Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Podrobki (czegokolwiek) sa dla mnie po prostu zalosne. Wole sobie kupic niefirmowa rzecz jak mnie nie stac, niz podrobke, chocby nawet ladna, ale sama bym wiedziala, ze zrobilam to tylko dla szpanu ... Ostanio znalazlam torebke, ktora jest smiechem w twarz wszystkich torebkowych snobek i maniaczek :D Tak jak to teraz sa modne torebki z poltna z logo firmy, no i w ten sposob nikt nie ma watpliwosci, bo na calej torebce jest wypisana marka, a co za tym idzie cena. Wiec znalazlam torbe, ktora zreszta kupilam bo bardzo podobal mi sie ksztalt, ktora ma wszystkie litery alfabetu w roznych fasonach, a z daleka to wyglada, jak wlasnie torba z materialu w logo :D Ostatnio kupuje tanie torebki, bo mam 2 takie super porzadne, troche szkoda mi forsy na wiecej, a i nie widze takich, w ktorych bym sie zakochala i chciala miec przez lata, wiec ostanio kupilam sobie 2 fajne torebki nie skorzane, nie firmowe i bardzo tanie, tak zeby ponosic i ew. oddac dalej, zeby sobie jeszcze ktos pouzywal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley, wspolczucie z powodu potu tego pana :o A tak w ogole, to mysmy chyba powinny prowadzic ta dyskusje na topiku orboczym/ zakupowym "mardhalls, tj maxx ....." ;) Coby niewinnym ludziom o torebkach nie nawijac jak nawiedzone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.. ale ja bardzo chetnie podczytuje te wasze pogaduszki o torebkach... Tak samo faceci pogaduja np. o wiertarkach z ktorej firmy jest lepsza i dlaczego.. Rozumiem, Bagatelko o co Ci chodzilo ztymi dinozaurami.. mysle ze dla niektorych to dinozaury pojawily sie wraz z filmami Disneya.. Takie czasy, ot co.. brykam do pracy, niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Wam. Ja jeszcze do tych torebek wroce. otoz czy was nie dziwi,bo mnie to nawet drazni,jak niby elegancka babeczka,ubrana w jakis kostium uwiesza na sobie torbe conajmniej 20 letnia,cala obdarta,poszarpana? Ostatnio widzialam tu dwie takie kobiety,masakra. Wygladalo to tak jakby przez te kilka lat miala tylko ta jedyna . Dla mnie to smieszne bo tu naprawde jest tego pelno w przeroznych cenach i nawet za 100 koron mozna kupic czasem cos fajnego . Co do potu,ojojoj U nas w hotelu pracuje laska z Pakistanu . Jest tez facet z Pakistanu z zona z Niemiec. Oni sie poca przestrasznie, doslownie wszystko przechodzi ich potem,pokoje,korytarz,winda ...... Powiedzialam o tym szefowej, chyba powinna zwrocic im uwage,bo gosciom na pewno nie jest wesolo. Chyba nie wiedza co to antyperspirant. Przeciez nawet jesli ktos nie uzywa perfum to takie cos wystarczy zeby czuc swiezoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzien doberek To i ja sie wlacze do tematu torebek... niby tez mnie stac na kupno markowej torebki, ale wychodze z zalozenia ze po co mam kupowac torebke firmy xyz skoro moge sobie kupic normalna (a nie jakas wymyslna) torebke za 1/3 ceny i , ktora mi sie podoba i ktora jest rownie trwala - a jak mi sie znudzi to kupie nowa :) ... tutaj tez mamy TKMax, w ktorym sa calkiem fajne kolekcje torebek, ale czasem wole po prostu pojechac do PL i tam sobie cos fajnego wybrac :D ... to samo dotyczy butkow... ostatnio zaczelam inwestowac ;) w Rylke... moj M powiedzial ze wprowadza taka regule w domu: jesli kupuje pare butow to jakas stara musi zostac wyrzucona... ale ja nie mam serca :D wszystkei buty i torebki i ciuchy ktore mam sa potrzebne :D no dobra koncze juz plesc trzy po trzy zanim Kokus zostanie oficjalnie zamordowany babskim gadaniem... Pozdrawiam wszystkich serdecznie i zycze milej soboty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bling> wyrazy wspolczucia No ja z tych co maja tylko 1 torebke i wcale mi z tym nie jest zle;-P W ogole mnie torebki nie interesuja, wole... obiektywy do aparatu , wiec kazdy lubi to co lubi nie ma co krecic nosem na te z obdartymi torebkami (btw moja wciaz nie jest obdarta hehe) Nie kupuje produktow ze skory, wiec torby/ torbiska, ktore mi sa potrzebne do terapii sa zrobione z wytrzymalego materialu, nie wiem jak sie nazywa O dinozaurach nic nie mowie... widzieliscie ostatnie zdjecia/ newsy z Texasu? W tym roku czesto gesto bywalam na Galvestone, TX. Oddalone moze o godzine od Houston, ciche miejsce, ktore doswiadczylo juz hurganow. Podczas obchodu ktoregos z kolei historycznego domu, pan przewodnik prosil aby zwrocic uwage na plot, ktory mi siegal moze do pasa. (mam 162 cm wzrostu). Przewodnik powiedzial, ze ten plot ma 6 stop (180 cm)! tylko podczas ostatnigo huraganu + powodzi zmylo drogi i podczas renowacji miasta wylewano nowe drogi, chodniki itp zalewajac schody, ploty, ogrodki, itp. Mam duzo znajomych w Houston, tylko teraz pozostalo czekac, bo z dzwonieniem porazka;-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam was i czytam ... o torebkach o dinozaurach i zalewaniu miasta betonem ...wszystko bardzo ciekawe... .ale wlasciwie nic nie jest mi obce... ja tu mam takie same historie .... tak samo sie czasami dziwie, wpieniam, krece z niedowierzaniem glowa...a jednak......chodzenie do wrozki, to codziennosc... wojna w iraku, to zbawienie dla swiata.... literatura wloska, to najlepsza na swiecie bo inna nie jest znana. Polska, nie wiadomo, gdzie, co i jak.....za daleko.... a wiecie, ze w szkole wogole nie kaza czytac dzieciom ksiazek.... moje dziecko wlasnie idzie do liceum.. i.... nie ma ani; chemii ani fizyki ani biologii........ czyli sila rzeczy zacznie wierzyc w dinozaury wyciete w pien przez homo sapiens..... jesli chodzi o torebki, to wzbudzilyscie we mnie ogromna i natychmiastowa chec zakupu jakiejs nowej, szalowej ,firmowej torby.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny-pozdrawiam Was;) podczytuje sobie Was czasami:) Co u mnie-zmienilam prace-mozliwe takze ze bede sie tez wkrotce przeprowadzac..Zobaczymy jak to bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark Elf - witaj zagubiony wloczykiju :) Fajnie, ze zagladasz, jaka praca, gdzie sie przeprowadzasz i w ogole jak Ci sie zyje? kryspina - mowisz, ze masz ochote na torbe ... mile to jest uczucie, nieprawdaz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi hi... Achhhhh te torebki... Ja tylko dodam, ze dawniej wlasnie ciagle czegos nowego szukalam, mialam cale pudlo torebek. Ale jak sobie kupilam 3 Coache, jasnego I ciemnego braz I czarnego, to juz nie mam zupelnie zainteresowania torebkami... Ta nowa Michael Kors to pierwsza od kilku lat jaka kupilam... Ale od kiedy mam te Coach, to mam super markowa torbe na kazda okazje I do kazdej kombinacji kolorystycznej, wiec mnie nie nosi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam wszystkich serdecznie...widze,ze mowa o torebkach...hm.....extra:) a ja wlasnie sobie odkladam na torebke-chce jedna a fajna....lepiej by byla drozsza,bo mam nadzieje,ze jej cena bedzie sie rownac jakosci i wytrzymalosci:)-powtarzam:P~mam nadzieje:P......czy tak bedzie ......trudno powiedziec. jesli chodzi o firme couch-to niestety torebki sie jeszcze nie dorobilam,bo ta co mi sie podoba to kosztuje okolo$500:(-a na taka mnie nie stac..... za to mam butki:)-i sa super~ wygodne-polecam!!sa teraz rozne obnizki jesienne-warto sobie je kupic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Boze dziewczyny-jaki wstyd jak ja to napisalam:( nie wiem co mialam na mysli.....mialo byc oczywiscie~coach! plone ze wstydu(zawstydzony)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i juz chyba tu nigdy nic nie naklikam,bo zamiast napisac obnizki letnie to ja jesienne............................... zapadne sie zaraz pod ziemie:( ale to wszystko z wrazenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark Elf - witaj i zagladaj tu czesciej 🌼 :D strawberry pie - a skad jestes? ... domyslam sie ze z US, ale z ktorej czesci? Tez macie dzisiaj piekna pogode? Do mnie przyszla \"polska, zlota jesien\" ;) Zamierzam wybrac sie na caly dzien na rower :) A Wy, jakie macie plany na dzis :) ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żołnierze września
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ +@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ +@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ +@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ +@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@+@@@@@@@@@@@+++++@@@@@@@@@@@@@@@@@@+ ++@@@@@@@@@@++@@@@@@@@@@@+++++@@@@@@@@@@@@@@@@@@ +@@@@@@@@@@@@++@@@@@@@@@++++++++@+@@@@@@@@@+@@@@ ++@@@@@@@@@@++++@@@@@@@@@@@@@+++++@@@@@@@@@@@@@+ +++@@@@@@@@@@+++++++@@@@@@@@@++++++@@@@@@@@@@@@@+ +++++@@@@@@@@@+++++++@@@@@@@@@@++++@@@++@@@+++++++ @++++++@@@@@@@++++@+++++@@@@@@@@@++++++@@@@+++++++ @@+++++++@@@@@@@+++++@@+++++@@@@+++++++@@@@@@+++++ @@@++++++++@@+@@+++@+++++++++@@@@@++++++++@@@++++++ @@@@@+++++@+@@+++++++++++++++@@@@@+++++++++@@@+++++ @@@@+++++@@+++@@+++@@@+++++++@@@@@++++++@@@++++++++ @@@@@+++++@++@++@+++++++@@+++@@++@@@@@+++++++++++++ @@+@+@++++@@++++@@@+++@@@@+++++++++++++++@@+++++++++ @@@@@@+++++++++++@@+++@@+++++++++++++@@@++++++++++++ ++@@@@++@@+++@@+++++++++++@@++++++++++++++++@@@+++++ ++++@+@@+++++++++++++++++@@++++++@+++++++++++++++++++ ++++++++@@@++++++@@+++++++++@++++++++@+++++++++++++++ ++++++++++++++++++++@+++++++++++++++++++++++++++++++ +++(O)+++(O+++(O++++++++++++++(O)+++O)+++++__O/+++++ ++++|++++|)+++/)++++++O-___+++++|++++/||+++++__/+++++ ++++/)+++ /)+++))+++++++//+((_+++/|+++++/)+++++++)+ "`" "```""` """`"""`" """`` `""""""`'" ""'""``'"`'`'" ----------------------------- KU CHWALE FEKALA ---------------------------- ------------------------- WSZYSTKO ZASRANE -----------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny... Bling - bardzo mi przykro z powodu Twojego Taty... w tym samym wieku zmarl niedawno maz mojej siostry ciotecznej... zdrowy, wysportowany a zmarl na zawal w obecnosci zony-lekarza i lekarza z pogotowia.. Dark Elf... no popatrz, akurat wczoraj przegladalem fotki sprzed kilku lat i ogladalem wlasnie Twoje tez.. moze w ten sposob wywolalem Cie na topik? Kasiulena - a gdzie masz polska zlota jesien? bo u mnie zimno, pochmurno.. wczoraj czyscilem kominy i dzisiaj juz zapale w kominku bo mi zona marznie... :D strawberry pie - nie znikaj... wejscie mialas arcyciekawe, ale to nie powod zeby zniknac.. Czy slowo couch ma jakies znaczenie? bo malo znam angielski.. Squirley - czytam o waszych przygodach z torebkami przez pryzmat tego co ma moja zona... ale ona ma inne wymagania do torebek bo jest nauczycielka i wszystko musi sie zmiescic.. oprocz tego jeszcze jakies male torebki na eleganckie wyjscia.. Kryspina - zaskoczylas mnie tym co piszesz o szkole swojego syna... czy to dotyczy wszystkich szkol czy tylko jakiegos profilu? Jay - wlasnie, wlasnie.. obiektywy do aparatu, ale gdzie mozna obejrzec Twoje zdjecia? czy tylko fotografujesz i chowasz zdjecia do szuflady? Aaaaa? Kasiulena - kiedys samowolnie wyrzucilem kilka par butow mojej zony, ktore juz dluuuugo lezaly w czesci gospodarczej... i zaraz potem szukala jakichs starych butow, zeby wyjsc do ogrodka... nie przyznalem sie... Dom jest tak duzy, ze mogly sie gdzies zapodziac... :D na razie... papappatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokus - moja mama podobnie czasam dziala ze starymi krawatami lub koszulami mojego taty ;) On potem chyba naparwde nie pamieta ... Ta firma torebkowa Coach o ktorej my tu gadamy z uwielbieniem, to wlasnie nawet nie wiem dlaczego sie tak nazywa, a slowo to moze oznaczac kikla rzeczy - powoz konny, kanape w pokoju, lub trenera sportowego :D Jak rowniez srodki masowej lokomocji typu autokat lub kabina samolotowa ... Takze prosze pana, prosze sobie wybrac dowolna wersje ;) Squirley - to ja nic nie wiedzialam, ze masz az 3 Coach\'e .... Bylam caley czas na etapie tych pierwszych 2, hi hi. Ja sie troche sama wpedzilam w kozi rog z moimi \'wartosciowymi\' torbami, bo obie sa wielkie i czarne ... No ale to znowu moj ulubiony rodzaj torby, bo sie wszystko zmiesci, lacznie z litrowa woda Evian i jedzonkiem do pracy, oraz kilkoma ksiazkami :P Teraz mieszkam w slonecznej krainie, to wielkie czarne torby w upal sa niezbyt, a boje sie kupowac kolejnej, bo jak mi sie znudzi to co, a poza tym to nic mi chyba nie wpadlo w oko, ale niedawno kupilam sobie w TJM malego Coach\'yka, lecz go zwrocilam, bo byl za maly :o no i znowu czarny ... Masz u siebie outlet Coach\'a? bo ja mam i to 2 stosunkowow niedaleko. Ceny sa naprawde atrakcyjne, chyba sie tym gadaniem troche podjaralam i tam w nastepny weekend pojade :P Kasiulena - nie jestem pewna, ale ktos mi chyba mowil, ze ten angilekski TJ (K?) max to jest inny sklep, racze jz drozszych i ekskluzywniejszych, podczas gdy ten w Stanikach to zmiotki z roznych sklepow i posezonowe pozostalosci, ale czesto mozna znalezc prawdziwe skarby, np wspaniale torby :D strawberry pie - ale jestes fajna, nie odchodz, gdzie sie podziewasz 🖐️ :) Oj zeby i u mnie wreszcie nadeszla jesien, juz nie wazne czy polska czy japonska (z tego to czytalam, to w Japonii maja piekna jesien :) ), ale ile mozna, ten sam jednolity wilgotny upal ciagnie sie jak flaki z olejem juz od maja :o Czasem tylko spadnie tropikalny deszcz jak z cebra ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Bagatelka:) Pracuje teraz w mojego meza firmie,troche na recepcji,troche w coffee shop-jest fajnie,a nawet powiedzialabym ze b fajnie.Ludzie tam sa super:) Jednak chyba bedziemy sie przeprowadzac,moj maz ma taki zamiar,my troche jestesmy tak jak cyganie,nie mozemy zasiedziec sie zbyt dlugo w jednym miejscu(zresz ja nie czuje ze tu gdzie teraz jestem to moj dom,moj maz tez nie) Mozliwe ze sytuacja nasza nas zmusi do przeprowadzki,niewiem jeszce na 100% gdzie,zalezy od tego gdzie on znajdzie prace-moze tez mu sie odwidziec i zostaniemy tu gdzie jestesmy. Kokus:)bardzo lubie czytac Twoje wypowiedzi-mozliwe ze wywowales mnie myslami ogladajac zdjecia:) Bagatelka-a gdzie Ty teraz mieszkasz?czytalam Twoja ostania wypowiedz dotyczaca znajomych/przyjaciol.U mnie jest dokladnie to samo... Widze ze rozmawiacie o torebkach-ja wszystkie moje torby kupuje w tjmaxxx albo w Ross-mam 2 brazowe 1 czarna i 1 karmelkowa-lubie torebki:) Postaram sie zagladac czesciej:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bagatelka - no to faktycznie duzy wybor znaczen.. ale ja pytalem o couch - czyli taka pisownia jak pomylila sie Strawberry Pie.. czy taki wyraz ma jakies znaczenie? To mi przypomina, jak moja siostre wolal 9-letni bratanek.. to bylo gdzies w miejscu publicznym, moze w sklepie, a on wolal do niej \"ciocia\"... na co jacys Latynosi sie dziwnie patrzyli.. i musiala dziecku tlumaczyc, zeby jednak po imieniu do niej mowil... bo po hiszpansku bardzo zle brzmi \"ciocia\"... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokus - :D mi sie wszystko popitolilo z tym coachem, chyba bylam jeszcze na wspol snieta ... wlasnie ta wersja \'couch\' to jest kanapa do siedzenia (lub lezenia, lub drzemania itd...) , ot co, nie wiem, co mi odchrzanilo :o Moze to pochodzi od kuszetki, czyli od francuskiego spania? Elfik - to my mamy podobnie z tym przeprowadzaniem :o No i znajomymi ... Ja teraz mieszkam w Mobile, AL, czyli diametralna zmiana od poprzedniego miejsca, krainy polarno-sniegowej. Jest tutaj prawie caly rok cieplo, a od maja od wrzesnia wrecz goraco. Huragany nas na razie omijaja, ale efekty uboczne sa odczuwalne na brzegach (mieszkam od brzegu zatoki jakies 60 mil.) Jak napisalas gdzie pracujesz, to az mi glupio, bo przypomnialo mi sie, ze juz raz mowilas, wybacz :o Mozecie sobie przynajmniej razem jezdzic do pracy, to jest super, ja mam tez niezle pod tym wzgledem, bo prace mam doslownie na przeciwko domu :) Na razie zmykam robic amciu :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bagatelka - :) faktycznie na poludniu z ciemnymi torbami nie bardzo w upaly... nieststy bo ja wlasnie bardzo lubie czarny kolor i mam polowe szafy czarne topy i kiecki... oh well.. :) Teraz sporo jest takich fajowych duzych toreb zoltych i bezowych. Te zolte mi sie szczegolnie podobaja bo takie sloneczne i pozytywne. Jedna moja kolezanka z pracy sobie w NYC kupila taka bycza torbiche na straganie ulicznym i super jest... Co do outlet to mam w pobliskim miasteczku Gaffney. Tam tez jest outlet Banana Republic, GAP, Ann Taylor i wiele innych. Kiedys jak bede miec czas to moze sie wybiore bo to o jakas godzinke drogi ode mnie. Aha, czy w waszych okolicach cena benzyny podskoczyla do idiotycznego poziomu?? Ja jak przylecialam z Atlanty w piatek to nie mialam za bardzo pojecia co sie dzialo z cenami i moj luby powiedzial ze przez tego Ike\'a to stacje ludzi okradaja i galon za ponad $4!! Tu w Charlotte ceny byly okolo $4.50 w niedziele a wiekszosc stacji i tak wyprzedala cala benzyne i nie ma gdzie kupic... Ludzie sa beznadziejni... jak tylko w TV powiedzieli \"Ok prosze nie panikowac i poczekac do poniedzialku na benzyne\" to cale miasto pojechalo napelnic baki!! Kolejki aut pod stacjami na kilometry... Masakra... W TV pokazali jedna stacje na poludniu miasta, ktora sprzedawala galon Regular za $5.30 !!! Geez Louise!!! Mam nadzieje, ze dzis jak juz dowioza nowa dostawe to ceny wroca do normy... Bo przed moim wyjazdem to juz calkiem ladnie ceny spadly do okolo $3.60....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha jeszcze a propos pogody bo ktos tu pisze ze juz jesien... U mnie pelnia lata z potwornym upalem i wilgotnoscia... Ehhh... Ale wole to od zimna i smiegu w zimie na 100% :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie, ale postaram sie to nadrobic, niestety mam w pracy slaby dostep do intrernetu, robi to tylko ukradkiem (np. teraz), a wiele stron (np. FB) jest w ogole zablokowanych, sknery jedne 😠 Ale jejku, mialam dzisiaj kafeteryjny sen :D Ze cala gromadka, tzn. sporo dziewczyn i byl z nami nawer Kokus :classic_cool: sobie szlismy ulicami jakiegos miasta, nie wiem jakiego ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a dzis leje jak z cebra od samego rana... buuu... ponura pogoda... cieplo ale ponuro... Aha, czy pisalam wam, ze trenuje to Triatlonu? Ramblin\' Rose Triathlon. Odbywa sie on 4 pazdziernika, same kobiety, 250m plywanie, 9 mil na rowerze i 2 mile bieganie. Mini taki triatlon nic wielkiego. Biegi i jazda rowerem to moge z ulicy wejsc na trase i bez problemu ukonczyc. Biegam i jezdze po 2-3 razy tyle... Ale musialam poszukac pomocy do trenowania plywania. Mialam dwie lekcje z instruktorka z YMCA, mam w planie jeszcze jedna i cwicze co drugi dzien plywanie na wlasna reke. Nigdy wczesniej nie mialam lekcji (nauczylam sie plywac obserwujac innych) i nie plywalam tak wyczynowo wiec teraz poczatki sa bardzo powolne... Ale powiem wam ze samopoczucie po takich wszechstronnych treningach jest boskie. Bieganie wiadomo - supre. Rower - dodatkowe cwiczenie miesni nog. A plywanie to wogole super dla calego cialka. No i dodatkowy plus - mozna jesc ile wlezie bo jak sie tyle trenuje to wiadomo, ze czlowiek potrzebuje dodatkowych kalorii... hehe... Goraco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Squirley... kiedy jest ten triatlon? bede trzymal kciuki.. bagatelka - ale masz fajne sny... :D pozdro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×