Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Witam serdecznie po dlugiej przerwie:)) Zycze Wam tego czego sobie zycze a sobie zle nie zycze:))hihi Pomyslnosci, zdrowka i spelnienia marzen:) ja nadal bez kompa jestem ...jak na zlosc stacjonarny i laptop padly ehhh i mam okazje teraz napisac kilka slow bo jestem u znajomych....teskni mi sie bardzo za Wami...wogole cierpie na brak przyjaznej mi duszy...po raz kolejny sprawdza sie w moim zyciu powiedzenie ze mozna byc samym w wielkim tlumie ludzi....jak ja bym znow chciala tu czesciej bywac...brakuje mi bardzo tego... Pozdrawiam WSZYSTKICH bywalcow starych i nowych:))) buziaki:)) papa do milego:)) jeszcze raz zycze wspanialego 2005:))!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salut tout le monde! :D Wlasnie wstalam jakas chwile temu i juz buszuje po Kafeterii ... oczywiscie w pizamce, pod kocykiem i w \'towarzystwie\' porannej kawy z mlekiem :) Jak ja lubie takie leniwe niedzielne poranki :D Snieg sie nadal u nas pieknie utrzymuje, szczegolnie po stronie polnocniej. W naszym ogrodzie lezy warsta chyba 20 cm. :) Ewulek - mam nadzieje, ze wkrotce Twoj komputer zostanie naprawiony i bedziesz mogla czesciej tutaj do nas zagladac :) Pozdrowienia dla wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane Dzieciaczki ❤️ To ja, Wasza topikowa \"mama\", pamietacie mnie jeszcze ? :D Wpadam Wam tylko pozyczyc samych wspanialosci na Nowy Roczek, wiecej na razie nie moge napisac, bom ledwo zywa po kilkugodzinnym czytaniu Waszych wpisow z ponad miesiaca :D ALe milo byc znowu razem :) Sto caluskow i do zobaczenia wkrotce 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salut Margot 👄, no popatrz, Ty juz wstalas, a ja, kurza stopa, jeszcze nie poszlam spac, co do mnie zgola nie podobne ... No ale taraz juz ide :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez cudownie Cie znowu widziec topikowa mama 👄 :D My tu jak sierotki bez Ciebie ;):D Naprawde sie ciesze, ze zajrzalas :D Mam nadzieje, ze teraz czesciej bedziesz zagladac do swojej \'dzieciarni\' :D I zycze Ci slodkich snow :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale spokojnie tu dzisiaj, czyzby wszyscy nadal odsypiali sylwestrowe szalenstwo? ;):D Ja wlasnie jestem po spotkaniu z kolega, z ktorym wspolnie pracowalismy nad praca zaliczeniowa. Musze przyznac, ze chlopak mnie nieco zaskoczyl, bo przylozyl sie do zadania i nawet wyjasnil niektore rzeczy, ktore mi umknely podczas wyprawy w teren. :) Teraz ide sobie zrobic ciepla herbatke a potem zaraz przychodza do nas goscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam bagatelko!!! ale cie tu dlugo nie bylo!!! hello Margot!!! czesc wszystkim odsypiajacym i nieodsypiajacym!! ja sie wreszcie wyczolgalam z wyra. Zrobilam dla mnie i T po omlecie z pieczarkami i serkiem zoltym i po kubku kawy i powoli wracam do zycia... Amber: kupilam ta maseczke DDF o ktorej pisalas. CHolernie to drogie, ale wierze ci, ze poprawi mi cere. Poza tym zwykle kupuje produkty do twrzy w Walmarcie, te ichnie, nie markowe, wiec raz sobie moge pozwolic na szalenstwo. Wczoraj nalozylam to sobie na twarz wygladalam jak zielony Aborygen...ihihihii... Zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupilam te kosmetyki bo mnie do nich naprawde zachecono. Uznalam ze do ostatnia deska ratunku. Jak obliczylam ile tracilam na te, ktore nie pomagaly, ktore byly tansze ale wiecznie szukalam i kupywalam nowe... Poza tym, teraz mam jeden rodzaj i uzywam. Co do masek to mialam kilka i tez bezskuteczne. Wszystko polecialo do kubla. Na dluzsza mete tak jest taniej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupilam te kosmetyki bo mnie do nich naprawde zachecono. Uznalam ze do ostatnia deska ratunku. Jak obliczylam ile tracilam na te, ktore nie pomagaly, ktore byly tansze ale wiecznie szukalam i kupywalam nowe... Poza tym, teraz mam jeden rodzaj i uzywam. Co do masek to mialam kilka i tez bezskuteczne. Wszystko polecialo do kubla. Na dluzsza mete tak jest taniej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!! hahahhahabuhahahahahahhahahahhahihihih buahahahahah heheheheheheheheheheheheheheh:):):):):):) www.string-emil.de buahahahahahhaha hehehhehe hihihihihi hahahahha hehheheheheh hahahah buahahahahahhaa.......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupilam te kosmetyki bo mnie do nich naprawde zachecono. Uznalam ze do ostatnia deska ratunku. Jak obliczylam ile tracilam na te, ktore nie pomagaly, ktore byly tansze ale wiecznie szukalam i kupywalam nowe... Poza tym, teraz mam jeden rodzaj i uzywam. Co do masek to mialam kilka i tez bezskuteczne. Wszystko polecialo do kubla. Na dluzsza mete tak jest taniej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley ja tez kupilam ta maske kilka dni temu. Nie wiem, czy moge powiedziec ze pomaga, bo dopiero stosowalam ja chyba 3 razy. Ten zapach mi przypomina taki dziwny plyn, ktory kiedys mi zapisal dermatolog w Polsce. Tamto mi pomagalo a zobaczymy czy to pomoze. ;) Witaj z poworotem Bagatelko! Czesc Margolcia! Esja zdradzisz nam dlaczego jestes tak bardzo wesola? :D ;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber a jak dlugo Ty juz stosujesz ta maske? Esja juz wiem z czego te hahaha. Ja sama sie teraz smieje. LOL dobra stronka! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber a jak dlugo Ty juz stosujesz ta maske? Esja juz wiem z czego te hahaha. Ja sama sie teraz smieje. LOL dobra stronka! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam :) Goscie wlasnie wyszli... mieszkania dzici nam na szczescie nie zdemolowaly ;):D tylko troche ;):D Co to za cudowna maseczka, o ktorej tyle piszecie? Czy dostane ja tez we Francji? Esja :D:D:D Marzeniusia 🖐️ Squirley 🖐️ Amberangelic 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, wreszcie jestem na nogach... Ja to tam sywestrowych szalenstw nie odsypialam, bo mnie takowe ominely szerokim lukiem, ale za to odsypialam wczorajsze kafeteriowanie do 4 w nocy :D Zdazylam juz wziac prysznic i zjesc jogurt z muesli i wypic kawe, ale kurcze zapomnialam zrobic makijazu... Margot - pewnie, ze juz teraz bede zagladac, bo moja sytuacja sie unormowala i zaczynam od nowego roku (czyli od wczoraj) prawidlowszy, ustabilizowanszy i zdrowszy tryb zycia... :) Amberangelic - swiete slowa: co drogie, to tanie. Ja sie tego nauczylam przede wszystkim na wlasnej skorze oraz stopach (przestalam kupowac tanie buty, ktore i tak potem nie nadawaly sie do dluzszego noszenia). U mnie na wsi niestety nie ma Sephory, a bylam dopiero co w miescie, gdzie byla, lecz zapomnialam na smierc, jak sie te Twoje kosmetyki nazywaly, bo chcailam sobie kupic... :) Squirley - zdazylam przesledzic Twoje losy egzaminacyjne i wyglada na to, ze zaiste spadlas na 4 lapy :D Gratulacje!! Na razie musze sie oddalic do czynnosci domowych, tak wiec do jutra, kiedy bede miala kupe czasu na popisanie do Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagatelka- w koncu jestes:) U mnie na wsi tez nie ma Sephory no ale na szczescie sa internetowe sklepy:)Wlasnie wyslalam mojemy linka do zakupienia mi gift certificate na urodziny.yeeeeeeeeee,moze sobie ta maseczke kupie ale mam ochote jeszcze na kilka innych rzeczy zobaczymy czy mi kasy starczy Margot:) Marzenka:) Piwonia:) i wszystkich pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagatelka- w koncu jestes:) U mnie na wsi tez nie ma Sephory no ale na szczescie sa internetowe sklepy:)Wlasnie wyslalam mojemy linka do zakupienia mi gift certificate na urodziny.yeeeeeeeeee,moze sobie ta maseczke kupie ale mam ochote jeszcze na kilka innych rzeczy zobaczymy czy mi kasy starczy Margot:) Marzenka:) Piwonia:) i wszystkich pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beci
pozdrawiam wszystkich przebywajacych w Szwecji w Tenscie,Rinkeby moze ktos z was tam obecnie przebywa? zycze pomyslnosci w nowym roku !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagatelka - a nowymi przepisikami tez rzucac bedziesz? ;):D Mam nadzieje, bo juz dawno nie bylo na tym topiku smakowitych rozmow o jedzonku :D Elfik :) U moim miasteczku nie ma Sephory, ale na szczescie jest w sasiednim!W dodatku pracuje w niej nasza znajoma, wiec jak czegos potrzebuje a nie chce ruszac mi sie z domu czterech liter, mam u kogos zlozyc zamowienie :) Kokusiu - czy moge prosic Cie jutro o trzymanie kciukow! Bede mi bardzo potrzebne! Z gory dziekuje 🌻 Nic, zmykam do wyrka! Jutro czeka mnie powrot na uczelnie... grrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kociaczki! ale sobie zasmrodzilam dom... Gotuje wlasnie kapuste wg. przepisu mojej mamy.Taka jakby wigilijna kapusta z grochem, cebulka i grzybami... Marzenusia, podam przepis jak bedziesz chciala. Danie jest pyszne, lekkie (bo bez zasmazki) i o dziwo zgodne z zasadami SBD, na ktorej to jestem od 4 dni. Na obiad bedzie pieczony indyk z kapucha. Mniam! Marzenusia i Piwonia: wyglada na to, ze mielyscie swietnego sylwestra!! Marzenusia: genialny kolor twojej bluzki. Pasuje do twoich ciemych wloskow. A piwonia wyglada jak tancerka flamenco. Cool! A czyje to te genialne rozowe buciki? Elfik: jak lubisz zamawiac kosmetyki przez internet to zajrzyj na strone Yves Rocher. Chyba juz to kiedys podalam... Ja tez sie musze w koncu ograniczyc z wydawaniem kasy... Kurcze... za pare dni bede musiala zaplacic pierwsza rate czesnego... A na dodatek mam jeszcze do oplacenia podatek i rejestracje za auto... Kurcze... Ja chce juz miec prawdziwa prace!! A gdzie sie podziewa nasza Jay? Od klku dni jej tu nie bylo. Jak wroci to bedzie miec sliczna pogode na poludniu! Tu jest prawie 70 stopni. Slonce swieci i wszyscy biegaja w lekkich sweterkach, koszulkach, spodenkach.. Widzialam nawet kilka osob w klapkach... Nie ma to jak zima w Poludniowej Karolinie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley> Jay zeszla wlasnie z gor;-) wrocilam do domu ze Szklarskiej Poreby.. a za 2 dni bede sie pakowac do domu.. 3 tygodnie minely jak z bicza trzasl;-( ale jeszcze o tym nie mysle, zlopie herbatke, siedze ile wlezie z rodzina, pewnie sie uciesza, ze w koncu beda mogli chodzic o normalnej porze spac hihihi a tak ogolnie to chlone europejskosc szeroko pojeta, wlasnie walkuje hiszpanskie hity hihih i podspiewuje pod nosem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley> Jay zeszla wlasnie z gor;-) wrocilam do domu ze Szklarskiej Poreby.. a za 2 dni bede sie pakowac do domu.. 3 tygodnie minely jak z bicza trzasl;-( ale jeszcze o tym nie mysle, zlopie herbatke, siedze ile wlezie z rodzina, pewnie sie uciesza, ze w koncu beda mogli chodzic o normalnej porze spac hihihi a tak ogolnie to chlone europejskosc szeroko pojeta, wlasnie walkuje hiszpanskie hity hihih i podspiewuje pod nosem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squirley> Jay zeszla wlasnie z gor;-) wrocilam do domu ze Szklarskiej Poreby.. a za 2 dni bede sie pakowac do domu.. 3 tygodnie minely jak z bicza trzasl;-( ale jeszcze o tym nie mysle, zlopie herbatke, siedze ile wlezie z rodzina, pewnie sie uciesza, ze w koncu beda mogli chodzic o normalnej porze spac hihihi a tak ogolnie to chlone europejskosc szeroko pojeta, wlasnie walkuje hiszpanskie hity hihih i podspiewuje pod nosem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jay: hej!! 🌻 nazarta juz pierogami? ehhhh... teskni mi sie troche za polskim jedzonkiem... jakies delicje... princessa... pierozki... mmmm... Ale nie wolno! zaczelam drukowac zdjecia ze swiat i kurcze... papier fotograficzny mi sie skonczyl... nie chce mi sie jechac do walmartu po papier... ale chyba pojade, bo od jutra znowu praca, wiec jeszcze trudniej bedzie znalezc wolna chwile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loooooooo matko, ugotowalam dzisiaj obiad dla 3 facetow: moj maz, moj tato i kolega, jestem w ciezkim szoku ale chwalili i to bardzo wiec beda ze mna jeszcze kucharze ;) :D Squrley - butki sa moje, ukradlam Dorotce ;) piszesz cos o drukowaniu zdiec metoda domowa, to ja tylkochcialam Ci polecic taki jeden papier jakby Ci kiedys zalezalo na lepszej jakosci :) nazywa sie Brilliant photo inkjet paper w Wal-Mart na pewno go nie dostaniesz bo to raczej z tych lepszych papierow ale np. tutaj www.calumetphoto.com http://www.calumetphoto.com/resources/images/products/33966-1.jpg polecam :) Jay - oj to juz koniec Twojej wyprawy, ech wszystko co dobe szybko sie konczy niestety, w takim razie zycze Ci miekkiego i bezpiecznego lotu spowrotem :) Bagatelka - super, ze wracasz do nas, juz sie o Ciebie martwilam !!! gdzies byla jak Cie nie bylo, opowidaj !!?? :D Elfik - no to dobrze, ze foty doszly do Springfield cale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ,zaczynam kopenhaska,nastepne 13 dni beda ciezkie,ale wytrwam.Do tego kraftganga,czyli power walk ,czyli godzina szybkiego spaceru po okolicy.Biore sie na powaznie za siebie. wysmialam za wszystkie czasy...Emil rulezzzz I wiecie co? juz mi przeszlo zakochanie,i nie warto bylo rozdmuchiwac tematu,ale przez kilka dni fajnie sie czulam.To tyle. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esja, powodzenia z dietka a... Emil swietny. Myslalam ze wyslalam Tobie e-maila a mialam go w draftach posylam wiec teraz. Szczesliwego Nowego Roku dla wszystkich !!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×