Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

squirley. potwierdzam to obiad...ci zaszkodzil. moje dziecko tez kiedys najadlo sie przed wyjsciem na basen , nic mi nie mowiac, i potem ledwo go wyciagneli z wody, byl caly spocony, mial mdlosci i zupelnie stracil sily...... czyli...nie przejmuj sie wszystko bedzie dobrze ... a propos jedzenia, wlasnie wrocilam z "suszarni"...gdzie sie najadlam swiezych, surowych ryb.... ciekawe jakie tego beda efekty koncowe, bo napewno jakies beda..juz to czuje. zrobie sobie dobra goraca herbatke.../niezawodna/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blecki-judyta
Witam wszystkich bardzo serdecznie !Jestem tu jeszcze nowa!Mieszkam w Niemczech i nie mam tu jeszcze nowych znajomych!Moze ktoras z Was chcialaby pogadac przy kawce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blecki-judyta
Witam wszystkich bardzo serdecznie!Jestem tu jeszcze nowa!Mieszkam w Niemczech i nie mam tu jeszcze nowych znajomych!Moze ktoras z Was chcialaby pogadac przy kawce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowych i pozdrawiam serdecznie bywalcow. Oczywiscie kokus masz racje. Kryspina tez. Na dodatek tego, ze pewnie za wczesnie to jeszcze caly dzien malutko jadlam bo cos mi ostatnio jedzenie jakies zaszkodzilo i wogole. Dzis trening byl super, juz teraz mam o wiele lepsze samopoczucie na mysl o przeplynieciu tych wymaganych 10 dlugosci... Ale sluchajcie, dzis sie znowu zalatwilam w inny sposob. Po treningu jak wyskakiwalam z basenu to zamiast normalnie jak normalny czlowiek przodem do krawedzi i na kolanko to chcialam stylowo tylem i na usiadniecie. Wiecie o co mi chodzi nie? No wiec tak musialam podskoczyc na paluszkach tylem do krawedzi i mnie straszny jakis skurcz w lydce zlapal moze nawet sobie cos zaciagnelam, przez minute potworny bol i miesien lydki sztywny jak drewno, ratownik mnie musial trzymac za reke zebym naciagnela miesien w druga strone... i teraz chodze jak pokraka... Ehhh mowie wam jakas faja sie ze mnie robi hehehehe... Smieszy mnie to ze sie tak sama zalatwilam... hehehe... Kupilam sobie icy hot cream na wygrzanie miesnia i mam nadzieje, ze bede w stanie chodzic jutro hehehe... ale mam przygody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley :D uwazaj tam na siebie dziecko :D nie przeciazaj sie ... moze poszukasz w sklepie takie sprey-u dla sportowcow, ktory lagodzi napiecie i zmeczenie miesni. Daje efekt rozluzniajacy i powoduje lepsze ukrwienie miesni. Moge Ci podac nazwe ale pewnie u Ciebie i tak bedzie sie inaczej nazywal wiec najlepiej zapytaj farmaceuty lub obslugi w aptece :) No i powodzenia w niedziele :D Go Squirley! Go! :D:D:D:D A u mnie pogoda cos nie dopisuje... przyszla prawdziwa jesien... juz nie zlota, tylko szara i deszczowa... Mialam pojsc na rower ale wyszly z tego nici... Nie ma jednak tego zlego co by na dobre nie wyszlo. Postanowilam bowiem wybrac sie dzisiaj do Tate Modern na wystawe malarstwa abstrakcyjnego. Wystawa poswiecona jest Markowi Rothko... Jego prace niczym nie przypomininaja prac Pollocka czy Kooninga lecz sa pelne glebi koloru i wydaja sie tajemnicze... Ciekawa jestem tej wystawy bo do tej pory moim faworytem byl wlasnie Pollock... nawet sobie marzylam ze kiedys kupie sobie jakas jego prace :)... no ale nic pojade, zobacze i okaze sie czy warto bylo... Pozdrawiam wszystkich i milego weekendu zycze :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulena----- nie znam tych malarzy ale obejrzalam sobie ich dziela w googlu-- zdecydowanie berdziej mi sie podoba rohtko od pollocka..... oryginalnie facet tworzy..... zestawienia kolorow wyjatkowo ciekawe.. hm...musze sie nim kiedys zainteresowac i blizej poznac jego sztuke.... squirley----te skurcze to moze byc brak rozgrzewki przed plywaniem...jak sie stale nie uprawia sportu to zdarzaja sie takie niespodzianki.... /mnie tez/powodzenia na jutro, ciao a tutti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.. Bylem wczoraj z zona w lesie na grzybach.. do takiego calkiem nowego lasu, gdzie jeszcze nigdy nie bylismy.. w dodatku na skraju poligonu wojskowego, ale bariery byly otwarte wiec strzelan nie ma.. a grzyby byly.. znalazlem kilka prawdziwkow i wiecej podgrzybkow, maslakow i takich malo znanych, ktore kilka lat temu pokazala nam jakas napotkana w lesie stara kobieta i nazywala je \"smuzoki\" - to tak z gwary lasowiackiej w Puszczy Sandomierskiej.. grzyby drobne, jasno-miodowe kapelusze, rurki pod spodem, zwykle zdrowe, nic ich nie zre... i jak juz sa to calymi stadami na powierzchni kilku, kilkunastu metrow kwadratowych a dalej nic.. wiec koszyk mozna napelnic szybko.. a jak nie ma obfitosci innych, bardziej wyrafinowanych to i \"smuzoki\" sa dobre do sosu.. A dzisiaj leje deszcz.. juz o 5:30 padalo i caly dzien.. i teraz tez.. i ma padac do wieczora, wiec nikt do lasu nie pojedzie a to oznacza, ze jutro beda piekne grzyby.. trzymajcie kciuki... Pozdrowki i gudlaki jak mawia GNU.. ktora zniknela z topiku ale chyba nas czyta czasem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.. Bylem wczoraj z zona w lesie na grzybach.. do takiego calkiem nowego lasu, gdzie jeszcze nigdy nie bylismy.. w dodatku na skraju poligonu wojskowego, ale bariery byly otwarte wiec strzelan nie ma.. a grzyby byly.. znalazlem kilka prawdziwkow i wiecej podgrzybkow, maslakow i takich malo znanych, ktore kilka lat temu pokazala nam jakas napotkana w lesie stara kobieta i nazywala je \"smuzoki\" - to tak z gwary lasowiackiej w Puszczy Sandomierskiej.. grzyby drobne, jasno-miodowe kapelusze, rurki pod spodem, zwykle zdrowe, nic ich nie zre... i jak juz sa to calymi stadami na powierzchni kilku, kilkunastu metrow kwadratowych a dalej nic.. wiec koszyk mozna napelnic szybko.. a jak nie ma obfitosci innych, bardziej wyrafinowanych to i \"smuzoki\" sa dobre do sosu.. A dzisiaj leje deszcz.. juz o 5:30 padalo i caly dzien.. i teraz tez.. i ma padac do wieczora, wiec nikt do lasu nie pojedzie a to oznacza, ze jutro beda piekne grzyby.. trzymajcie kciuki... Pozdrowki i gudlaki jak mawia GNU.. ktora zniknela z topiku ale chyba nas czyta czasem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim wrócilam z Polski. Nacieszylam sie rodzinka, siedzialam praktycznie w domu, odpoczelam. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loleczkaaaa
a ja mieszkam a własciwie pracuje we włoszech!!! Teraz jestem w domu juz dwa miesiace i na szczescie wracam za tydzien bo juz fioła tu dostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esja - jak dobrze widziec Cie z powrotem... jakie wrazenia z Polski? tak ogolnie... na lepsze czy na gorsze sie zmienia? loleczka - witaj.. czyli dotknal Cie syndrom emigranta.. tesknisz do starego kraju a jak juz tu jestes to wytrzymac nie mozesz.. Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim :) Ostatnio wpadam tutaj w przelocie. Mam znowu zwariowany okres w pracy... sni mi sie to wszystko po nocach :o No, ale dzisiaj kupilam sobie nowe butki na poprawienie humoru! I zadzialalo :D Nie ma to jak nowa para butow :D Gratuluje wszystkim tym, ktorzy dostali podwyzke! :D 🌻 Przy okazji sie pochwale, ze ja tez dostalam :D I juz nie moge sie doczekac jak zobacze ja na moim koncie ;):D Nie wiem jak u Was, ale u mnie jesien juz w pelni. Wlasnie siedze przykryta kocykiem, z laptopem na kolankach i herbatka przy boku. Lada dzien bede musiala wyciagnac z szafy zimowe papucie :D :) Squirley - trzymam za Ciebie kciuki!! :D :) kokus - po deszczu grzyby beda, wiec mam nadzieje, ze nazbierasz jutro ich duzo :D :) Esja - welcome back! :D Opowiadaj jak Ci bylo w Polsce! Jakie wrazenia? Pozytywne/negatywne? No nic, ide sie po ukuchenniac. Jak sie robi chlodno to od razu apatyt wraca :classic_cool: Jutro rano smigam na rynek po swieze warzywa i owoce, oraz sery i wedliny - same pysznosci! Mam znajomych na obiedzie i chce zrobic zapiekane baklazany! Mniam! A dzisiaj zasewuje sobie salatke z kozim serem oraz makaronik :) Zglodniala! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim :) Ostatnio wpadam tutaj w przelocie. Mam znowu zwariowany okres w pracy... sni mi sie to wszystko po nocach :o No, ale dzisiaj kupilam sobie nowe butki na poprawienie humoru! I zadzialalo :D Nie ma to jak nowa para butow :D Gratuluje wszystkim tym, ktorzy dostali podwyzke! :D 🌻 Przy okazji sie pochwale, ze ja tez dostalam :D I juz nie moge sie doczekac jak zobacze ja na moim koncie ;):D Nie wiem jak u Was, ale u mnie jesien juz w pelni. Wlasnie siedze przykryta kocykiem, z laptopem na kolankach i herbatka przy boku. Lada dzien bede musiala wyciagnac z szafy zimowe papucie :D :) Squirley - trzymam za Ciebie kciuki!! :D :) kokus - po deszczu grzyby beda, wiec mam nadzieje, ze nazbierasz jutro ich duzo :D :) Esja - welcome back! :D Opowiadaj jak Ci bylo w Polsce! Jakie wrazenia? Pozytywne/negatywne? No nic, ide sie po ukuchenniac. Jak sie robi chlodno to od razu apatyt wraca :classic_cool: Jutro rano smigam na rynek po swieze warzywa i owoce, oraz sery i wedliny - same pysznosci! Mam znajomych na obiedzie i chce zrobic zapiekane baklazany! Mniam! A dzisiaj zasewuje sobie salatke z kozim serem oraz makaronik :) Zglodniala! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swiadoma wszelkich trudnosci jakie moge napotkac w rodzinnym kraju, to chetnie bym wrócila...nie ma to jak w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esja.... zaraz przestaniesz tesknic.... na to potrzeba troszke czasu.. idz do dobrej kanjpy na dinner...w rownie dobrym towarzystwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaakira
Witam wszystkich serdecznie :) Mam 20 lat, mieszkam w UK- Londyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.. grzybki byly rzeczywiscie.. dwa prawie pelne koszyki.. troche prawdziwkow, duzo podgrzybkow i jeszcze troche maslakow.. i duzo, duzo zdjec... w ciagu najblizszych dni przerzuce je na fotosika i zaprosze do ogladania.. Brykam, bo zaraz bedzie w TV ciekawy polski serial historyczny, dotyczacy II wojny.. Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochani !! marze zeby sie rozchorowac i spokojnie poczytac wszystkie posty , najlepiej zeby to bylo cos niegroznego! Czy wyscie w dziecinstwie mieli sposoby na goraczke? ( oczywiscie zeby wywolac :) ) ciekawe czy ta legenda o surowym ziemniaku to prawda? :) Tesknie za cieplem! Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokus, chodzi ci o \"Czas honoru\"? ja tez ogladam , bardzo mi sie podoba chociaz wszyscy na niego najezdzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokus chodzi ci o \"Czas honoru\"? mnie sie bardzo podoba chociaz strasznie na niego najezdzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa 1298
do blecki-judyta.. a gdzie dokladnie w Niemczech mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc.. Arnusia - tak, chodzi m o ten serial... bardzo brakuje takich seriali czy filmow.. a krytykanci niech najpierw cos sami stworza a potem zabieraja glos.. na pohybel takim synom... pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympathy for devil
ciao,ciao.... pozdrawiam z kanady, dziesiaj widzialam piekna, przepiekna...katedre Notre Dame,,,z zewnatrz jest taka sama jak ta w paryzu ale wsrodku....piekne rzezbione pozlacane ciemno drewno. kolorowe witraze i ogromne organy ,obok dlugie loze, okna w dachu... bogato rzezbione konfesjonaly i zapach starego dobrego drewna. katedra ta moze pomiescic 11 tys,osob . przez przypadek zalapalam sie tez na bankiet inauguracyjny wysatwe w muzeum sztuki wspolczesnej pt, sympatia do diabla /rolling stones/przedstawiajaca wplyw rocka na sztuke... swietne skojarzenia, pomysly, kolory,obrazy....super. zaliczylam tez quebec....kolorowa jesien nazywana tutaj indianskim latem... pozdrawiam, kryspina 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.. Kryspina - fajnie, ze Ci sie podoba.. znam taka jesien z New Jersey, kolory sa niesamowite.. W Polsce jest malo drzew lisciastych, ktore w ten sposob sie przebarwiaja, a klon cukrowy potrafi miec czerwone plamki na zoltych lisciach jak krowa w ciapki... U nas jeszcze nie ma \"babiego lata\" ale moze nadejdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dziewczyny.. zeby od soboty zadna slowa nie napisala? spicie? sen zimowy czy jak? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim :) Zalatana jestem jak zwykle, ale widze, ze wy rowniez, bo niewiele wpisow przybylo od mojego wpisu :) Dzisiaj dorwalam po wielu miesiacach moja bardzo dobra znajoma na skypie. Znamy sie z Aix. Ona teraz mieszka \"chez les ch\'tis\" (na polnocy Francji). Od kiedy tutaj jestem nie mozemy sie spotkac, ale mam nadzieje, ze niedlugo nam sie to jednak uda :):) :) Esja - ❤️ :) arnusia - myslalam ostatnio o Tobie. Mialas czkawke? ;) Musze zahaczyc Cie na skypie :D :) kokus - dostalam na plycie kilka odcinkow tego nowego serialu. Tematyka jak dla mnie bardzo intersujaca. Czekam na troche spokoju, zeby zabrac sie za ogladanie :) :) kryspina 2 - widze, ze dobrze sie bawisz za oceanem :D Pozdrowienia dla wszystkich. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×