Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Margotka: zrozumialam pierwsza czesc twojej stopki (chyba...) Czy to znaczy: ja jestem inny niz ty... Druga czesc niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjus
Dobry wieczór wszystkim Dzisiaj jest 11 marzec i chociaz sie juz koñczy, to musze Wam powiedziec a raczej napisac , ze jest to jeden z najsmutniejszych dni w moim zyciu. Moze nie wszyscy pamietacie te data ale wlasnie dokladnie rok temu zamordowano tutaj w Madrycie 192 niewinne osoby.Siedze przy komputerze i rycze jak dziecko wspominajac niektóre osoby , które stracily zycie wlasnie w tym dniu i dwie z nich znalam, obydwoje byli Hiszpanami , ale jak napewno wiecie zginelo takze piecioro naszych rodaków i wielu innych cudzoziemców, którzy próbuja zyc na obczyznie . Wybaczcie ze Was wplatalam w ten smutny nastrój, ale ja moze bede spokojniejsza i jak wiecie wiele razy lepiej sie pisze jak rozmawia . pozdrawim wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margotka: ciekawy artykul. Zgadza sie z prawda. Dlatego ja hehehe jestem na South Beach. jem niskoltuszczowo i niskocukrowo, staram sie ruszac tylek sprzed TV i kompa (roznie mi sie udaje...) Ale dzis na topiku ciuchutko... Co u was kochani? Juz weekend mamy. Ja dzis zaczynam przerwe wiosenna. Jutro sie wybieram na wiosenne zakupy, potem zaczynam remont jadalni. Ciekawe czy uda mi sie skonczyc bo mam do napisania jeszcze dwie prace na po-przerwie.... Ok. Spadam sie przygotowac na wyjscie. Idziemy jak zwykle w piatek na obiadek do Panera Bread. Maja najlepsza zupe serowo-brokulowa na swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na momencik, chcialam sie pochwalic, ze moj maz juz za dwie godzinki wylatuje z Hong Kongu i wraca do domciu jupiiiiiiiii boszeeeeeee ale sie nie moge doczekac a jaka jestem steskniona wow prosze o pozytywna energie i mysli aby bezpiecznie wrocil do mnie ...caly i zdrowy !!!!!!!!!!!!! dziekuje Wam !!!!! uciekam sprzatac domecek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjus :-) Piwonia, super - ciesze sie razem z Toba :-D Moje przeziebienie chyba mija bo w nosie sucho, jestem oslabiona ale tak z dwa dni i powinno calkiem przejsc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! :) Wpadlam tylko na momencik! Wczoraj kupilam \"Pachnidlo\" i juz przeczytalam 1/3 ksiazki! Wciaga! :) A dzisiaj wybieramy sie po drugi stol i krzesla do ogrodu oraz inne akcesoria ogrodowe a pozniej wybieramy sie do rezerwatu geologicznego ogladac skaminiale dinozaury! Wieczorkiem natomiast czeka mnie przygoda ze statystyka! :o :) Marjus ❤️ :) Squirley - udanego remontowania :) :) Piwonia - w koncu sie doczekalas :D :) Amber :) Milej soboty! Pa, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry - tylko na momencik wpadam... Squirley - nie ma jak remonciki:) Piwonia --> ciesze sie razem z Toba:) chyba sie zalamie - witaj na topiku! zagladaj do nas. I nie daj sie smutkom, glowa do gory! wyjdz do ludzi:) Naneczka - z tymi sukniami to jest niestety tak, bo sie juz pytalam, ze uszycie nowej jest o wiele drozsze niz zakup gotowego modelu (oczywiscie przerobki i halka sa w cenie). Poza tym, jest problem z prawami autorskimi.. Musze wracac do roboty. Dzis przyjezdza z Niemiec moja siostra z dzieciaczkami:) Hurrah!:) Nie widzialysmy sie od Bozego Narodzenia:) A poza tym, wszytsko u mnie dobrze. w pon ide z siostra i z mama wybrac suknie - mam 4 typy i musimy tylko wybrac ten najfajnieszy i ponegocjowac cene:) z przykrych rzeczy - od wczoraj ktos mnie molestuje pingami... Wczoraj wieczorem 13 razy ktos dzwonil. W koncu sie zdenerwowalam i wylaczylam telefon.. jak go potem wlaczylam, okazalo sie, ze osoba ta nadal pingala (mam sprytna poczte glosowa, ktora pokazuje nr i godz proby polaczenia, nawet jesli dana osoba nie zostawila wiadomosci)... Myslalam, ze to moze gowniarz jakis sie bawi i ze da sobie spokoj.. Ale dzis rano o 7:30 znow ktos pingnal.. i 2 godz pozniej tez.. wrrrr.... Jeszzce kilka takich telefonow i zglaszam to na policje.. Dobra, sciskam was mocno - WSZYSTKICH:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie cale 3 godziny nas dziela alez sie ciesze !!!!!!!!!!!!!! ide sie powolutku szykowac a potem sama rozkosz :D dzieki za cieple slowa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem zla 😡 Wlasnie odkrylam, ze na kontrolce ze statystyki wybralam dobra metode, ale obliczenia zrobilam dla innej 😡 Takie rzeczy to tylko mi si zdazaja... zanadto roztrzepana jestem 😡 A tak poza tym... wybralismy sie dzisiejszego popoludnia ogladac skamieniale dinozaury... i niestety rezerwat byl zamkniety! :( Naprawde dlugo sie zastanawialismy jaki to \'geniusz\' zadecydowal, zeby taka niewatpliwa atrakcje turystyczna zamykac akurat na weekend! :o No, ale koniec koncow zrobilismy maly tour po sklepach! Kupilismy drugi stol do ogrodu, konewke i jeszcze kilka innych akcesoriow do naszego ogrodka oraz pare przyborow kuchennych :) A potem spedzilismy przemila czesc popoludnia na werandzie przy deserze, kawie i lekturze! :) :) GNU - mam nadzieje, ze wkrotce skonczy sie to pinganie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam juz meza w domku, jestem cala w skowronkach, i w koncu moze sie zrelaksowac, a w nocy bede sie wysypiac jak dawniej (bez meza to nie spanie) dostalam swietny prezent w postaci jedwabnej, recznie wykonanej bluzki a la kimono, jes przepiekna, zaraz podrzuce Wam do skrzynke jej zdiecie :) jestem taaaaaaaaaaka szczesliwa !!!!!! dobra ide sie nacieszyc moim szczesciem !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwonia, piekne! Czy to nei bylo czasem na jednym ze zdjec okien wystawowych! Super, ze juz jestescie razem! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim. :-( Zzera mnie stres!!! Bo za 2 tygodnie koniec szkoly a ja nie moge nic zrobic:-(. Siedze wlasnie nad zadaniem i pustka w glowie. I zalapalam dolka. Buuuu... Piwonia- super ze masz juz swoje Kochanie spowrotem. Super prezent, mam podobna bluzke tyle ze z krotkim rekawem i z dodatkiem zoltego (niby tez z Chin) hi, hi ale kupiona w Canadzie. Pozdrawiam wszystkich i zycze milej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Piwonia - przepiekny prezent! :) :) Mayenka - nie dawaj sie chandrze! Glowa do gory! 🌻 Za dwa tygodnie bedziesz wolna! :) Pozdrawiam wszystkich i zycze milej niedzieli! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj od rana siedze w komputerze i przeliczam dane statystyczne :( Taka piekna pogoda byla... a ja nawet nosa nie wystawilam na zewnatrz :o :) GNU - ufff... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeziebienie juz chyba odchodzi. Niestety oprocz pamiatki w postaci zgubionych 6.5 funta w tygodniu (od grudnia mialam stala wage!!!) z braku apetytu (ale mysle, ze wroci jak zaczne wiecej jesc) rano znalazlam jeszcze na wardze wykwit w postaci zimna...beeee, posmarowalam i troche sie banka zmniejszyla ale jest i wygladam jak... Oslabiona jestem bardzo i najchetniej to bym wrocila do lozka, ale przeciez nie przespie niedzieli a poza tym co bym potem w nocy robila? Zaraz na sile zawloke sie pod prysznic. Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello wszystkim. No, dzisiaj upadlam baaardzo nisko... Kilka dni temu znalazlam w osiedlowym markecie mix do przyrzadzania brownies. Kto mieszka w USA wie o co chodzi. Brownies to takie niewyrosniete czekoladowe kwadraty plackowe z lepkim czekoladowym srodkiem. Dekadencki przysmak... Normalna wersja ma mase cukru i tluszczu. Te ktore ja kupilam przyrzadza sie z JOGURTEM!! Aha, mix jest CALKOWICIE BEZTLUSZCZOWY. Czyli jak uzyje jogurtu odtluszczonego to deser ma 0 (ZERO) tluszczu. Niesamowite!!! No i wlasnie przed chwila wcielam taki kawalek... Smakuje lepiej niz jakiekolwiek brownies jakie w zyciu jadlam... Szkoda tylko, ze ma tyle cukru. Zaraz poszukam w internecie czy nie maja wersji low-carb. Aha, dla zainteresowanych nazwa tego produktu to No Pudge Fudge. Opakowanie: zwykly prostokatny karton z obrazkiem swinki z metrem krawieckim wokol talii. POLECAM GORACO!!! Aha, pogoda sie nam wreszcie poprwila. Dzis bylo ponad 20 stopni i biegalismy wszedzie w koszulkach. NARESZCIE!!! Mam nadzieje, ze sie znowu nie zepsuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber- jakis czas temu maz przechadzajac sie po Shanghai\'u postanowil obfotografowac okoliczne wystawy z nadzieja, ze ktoras z tych wszystkich bluzeczekwpadnie mi w oko i podeslal mi wszystkie te fotografie :) napisalam mu tylko, ze ta bluzeczka jest swietna a on juz wiedzial co uczynic dalej, po prostu mi ja zakupil :D dostalam jeszcze kilka innych ciekawych rzeczy jak na przyklad tradycyjne, recznie wykonane podkladki pod szklanki :) a sam sobie nic nie przywiozl, bylam bardzo zdziwiona, tyle rzeczy dla mnie a nic dla siebie, powiedzial, ze podroz byla sama w sobie prezentem dla niego i to mu wystarczy :) byc moze nastepnym razem polecimy oboje, jesli ja tylko bede dysponowac wolnym wowczas czasem :) a jutro spowrotem na lotnisko, odebrac tesciow :D tak wiec bede miala jednym slowem \"full house\" :D :D :D pamietacie jak kiedys pisalam, ze odnalazlam moja kolezanke sprzed lat ?? :) otoz spotkalam sie z nia w miniona srode, mieszka w dzielnicy Little Italy i tam tez sie umowilysmy w takiej jednje italianskiej knajpce, normalnie gdyby nie to, ze spodziewalam sie drugiej kolezanki na noc to bym tak szybko nie wrocila do domu, nie moglysmy sie nagadac wow :D :D :D bardzo fajna z niej osoba, juz sie nie mozemy doczekac ponownego spotkania :D tak poza tym, lece do Kaliforni koncem kwietnia z kolezanka, w koncu nasz plan wypalil i jestem w trakcie kupowania biletow lotniczych, jest to totalnie turysystyczny wypad, nakrecany checia stworzenia nowych i ciekawych fotek :D pozdrawiam wszystkich !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po nozkach cie caluje
i czy zna konika z Helu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, Jade zaraz w plener, nad Wisle, dopoki jest nieco mrozu. Zabieram kanapki i termos z herbata, wroce wieczorem.. Piwonia - ale Ci zazdroszcze tej Kaliforni.. Jesli pozwolisz, to skorzystam potem z Twoich zdjec i uzupelnie swoj album - oczywiscie z tych miejsc, ktore sam widzialem, a nie mam zdjecia zadnego. Ciesze sie, ze Twoj maz juz wrocil, i ze udalo Ci sie spotkac z kolezanka.. A ta bluzka bardzo ladna.. Amber - juz wszystko w porzadku z Twoim zdrowiem? A co do tych wykwitow, to lepiej miec jeden niz dwa na raz.... Squirley - a Ty obzartuszku....:D 20 stopni powiadasz? pomarzyc tylko moge.... GNU -hejka dla Ciebie... i daj znac jak wybierzesz suknie... Margot - pewnie w szkole jestes dzisiaj.. trzymaj sie... :D A z tymi dinusiami - to chyba tylko poza sezonem turstycznym jest zamkniete w weekendy.. Czy oni maja swoja stronke? chetnie tam zajrze... Mayenka - dolki zakopywac... ja sie chyba juz wygrzebuje powoli.. oj powoli... Tobie zycze szybkiego zakopywania dolkow... juz koniec szkoly niedlugo, skoncentruj sie i basta... ok, kawe wypilem, czas do roboty... buziaczki dla wszystkich.. Wracajcie na topik, strasznie tu pusto przez ostatnich kilka dni, to tak jakby powietrze z nas zeszlo. Ale sam tez nie jestem bez winy, zaniedbalem Was okropnie.. Obiecuje poprawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szervusz (to tak po madziarsku) Przepraszam, że zaniedbuję ten topik, ale jak nie mam weny to nic mi nie idzie z pisaniem. Teraz mam lepszy humor, bo zmienił mis się szef (po 18 latach oczekiwań). No i wiosna ... Pozdrawiam Martuniu z Włoch -w końcu zmusiłam się do napisania listu do Ciebie. Spróbuj wejść na www.polskastacja.pl - same polskie przeboje- poprawia samopoczucie w mig. Wiem z wpisów, że niektórzy z Was fotografują (amatorsko i nie tylko). Zamieszczacie zdjęcia w netowych galeriach? A jeśli zamieszczacie to gdzie? Ja ostatnio weszłam i zalogowałam się na onePhoto.net. Panują tam dosyć rygorystyczne zasady publikowania swoich prac ale i można się sporo dowiedzieć. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:)czy jest tu ktos ze szwecji??ja niestety jeszcze jestem w polsce ale zagladlam na ten topic ze wzgledow naukowych poniewaz musze prace napisac o szwecji i przydalaby mi sie osoba ktora moglabym zapytac o kilka spraw:)jesli jest prosze o odzew:)a tak wogole to jestem na tym topicy od kilku dni i staram sie przeczytac wszystkie stronki ale narazie jestem gdzies w granicach 50 wiec duzo lektury przedemna jeszcze;)pozdrawiam was wszystkich -trzymajcie sie cieplutko mimo ze sie do tej pory nie wypowiadalam to jestem tu z wami i troszke was poznalam...buziaczki dla was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani:) Wszytsko u mnie dobrze. zakopalam sie w 3rozdziale, wiec znow czasu malo. Poza tym, siostra z dziecmi przyjechala, wiec spedzam z nimi spora czesc dznia. Aniab - witaj:) a o czym piszesz prace konkretnie? Britta jest ze Szwecji, ale cos jej ostatnio tu nie widac.. Britta - no wlasnie, gdzie sie podziewasz? Jak tam praca na uni? wiesz juz cos? Kokus --> jasne, jak tylko wybiore suknie, to opowiem wam jak wyglada:) a nastapi to w srode. mialam isc dzis z siostra i z mama, ale rozne sprawy zmusily nas do przelozenia terminu. Piwonia --> fajnie, ze maz juz wrocil!:) no i przepiekna ta bluzka! Margot-- nie przejmuj sie tak statystyka. uszka do gory! Mayenka -> powodzenia na examach!:) I pomysl sobie, ze za 2tyg bedzie JUZ po wszytskim:) Amber-> kuruj sie, kuruj. mam nadzieje, ze szybko wrocisz do zdrowia. Squirley -- no, musze sobie zapisac nazwe tego browniesa, bo uwielbiam to ciacho!:) Szilva - szervusz:) a nowy szef jaki? mam nadzieje, ze lepszy od poprzedniego?:) Nie mam niestety czasu wrocic na poprzednia strone.. sciskam wszystkich i wkrotce sie odezwe Jay, Funkia,Aggaa, Bagatelka, Ejsa, Elfiku, Xana, Ewulek, Simonka, Naneczka, JoAska, K-11, KaHa, Marzenusia, Jedyna - gdzie was wcielo? Usciski 🌼 Zmykam, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! weekend weekend i po weekendzie! znou biegalam caly czas jak w ukropie! W piatek wyporzyczylam mala ciezarowkie i pojechalismy z Michim 120 km. na pd od Mon. do znajomych i razem z nimi na kolacje. Jechalam cala droge z dusza na ramieniu, bo mielismy strasznie porywisty fön (wiatr od gor - jak halny) i malo mnie z autostrady nie zmiotlo! Cale szczescie M. jechal obok i mnie \"asekurowal\" i podtrzymywal na duchu. Nastepnego dnia rano, w sobote pojechalam do Rosenheimu, do kolezanki odebrac sofe (sprzedala mi 2-letnia sofe ikeowska za 100 Euro) (M. musial z samego rana pedzic spowrotem do Monachium) a ja sama ...wpadlam ciezarowka w straszny poslig...ale cale szczescie skosilam tylko jeden slupek przy drodze i grzecznie zameldowalam to policji. Jak wracalm z sofa, to znowu walczylam z potworna zawierucha sniezna i wietrzyskiem... punktualnie jak tylko wyporzyczam auto, to pogoda sie zalamuje, wieje, sniezy...ehhh... a tak apropos Rosenheimu, to gdzie sie podziala GRAGA? Szilva! 🌻 wlasnie sie zastanawialam, gdzie sie podzialas, bo przegladalam stare wpisy i czytalam przy okazji Twoje... a Two link zaraz wyprobuje. kokus! 🌻 w plener mowisz...fajnie! Milego dzionka Ci wiec zycze! Amber 🌻 Ratunkuuu, musze sie od nowa do SBD zmobilizowac, tylko jak? nie objadam sie tluszczamia ani weglowodanymi, ale nie moge sie zmobilizowac do powtorki fazy 1, a jest to niezbedne! konieczne! naglace! Daj mi jakiegos kopa! No i zimno na wardze to niemilasprawa, ale cale szczescie w miare szybko znika! w listopadzie jak mi sie zrobily afty w calej buzi, to na ustach pojawily mi sie tez dwa wieeeelkie zimna! nic przyjemnego! ale zniknely po tygodniu! Piwonia 🌻 no to fajnie ze Twoj maz wrocil! koniec wyczekiwania i tesknoty! Fajnie tez rozwiazal sprawe z pasujacym prezentem! sliczna ta bluzunia! Ciekawa sprawa z tymi spotkniami po latach. czasem ludzie ne maja sobie nic do powiedzenia, a czasami satkie spotkania wygladaja, jakby miedza czasie nie bylo wieloletniej przerwy... kaliforni moge tylko pozazdroscic, ja w tym roku nie bede miala prawdziwych wakacji...buuu! Squirley! 🌻 tez bym chciala takich bezcukrowych i beztluszczowych slodkosci, ale to twoje pysznosci sa tutaj nieosiagalne...jeszcze chwilka a sily tez Ci powroca! Margotka 🌻 z ta statystyka, to faktycznie glupio wyszlo...no ale wierz mi, nie jestes jedynym roztrzepancem na swiecie! Nici z dinozaurow, ale za to macie ogrodek urzadzony! Macie duzy ogrodek? Przyslij jakies fotki Waszego mieszkanka i ogrodka! A wczoraj myslalam o Tobie, bo u kolegi wisiala trojwymiarowa mapa alp, no i Sisteron tez tam bylo! acha! no i jak wyszly winogronka z kozim s.? No i jak ustawie nowa sofe, to podesle w koncu zdiecia mieszkanka! squirley 🌻 \"illion Dollar Baby\" jeszcze nie wszedl tutaj do kin, ale czekam z niecierpliwoscia...no i pisz slonce pisz! czekam niecierpliwie! Acha! ostatnio przegladalam \"niewyslane\" w mojej skrzynce i znalazlam tez jednego maila do Ciebie, odpowiedz na pytanie o systemie nauczania.. zabij mnie ale nie wiem dlaczego pozostal w niewyslanych zamiast powedrowac do Ciebie! wybaczysz to zaniedbanie? potrzebujesz jeszcze te informacje? No i powodzenia przy remoncie! GNU - 🌻 a moze tajemniczy wielbiciel tak do Ciebie wydzwanial?(; dalas znac na Policje? A jesli chodzi o suknie, to ja szukalam po sklepach i katalogach tygodniami. Pewnego razu weszlam do spontaniczenie do sklepu i sprzedawca niemal na sile mnie wcisna w prosta sukienke wlasnego projektu. Oniemialam! ale nietsty nie moglam sobie na nia pozwolic..ale pojechalam do Polski, poszalam do krawcowej w poniedzialek i po dwoch przymiarkach mialam w srode gotowa suknie za 1/5 tego, co zaplacilabym w NIemczech! do tego zamowilam kapelusz u modystki z tego samego materialu i gotowe! podesle Ci fotki. Mayenka 🌻 nie dawaj sie chandrze! pomysl tylko , jeszcze dwa tygodnie i masz wakacje! verteinga 🌻 pomaluje te jaja! hi hi hi ! ale sie zdziwia! marjus 🌻 maz mojej przyjaciolki pochodzi z Madrytu i byl tam tez 11. marca 2004 i wiem od niego i jego przyjaciol jak wielkim wstrzasem i szokiem byly dla nich te dramatyczne chwile! Poza tym strata bliskich i znajomych, szczegolnie jesli jest to zupelnie bezsensowna i niepotrzebna smierc, to potwornie ciezkie przezycie, trudno znalezc slowa pocieszenia. A jesli chodzi o moje skargi mieszkaniowe, to wszystko milo zalatwilam, jeszcze tylko postawie dwom sasiadom tulipanki w doniczce przed drzwiami i mysle, ze temat bedzie z glowy.Wlasciciel przychilil sie poza tym do mojego zdanie, ze te sprawy powinni sasiedzi wyjasnic najpierw ze mna bezposrednio. tak poza tym, to M. zrobil mi tak jakby pierwsze wyznanie milosne\" (: No i zebral od mamy opieprz, ze mnie ze soba nie zabral jak ich ostatnio odwiedzal - przygotowala specjalnie jego zdiecia z dzicinstwa i czasow \"nastoletnich\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szervusz Robię porządki przedświąteczne. Teraz akurat zrobiłam sobie przerwę. Korzystam z dzisiejszego dnia, bo mamy wolne. Zrobiono nam długi weekend, bo jutro ważne dla Węgrów święto - rocznica zrywu wolnościowego z 1848 roku. A z tym szefem, to faktycznie była makabra. Gorzej nie mogłam trafić. Już tak od paru dni nie mogę usiedzieć w miejscu, jak się dowiedziałam, że już definitywnie nim nie będzie. Pewnie tu był pies pogrzebany z tym moim pesymistycznym nastawieniem do życia. 16 lat psychicznego terroru. No to jutro świętuję zerową rocznicę wyzwolenia spod rządów tyrana. 15 marca Węgrzy przypinają do klapy trójkolorową kokardę i udziela im się patriotyczny nastrój. No to muszę się wyrobić z porządkami i zaraz lęcę kończyć ten bałagan, aby jutro było świątecznie. A przy okazji porządków słucham radia z linku www.polska stacja.pl - mobilizuje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×