pokaz zdjcia sukni, to Ci cos na glowe doradzimy jesli chcesz :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim;-) Wlasnie wrocilismy z kregli;-) Pierwszy raz gralam:) Kicks ass;-) And my playing did too;-) ze tak troche nieskromna bede:) ale to chyba szczescie poczatkujacego;-) Akara - ano, podejmuje ten krok i za maz wychodze w lipcu;-) a potem w sierpniu siup do Stanow za mezem;-) I tam cywilny w pazdzierniku;) margot --> hmm.. to trzeba by Ci bylo do Polski za suknia przyjechac. Ta moja, ktora na zdjeciach widzialas jest sprowadzana z Francji wlasnie. jestem pewna, ze jest w PL duzo tansza niz we Francji, a poza tym, dostaję wszytskie dodatki gratis - rekawiczki, cos na szyje, welon, pierdolki do przystrojenia welonu, etc... szkoda, ze nie mialas okazji kupic sukni w polsce.. wyszloby znacznie taniej Gapa.. hmm. nie wiem, dlaczego zwraca Ci maile.. sprobuj jeszcze raz... maryjeczkatlen.pl zamiast oczywiscie malpe wstawiamy... skrzynke mam pusta, wiec powinno przejsc;-) Czekam na odzew, moze tym razem sie uda;-) A tak poza tym, cala przyjemnosc po mojej stronie, ze moge Ci cos z PL przyslac;-) lece do spania (cala rozradowana moim pieknym graniem dzis w kregle;-) Usciski dla wszystkich, papa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GNU, a czemu dwa sluby? Ja tez bym chciala zdjecie sukni zobaczyc, przeslesz? :) Wiecie co dziewczyny? Nic sie po slubie nie zmienilo, serio, wcale nie jest gorzej ani nic z tych rzeczy, ale jakbym teraz miala wybor to bym sie nie chajtnela... Jakos mi nie lezy rola zony :D :D :D, tylko ciiiiiiiiiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GNU - a ja nie widzialam zdiec sukni buuuuuuuuuu podeslij kochan i mnie, podeslij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej !!! Ja tez wrocilam z silowni, Akara 🌻, witaj w klubie, ja tez lapie jakies paranoje :( Margot 🌻, dawaj dawaj, czekam niecierpliwie :) GNU 🌻, witam Cie w klubie, ale nieco innym, ja mam fiola na punkcie kregli !!! gram od lat, kiedy tylko moge, uwielbiam to. Wysylam sie jeszcze raz, pewnie to moj komp, cos ostatnio nie chce ze mna wspolpracowac :( ide sie rzucic na lodowke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapa, ja zezarlam banana, dwie kostki czekolady i kilka sucharkow z czosnkiem... a mialam juz niczego nie jesc (tak, ja tez jestem podatna na schizy jedzeniowe :D). Pocieszam sie tylko tym, ze kobiety intensywnie uprawiajace sport powinny jesc okolo 2700 kalorii dziennie, bo jesli beda jadly za malo, to moze wystapic zanik miesni. Ja co prawda uprawiam sport raczej srednio intensywnie (okolo 4-5 godz tygodniowo), no ale jezdze do tego na rowerku i w ogole... :D. Kurna, czemu my wpadamy w takie paranoje? Wina mediow czy co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaznaczam, ze tutaj jest juz po polnocy, stad niechec do siebie za zezarcie czegokolwiek. Za dnia jest inaczej, sucharki czekolada i banan to nic zlego ;). Was tez tak ssie wieczorami? A w ogole, to moze o ksiazkach albo innym kulturalnym temacie pogadamy? Zeby nie bylo, ze babeczki tylko o dietach i ciuchach... ;) :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara 🌻, najlepszy sposob, to byloby : wyrzucic za male ciuchy ( w moim przypadku, wszystko jest za male, bo sie nie spodziewalam utyc na emigracji :) ), nie kupowac gazet, nie ogladac telewizji i chodzic do McDonalda popatrzec.... na innych. Ja jestem straszny glodomor i kocham jesc...buuu Mnie zagladanie do szafy wykancza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapa ❤️, pociesze Cie, ja tez najpierw przytylam na zagranicznym zarciu, ale potem wszystko zrzucilam, z nawiazka chyba nawet, a to dzieki fitnessowi. Teraz nie mam za malych ciuchow, jak kiedys przytylam, to pooddawalam (kurde, szkoda, teraz bym mogla nosic). W ogole to najpierw jak schudlam to pooddawalam za duze i tez bylam na siebie zla jak potem przytylam. Zaklety krag ;). Teraz wszystko chomikuje (nawet za duze ciuchy), bo moda koleczka zatacza i wszystko wraca, waga tez sie moze zmienic, a ja nie chce sobie znowu w brode pluc, ze cos wywalilam :D. Ale ogolnie to nie mam problemow z waga, mam tylko problem z kupnem spodni tutaj, bo wiekszosc nie dosc, ze za dlugie, to jeszcze za duze, a rozmiaru 32 nie uswiadczysz (nosze polskie 34, ale to holenderskie chyba wieksze jest). Mc Donald\'sa omijam szerokim lukiem, toz to smieci a nie jedzenie! Ja to sobie lubie podjesc we wloskiej knajpie np.; a na fryteczki skuszam sie tylko belgijskie (takie gruuuube, z majonezem :D), w jednej budce. Fast foody stanowczo mnie nie kusza, juz bardziej knajpki ze zdrowym zarciem. No i slodycze... tu jednak upada moje uwielbienie do zdrowego zarcia... nie moge sie oprzec slodyczom, nawet wiedza, ze to puste kalorie i zapychacze nie pomaga. Jedyny sukces to taki, ze nauczylam sie lubic gorzka czekolade i majac wybor gorzka/mleczna, wybiore gorzka. Zdrowsza jest ponoc :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara 🌻Ja maca tez nie jadam, wole wloskie Olive Garden, mniaaammmm, japonskie i rozne inne. Fast food czasem.... Ale rzadko. Z koleczkiem sprawe znam doskonale, bo zrobilam to samo :) Najpierw stwierdzilam, ze nie mam sie w co ubrac, bo bylam za gruba, wiec wymienilam wszystko na duze ciuchy, potem schudlam 20 kilo, wiec oddalam duze i kupilam mniejsze, teraz te mniejsze sa za male.... musze 8 kilogramkow zgubic :( A one mnie tak lubia nad zycie..... Nigdy wiecej juz nic nie wyrzuce.... !!! 32... ?!??? CHUDZINO !!!!!!!!!! rany boskie, w zyciu nie osiagne, zreszta nie chce przy moim wzroscie, 36-38 bedzie perfekt :) Nie odchudzaj sie, pliiizzzz :) Nawpychalam sie marcheweczki na zabicie pierwszego glodu, zaraz sie rzuce na konkrety no i te slodkosci.... Staram sie nie szalec, ale jak tu sobie odmowic... Dobrze, ze lubie gorzka czekolade :) Juz sie nawet przerzucilam z lodow na sorbecik :) Musze do tej diety south beach zajrzec. Chociaz w zyciu na zadnej diecie nie bylam i mam problemy z dyscyplina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wy lecicie! Nie sposob przeczytac wiecej niz kilka ostatnich postow... :) Akara, w Amsterdamie bedziemy okolo 15. Problem polega na tym, ze byc moze nie bedziemy mogli zabrac wozeczka. Bez wozeczka o wyjsciu na miasto nie ma mowy !!! Wszystkie bagaze nadajemy bezposrednio do Warszawy, ale wozeczek chcialabym zabrac do samolotu, bo bardzo przydalby sie w Amsterdamie czy to w miescie czy na lotnisku. KLM podobno zgadza sie na taki uklad, ale mnie jest trudno w to uwierzyc, bo gdzie w kabinie mozna wcisnac te 109 cm dl. zlozonego wozeczka ??? Bede zyla w ciezkiej niepewnosci az do momentu odprawy. Kurde! 5 godzin noszenia w nosidelku, to bardzo duzo i to nie dla nas, bo mozemy Malucha nosic na zmiane, ale dla Malucha wlasnie. To mile, ze chcesz wpasc na lotnisko :) :) :) ja jednak wolalabym sie spotkac innym razem, jak bede leciala sama, bo w takim rodzinnym gronie nie najlepiej wychodza babskie pogaduchy ;) A wiesz, ze nigdy nie jadlam takich dobrych frytek jak w Amsterdamie? Nie wiem czy to byly belgijskie czy nie, ale wlasnie byly ogromne, z grubo krojonych ziemniakow, mniam :) :) Margot, to wspaniale, ze wybralas juz suknie :) Dzisiaj ostatni etap pakowania, najtrudniejszy, trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cZytam i czytam i dla mnie musiano by wydluzyc dobe, abym mogla do jakiegos fitness clubu chodzic. Nie chce mi sie jechac na drugi koniec miasta po 9 wieczorem, aby tam byc na 10, pocwiczyc, w domu o polnocy i jeszcze lekcje odrobic.. a potem zerwac sie na 6.30 rano.. Nie mam zadnych clubow pod nosem otwartych 24 godz na dobe.. I jak rozegrac ten dylemat? hehe Margolcia> ja tez chce zdjecia sukni!!! Jem sniadanie, myslami jestem znowu w cieplym lozeczku, a tu nic z tego buuu Gadzina> bedzie dobrze, nie ma sie co martwic na zapas, przeciez niczego nie zmienisz martwiac sie. pozdrowienia dla wszystkich, ide na macierze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie dzisiaj ukuchenniem - zrobilam pieczen, upieklam ciasto z truskawkami... i na tym jescze nie skonczylam ;) :) GNU - no niestety z zakupu sukni w Polsce nic nie wyszlo, ale zawsze sobie mowie, ze nie ma tego zlego... Fakt faktem koszt calosci na pewno bedzie duzo wiekszy, ale z drugiej strony, mam na miejscu krawcowa... z zakupem niczego nie musze sie spieszyc... :) Prosze podeslij mi zdjecie Twojej sukni :) :) Akara - ja najwiekszy glod o dziwo odczuwam rano! Buszowanie w lodowce, to jedna z pierwszych rzeczy, ktore robie rano ;):D :) Gapa - jak sie chcesz czgos wiecej dowiedziec o SB, to pobuszuj po forum! Jest na ten temat sporo topikow! :) :) Gadzina - udanej podrozy! Mam nadzieje, ze minie Wam ona spokojnie! Usciski dla malgo Gadzinka! :) :) Jay - a ja wlasnie upijam sie statystyczno-kartograficznie... calkiem nowe to doswiadczenie ;):D No nic, ide sie troche powygrzawac w ogrodku a potem wracam do upajania sie ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_de
Dziewczyny jesli chcecie zrobi prawko w Pl to TYLKO przed slubem robione wam uznaja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka_de - wydaje mi sie, ze prawo jazdy mozna robic w dowolnym kraju Unii bez zadnych przeszkod... Ja na przyklad wiem, ze w tym roku obowiazkowo musze zmienic prawo jazdy na francuskie i mam czas do listopada (poki co zwlekam z tym poniewaz wkrotce bede bogatsza o drugie nazwisko ;) )... jesli tego nie zrobie, prawo jazdy mi \'przepadnie\'... W sumie nie wiem czy to jest jeszcze aktualne, po wejsciu Polski do Unii, ale wczesniej tak bylo, bo sie dowiadywalam w prefekturze jak mnie znajomi z kursu postraszyli... i poki mialam studencja \'titre de séjour\" nie musialam sie niczym martwic... ale teraz??? :o Wlasnie zcielam kilka tulipanow z mojego ogrodka na przyjazd mojej przyjaciolki z kraju tulipnanow :D Sa przesliczne! :D Tak sliczne, ze chyba zrobie sobie z nimi sesje ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy tam sobie tulipany zrywacie ....a u nas snieg spadl :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×