Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

>>kokus- Anglia... dzis juz wszyscy zapomnieli ze ziemia zatrzeslo... nawrotow brak odpukac...ale za to ma wiac okropnie...co za miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay - porob zdjecia - jestem ciekawa tych kowbojow :D No i jedz do domku ostroznie :) Bagatelka - dziki za info 🌻 :) ... do wakacji zostalo jeszcze pare miesiecy, wiec mam czas by ja zaplanowac.. a samochod rzeczywiscie zamierzamy wynajac na jakies 2 tyg... w koncu bez samochodu w Stanach ani rusz :D kami - wraz z mezem od 4 lat mieszkamy w UK - nie jest zle ale tez nie czujemy sie jak u siebie w domu. z drugiej strony, gdy jestem w Pl tez sie tak nie czuje... co tu jeszcze powiedziec? W zasadzie nic wiecej nie mam do dodania :)... proza zycia :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc.. Aggaa - wlasnie cos mi nie pasowalo z tym trzesieniem.. a te wiatry maja dotrzec takze i do nas, ale na pewno z mniejszym nasileniem.... trzymaj sie mocno.. czegos ciezkiego, zeby Cie nie porwalo.. Kami - ja siedze w kraju, w Tarnobrzegu.. ale kocham podroze i tesknie do czasu spedzonego w Stanach, we Francji.. dlatego tak mi tutaj dobrze.. no i to ze jestem jedynym facetem regularnie bywajacym :D Mam prawie 45 lat, zonaty, syn zaczal studia - turystyka i hotelarstwo w Lublinie.. Jay - w czasie powrotu uwazaj na siebie, zrob sobie przerwe na nocleg.. a ci kowboje - rob zdjecia, bardzo prosze.. ok? Kasiulena - bardzo lubie zdjecia drzew, dziupli, jakies grzyby albo huby.. spalone wierzby.. powykrecane korzenie, wiatrolomy.. chyba to pozbieram i zrobie kolekcje.. zwlaszcza jedno niesamowite - wypalona dziupla starego drzewa spod zamku w Bolkowie - na odbitce zobaczylem cienie, ktore ukladaly sie na ksztalt postaci, jakby zolnierza, straznika w mundurze.. koledzy tez od razu dostrzegali te postac.. az ciarki po plecach przechodzily.. Z okolic Jeleniej Gory mam zdjecie jak przedwojenna metalowa barierka wrosla w drzewo.. albo z Tarnobrzegu metalowa tabliczka do jednej trzeciej juz pod kora.. Izza - ja Cie pamietam.. no ale o dzieciaczkach ze mna nie pogadasz.. Pozdrawiam Cie serdecznie..:D Bagatelka - berberys ma klujace pedy, bardzo.. i zolte drewno po przelamaniu.. a te owocki to lubia niektore ptaki, nie wiem, dlaczego do tej pory sie uchowaly, bo na krzaku obok mojego domu juz dawno ich nie ma.. pozdrowienia dla wszystkich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... wreszcie po tygodniu cos sie ruszylo... Bagatelko- jak tam praca? Kokus sie pojawil z pieknymi zdjeciami.. witaj Izo, ja mam 4 mies bejbinka, jak cos ci trzeba to postaram sie odpowiedziec...wal smialo na maila... zolnierz robis ie na bostwo;-) i mial dzis swoja operacje na szczeke. wstapilam na godzinke do szpitala.... brrrr wyglada starsznie...ja chce mojego chlopaka z powrotem a nie potwora, zapuchniety, usta zakrzepnieta krew, slini sie krwia brrrr straszny widok. jutro chyba wyjdzie, bede musiala go przywiezc do domu. aaa i byl tak nafaszerowany drugami ze siedzial i mi powtarzal I love you guys kurcze w domu tez zadnego pozytku z niego nie bedzie.... Jay pyatlas jak praca i wstawanie... nawet nie tak zle jak myslalam.. wstaje o 6.15 wychodze przed 7 do pracy, 20 min drogi, jak speeduje to 17;-)i posiedze troche w pracy ponarzekam i poganiam z kata w kat i w domu jestem ok 3. nianka jest nadal beznadziejna, ale nie mam wyjscia na razie, czekam na upatrzone przedszkole. jestem juz na liscie 35;-) zapislam sie jak bylam w 6 mies ciazy i bylam 90;-);-) paranoija z tymi day caremi tutaj... ok znikam do spania pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
102 - prace zaczynam w poniedzialek, tzn. na razie takie tam ogolnikowe rozpoznanie i szkolenie ;) Biedny zolniez :o Mijemy nadzieje, ze szybciutko wyzdrowieje i znow bedzie chlop na schwal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i temat znow upadl....;-) a ze ja gadula z zasady jestem to juz... chcecie czy nie...;-) zamowilam bratu iphone za 500$ ktory sie ipodem okazal;-)kicha jak dostanie bo sie juz napalil;-) bylysmy dzis w parku i Maja nogi moczyla;-), na trawce sie wylegiwala na kocykui z otwarta buzia ze zdziwienia ogladal chmurki i ptaszki latajace nad nia... juz sie nie moge doczekac kiedy ja na plaze bede mogla zabrac;-) szybkie pytanko tez... ktory formularz moja mama ma wypelnic zeby o wize sie starac, zeby nas odwiedzic tutaj? bo bede jej drukowac i wypelniac i gotowy wysylac... i smieszna historia.. mojej mamie podlaczyli internet, bo chciala na skypie gadac ze mna i moim bratem ktory tez za inna granica jest... wczoraj z nia rozmawiam i pytam czy ma internet juz, a ona mi mowi ze nie ma jeszcze bo jak kliknie ikonke inetrnetu to jej jakies gogle wyskakuje;-);-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzieliscie ten manewr pilota Lufthansy? :O Wlasnie moj M mi podeslal linka ... a ja jutro lece do PL... perfect timing Wiem ze po Orkanie juz ani sladu ale sam widok tego filmiku przyprawia mnie o gesia skorke... http://www.onet.tv/28962,4451,1,3262761,1,1,0,0,wideo.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja pierdziele... nie chcialabym byc w tym samolocie.... a zolnierz latawiec jeden zaczal mi fachowo na migi wyjasniac jak to tamten pilot zrobil... ja sie boje takich manewrow.... pojechalismy dzis na pogotowie bo biedak nie mogl oddychac przez te szczeki... cisnienie slabiutkie, zle sie czuje... a jak go na spytki wzielam to sie okazalo ze sie lekow nalykal za duzo...oj glupoto....teraz mu wydzielam, zeby go nie podkusilo znow sie najesc tych m&m\'s ok znikam bo tyko emaila wstapilam ppoczytac na minutke a ta minutka juz od 30 min sie ciagnie...dobrej nocki... i jeszcze kultowe slowa Gapy w odpowiedzi na gg: pozdrowienia z Florydy: pozdrowienia z P****j Kanady;-);-);-) hihi...nic dodac nic ujac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sar32ka
siemanko, mieszkam w berlinie i jest czadowo. inny swiat. nie to co ta wiocha u mnie pod bialymstokiem wiecie tam kolo rosji. Hejka nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opowiem wam dzisiejsza historie z pracy...nadal padam ze smiechu... stalam dzIs przy wejsciu i witalam ludzi. wszedl facet i przechodzac kolo mnie powiedzial cos...arested... ja zdebialam...on chce mnie aresztowac!! facet popatrzyl sie na mnie, na moja zszokowana mine - i mowi, tak prawie przepraszajaco, ze jak ja chce, to on moze najpierw lunch dostac.... dziewczyny, mi szczeka do podlogi opadla...i uswiadomilam sobie ze on powiedzial ze chcialby z restroom skorzystac;-);-);-) nie mam pojecia skad ja to arested wzielam, nawet nie brzmi podobnie...powiedzialam mu co ja wyslyszalam, ale mial ubaw ze mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>102- niezle! usmialam sie... milego weekendu wszystkim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska432
Poraz pierwszy pozwalam sobie na publiczna dyspute,aczkolwiek nie wiem jak sie potocza moje losy poniewaz to tylko 3tyg odkad wyjechalam z Kraju-nie mniej jednak decyzja,moja bynajmniej byla przemyslana.Pozdrawiam wszystkich POLAKOW,zle decyzje w Naszym Kraju ...szkoda,ze nie mam 35lat.Z Norwegii Was Rodacy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.. Z okazji Dnia Kobiet zycze wam wszystkim duzo radosci w zyciu, sukcesow w pracy, milego domu, spelnienia marzen... i wszystkiego najlepszego... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagladam z Kanady
pozdrawiam i podsylam cos dla oka i komp. hdrwalls.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kokus , dziekuje za zyczenia w imieniu wszystkich DAM. we wloszech dzisiaj kazda kobieta dostaje co najmniej galazke zoltej mimozy. mimoza zakwiata w koncu lutego i teraz jest bardzo intensywnie zolta. dolacza sie ja do bukietu kwiatow, prezentow itp. jednak...uwazam, ze dzien ten jest najlepiej i najprzyjemniej obchodzony w polsce... tam, jest to wielkie swieto, tutaj ...kobiety musza je sobie same zorganizowac ..... w rumunii... 1marca trzeba podarowac cos do czego doczepiony jest bialo-czerwony cienki sznureczek....to swieto wiosny a zarazem swieto kobiet. ciao!!!!! ps. wczoraj obejrzalam oskarowy film ; to nie jest kraj dla starych ludzi....mialam mieszane uczucia, ale....z uplywem czasu troche mi sie te uczucia "krystalizuja", moze sie do tej statuetki w koncu przekonam? czy wy widzieliscie ten film??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w Stanikach nie ma dnia kobiet :( kokus - dzieki za zyczenia :) kryspina - nie widzialam, jestem strasznie do tylu z kinem i telewizja, np. obecnie ogladam po raz pierwszy na dvd serial \'Przyjaciele\' ;) aska432 - oby sie Twoje losy potoczyly jak najlepiej :) Pozdrowienia dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bagatelka> w Stanikach nie ma tego swieta, ale ja caly dzien swietuje dzisiaj;-) Nie obchodze Walentynek, ale kwiaty na dzien kobiet mam od zawsze, J. ma w kalendarzu zapisane ;-)) Kokus> zrbilam ponad 800 zdjec kowbojow i kowbojek, musze je pzrejrzec i gdzies umiescic do publicznego ogladania w poniedzialek zaczynam nastepne praktyki w szpitalu z doroslymi ... kciuki poprosze, bo pzrez ostatni rok pracowalam tylko z dziecmi, nie pamietam jak sie z doroslymi pracuje;-(( mam nadzieje, ze moja supervisor bedzie wyrozumiala zmykam swietowac dalej, wlasnie dostalam pod nos lampke wina;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayby
czy jest ktos z Dani na tej stronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catherina
witam od sierpnia bede mieszkała w hilversum w holandi, jadę tam jako au-pair- sama. trochę się boję. Czy ktoś z Was mieszka w pobliżu z kim będe mogła wyskoczyć na miasto, spacer itp.??? mam nadzieje że tak :) możecie pisać na gg:4887759 buziaki kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay - zaloz sobie darmowe konto na flickr.com To jest komponent yahoo. Mozesz za friko publikowac zdjecia itd. Wszyscy moi znajomi, ktorzy amatorsko pstrykaja maja tam konta. W darmowym koncie mozna sobie ustawic do trzech zestawow zdjec. Ja chcialam miec nieograniczona ilosc zestawow wiec sobie wykupilam konto na rok. Aha, w tym darmowym nie ma zadnych ograniczen na to ile zdjec mozesz zamiescic, jedynie w ile zestawow je mozesz zorganizowac. Anywho, na moim facebook\'u mam linka do moich fotek wiec sobie zajrzyj jak chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Co do dnia kobiet to tu tez nie obchodza Kolezanka wygrala w pracy winko, bociagneli losy,ale chyba byl to tylko przypadek ze akurat tego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc.. pamietacie, ze kiedys pytalem o konta na zdjecia.. i w koncu zalozylem na polskim fotosik.pl Przez dlugi czas korzystalem z darmowego konta, ale jesienia zaplacilem abonament na rok(okolo 50 zl) i mam tam mnostwo zdjec, przede wszystkim zwiazanych z moimi nowymi hobby - czyli mineraly, starocie i militaria.. Te zdjecia z Gor Pieprzowych kolo Sandomierza to wlasnie prez fotosika... pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 Dziękuję Kokuś za życzenia:-D Tutaj też nie obchodzi się Święta Kobiet... Przynajmniej tego nie widać i nie słychać w TV. Wczoraj było święto tzw.czysty poniedziałek.Jest to pierwszy dzień wielkiego postu i zakończenie karnawału. Wszyskie miasta,miasteczka i wsie organizują wielkie festyny. Wszędzie słychać muzyczkę,jest bardzo wesoło,wszyscy są serdeczni i uśmiechnięci. Każda miejscowość w wielkich kotłach tak jak u nas grochówkę gotuje jakąś potrawę. My byliśmy w dwóch miejscach,w jednym jedliśmy ryż na gęsto z delikatnym sosem pomidorowym,dodane były kawałki mątwy. Na surowo wygląda ona nieapetycznie,bo jest taka galaretowata i sina ale w tym daniu wyglądała jak pieczarki marynowane i nawet było to smaczne:-D Wino leje się strumieniami,piją wszyscy oprócz dzieci i nikt niczego nikomu nie wydziela. W innej miejscowości podawali \"fasoladę\" Zupa jak nasza tylko z dodatkiem przecieru pomidorowego, sardynki z grila,chałwa i świeży chlebek z sezamem. tutaj też oczywiście wino jakie kto woli białe lub czerwone. Dziwne... wszyscy później wracają samochodami, policja stała co kawałek i nikogo nie sprawdzali. Korki były takie długie,że dwie godz wracaliśmy do domu. Zabawa była udana a od dzisiaj Post! Pozdrawiam wszystkich piszących i czytających:-D Miłego popołudnia. W tym dniu puszcza się tutaj latawce,ludzie wyjeżdżają z domów i wszędzie można zobaczyć wznoszące się bardzo kolorowe latawce. My też puszczaliśmy naszego na plaży bo tam najmocniej wiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciao selala!!! ...no fajnie, ze od dzisiaj macie post...my juz poscimy prawie od miesiaca... a co to jest matwa? nigdy nie bylam w grecji, tak ,ze nie bardzo znam sie na tym kraju.. kiedy jest u was wielkanoc? chyba troche pozniej? sluchajcie, w rzymie modne kolory na wiosne to; roz, zolty i bialy. nie dla mnie....ja wole na ciemno. kokus, pokaz te zdjecia z militariami....kiedys juz o tym pisales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc... Kryspina - pod moim nickiem jest mój adres emailowy.. napisz do mnie kilka slow, to odwrotna poczta podam Ci namiary na moje fotki.. Zrobilo sie u mnie cieplo jak na wiosne i tak bylo caly dzien, a teraz deszcz pucuje od pol godziny.. Niepokoi mnie taka wczesna wiosna.. jak zakwitna zbyt wczesnie drzewa i przyjdzie mroz jak w ub. roku to znowu nie zjem zadnego owocu z wlasnego ogrodu.. Jay - pewnie nie masz czasu na porzadkowanie zdjec... kciiku oczywiscie trzymam mocno.. Selala - bardzo sympatyczny zwyczaj.. a mątwa to chyba jakaś osmiorniczka? jak piszesz ze jest sina to chyba cos takiego jadlem w Stanikach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc... Kryspina - pod moim nickiem jest mój adres emailowy.. napisz do mnie kilka slow, to odwrotna poczta podam Ci namiary na moje fotki.. Zrobilo sie u mnie cieplo jak na wiosne i tak bylo caly dzien, a teraz deszcz pucuje od pol godziny.. Niepokoi mnie taka wczesna wiosna.. jak zakwitna zbyt wczesnie drzewa i przyjdzie mroz jak w ub. roku to znowu nie zjem zadnego owocu z wlasnego ogrodu.. Jay - pewnie nie masz czasu na porzadkowanie zdjec... kciiku oczywiscie trzymam mocno.. Selala - bardzo sympatyczny zwyczaj.. a mątwa to chyba jakaś osmiorniczka? jak piszesz ze jest sina to chyba cos takiego jadlem w Stanikach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokus/zobacz/ mozesz juz wyslac..troche \"militariow\" a i mineralkami nie pogardze... ciao, ciao.... cos tu sie zrobilo cicho..czy wszyscy gdzies wyjechali???/wrocili do kraju??/ dla ozywienia atmosfery dodam, ze moje dziecko wlasnie zawieszono w prawach i czynnosciach ucznia.... chyba go zatluke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×