Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

hej hej Joaska :D no masz racje, to taki chyba swiateczny wysyp wszystkich nas starych bywalcow :D i Marzenke tez przywialo ze swiatecznym pradem hihihi Joaska, powodzenia w znalezieniu pracy, jakie stanowisko Cie interesuje, czego konkretnie szukasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mayenka - :D wlasnie pare dni temu sie zastanawialam, czy jeszcze sie pojawisz ;) Hejka 🖐️ Olajda_S. - zajze, zajze :) Squirley - ten puder nazywa sie bodajze PURE LAST Powder Foundation, jest w szarym, prostokatnym opakowaniu z \"okienkiem\". Niektore kolory sa zbyt rozowo-pomaranczowe (tu niestety klania sie nieekskluzywnosc Maybelline :D ). Ja mam \"Nude\" i jest bardzo fajny, naturalny, nie blady. Kryje bardziej niz typowe pudry przezroczyste, ale nie az tak mocno, jak fluidy. Ja nie lubie fluidow, bo mam wrazenie, ze mam na twarzy jakies lepiszcze, nawet gdy jest to fuid swietny jakosciowo i lekki - no po prostu fobia :D (Tak samo mam z welna). A z kreomow to bym Ci polecila Clinique ALL ABOUT EYES - b. dobry sklad, nie jest tlusty, odzywczy, zas do pyszczka w calosci THIRSTY SKIN RELIEF, podobne wlasciwosci. Oraz tonik Clryfying Lotion nr.1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagatelka -hej! Jestem teraz glownie na forum o Polkach w Kanadzie. Ale mam przerwe swiateczna w pracy wiec wpadlam, powiedziec czesc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meli
kokus hej nie mam zamiaru opuszcac tej strone bo sa tu naprawdew mile osoby i mozna poznac tu durzo osub z angli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich przedswiatecznie :-) jutro wczesnie rano wyjezdzamy do Polski na Swieta, oczywiscie zabieramy ze soba naszego pieska... >>kokus - 🌼 dziekuje za pozdrowienia. U mnie ok, sukcesy w pracy...nawet nie uczacy sie uczen zaczal sie jednak uczyc, ale chwile to trwalo. Poza tym jakos \"leci\"...dzis u nas paskudna pogoda, caly dzien gesta mgla sie utrzymuje i jest dosc zimno..w nocy ma nawet byc minus 4 stopnie. Od nowego roku niewiele sie zmieni - nadal bede uczyc tych samych uczniow z czego zarowno ja jak i oni sie ciesza. Pozdrawiam wszystkich i zycze Wesolych Swiat - niewazne gdzie jestesmy, wazne aby duch Swiat byl z nami, a pozniej udanego Sylwestra i wspanialej zabawy. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franci vel francesca
zycze wszystkim spokojnych i zdrowych swiat Bozego Narodzenia!!😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ho ho ho! wszystkiego najlepszego! udanych, pieknych i rodzinnych Swiat Bozego Narodzenia! Chwile tu nie zagladalam - a teraz widze zjawily sie nagle nasze \"stare\" forumowiczki! Jeju jak fajnie! Nie odchodzcie wiecej! :-) Usciski dla wszystkich i znikam! Swieta spedzam u rodzicow Michaela i nie wiem, czy uda mi sie dotrzec do Kompa... Sylwestra spedzamy niedaleko Starnbergu, czyli miejsc azamieszkania M. a zaraz na poczatku nowego roku znikamy so 7-go w St. Moritz - Przyjaciel nas zaprosil. Mam nadzieje, ze bedzie snieg! Nic to koncze, jeszcze raz wszystkiego najlepszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naneczka: wyslalam ci maila chyba na adres pracowy. Pewnie nie masz mozliwosci sprawdzenia. Ale jakby co to zajrzyj. Need your help....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... tylko na sekunde... juz prawie zapalamy swiatelka na choince, sianko pachnie, wigila podana...dla wszystkich wspanialych swiat!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze wszystkim milego Swietowania, komfortu psychicznego i spenienia wszystkich marzen w Nowym Roku :) 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani!!! Ja rowniez zycze Wam, i Waszym rodzinom Wesolych Swiat, milosci, slonca, pomyslnosci, slodyczy i usmiechow !!!! Oraz wszystkiego czego sobie zyczycie na Rok 2007 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych Świąt! Bez zmartwień, Z barszczem, z grzybami, z karpiem, Z gościem, co niesie szczęście! Czeka nań przecież miejsce. Wesołych Świąt! A w Święta, Niech się snuje kolęda. I gałązki świerkowe Niech Wam pachną na zdrowie. Wesołych Świąt! A z Gwiazdką! - Pod świeczek łuną jasną Życzcie sobie - najwięcej: Zwykłego, ludzkiego szczęścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, Wesolych, pogodnych Swiat !!! i mnostwem prezentow pod choinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolych swiat kochani!! A u mnie ani choinki ani sniegu ani barszczu ani karpia... Siedze pod palma w sandalach z nosem na kwinte... Ja chce prawdziwych swiat. Kalifornia jest super ale swieta tu zadne... Wlasnie sobie myslalam, ludzie tutaj chyba musza sie starac extra hard zeby stworzyc swiateczny nastroj. Moze w przyszlym roku bede miec prawdziwe swieta... Pa trzymajcie sie BB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michael5
mam świątecznego doła, coraz gorzej go znoszę, samotność z wyboru czy z przymusu???, myślałem że jestem twardy jak PIES PUSTYNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupczok
penis na pustyni twardy nie jest ale sprawdz go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryspina
auguri, auguri, auguri!!!!!! Buon Natale!!! Najserdeczniejsze zyczenia wesolych i zdrowych swiat . Pozdrawiam wszystkich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bagatelko..przeczytalam wlasnie twoje porady kosmetyczne, zawsze sie przydaja.... to moj \"nowy\" - \"stary \"nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melania24536
Doncaster w Anglii sie klania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziulka
Dosiego Roku wszystkim uzytkownikom Kafeterii z Connecticut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×