Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Gość zosia kwiaciarka senna
miejsienabacznosc ;) gdzie chcesz wrocic? do Angli czy do Polski bo nie bardzo rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naneczka - masz racje.. Craig wyglada jak ciacho.. MMMMM i film tez mi sie podobal.. :) :P Jay - ja tez lubie ogladac takie filmy na Discovery.. czy Life Network.. moj tez wychodzi z pokoju .. hehe :P jutro i w srode mam dwa olbrzymie egzaminy i az mi sie rece trzesa jak o tym pomysle.. w dodatku przylepilo sie do mnie przeziebienie i glowa mi peka, z nosa kapie ehhhh kocham zime.. Runa - Islandia? fajnie masz.. slyszalam ze kraj sie przepiekny :-) pozdrawiam Wszystkich i lece do moich \"kochanych\" notatek.. GRRR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koala15
Witam was. Jestesm tu nowa i sadze ze z pewnoscia znajdzie sie ktos tu kto tez zamierza badz juz mieszka w Walii. Jade do Cardiff. Jesli ktos jest z tego miasta to z checia sie skontaktuje i porozmawiam. :) Pozdrawiam cala polonie z calego swiata! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koala15 - 🖐️ mam nadzieje, ze znajdziesz jakis milych somsiadow ;) Squirley - ojojojojoj 😭 tzn. ja na nic fajnego odnosnie F. nie liczylam, ale mow, siedze juz cobym nie upadla ;) Aczkolwiek na razie i tak jeszcze nic nie wiadomo z tymi przeprowadzkami, czy i gdzie, ale F. jest jedna z ewyntualnosci ... kurcze, bylam dziesiaj w molu i zapomnialam isc do Crocsow, chyba tak sie podniecilam kanapka z Subway :D miejsienabacznosc - 🖐️ mam nadzieje, ze bedziesz tam, gdzie Ci jest najlepiej :) zosia - miejsienabacznosc jest w Polsce i teskni do Angli, no czytajze uwaznie ;) Kuk - z ta tabelka nieszczesna, to juz sama nie wiem, co sie stalo, poza tym bylo ich wiele, roznie ludzie kopiowali rozne tabelki i byl juz z tym balagan. Ale pomysl pierwotny byl super. Tabelka, tak czy inaczej, jest gdzies w czelusciach topiku ... Byly w niej takie podstawaowe dane nas wszystkich (tzn. tych, co chcielil, miejsce i czas pobytu, wiek, urodziny chyba ... A jak tam rozwijaja sie sprawy przedszkolne? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia kwiaciarka senna
tuman jestem rzeczywiscie ona chce wracac do Anglii -to niech wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaaaaaa
Do Wszystkich w Irlandii---DUBLIN. Mam nietypowy problem i wierze ,ze mi pomozecie. Niedlugo lece do Dublina i chcialam zrobic Rodzinie fajny prezent - parowar Tefal. W Polsce kosztuje on ok.300 zl ale z powodu duzego bagazu nie moge go ze soba zabrac. Pomyslalam,ze kupie Im to w Dublinie. I tu mam problem,czy ja go tam dostane w sklepach i ile on tam moze kosztowac? Wierze ,ze mi ktos pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam fajny dowcip od kumpeli z pracy... dla wszystkich na lepszy nastroj :-):P > Barry returned from a doctor\'s visit one day and told his wife >>> Carolyn that the doctor said he only had 24 hours to live. >>> Wiping away her tears, he asked her to make love with him. >>> >>> Of course she agreed and they made passionate love. >>> >>> Six hours later, Barry went to her again, and said, \"Honey, >>>now I only have 18 hours >>> left to live. Maybe we could make love again?\" >>> >>> Carolyn agreed and again they made love. >>> >>> Later, Barry was getting into bed when he realized he now >>>had only eight hours of life left. >>> He touched Carolyn\'s shoulder and said, \"Honey? Please? Just >>>one more time before I die.\" >>> >>> She agreed, then afterwards she rolled over and fell asleep. >>> >>> Barry, however, heard the clock ticking in his head, and he >>>tossed and turned until he was down to >>> only four more hours. He tapped his wife on the shoulder to >>>wake her up. >>> \"Honey, I only have four hours left! Could we...?\" >>> His wife sat up abruptly, turned to him and said, \"Listen >>> Barry, >>> I have to get up in the morning! You don\'t.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jade, ha ha haha ha ! Swoja droga tak juz jest z facetami (nie wszystkimi) jak niewiele trzeba aby ich uszczesliwic i ich motywacje hehheheh. Byl czas ze bardzo sie interesowalam roznicami pomiedzy kobieta i facetem, po przeczytaniu paru ksiazek i po beznadziejnych probach zrozumieniu ich mentalnosci. Czasami jak mi sie juz wydawalo ze rozumiem facetow i moge sie nawet z jakims zwiazac, to zawsze sie wydarzylo cos co mnie zupelnie scielo z nog i musialam odejsc. Ja zawsze chcialam zwiazku takiego totalnego, gdzie wszystko pasuje jak w bajce. Za duzo sie naczytalam jakis romantycznych ksiazek a moze mialam zawsze pecha na beznadziejnych facetow (prawie). Teraz mam co chcialam, zupelnie sie niespodziewajac... A jak z Waszymi facetami? Co wedlug Was jest najwazniejsze w zwiazku? wierzycie ze z Waszymi mezami, zwiazalo Was przeznaczenie? czy wierzycie ze przeznaczenia nie ma , tylko trzeba sobie samemu ulozyc ten los razem? Ja to wierze w przeznaczenie, i ze ludzie pojawiaja sie w naszym zyciu bo tak mialo byc a nie przez przypadek. Zbiera mnie na przemyslenia dzisiaj....dopiero wtorek a ja juz na weekend czekam hehheheh. Kuk, ja tez mam nadzieje ze sie ktos odezwie kto mieszka lisko Ciebie. Ja tutaj u siebie nie mam Polskich kolezanek, jedna tylko a reszta to Kanadyjki. Sa super dziewczyny i uwielbiam czas z nimi spedzony, ale... z Polskimi dziewczynami jest zawsze lepiej :-) Squirley, Bagatelko, no wlasnie ja sie cale lato zastanawialam co z tymi Crocsami. Tam gdzie sobie ubrania reperuje to szewc ma wlasnie ich wszystkie kolory, i ma te pelne i te z paseczkiem. U nas bardzo duzo ludzi w nich chodzi, ale najpierw myslalam ze to sa takie butki do ogrodka. One sa rzeczywiscie lekutkie i bede sobie musiala tez takie sprawic. Co do Uggs to tez mis ie podobaja, mam tylko klapki takie po domu z futerkiem, rozowe hehehe. Niestety tak je lubie ze sie mi futerko wytarlo a sa takie wygodne i sie wogole nogi w tym nie poca nawet jak byly upaly naneczko, mam nadzieje ze juz pogoda wrocila do normy, straszne byly te wichury. Bonda tez ogladalam i na poczatku jak widzialm jego zdjecie w magazynie to sobie pomyslalam, hmmmm on wcale nie jest taki przystojny. Po filmie stwierdzilam ze byl najbardziej sexownym Bondem. W ogole film byl super, polecam wszystkim nawet tym co nie przepadaja za bondowskimi filmami. Pozdrawiam wszystkim, Margotko powodzenia w Brukseli Runa, Islandia to wspanialy kraj, mam kumpele na Islandii, i nasza Esja tez kiedys tam mieszkala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jade - fajne :D k-11 - no wlasnie .... zeby wszystko bylo tak jak w bajce .... od dziecka o czyms takim marzylam, ale nie potrafilam dokladnie okreslic to \"to\" ma byc .... oprocz tego, ze wchodzilam w mniej lub bardziej zaangazowane zwiazki z facetami i, mimo, ze bylo nawet fajnie, to nigdy nie bylo \"to\", tak do konca, bez zadnego ale ... az wreszcie, po zakonczeniu takiego niedogadanego zwiazku opartego na roznicach ideologicznych (doslownie, bo uwielbialismy dyskutowac, mielismy podobny proces logicznego anazlizowania problemow, ale zawsze dochodzilismy do rozniacyh nas konkluzji :D ), gdy doszlam do wniosku, ze to dla mnie juz koniec, spotkalam JEGO :D I raptem to bylo \"to\" :D czyli, po prostu harmonia, brak czepiania sie, brak potrzeby ukrywania przed soba czegokolwiek, brak wymuszania czegokolwiek lub obwiniania sie za pierdoly, brak kontrolowania i prawdziwa, oddana przyjazn :)Czasem wydaje mi sie, ze jestesmy prawie ze za bardzo jak rodzenstwo, ale na szczescie nadchodza chwile, kiedy uprzytamniam sobie, ze nie jestesmy :D A Crocs :D Ja tez na poczatku myslalam, ze to takie buty do ogrodka :D :D :D Ale mam dzis dzien, od rana siedze na internecie, zapizamowana, niewykapana, a to tylko dlatego, ze jestem dzis niepracujaca slomiana wdowa :D Ale hmmm, cos czuje, ze nalezaloby juz cos zjesc, wszak ze 4 godz. minely od sniadania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Bagatelko, ja tez chetnie bym teraz siedziala w pidzamie w domku ale niestety jestem w robocie i sie nudze bo ta moja praca to sklada sie z dwoch makeupow dla facetow i potem tylko siedzenie i czekanie az cos sie stanie hehehhe. Czyli widze ze jestes bardzo szczesliwa w zwiazku bo udalo sie Tobie znalezc tego przeznaczonego. To co piszesz to wlasnie to co mnie laczy z moim. Wczesniej szukalam faceta ktory bylby taki jak ja z takimi samymi cechami charakteru a nawet wygladu hehehhe. Czym sie to konczylo, to tym ze bylismy zbyt podobni do siebie a co za tym szlo mielismy te same wady ktorych nie moglismy tolerowac u partnera. Byla zawsze rywalizacja, konczylo sie klotnia badz tym ze kazdy chcial rzadzic i decydowac w zwiazku. Bez sensu to bylo, a potem to juz szukalam dziury w calym. Z Martinem jest inaczej bo lacza nas poglady i to jak czujemy czyli nasze dusze sa podobne a reszta to wlasnie dopelnianie sie nawzajem. Wiem ze to smieszne ale po wielu nieudanych zwiazkach zaczelam watpic ze znajde kogos dla siebie. Jest ciekawa ksiazka ktora napisala matka Sylwestra Stallone < Jackie \" Star power\" Po przeczytaniu ksiazki przekonalam sie dlaczego moje poprzednie zwiazki nie dzialaly i wlasnie dzieki tej ksiazce dalam szanse Martinowi hehhehe. Zaczelismy nasza znajomosc jako ze myslalam ze bedzie moim znajomym i tyle ze wzgledu na roznice wieku. Przez ciekawosc zajrzalam na tabelke ile ona daje naszeej znajomosci i zobaczylam ze az 8 punktow. Wczesniej to ja z kazdym facetem mialam 1 lub gora 2. Pomyslalam ze to ciekawe i staralam sie zapomniec o uprzedzeniu co do wieku i po prostu go with a flow... heh, wtedy zrozumialam ze sa ludzie ktorzy pasuja do siebie jak rekawiczka do reki a reszta chocby nie wiem co to nigdy dobrze nie bedzie.Nie wierze w horoskopy takie z gazet ale wiem ze sa znaki ktore pasuja lepiej lub gorzej do siebie. Juz nie tyle znaki co ich dekady bo kazdy znak ma 3 dekady. Ok tyle o tym hehheheh ale mnie bierze dzisiaj....przepraszam te osoby co mysla ze astrologia to wiedza diabelska :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misio82
Witam i pozdrawiam z Anglii,a dokladnie z Birmingham mieszkam tutaj od roku,ale wczesniej duzo jezdzilam pom świecie,odkad mieszkam w Anglii(wraz z nażeczonym nie bylam jeszcze w Polsce bardzo tesnie za domem,ale niestey okolicznosci zmusily nas do pozostania w Anglii :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po.
misio82 - witaj 🖐️ jaki masz milutki nik :) k-11 - no wlasnie, ja to z astrologia mam tak, ze oczywiscie horoskopy z gazet to ino rozrywka ;), natomist w astrologie ta "naukowa" nie moge powiedzeic, ze az wierze, ale z duzym zainteresowaniem sledze i widze bardzo duzo trafnych spostrzezen. Nie pamietam juz szczegolow, ale wyczytalam, ze najlepiej, gdy daty urodzin partnerow oddzielone sa od siebie o 2 miesiace, a niedlugo potem okazalo sie, ze ja tak mam :D Zreszta wiekszosc relacji miedzyludzkich w moim zyciu zgadzoloby sie z typami charakterow nalezacymi do poszczegolnych opisow astrologicznych. Nic, ide wziac prysznic, bo mam juz zakusy, zeby przesiedziec caly dzien w pizamie, ale wiem ,ze potem bede sie czula jak zapyzialy wieprzek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna 22
Ja mieszkam w Stanach(Connecticut-kolo Nowego Yorku). Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niesamowite rzeczy sie u mnie dzieja...pada snieg!!! A ze to jest rzadkoscia i przypada na 1 lub 2 dni do roku, to tym bardziej czarowne...jak sobie przypominam nasze polskie dawne zimy, to az mam dreszcze...snieg po szyje i nieziemskie mrozy. Najcudowniejsze byly drzewa pokryte gruba warstwa puchu...ah wspomnienia... Tutaj jest zawsze plucha :( Ale pewnie w Polsce zastane troszke sniegu...lece do Krakowa na week-end juz w ten piatek... ...witam nowe \"twarze\"... Runa, Koala15, monikaaaaa, misio82, czarna22 🖐️ Jade...niezly dowcip :D k-11...Milosc prawdziwa, to nie tylko hormony...to chec dawania, bez oczekiwania czegos w zamian...ale to tylko slowa, gdyz tak naprawde, to jestesmy chetni dac z siebie wszystko ale jednoczesnie oczekujemy od partnera pewnych zachowan...Nie dostrzegamy, a byc moze i nie chcemy dostrzegac tych roznic, ktore dziela nasze dwa swiaty. Zapominamy, ze to wlasnie te roznice sa elementami przyciagania...i staramy sie na sile zmieniac partnera... Milosc, to ustepstwa, to bezgraniczne zaufanie,to zrozumienie potrzeb drugiej osoby i dawanie z siebie, tego, co najlepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny... Zapraszam na stronke http://www.youtube.com/watch?v=-oxN8LNV_-I To jest krotki filmik na temat mojego miasta zrobiony przez nieznanego mi czlowieka. Jest tez kilka ujec z mojego osiedla a mianowicie klasztor Siostr Dominikanek i pomnik w miejscu ladowania Papieza JP2 w 1999. Brakuje mi tylko widoku Wisly z 10-pietrowego wiezowca, rewelacyjny pejzaz, az po Sandomierz.. Serdecznie zapraszam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momonaa
a co to jest parowar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiezusia
Witam Was Mieszkam na islandii :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka_25irlandia
witam, pozdrawiam slonecznie(wyjatkowo tutaj) z dzikiego zachodu irlandii-galway:))) jestem tu juz 8. miesiac i nawet nie wiem kiedy to zlecialo... czas plynie tak szybko...poczatki byly ciezkie, na szczescie rozmowy telefoniczne sa tanie no i dostep do internetu mam staly, teraz jest lzej, zwlaszcza od kiedy jstem pierwszy raz w zyciu prawdziwie zakochana i co cudowne, z wzajemnoscia, jestem tu szczesliwa, np gdy swieci sloneczko a ja z moim ukochanym ide na spacer nad zatoke-uwielbiam te chwile, zatoka jest piekna, a pozniewj idziemy do jednej z naszych ulubionych knajpek na kawke, mhm:))))jak juz oswoi sie miasto jest zupelnie inaczej! ja poczulam sie jak wdomu (choc bardzo tesknie za polska)w momencie gdy znalazlam swoje ulubione miejsca i gdy bylo mi zle moglalm tam isc, to prawdziwy balsam dla duszy! no i z czasem pojawili sie znajomi, teraz jest mi tu naprawde dobrze!!!!!!pozdrawiam wszystkich wygnancow z kraju;)wybaczcie literowki ,nie patrze na monitor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatha-martha
Dubaj :-) Wczesniej Dania, Niemcy i Anglia... i podobalo mi sie :-) Czy jest ktos z Dubaju??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, ja tylko na sekunde, bo musze leciec do domu! zasypalo nas! po uszy! A ja jeszcze musze wieczorem jechac do Starnbergu, bo obiecalam M. zaopiekowac sie razem z nim psem znajomych o wdziecznym imieniu Pluto :-) witam nowe twarze, pozdrawiam goraco \"stare\" do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na walizkach
Witam Wszystkich pozdrawiam z Californi (Huntington Beach), mieszkam tu od 17 lat . W lipcu przeprowadzamy sie do Georgia okolice Atlanty , mam nadzieje że znajde tam Polaków!!!, szkoda tylko zostawić tu całą rodzine (moja i męża) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arnusia
czesc wszystkim!! ja mieszkam w Annecy we Francji ciekawe czy jest ktos kto wie gdzie to jest:) pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na walizkach: no prosze, a ja znowu sie niedlugo przeprowadzam w dokladnie odwrotna strone: znaczy sie z Poludnia (Pd. Karolina, 3 godz od Atlanty) do Kaliforni. Ja bym chyba jednak nie chciala do Atlanty gdybym miala wybierac, bo to nie jest najlepsze miejsce dla bialych... Podobnie jak Detroit jak ktos sie orientuje o czym mowie.... Ale jak by nie bylo to duze miasto, duzo rozrywek i pogoda typowo poludniowa, chociaz do klimatu w Cali sie nie umywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokotteko
w sydney

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arnusia
hej to u ciebie zaczyna sie dzien !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arnusia
i do tego pelnia lata!!!! szczesciara;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) na poczatek napisze, ze mieszkam w UK.. witam serdecznie .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×