Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Hej wszystkim...:D Co tam slychowac w wielkim swiecie...??? Kasiulena-trzymam kciuki za znalezienie pracy o 100% lepszej od Twojej obecnej...:D Masz racje olewaj ich teraz jak Oni nie potrafili docenic Ciebie jak sie staralas... POwodzenia:):D 102- zakladaj aparat nawet sie nie wahaj.... Ja mam od 02.01 (to juz prawie miesiac, wow!) Ale leci...:D Z zalozenia aparatu same plusy...: oprocz wyprostowania i ustawienia pieknie zabkow mozna schudnac (bo wiele rzeczy nie mozna jesc:)) po drugie higiena jamy ustnej sie zwieksza, poniewaz trzeba o nia dbac jeszcze bardziej... A po trzecie aparaty sa teraz w modzie...:D he he he Takie cosik wyczytalam na jednej ze stron aparatow ortodontycznych...:) Tak czy siak musze im przyznac racje z wszystkim...:D:D:D Caluje Was goraco...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowisz schudnac:-) na 7 kg to zadziala? to ja lece...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim:) poamlu wracam do zywych hihi wczoraj byl ostatni egzamin-za tydz beda wyniki Pisalyscie o zakupach:)ech bylam dzis w Holandii i tez troszku;)kupilam hihi Moj facet uwielbia chodzic po sklepach-czasem mysle ze jest bardziej wytrzymaly ode mnie:D Za tydz jade odwiedzic polske:)och najem sie karpatki :D buziaki dla wszystkich-postaram sie czesciej zagladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar3cia
czesc ,dawno tu nie bylam ,oj bardzo dawno,ale moze jakos to nadrobie. tak wogle to mam pytanko do osob mieszkajacych w uk-mianowicie czy orietuje sie ktos ile placi sie opiekunkom do dzieci?,jezeli ktos ma jakiekolwiek informacje bylabym bardzo wdzieczna A narazie pozdrawiam wszystkich bardzo goraco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar3cia
dzieki Ci wielkie za odpowiedz:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orzechinho
Może pytanie z innej beczki.. w tym roku koncze 18 lat... zamierzam na całe wakacje wyjechać do anglii albo do niemczech... dorobiłbym się 8000 jeżeli znalazłbym w miare godziwą pracę? proszę o odpowiedź...i jeżeli ktoś ma podobne plany jak ja prosiłbym o kontakt mail...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrym wieczorkiem witam bywalców:-D Naneczko-Ty tylko imprezujesz i cieszysz się swobodą! To są cudowne i bardzo ulotne chwile🌻 Baw się i delektuj się przyjemnościami,mamy ich tak niewiele. Kipriotis🖐️ Odnalazłeś już swój ląd? Zatęsknisz jeszcze nie raz,teraz tak mówisz, bo pewnie jesteś bardzo młody. Kozica-witaj:-D Kasiulenko🌻 Ufam,że znajdziesz o niebo lepszą pracę a nawet o dwa Nieba:-D Wszystko dzieje się po coś,wszystko jest lekcją. Jesteś bogatsza o te wszystkie doświaczenia i napewno one kiedyś zaprocentują na Twoją korzyść:-) 102-bardzo mi się podoba jak swojego nazywasz\"mój żołnierz\" to brzmi tak dumnie i męsko. On naprawdę jest żołnierzem? Ani🖐️ Mikuś-jak egzaminy? Fajnie,że możesz skoczyć do Polski:-D Przywiez mi śledziki:-P Mar3cia🖐️zadomowiłaś się już na tym forum? Orzechinho-życzę powodzenia,świat stoi przed Tobą otworem. Szczęścia Ci życzę i żeby nigdy optymizm Cię nie opuścił:-D Dzisiaj odwiedziła mnie nowa koleżanka i było bardzo miło:-D Polka oczywiście,czułam się cudownie,bo mogłam paplać do woli,byłam rozumiana i uśmiałyśmy się do łez. Tego było mi trzeba! Pozdrawiam,życzę Wszystkim radości i uśmiechu:-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dostalam prace... zaczynam w srode... znaczy to samo co robilam tylko inne miejsce i wiecej kasy...tak bezczelnie powiedzialam ile chce i jak generalnemu to nie odpowiada to niech swojego i mojego czasu nie traci. zapytal mnie dlacezgo, wiec mu wyjasnilam, i zelgalam ze mam juz oferte pracy za wlasnie takie pieniadze. ufffff.... selena- moj zolnierz jest faktycznie zolnierzem w air force;-) za mundurem panny sznurem, chyba sie sprawdza powiedzenie bo moj tatus tez byl zolnierz;-) i pol rodziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
120 - spryciara z Ciebie :D Kasiulena - powodzenia w szukaniu nowej pracy :) Buziaczki i pozdrowienia dla wszystkich bez wyjatku 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
selala - wracajac jeszcze do zarabiania przez internet, to podobno mozna zarabiac przez internet wysylajac ludziom spamy :o ... Mi ciage przyzylaja takie ofety, spamowcy wlasnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Niby znalazłam coś obiecującego(ofertę pracy) ale trzeba u nich coś kupić,jestem zła bo to pewnie naciągacze. Jak kupisz to otrzymasz coś w zamian. Nie lubię kupować kota w worku. Bagatelko,spamy..też mnie to nie bawi,ale miło że podpowiedziałaś. Nic idę dalej tropić. Ponoć można współpracować z policją wyszukując stron www. z pedofilami:-( To też nie dla mnie,ale dla żadnego pedofilka nie miałabym litości. Bywajcie i do następnego Miłego:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
102 Gratulacje i powodzenia :) 🌻 No i dzieki za trzymanie kciukow :) Jutro kolejne interview :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
102 gratulacje:D Dzieki za trzymanie kciukow-dzis mam wyniki hihih Buziaki dla wszystkich😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:Dposzlo znakomicie:D najlepiej z calej klasy hihi dzieki za trzymanie kciukow:D😘 U mnie dzis okropna pogoda:Opada pada pada:O za 2 dni jade do pl:) Milego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdolniacha z Ciebie i tyle :) OJ jak ja bym tez z checia do Polski pojechala... zabierzesz mnie ze soba :)? Milego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza23
witam wszystkich z Niemiec! a dolkadnie z hanau am main!mieszkam tu na stale juz o 2 lat i tesknie za polska bylam przed rokiem.pozdrawiam.Natasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej! mam juz wyrzuty sumienia, ze sie tak zadko tutaj melduje... Mamy niezla gonitwe w pracy, ale od jutra powinno byc lepiej, moze znajde chwile na dluzsze \"wejscie\" pa papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny🌻 Znacie produkty firmy Alweo? Tj.strona internetowa Akuna alveo. Zajrzyjcie i powiedzcie co o tym myślicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selala - pierwszy raz o nich slysze, no i widze ich produkty. /nie mam pojecia... moze to nowa firma wchodzaca dopiero na rynek i szukajaca zbytu na swoje produkty... Chcesz sie zajac ich sprzedaza? Czy chcesz je wyprobowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natasza🖐️Tonia🖐️ Naneczka:)wpadaj czesciej i pisz co u Ciebie:) Selala ja tez nie znam tych produktow-pierwszy raz o nich slysze Kasiulena 🖐️moj wyjazd narazie odwolany:Ocorka mi sie wczoraj rozchorowala:(zaraz ide do lekarza to bedzie cos wiecej wiedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć🌻 Miałabym zająć się dystrybucją,ale jak poczyałam o sposobie w jaki miałbym to robić,to zrezygnowałam. Tj.budowamie sieci jak w Amwayu. Być moze,że sam produkt jest super. Nie próbowałam i jakoś sceptycznie nastawiona jestem do tego. Zarabiają ci na górze,dla mnie to taki wyścig\"szczurów\" W/g chińskiego horoskopu to właśnie ten rok jest Rokiem Szczura! Mikuś-mój mały też gorączkował i objawy miał typowo grypowe. Ale syrop z cebuli i miodu podziałał natychmiast. Obyło się bez antybiotyku i lekarza. Może tak spróbuj.:-D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć🌻 Miałabym zająć się dystrybucją,ale jak poczyałam o sposobie w jaki miałbym to robić,to zrezygnowałam. Tj.budowamie sieci jak w Amwayu. Być moze,że sam produkt jest super. Nie próbowałam i jakoś sceptycznie nastawiona jestem do tego. Zarabiają ci na górze,dla mnie to taki wyścig\"szczurów\" W/g chińskiego horoskopu to właśnie ten rok jest Rokiem Szczura! Mikuś-mój mały też gorączkował i objawy miał typowo grypowe. Ale syrop z cebuli i miodu podziałał natychmiast. Obyło się bez antybiotyku i lekarza. Może tak spróbuj.:-D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selala - podejrzliwa jestem do wszelkiego rodzaju \"piramid\". Jakos nigdy z tego nic dobrego dla czlowieka \"u pdstawy\" nie wychodzi :o Mika - przykro mi :( Duzo zdrowka dla malej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jakos nie ufam tym piramidkom:Ozawsze dobrze zarabiaja Ci co sa na gorze i trzeba sie duzo nachodzic by zlapac klienta i sprzedac albo zbudowac siec-ale komus sie udaje Ja chyba jestem za malo wytrwala-dlatego sie za cos takiego nie biore Do pl nie jade bo sie okazalo ze mala ma zapalenie pluc:( Milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciao..... pozdrawiam wszystkich...widze, ze duzo sie dzieje, praca, zdrowie, dzieci, wyjazdy, rozjazdy.....egzaminy...czyli zycie biegnie do przodu. u nas konczy sie karnawal, zgodnie ze zwyczajem na ulce miast i miasteczek wyjezdzaja kolorowe wozy przedstawiajace slynne postacie, ogromne zwierzeta lub inne scenki rodzajowe, np. rzeznikow -lekarzy robiacych kielbaski w sali operacyjnej itp. na wozach jedzie chmara poprzebieranych dzieci rzucajacych konfeti i serpentyny..... Na ulicach mozna zobaczyc nawet ciekawe stroje i maski. Z poprzednich karnawalow zapamietalam jedna, ktora mi sie wyjatkowo spodobala. Wsrod rozbawionego tlumu ,chodzil smutny , zgarbiony,aczkolwiek elgancko ubrany na czarno, dzwonnik z Notre Dame...swoja cierpiaca i brzydka twarza-maska...chyba o czyms nam chcial przypomniec????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
selala---widzisz odezwalam sie!!!!!! zapomnialam .... .mam dla was tace pelna faworkow....sama zrobilam, to jedyna slodkosc , ktora umiem robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×