Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

simona - wow... kurcze w sumie to czulam, ze sie takiego komentarza powinnam po Tobie spodziewac :( no coz, skoro jestem beznadziejna to nie bede komentowac tego co napisalas, zyj sobie w tym przekonaniu bo my sie w rzeczywistosci nigdy i tak nie poznamy :) a ja jestem tylko optymistycznie nastawiona do zycia i w kazdej sytuacji szukam dobych stron :) Jesli szukasz zaczepki to przykro mi nie ze mna te numery !!! i wisi mi to co masz o mnie to powiedzenia, na marne byly moje dobre slowa skierowane dotychczas w Twoja strone ...ot tyle odemnie Dziekuje za uwage !!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simona, wybacz, ale twoj atak na Piwonie jest zupelnie bezpodstawny i po prostu niegrzeczny. Tak sie fajnie zlozylo ze Piwonie znam osobiscie. Jest super wrazliwa, madra, sympatyczna i optymistyczna osoba. Nie napisala ci nic takiego coby moglo ciebie obrazic, po prostu wyrazila swoja opinie. To chyba wolno nam wszystkim, od tego jest forum, prawda? Natomiast ty ja po prostu obrazilas i to celowo. Bardzo niesmaczne. Popieram K-11 ze wiele z nas nie komentowalo twoich problemow z mezem dlatego ze bardzo trudno odniesc sie do takiej sytuacji ktora zna sie tylko z duzego zarysu i to tylko z jednej strony (nie obrazaj sie znowu ale to co ty piszesz to tylko twoj subiektywny obraz - przeciez nikt z nas nie zna twojego meza)! Na pewno wszycy ci bardzo wspolczulismy. Wiele z nasz sie nie odzywalo bo nie wiem czy zauwazylas ale wiele osob zwrocilo uwage na to ze ty nie czytalas ich postow, szczegolnie jesli zawieraly one jakies konstruktywne rady. Ja na przyklad bylam troche zdziwiona twoimi stereotypowymi ocenami mezczyzn z armii. Nie wiem kim jest twoj maz i dlaczego sie zachowuje tak jak to opisujesz. Nie wiem tez dlaczego za niego wyszlas. Ale musze ci powiedziec ze nie wszyscy sa zli wiec nie powinnas ich grupowo oceniac. Moj maz byl oficerem w armii USA przez prawie dziesiec lat wiec zdazyl przesiaknac jej atmosfera. A mimo to jest cudownym facetem. Mialam tez okazje poznac wielu jego kolegow - wszyscy byli swietni! No i na koniec - Piwonia ma racje: w zyciu jest lepiej i latwiej jesli sie jest optymista i szuka lepszych stron. Uwierz mi - sama przeszlam przez niebywale pieklo i to wlasnie moj niepoprawny optymizm i wiara w lepsza przyszlosc pomogly mi dojsc do siebie :) Udanych wakacji z coreczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esja - wlasnie przeczytalam o siostrze - trzymam kciuki zeby wszystko dobrze sie skonczylo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego mam upiekszac cos co widze i slysze?z natury nie jestem krytykantka,a wrecz przeciwnie.nie cierpie konfliktow.po co mam wam oczy mydlic na pewne tematy pisze to co czuje.lubie pomarudzic i tyle.wiele mi brakuje do idealu!na tym forum szukam wsparcia i zrozumienia.nie mam tu przyjaciol,nie dlatego,ze jestem jakims tam nietolerancyjnym potworem.poprostu-mieszkam w malym miasteczku,gdzie ludzie sa bardzo zamknieci.to nie prawda,ze nie czytam tego co do mnie piszecie-zawsze i wszystko.jesli chodzi o wojskowych to niestety,ale prawie 99% zdradzalo w neapolu swoje zony,jak mieli tylko chwilke wolna to zaraz lecieli na piwo i na dyskoteke.byli nie mili i czasami bardzo niegrzecznie odnosili sie do tutejszych ludzi.z wielka pogarda spogladali na wlochow,juz nie wspomne na polakow.pewnie,ze nie wszyscy,ale bardzo wielu.nie wiem co robil ich boss lub boss ich bossa?bo oni to sie umieja pieknie zakamuflowac.dziewczyny nie wymagam by kazdy mnie tu lubial!ja tylko potrzebowalam odrobinke wsparcia z waszej strony w tych bardzo trudnych dla mnie chwilach.zastanawiam sie ile z was ma DZIECI?czy wy potraficie sobie wyobrazic jak straszne jest dla mnie rozstanie z corka plus ta dosyc trudna sytuacja w domu?nie jest latwo uwierzcie.jutro jest bardzo wazny dzien dla mnie.jesli obrazilam piwonie-to przepraszam,nerwy mnie poniosly.wszystko pod swoim adresem odbieram az za bardzo serio!przepraszam ws wszystkich za moje wypowiedzi,ta tutaj i poprzednie,za krytyke wojskowych,za znecanie sie na forum nad moim mezem!przepraszam.juz nie bede-jutro wyjezdzam wiec odpoczniecie ode mnie i mojego marudzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simona nie zmieniaj sie,wiadomo ze zycie te nie same radosci sa rowniez i troski,a Ty nie ubarwiasz mowisz to co myslisz i to mi sie podoba,Piwonia tez mowi to co mysli,wywiazalo sie nieporozumienie ale mam nadzieje ze bedzie zgoda juz teraz. :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esja, czy sa juz jakies wiadomosci o siostrze? Moj znajomy z kolei mial seizure tez wlasnie prowadzac samochod. To akurat wyglada na jakis ucisk w mozgu z tego co opisalas to miejmi nadzieje ze siostra szybko do zdrowia wroci i problem zostanie usuniety. W przypadku mojego znajomego, okazalo sie ze problemem jego seizures byly diet-cola a wlasciwie to znajdujacy sie w niej aspartame. Bagatelka, ale Tobie zazdroszcze pracy w bibliotece. Zawsze marzylam aby pracowac w niej. W Polsce zawsze woluntariuszowalam. W ogole biblioteka to jedno z moich najbardziej ulubionych miejsc. Najwazniejsze ze sie wkrecilas, na poczatek nie wazne ile godzin. Co do Bobbi Brown, no to \'you get what you\'ve paid for\" a oczy to i tak masz ladne to nie zasluga cieni ;-) Dark ELf, podoba mi sie Twoj optymizm i wogole jak potrafisz zalagodzic konflikt. Dzieki za zdjecia z Colorado. Ladnie wygladasz w tej fryzurze a myslalam ze wolalam Cie w dlugich wlosach, a teraz to podoba mi sie wlasnie taka dlugosc. Squirley, dzieki za mile slowa. Moj syncio ma juz 16 lat, wlasnie zrobil prawo jazdy i za 10 miesiecy moze sam prowadzic samochod. No a ja moge zaczac zyc swoim zyciem :--D Funkia, zupelnie sie z Toba zgadzam, z tego co napisalas powyzej...madra osoba z Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju snieeeg! To co mialam napisac o South Beach napisala juz Squirley :-D Dark Elf melduje, ze nie dostalam zdjec. Cimona, cos ty znowu wymyslila? Nos do gory! Polecilam ci ksiazke, jak ja przeczytasz to poczujesz sie lepiej! :-D :-D :-D Ja nie mam nic przeciwko twoim narzekaniom, kazdy inaczej potrzebuje odreagowac, myslisz, ze nikt nie ma problemow? Ja na przyklad zamykam sie w sobie i musze sie na sile odmykac :-D Czasem trudno jest sie tu polapac wsrod takiej mnogosci wpisow. Latwiej przeoczyc. Ja nei zajrzalam wczoraj i teraz pokutuje ...mchm...tzn...czytam, ale na odpisywanie juz mi chyba braknie energii. Poza tym jako, ze to slowo pisane nie zawsze mozna odebrac zart czy cos co mialo brzmiec optymistycznie czy dodac otuchy. Szczegolnie jesli wchodzi sie na kafeterie naminowanym ;-) Piwonia, widzialam Cie u mnie na temacie ze stopki. Jestem zaszczycona!!! Im nas wiecej tym sprawniej bedzie szlo jak sie bedziemy wspierac. Esja.is - wysylam dobra energie. Informuj co z siostra! __________________________________________________ NOWYCH PROSIMY O DOPISYWANIE SIE :-D AMBERANGELIC Arlington Hts, IL 1974 7,7 ANANKA Bufallo N.Y. 15 m-cy AKARA Amsterdam 1980 10 m-cy BARB okolice Chicago 1979 3 BAGATELKA Duluth, Minnesota, USA 1972 15\'3\'\' BASTA Bradenton, FL ? 3 m-ce CAFEE Szwecja, Sztokholm 1977 10 m-cy DARK ELF Springfield, IL 1977 2 ESJA Islandia, Reykjavik, 1980, 4 lata EWULEK Schaumburg, IL 1978 4,5 FUNKIA okolice Chicago, IL 1970 15 GODA Litwa 1960 od urodzenia IZZA Lutsen i Grand Marais/MN 1978 25 m-cy JAY Charleston, SC 1975 2 JOASKA Francja 1979 pol roku KOKUS Tarnobrzeg, PL 1963 wakacje K-11 * Kanada * 1969 14 KaHa Greenville, SC 1969 4 Kasiuga Stuttgart 1983 od marca 2003 KLARYSA Bruksela ? ? MAYENKA Toronto, Can 1981 1,3 MARGOT Francja 1980 2 lata z hakiem MASHA Austria 1972 3 lata MARZENUSIA Okolice Chicago, IL 1984 1,6 NANECZKA Niemcy, Monachium, Bawaria 1975 5 NIKA_AU Sydney 1973 16 lat PIWONIA Okolice Chicago, IL 1977 11 SIMONA CINAMONA Shreveport, La 1977 2 lata SQUIRLEY Tega Cay, SC 1978 3,5 TULIPAN Haga 1978 2,6 WARIATKAZWARIOWANA Luxemburg 1984 od 9.2003 *ZACZARUJ MNIE* Westfield, NJ 1974 2,5 Jej, tak goraco to tu jeszcze nie bylo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESZCZE PYTANKO.............. KTO Z WAS UZYWA SKYPE DO DARMOWYCH ROZMOW? FANTASTYCZNA SPRAWA NO NIE? Jak ktos chce dzwonic za darmo po calym swiecie przez internet to polecam www.skype.com Ja juz tyle pieniedzy zaoszczedzilam............. :-) szkoda tylko ze sie wczesniej o tym nie dowiedzialam :-( 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, zmykam! 😴 Doszlam do klotni i poczulam sie zniesmaczona i zmeczona. Takiej akcji tu jeszcze nie bylo. A przeciez kafeterii powinno sie mile spedzac czas. Nie dosc, ze ostatnio mialam nos na kwinte bo ktos mi notorycznie bruzdzil na temacie... Ech! Spadam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Chyba poraz pierwszy od istnienia tego topiku zrobilo sie troche na nim niesmacznie... coz, musial kiedys nastapic ten pierwszy raz... Od siebie dodam tyle, ze zgadzam sie z wypowiedziami Funkii i k-11 i wiecej od siebie komentowac nie bede, bo wydaje mi sie, ze i tak juz wszystko zostalo powiedziane! :) Squirley - wczoraj nie zdarzylam przeczytac, ale dzisiaj to zrobilam z samego rana - bardzo ciekawy artykul! :) Esja - poltora kilograma mniej, to naprawde niezle! :D Ja zaraz po egzaminach tez mam zamiar zabrac sie za "Kod Leonardo da Vinci\" - dawno nie czytalam zadnej ksiazki w rodzimym jezyku i jestem tego po prostu spragniona! Z Polski w ogole przytachalam sobie znowu ponad 20 ksiazek (mama kupuje dla mnie kolekcje \'Gazety wyborczej\'). Nie wiem kiedy to wszystko przeczytam... ale kiedys zrobie to na pewno :) Uwielbiam ksiazki :) I informuj nas jak sie miewa siostra 🌻 Caly czas trzymam kciuki, zeby wszystko sie dobrze ulozylo! :) :) Bagatelka - na pewno czesciej bede tak robic ziemniaczki! U nas w domu mama zawsze do ziemniakow dodawala odrobiny masla i mleka oraz soli i pieprzu, czasami pietruszki lub koperku, ale nigdy czosnku! Musze powiedziec, ze to przede wszystkim on nadal ziemniakom taki delikatny posmak! Calosc byla po prostu mniam :D Amberangelic - dziekuje za zdjeia! Wygladasz super! :D k-11 - ja uzywam Skype! :D Swietny programik! :D Tylko niestety z mama nie moge sobie pogadac, bo cos kiepsko u niej z odbiorem :( No, nic pora na mnie! Trzymajcie sie cieplo! :) Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wchodze na forum, uryczana;-( bo to ostatnie godziny w Polsce, a tu ...;-) nie mam silek na pisanie, jest mi ciezko, nie zdazylam sie zobaczyc z tyloma ludzmi, nie zdazylam pojechac w tyle miejsc, zdazylam naladowac baterie i... przytyc hihihi nastepnym razem jak przyjade to juz postanowilam odjade tez niespodziankowo, albo im wcale nei poweim kiedy odjezdzam, bo placze sa juz od wczoraj;-( pozdrowienia dla wszystkich, odezwe sie jzu z domu kiedys tam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny... wow, ale zamieszanie bylo... ale jeszcze doloze cos od siebie, zanim serwer zrobi sobie przerwe.. Otoz moja sytuacja w firmie nie jest wesola co wiaze sie z reorganizacja i oddzieleniu najbardziej dochodowych dzialalnosci przedsiebiorstwa. Musze dzis popracowac przy kompie i napisac cos w rodzaju memorandum na jakich warunkach moge nadal pracowac. Prezes cos niewyraznie mowi, ze \"moze\" prowadzilbym produkcje kwiatkow na wlasny koszt, a oni mi gwarantuja odbior produkcji, z tym, ze sam jeszcze nie jest tego pewien. Na razie maja mnostwo innych spraw z organizacja firmy, ale mi zalezy na czasie, bo w razie czego trzeba sie rejestrowac do ZUS-u i Urzedu Bezrobocia (dawniej Urzad Pracy).. Wiec albo zatrudnia mnie na dotychczasowych zasadach do konca czerwca, albo jestem wolny juz teraz. Do tej pory z trudnych sytuacji zawsze wychodzilem obronna reka, wiec teraz tez nie zamierzam sie przejmowac zbytnio.. ok.. dziekuje za zdjecia Amber i Dark Elf.. Zastanawiam sie nad tym skype, moze bym kiedys pogadal.. jest to mozliwe ode mnie, ale tylko w nocy, wczesniej jest za duze obciazenie serwera.. nie pisze ostatnio indywidualnie, bo po prostu nie mam na to czasu, ale wszystko czytam. Margot - kciuki bede trzymal, Esja - mam nadzieje, ze klopoty Twojej siostry szybko mina, wszystkich pozdrawiam goraco, caluskow mnostwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich serdecznie :) leze w grype na kanapie( swoja droga bez grypy tez bym lezala na kanapie:) moj z pracy przyniosl grype i mnie rozlozylo... tak wskoczylam w polowie tematy i nasuwa mi sie jedna refleksja zrobilo sie wam przykro jak simona powiedziala co mysli , moze i ona miala kiepski dzien i nikigo kolo siebie kto by ja zrozumial, rozne zeczy sie dzieja i czasem czlowiek nie daje juz rady... moj ksiaze nadal nie jest przekonany czy chce slubu ze mna, a co ja mam zrobic , obiecywal obiecywal , jak ja nie chcialam to on byl pierwszy zeby wszystko zalegalizowac, a teraz ma 1000 wytlumaczen i obaw , i ja oczywiscie ostoja cierpliwosci mam go zrozumiec ze jest po rozwodzie i byla zona wziela wszystko nawet psa i on sie boi.. bla bla bla a co ze mna ja do cholery zyje z nim juz ok 2 lata i czekam ... a faceci zdradzaja zony i to nie tylko wojskowi, bo okazja czyni zlodzieja , jak mieszkalismy z moim w Bosni, to sama widzialam najlepszy przyjaciel roy\'a frank mial dziewczyne na boku a zone w stanach, z dziewczyna sie spotykal dzien w dzien przez 14 miesiecy kolacyjki, prezenciki, a potem niby nic wrocil do zony ... nawet tej dziewczynie nie powiedzial ze wyjezdza...ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey malutka .de ja jestem z okolic stuttgartu jak chcesz to napisz , pozdrawiam - ja tez chetnie poznam kogos z okolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani jak mam sie wpisac na ta wasza liste?Jestem od 27 . 10. 2004 w Mahopac, NY:)Ponadto zapraszam na moj nowo powstaly topik:Moj tesciu to prostak;)Tytul pasuje do jego osoby...jest tak prosty ze lezy jak ulal:)Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce serdecznie podziekowac wszystkim za cieple slowa i mnostwo pozytywnej energii,jaka dzieki Wam otrzymalam.Ania ma za wysokie cisnienie(nigdy czegos takiego nie bylo),i z tej przyczyny peklo jedno z naczyn krwionosnych .Jestesmy dobrej mysli ,bo zabieg jest podobno prosty i malo inwazyjny.Jak sama stwierdzila,czuje sie juz lepiej i juz sie nie boi.Nie ma zadnego guza ani nic z tych rzeczy ufffff.... Mialam Jej podeslac stronke emilka ,ale nie bede jej cisnienia podnosic :P 3ci dzien dietki........co nagle to po djable,wiec dolozylam dzis torebke marchewek i 2 jablka,nie musze przeciez schudnac 5kg w tydzien! 2,5 bedzie bezpieczniej i efekt trwalszy. Dzis tak wieje ,ze swiata nie widac ,no sniezyca grenlandzka.Bylam z bennym w katedrze (jedna z jego prac ,sprzedaje bilety) i akurat grupa muzykow cwiczyla przed pogrzebem jakiejs kobiety,grali wszystkie Jej ulubione utwory.Wiecie co? to bylo naprawde piekne,bo zaczeli od ,,Imagine,, Lennona , potem ,,Love me tender,, Presleya ,i taka jedna posenke Tracy Chapman,,...and You can say baby,baby can I hold you tonight...,, tytul mi umknal.Do tego szereg roznych innych kawalkow ,ktore pierwszy raz w zyciu slyszalam ,ale jak to brzmialo...organy ,altowka ,skrzypce, gitara akustyczna i basowa.To byl kosciol luteranski.Ale zanim pogrzeb sie zaczal to musielismy isc ,bo zawsze siedzimy w przedsionku przy takim stole. Wszystko idzie ku lepszemu.Przesylam usmiechy i buziaki:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esja: tak tak tak !!!! wiem co to za piosenka!!! wlasnie przywiozlam sobie z domu rodzinnego mojego T ten CD!!! Mialam to w formie kasety jak bylam jeszcze mloda nastolatka!! A teraz zaladowalam do nowego changera w aucie i rycze na cale gardlo!!! FORGICE ME... THAT\'S ALL THAT YOU CAN\'T SAY.... YEARS GO BY AND STILL..... WORDS DON\'T COME EASILY....FORGIVE ME....FORGIVE ME.... jak twoja sostrzyczka? trzymamy nadal kciuki!!! wysle ci dzis te przpisy. elfik: tobie tez wysle.. Ok. krotka przerwa na prace... zaraz wracam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prośba
> > > > Witam serdecznie, > > > > > > > > Otrzymaliśmy e-maila z prośbą o rozpowszechnienie go w Internecie. > > > > Szpital w Phuket poszukuje rodziców 2-letniego chłopca - ofiary > > tsunami - > > > > znalezionego na Khoa Lak. > > > > Nie wiadomo, z jakiego kraju chłopiec pochodzi. > > > > Kontakt: 076-249400-4 ext. 1336, 1339 > > > > e-mail: info@phuket-inter-hospital.co.th > > > > > > > > > > > > Prosimy o rozpowszechnienie wiadomości. > > > > > > > > > > > > Looking for his family. > > > > > > > > Please send this to all - we mean all! - the people in your entire > > > > network. > > > > Nobody knows who this boy belongs to! > > > > The boy about 2 years, from Khoa Lak is missing his parents. > > > > > > > > Nobody knows what country he comes from. If anyboy known him please > > > > Contact us by phone 076-249400-4 ext. 1336, 1339 or e- mail : > > > > info@phuket-inter-hospital.co.th > > > > > > > > > > Sindbad- Hotele > > > > Al. Krasińskiego1 > > > > 31-111 Kraków > > > > Tel: (0-12) 619-34-02 > > > > biuro@sindbad-hotele.pl > > > > www.sindbad-hotele.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodano do tabelki....
NOWYCH PROSIMY O DOPISYWANIE SIE AMBERANGELIC Arlington Hts, IL 1974 7,7 ANANKA Bufallo N.Y. 15 m-cy AKARA Amsterdam 1980 10 m-cy BARB okolice Chicago 1979 3 BAGATELKA Duluth, Minnesota, USA 1972 15'3'' BASTA Bradenton, FL ? 3 m-ce CAFEE Szwecja, Sztokholm 1977 10 m-cy DARK ELF Springfield, IL 1977 2 ESJA Islandia, Reykjavik, 1980, 4 lata EWULEK Schaumburg, IL 1978 4,5 FRANCI Mahopac, NJ, od 10/2004 FUNKIA okolice Chicago, IL 1970 15 GODA Litwa 1960 od urodzenia IZZA Lutsen i Grand Marais/MN 1978 25 m-cy JAY Charleston, SC 1975 2 JOASKA Francja 1979 pol roku KOKUS Tarnobrzeg, PL 1963 wakacje K-11 * Kanada * 1969 14 KaHa Greenville, SC 1969 4 Kasiuga Stuttgart 1983 od marca 2003 KLARYSA Bruksela ? ? MAYENKA Toronto, Can 1981 1,3 MARGOT Francja 1980 2 lata z hakiem MASHA Austria 1972 3 lata MARZENUSIA Okolice Chicago, IL 1984 1,6 NANECZKA Niemcy, Monachium, Bawaria 1975 5 NIKA_AU Sydney 1973 16 lat PIWONIA Okolice Chicago, IL 1977 11 SIMONA CINAMONA Shreveport, La 1977 2 lata SQUIRLEY Tega Cay, SC 1978 3,5 TULIPAN Haga 1978 2,6 WARIATKAZWARIOWANA Luxemburg 1984 od 9.2003 *ZACZARUJ MNIE* Westfield, NJ 1974 2,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franci: podaj jeszcze rok urodzenia to dodamy do tabelki! Jay: hej podrozniczko!!! 🌻 wracaj szybko do nas!! my cie tu pocieszymy!!! co do goracej dyskusji, kotra sie odbyla na tej i poprzedniej stronie, to nie bede sie wdawac w szczegoly, ale powim tylko tyle, ze, simonko, kazdy tu o tobie mysli. nawet jak nic nie mowimy. to powinno cos tez znaczyc. a to co powiedziala piwonia mialo ci wlasnie poprawic humor. i chwala jej za to!!! przynajmniej ja to tak odebralam!! czasem trzeba szukac odrobinki szczescia w trudnych chwilach, nie? bo w koncu jak nie sprobujesz spojrzec na pozytywna strone wydarzen to najlatwiej sie zalamac.. amber: jak leci!! 🌻 dzieki za zdjecia. wygladasz bosko!!! ja nadal nie moge wyjsc z podziwu!! wczoraj moj T i ja zabralismy na obiad do ladnej restauracji w downtown Charlotte mlodego faceta z firmy partnerujacej firmie T w pracy nad obecnym projektem. Gosc jest w moim wieku, ma prace jak marzenie (ciagle mnie to podlamuje, ze tu moi rowiesnicy zyja pelna geba, a ja nadal w szkole...), mieszka w Kaliforni, jego zona (sa malzenstwem od dwoch lat, jak my) jest strasznie nadziana i prace ma w ramach hobby.... Aha, oboje sa rdzennymi kalifornijczykai... Kurcze... ludzie to maja zycie...jak marzenie... Ale coz, nie bede narzekac, bo juz za rok bede sama pracowac i wtedy sobie uzyje zycia...hihihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim 🖐️ Tak mi dzisiaj smutno! Dowiedzialam sie bowiem, ze znajomi nasi rozstali sie na dwa miesiace przed slubem :( Wszystko juz bylo niemal dopiete na ostatni guzik, zaproszenia wyslane a tu nagle taka wiadomosc... :( S. rozmawiajac dzisiaj z M. na poczatku myslal, ze to glupi zart, ale okazalo sie, ze jednak nie... ze jednak zdecydowal sie on odejsc... 2 miesiace przed slubem, tak po prostu stwierdzil, ze to nie ma sensu :( Z jednej strony moze to i lepiej, ze stalo sie to teraz, ale z drugiej... Tak sobie wyobrazilam jakby to moj S. mi nagle, ni stad ni zowad, zakomunikowal w czerwcu, ze on nie widzi przed nami przyszlosci i ze moge wrocic spokojnie do Polski... :o kokusiu - trzymam kciuki, zeby wszystko sie ulozylo :) A jesli chodzi o Skype\'a to tez chetnie bym sobie porozmawiala! Daj znac, jesli sie kiedys na to piszesz :) Kasiuga - zdrowka :) Franci 🖐️ Esja - ciesze sie, ze z siostra jest juz lepiej! Ufff... ❤️ Squirley - ja tez poprosze o przepisy :) Nic, wracam do pisania pracy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simona - Cheer Up i pozwol, ze nie bede wracac do Twoich komentarzy na moj temat, dobrze ? !! nie ukrywam, ze odkad jestem z Wami po raz pierwszy wchodze do kafeterii zmiesmaczona bleeeeeeeeeeeee :( a tak fajnie bylo dotychczas, milo, bez klotni, nowe znajomosci w realu, ktore zaowocowaly na prawde wspanialym kolezenstwem ...ech Esja.is - przykro mi z powodu Twojej siostry, koniecznie nas informuj jak sie czuje !!!! Jay - wszystko co dobre szybko sie konczy, po mojej pierwszej wizycie w Polsce po 5.5 roku pobytu w USA, tez ryczalam cala droge powrotna i jeszcze na miejscu jak juz dolecialam :( ale to minie, zobaczysz !! :) od wczoraj jestem na SBD, ale nie traktuje tego jako diety tylko jako sposobu na zdrowe odzywianie :) z tego co sie orjetuje, SBD stosowalam juz wiele razy nei wiedzac, ze ma swoja nazwe :D jest zima wiec trzeba wytoczyc walke otylosci i tym sposobem ja przetrwac :D k- 11 to ja tez poprosze o fotki, bo jeszcze ich nie widzialam a tak wszyscy bardzo chwala :D zmykam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esja.is - wlasnie doczytalam, ze siostra czuje sie juz lepiej !!! ciesze sie bardzo !!!! bedzie dobrze !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprawka w tab bo pomylka..
NOWYCH PROSIMY O DOPISYWANIE SIE AMBERANGELIC Arlington Hts, IL 1974 7,7 ANANKA Bufallo N.Y. 15 m-cy AKARA Amsterdam 1980 10 m-cy BARB okolice Chicago 1979 3 BAGATELKA Duluth, Minnesota, USA 1972 15'3'' BASTA Bradenton, FL ? 3 m-ce CAFEE Szwecja, Sztokholm 1977 10 m-cy DARK ELF Springfield, IL 1977 2 ESJA Islandia, Reykjavik, 1980, 4 lata EWULEK Schaumburg, IL 1978 4,5 FRANCI Mahopac, NY, od 10/2004 FUNKIA okolice Chicago, IL 1970 15 GODA Litwa 1960 od urodzenia IZZA Lutsen i Grand Marais/MN 1978 25 m-cy JAY Charleston, SC 1975 2 JOASKA Francja 1979 pol roku KOKUS Tarnobrzeg, PL 1963 wakacje K-11 * Kanada * 1969 14 KaHa Greenville, SC 1969 4 Kasiuga Stuttgart 1983 od marca 2003 KLARYSA Bruksela ? ? MAYENKA Toronto, Can 1981 1,3 MARGOT Francja 1980 2 lata z hakiem MASHA Austria 1972 3 lata MARZENUSIA Okolice Chicago, IL 1984 1,6 NANECZKA Niemcy, Monachium, Bawaria 1975 5 NIKA_AU Sydney 1973 16 lat PIWONIA Okolice Chicago, IL 1977 11 SIMONA CINAMONA Shreveport, La 1977 2 lata SQUIRLEY Tega Cay, SC 1978 3,5 TULIPAN Haga 1978 2,6 WARIATKAZWARIOWANA Luxemburg 1984 od 9.2003 *ZACZARUJ MNIE* Westfield, NJ 1974 2,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie skonczylam moja prace zaliczeniowa: jednak co dwie glowy, to nie jedna! :) Chyba bede musiala sie podzielic z S. ocena na polowe :P Piwonia - chyba wszyscy sie troche zniesmaczyli, ale mysle, ze wszsytsko szybko wroci do normy i bedzie tak jak dawniej :) Ja tez sie coraz bardziej przymierzam do diety South Beach! jutro chyba sie wybiore w poszukiwaniu ksiazki, w koncu i tak jade do Aix :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochani!😘 dziekuje za dopisanie mnie do tabeli:0moja data urodzin:4czrewca 1982:)Pozdrawiam Margolcie, jay, diruone, bagatelke, haneczke:)i wszystkich pozostalych!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochani!😘 dziekuje za dopisanie mnie do tabeli:0moja data urodzin:4czrewca 1982:)Pozdrawiam Margolcie, jay, diruone, bagatelke, haneczke:)i wszystkich pozostalych!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×