Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Mayenka myslisz, ze jestesmy podobne? :D Fajnie byloby to sprawdzic na zywo. ;) Ja mam urodzinki 10 kwietnia. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, mam zapytanie male moze poradzilybiscie mi jakis dobry krem nawilzajacy na dzien i noc...znalazlam kilka stronek o kosmetykach, ale wiekszosc tych \"cudek\" jest polskich wiec dla mnie za bardzo pzyteczne nie sa..:( korzystajac z okazji ze wszystkie gdzies wyladowalysmy poza granicami Polszy, moze maci jakies sprawdzone firmy...ja milionerka nie jestem ale na dobre kosmetyki nie zaluje- ja zazwyczaj uzywam Vichy a ostatnio przezucilam sie na Lancome i Biotherm...ale powiem szczerze ze nie urzekly mnie...Lubie zmieniac kremy bo moja cera szybko sie przyzwyczaja do specyfikow i nie ma efektu....A co do Lancome to za taka cene spodziwalam sie niewiadomo jakich efektow...Napiszcie jakich kosmetykow uzywacie, moze w Knadzie tez je dostane, bo eksperymnetowanie z wlasna cera juz mnie troszke zmeczylo...:)) ten artykol o gorylu nezly...:)a raczej powinna powiedziec przerazajacy............. Mayolka, po swietach bardzo chetnie...czekam na zdjecia i ja tez cos wysle... pa dziewczyny i dzieki za przyjecie do klubu..:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a prop zodiaku to ja jestem panna..urodziny dopiero we wrzeniu..albo juz we wrzesniu...ostatnio jakos strasznie szybko mi czas leci... Marzenusia i Mayolka ..jak bedziecie swietowac urodziny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mayenka jak bedziesz swietowac? ;) Z racji, ze to moje 21, a wiadomo w US, to jak 18-stka, to pewnie gdzies pojdziemy na imprezke. :D Nie wiem jeszcze. Mam troche czasu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje urodziny niestety 24-stara d**** bede:-D Jeszcze nie wiem jak bede swietowac bo 28 mam egzamin (urodziny sa 29), 31 do oddania research essay a do 4 kwietnia projekt, wiec nie wiem czy bedzie czas. Gosik-wyslalam ci zdjecia. Co do kremu to ja uzywalam Loreal (taki w zielonej buteleczce) ostatnio i byl bardzo dobry (W Shoppers Drugmart ok $17). Ale ostatnio go nie widzialam a dziewczyna ktora mi raz robila makijaz mi polecila taki niebieski z Saint Ives i ide go dzis kupic to wyprobuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>Mayolka! nic nie dostalam..:(( jakbys mogla to wyslij jeszcze raz moze na ten adres tym razem: jgoha@yahoo.com ten na onecie czasami cos szwankuje...z gory dziekuje..pa Ja za raz tez poszukam jakis fotek, albo wysle ci zdjeice z wczoraj...przynjamniej najaktualniejsze..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosik: ja tez milionerka nie jestem ale i tak nie lubie za duzo kasy wydawac, kosmetyki czy nie... Ja bardzo lubie kremu i emulsje Olay. Kremu moge uzywac jedynie w najzimniejsza zime, bo inaczej wygladam jakbum miala na twarzy warstwe tluszczu. Nawet jak krem jest nietlusty. Najbardziej lubie lekkie lotiony. Olay ma swietne delikatne. A teraz na przyklad uzywac lotionu Dove: nietlusty i bezzapachowy, dla cery wrazkiwej. Ja tych drogich markowych nawet nie dotykam. To lekka strata kasy... Ale mnie wycielo. znowu spalam przez godzine jak zabita, tak jak wczoraj.. Albo to pogoda albo mam jakis deficyt w organizmie... Bo ani sie nie obzarlam, ani nie jestem padnieta... Ciumki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):):):):):):):):):):):):) Wreszcie sie zakochalam z wzajemnoscia....wreszcie ...wreszcie ..wreszcie:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam-pozdrawiam wszystkich.🖐️ squrley-czytam o twoich kremikach-ja poszukuje jakiegos dobrego do cery mieszanej-np. z olay,niestety po dave mam uczulenie-przeokropne!!!!!!!!!cala twarz czerwona w malych krostkach. napisz jakich ty uzywalas z tej firmy.lub cos innego-w przystepnej cenie-nivea lub loreal.... 🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
squirley... dzieki za twoje typy kosmetyczne...szczerze powiedziawszy \"olay\" jeszzce nigdy nie probowalam, moze czas... a co do dove...to slyszalam nie za bardzo pochlebne opinie( ale to na temat szamponow) wiec zrazilam sie tez do kremow...no ale chyba warto samemu sie czasami o tym przekonac, nie? Co dla jednego jest super u drugiego moze narobic biedy... nie wiem jaka godzina u was ale u mnie jest 6:52 p.m. i powoli zbieram sie bo za godzinke wychodze na piwko... pozdrowienia *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sobie siedze z nozkami na grzejniku, bo jest tak zimno, ze mi stopy zgrabialy.... Niezbyt poetyczny temat, ale co tam... Esja: no to poprosze detale? Jak go znalazlas i kto to jest??? Simonka: ja tez mam mieszana cere i dlatego nie lubie kremow. A z Olay polecam ci ichnie Beauty Lotion. Mozna kupic nawet w WalMarcie. Maja wersje do cery normalnej, mieszanej i wrazliwej. Dawniej mieli tez wersje nietlusta, ale teraz juz chyba nie robia. Od roku nie widzialam. Aha, mam tez lotion Neutrogeny do cery wrazliwej nietlusty. Bardzo fajny. Moze tego sprobuj. Gosik: ja lubie Olay. Oni teraz wypuscili nowa serie Regenerist. Slyszalam w radio, ze to faktycznie dziala (nie w reklamie, tylko w takiej mojej ulubionej audycji, od sluchaczy), znaczy sie wygladza zmarszczki mimiczne, takie wiesz kolo oczu itd... Ja mam wprawdzie dopiero 26 lat, ale uwazam, ze moge juz zaczac stosowac lagodne kremy przeciwzmarszczkowe... Nie smiejcie sie ze mnie!! Najgorsze jest to, ze na czole, gdzie mam dwie wielki zmarchy nie moge nakladac kremu bo mi od razu pryszcze wyskakuja... Ach co za zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga squirley-dzieki,ze szybciutko odpisalas-a czy ten olay lotion to jest w takiej podluznej buteleczce? a z neutrogeny to czy mogla bys opisac jak wyglada opakowanie,bo ja jestem wzrokowcem:D-czasem zapomne nazwe,a jak widze znajome opakowanie to zaraz pamiec mi wraca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny... GOSIK witaj na topiku.. Piwonia - zdjecia dostalem, piekne.. Napewno cos napisze, jak tylko dojde do siebie... Mayenka :D :D Squirley - faktycznie tak jest z tymi oponkami, ja co miesiac sprawdzam cisnienie, ajuz napewno przed kazdym dalszym wyjazdem. U mnie w domu jest duzo koloru zoltego, ale bardzo delikatnego. Zona sama maluje, kupuje biala farbe i barwnik, miesza i probuje, znowu miesza i znowu probuje.. w koncu kupuje drugie wiaderko bialej bo tamto jest juz zbyt intensywne, miesza pol na pol i jest prawie dobrze :D Zielen taka seledynkowa tez mozna tak zrobic, dobrze wyglada na scianach, oczywiscie trzeba troszke dopasowac wystroj wnetrza.. Powodzenia... Awika - witaj, moze dziewczyny cos ci podpowiedza, ale z tego co wiem, to zwykle mialy inna organizacje wyjazdu... Margot - nie spodziewalem sie, ze Grecy tak daleko sie zapuszczali... Czy dalas sobie zrobic zdjecie w tym kabriolecie? Amber - stolik jak stolik.... hot chick - witam Cie... napisz cos wiecej, brakuje nam bywalcow z egzotycznych krajow... verte_inga - zycze szybkiego powrotu do zdrowia, szkoda wiosny na chorowanie... U Ciebie wiosna pewnie pelna para..... :D Na razie tyle, sprobuje wyslac, bo moga byc problemy, pingi gina w przestrzeni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam bardzo... i to wlasnie bylwpis, ktory wczoraj nie dalo sie poslac, a teraz zajrze co ciekawego stworzylyscie przez reszte dnia.. Mayenka - Happy Saint Patrick\'s Day - mam dla niego wielki sentyment, bo wlasnie tego dnia w 2000 r. przylecialem do Stanow, na lotnisko Newark.. Co prawda jakis zestresowany Irlandczyk - immigration of. robil mi problemy - bo zamiast bawic sie z kolegami w pubie, pic piwo i tanczyc to on akurat o 6 pm zaczal prace na lotnisku (tez bylbym zly jak cholera)..... simonka :D Esja - motylki w brzuchu? w tym islandzkim klimacie i o tej porze roku? no niemozliwe.. :D :D :D Squirley - z tym spaniem to chyba deficyt, tez mam podobnie... bagatelka - 🌼.... aniab - witaj na topiku... moze poszukaj wpisu britty sprzed kilku dni i chyba ma adres pod nickiem.. Naprawde mas zamiar przeczytaccaly topik? nonnono... duze wyzwanie... szilva - witaj - to i tak dlugo wytrzymalas z takim szefem.... ale teraz moze byc tylko lepiej.. :D naneczka - bardzo sie ciesze, ze z tymi skargami sie wyjasnilo.. i ze M. jest taki jaki jest... no i ztym mieszkankiem... swietnie.:D GNU - gratuluje decyzji co do sukni... :D dla wszystkich caluski, pozdrawiam serdecznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokus- no to jest co wspominac w ten dzien:-) A kiedy sie znow wybierasz do US? Esja- no napisz co wiecej i nie tzrymaj nas w napieciu 🌻 Ja to mam szczescie-najpierw Kokus-prawie sasiad z Polski, pozniej spotykam tu GNU, koleznke ze studiow a teraz dowiedzialam sie ze GOSIK pracowala w tym samym miejscu co ja tyle ze krotka przede mna i chyba nwet poznalam jej siostre:-D No i co wy na to powiecie;-) Ide spac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awika poszukaj sobie ogloszen o prace przez internet. Na stronie angielskojezycznej na pewno znajdziesz cos co Cie zainteresuje, zwlaszcza ze w Anglii Polacy moga pracowac legalnie. Wpisz w wyszukiwarke praca po angielsku i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOSIK polecam L\'Oreal, juz ktoras z dziewczyn Ci pisala o tej firmie. Uwazam, ze ma przystepna cene, nawet bardzo przystepna a jest bardzo dobry. Kremy maja przyjemna konsystencje, dobrze sie rozprowadzaja i pieknie pacha. Uwielbiam jak cos ladnie pachnie i uwielbiam jak to cos ladnie pachnie na mnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_de
Ja wam polecam Vichy Nutrilogie 2.. mocno nawilza, szybko sie wchlania i nie jest tlusty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kokus nie wiem czy jestem calkiem zdrowa, jeszcze mi z nosa kapie (co za romantyczne zwierzenia) ale czuje sie super swietnie, bo wczoraj u nas bylo 20 stopni i slonce i biegalam w krotkim rekawku i bylam przeszczesliwa, dzisiaj sa chmury ale w miare cieplo. Co do tabelki: jestem we Francji od pol roku, mieszkam pod Paryzem, znak:Panna no i chyba dlatego moj narzeczony nie chce sie ze mna ozenic ;-) wczoraj, przy kolacji opowiadalismy o naszych wadach i zaletach i powiedzialam mu ze z niego jest dobry kandydat na meza, bo wszystko umie zrobic a on mnie zapytal czy mam cos konkretnego na mysli?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech zielone fluidy was ogarna:) HAPPY ST PADDY\'S!!!! :) 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 p.s. Mayenka --> hehe, kolejny zbieg okolicznosci:) Fajnie, ze sie znalazlyscie w kafeterii:) Usciski dla wszystkich. Lece na zajecia, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :) Wlasnie klikam z mojego ogrodka :) Przeprowadzilam sie tutaj z moim laptopem! :) Jest piekna sloneczna pogoda! :) Zakwitly zonkile i jest tak cudownie cieplutko! :) Grzechem byloby siedziec w domu! :) Mam znowu mnostwo pracy - statytstyka jak zwykle! :( Czasu na wykonanie zadania nie wiele, bo tylko do wieczora i skoro juz musze sie za to zabrac, to lepiej jest to zrobic w milym otoczeniu :) Na razie pozdrawiam Was krociotko! Jak sie uporam z zadaniem, napisze wiecej! Usciski! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Witajcie w Dzien Sw. Patryka... Zajrzyjcie sobie na Google jakie maja fajne logo. Ach... teskni mi sie za starymi dobrymi czasami w Polskce, kiedy to z przyjaciolmi chadzalo sie do Irish Pubu na zielone piwo... W Krakowie Patryka sie obchodzi bardzo hucznie.... A u mnie nadal zimno i ponuro... Temp baaardzo nicka i ciapa jak nie wiem co... Bleee... I to ma byc POLUDNIE???? Simonka: sorki, ze dopiero teraz odpowiadam... Olay jest w prostokatnym PUDELKU, wiec szukaj pudelka. Zwykle jest ono biale z albo rozowym albo zoltym akcentem. Do tego sredniej wielkosci literki. Ja tez jestem wzrokowcem.. Neutrogena tez jest w prostakatnym PUDELKU, troche wyzszym i wezszym niz Olay. Z tego co pamietam pudelko jest standardowo biale z niebieskimi akcentami Neutrogeny na wierzchu. Jak pojdziesz do sklepu to znajdz dzial z kremami i emulsjami i po kolei sobie przejrzyj wszystko od lewa do prawa i na pewno znajdziesz. Ciumaski kochani.. Ide zlopac moja kawke... 7 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simonka: chyba zamieszalam ci z tymi pudelkami... Chodzi mi o to, ze butelka z emulsja jest w tekturowym puedlku. No. Mam nadzieje, ze znajdziesz. CIumki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak zwykle wszystko przez internet,ale wiem ,ze to Ten,i bedzie mnostwo przeszkod.......ale to jest tak niesamowite uczucie,ze niewiem ,no...... Najpierw to ja musze skonczyc szkole tutaj,a potem kocchane kolezanki z USA mozliwe ze do Was dolacze.......mozliwe ,bo niewiem jak sie sytuacja potoczy w ciagu tego poltora roku.Bo my love mieszka pod Nowym Jorkiem. Mam za to goraca linie z K-11,Yahoo messenger az czerwony :P Niesamowita sprawa jak jestesmy z Kasia do siebie podobne,w poprzednim zyciu bylysmy blizniaczkami chyba hehehhehehe:P Caluje Was goraco i sciskam mocno z zimnej Islandii.Esja anymore Depresja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello everyone :)) standardowo witam wszystkich i dziekuje za ksmetyczne komentarze...wyprobuje na pewno..:) Chcialam tylko zauwazyc, ze musze dokladnie przestudiowac skad wy wszystkie jestescie, bo jak ktos pisze ze u niego jest zimnoo to od razu zaczynam sie zastanawiac...\"..to gdzie ona jest na syberii...??!!!\" w kanadzie chyba pogoda sie poprawia, przynajmniej mnie jakos cieplej sie zrobilo...zaczynam juz nosic jesienne plaszczyki..:) Poza tym ciezko mi wstawalo, bo jak juz wczoraj zaczelam swietowac \"st. Patryk day\"...i dzis ciezko sie wstawalo...:( Mayenka !!! no to mamy wspolnych znajomych..przynajmniej Abdula i Adriane..:) ahhh, maly ten swiat... ale mi sie dzis pracowac nie chce ...jedyny plus ze moja supervisor ma wolne wiec mozna sie troszke poobijac...:) dziewczyny( i panowie)-bo kokus domyslam sie jest male:)...jak u was z polonia? czy macie duzo polskich sklepow, dyskotek, restauracji..czy raczej nie bardzo...I ostatnie pytanie czy chodzicie do tych miejsc..??? Ja osobiscie czesto robie zakupy w polskich sklepach( tych spozywczych oczywiscie))tutaj ...czyli w okolicach Toronto, jest tego nawet sporo... trzymajcie sie, pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie wiem gdzie w Paris jest jakis polski sklep, gdzie jest polski kosciol to wiem, bo w niedziele w poblizu slychac k......... obchodze duzym kolem. Za to znam bardzo wiele fajnych osob z innych czesci swiata: z Afryki Poludniowej, Meksyku, Argentyny, Australii no i naszej starej Europy rowniez. Spotykamy sie na kawie u ktorejs i gadamy o pierdolach. Moj narzeczony jest o te spotkania zazdrosny i dopytuje co my na nich robimy i czy moze przyjsc podawac nam kawe hle hle hle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie sklamalam, mam kontakt z dziewczyna z Polski, ktora studiuje we Francji, bardzo mila osobka, piszemy do siebie maile. A poza tym nie czuje sie porzucona przez wszystkich znajomych, bo wysylamy sobie wiadomosci przez net. Dobrze ze skonczyly sie czasy kiedy na wiadomosc z zagranicy czekalo sie miesiac. Chybabym oszlala. Kontakt z ludzmi jest niezbedny zeby jakos egzystowac. Acha tak na marginesie jakby to kogos obchodzilo to moj narzeczony jest tubylcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×