Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

hej Wam nowym i starym...🖐️ 🖐️ juz kompletnie nie mam szans za Wami nadazyc wiec tak sobie wskocze ot poprostu :D Mialam urwanie glowy i mam nadal. Haruje jak wol a trenuje jak dwa woly i padam codzien okropnie.... Margot widze ze ty jak zawsze dzielnie na strazy :) jak po egzaminach? Ja mam 29 lat i do dzieci z anic dojrzec nie moge, bylo juz tuz tuz i chcialam i znow mi sie odechcialo. Im dalej w las.. tym gorzej chyba.. bagatelka mam nadzieje ze wrocilas od dentysty :O Aggaa 🖐️ ja w Danii siedze i klimaty podobne. Zaszczepilam sie przed grypa ale juz cos tez mnie zaczyna lamac :( Ale grunt to optymizm bo w sobote lece do Wawki i bardzo sie juz ciesze :) Pozdrawiam wszystkich i milego wieczoru zycze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paoolka- dobrze pozniej jest gorzej...:( Z wiekiem zaczynamy sie przyzwyczajac do nawykow i jest Nam tak dobrze i ciezko Nam zycinaczej... Ja mam skonczone 28lat .... Jak mysle o tym co jeszcze powinnam w zyciu zrobic:dom ,praca itd.... to chyba przed 35-tym rokiem zycia sie nie zdecyduje....:):):) Margot-Moj to juz jest za bardzo dojrzaly...:P Jest sporo starszy...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani79 masz 100% racji, w duzej mierze przemawia przeze mnie obrzydliwe lenistwo. Poza tym moj tez jest odemnie sporo starszy i ma juz dziecko, ktore zreszta ja bardzo lubie. niestety widze tez jakie to zmagania na codzien rodzic musi przejsc i jakos mi sie nie pali... Jemu tez nie bardzo... czasami mam sie zle z tego powodu ze tak mysle ale szybko sie zajmuje czyms innym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witma Was,kochani!!Klania sie Dorota z Sardeni,we Wloszech.Usciski gorace:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och dziewczyny... Zgrzeszyłam.. od kilku dni nie jadam kolacji,ale dzisiaj mój przyrządził ośmiornicę i poszłam na całość:-) Cała nadzieja w tym,że to afrodyzjak:-) :-) :-) Bagatelko-żyjesz po dentyście? Marguś-kusicielko! Ach te zapiekanki:-) Dobrze,że już jestem POOOO kolacji... Dohulk-witam Aggaa-🖐️ Ani🖐️ Mikuś🖐️-wkrótce dołączę do kursików językowych.. Paaoolka-wrzuć na luz.Nie przemęczaj się tak🌻 Dohulk-witam Mamabanana-witam Paula10410🖐️ Arnusia-gdzie się podziałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Selala ale Ci tam dobrze w tej Grecji, ciagle cos pysznego :) Jak ta osmiornica byla przyrzadzona????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witma Was,kochani!!Klania sie Dorota z Sardeni,we Wloszech.Usciski gorace:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec Den BOsch to nie tylko miasto rocka...choc wielkie przedsiewziecia kulturowe tu nie maja miejsca(no moze czasami),to jednak kazdy moze znalezc cos dla siebie.Wszedzie tu plasko,w tej Holandi,wiec pedaluje sie bez wiekszego wysilku,chyba ze ostro wieje,co zdarza sie czesto.Niejednokrotnie mam szczescie jechac z wiatrem...gorzej jest pod wiatr.Spora grupke sympatycznych ludzi tu poznalam podczas juz (lub dopiero)dwuletniego pobytu;holendrow i nie tylko.Moi przyjaciele to istna mieszanka miedzynarodowa.Jest ciekawie,pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ara fajnie ze masz tam fajne grono znajomych :) ale brak gorek jeszcze fajniejszy, u mnie wyzyny i pagorki wszedzie + wiatr. Co porabiasz w Holandii? pozdrowionka z Danii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziewczynki zmiatam spac zaraz wiec sie wylaczam, jutro znowu pole bitwy od rana. pozdrawiam i zycze spokojnej nocy a tym dluzej siedzacym milego wieczoru... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe osobki! :) Wracajac do tematu dzieci... To prawda, ze z wiekiem czlowiek czuje sie coraz bardziej wygodny, ale czasami widze jak my sie \"smecimy\" w weekend... tu pizamka, tu jedzonko... TV... Luz. Jak ci sie nie chce, to trudno. A jak ma sie dziecko, to trzeba jemu jakos zorganizowac czas... czyms je zajac itd. Dzisiaj wlasnie rozmawialam z kolezanka ze studiow, ktora ma 3-lenia coreczke i opowiadala mi ona ile to rzeczy robia one razem... i mimo, ze jest zmeczona, bo pracuje, to jest czuje sie spelniona... A ja spelniona sie nie czuje... I w sumie nie wiem z czego to wynika, bo dzieci lubie, ale jak moja mama mowi \"cudze i na piec minut\"... ;)Ciezko jest mi sie wyobrazic w roli matki... Czasami mam przeblyski, ze moze fajnie by bylo miec maluszka... A potem jest impreza rodzinna i obiad spedzony w towarzystwie siostrzencow i jest to zdecydownanie najlepszy srodek antykoncepcyjny dla mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ara tu belgia sie wita:D co do dzieci-jak wiecie ja jestem mama pamietam jak kiedys odezwal sie wemnie instynkt macierzynski i bardzo chcialam dziecka:) potem pryszedl okres jak dziecko male bylo-ze lapalam dola ze zaniedbana ciagle w domu w pieluchach itd ale dzieckorosnie i to szybko:)a kazdy usmiech wynagradza te hwile zalamania i smutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paoolka- rozumiem Cie... Moj tez ma dzieci i to nawet dorosle i wydaje mi sie ze to Go tak najbardziej powstrzymuje....:( Ale mysle ze zaczyna mnie rozumiec,bo tego od niego oczekuje... Witam nowo przybyle...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upssssss...... Jakos stronka mi uciekla... (gadalam przez skype) ...:) A Wy juz tak daleko........:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selala- Osmiornica???????? Mniam!!!!!!!!:) Jak bylismy teraz w Grecji to Moj mnie ciagal po miejscowych restauracjach bo wiedzial ze tam najlepsze jedzonko i pelno owocow morza... Ale sie tego najadlam... No ale musze to przyznac ze najlepsze ostrygi pochodza z Galway...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni raz jadlam osmiornice w marsylskiej knajpce ze znajomymi i byla strasznie twarda. W ogole mi nie smakowala. Bardzo lubie wszelkie morskie zyjatka... Wszystko jednak musi byc bardzo dobrze przyzadzone! :) Selala - kiedys wprosze sie do Was na ta osmiornice ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki tak dla zmiany tematu...........:) Nie wiem czy macie TVN....... ale wlasnie ogladam "You can dance".... Uwielbiam taniec....:D A uwazam ze Oni sa niesamowici....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam niestety TVNu... i w ogole polskiej TV :( :) Bagatelka - jak tam zab? A raczej po zebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz nie mam zeba, mam teraz zab na niby :D (tymczasowy mostek) Ale fajnie bylo, a ja sie gupia tromba balam niepotrezbnie. Jak mi dencio powiedzial, ze po wszystkim, to ja sie spytalam, czy juz zab wyrwany, bo wydawalo mi sie, ze on cos tam tylko merda jakims wihajsterkiem :D Za 3 tygodnie bedzie nowy, prawdziwy mostek. Bardzo milo wspominam ta wizyte, na Dziekuje za slowa wsparcia, a juz szcezgolnie dowcip Selali o milosci francuskiej odgonil ode mnie zgubne mysli przed wizyta :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aggaa - milego i szybkiego wracania do zdrowia :) dohulk - 🖐️ ile brzuszkow zrobilas ;) ? Margot - zapach zapiekanki czuje juz tu! Prosta rzecz, a cieszy, niestety ja bym chyba to wszystko zjadla juz przed zapiekaniem ... A serek reblochon to jaki rodzaj serka? Tzn. jaki serek przypomina z takich bardziej ogololudzkich, bo jakem zywa, tak reblochon nie pojawil sie nigdy na mojej drodze ? agi79 - czyzby dzis nikt Cie nie namolil o przytlulanie ;) ? Jesli chodzi o ostrygi, jestem jeszcz na tym polu prawie dziewica, raz jadlam, ale to bylo dawno i nie bardzo swiadomie, nic z tych ostryg nie pamietam ... Obecnie jak widze ostrygi na karcie dan, to nie bardzo wiem co i jak i nie zamawiam ... A chcialabym! U mnie natomiast sa przepyszne tubylcze krewetki - lepsze niz jakiekolwiek w moim zyciu :) Tyle, ze trzeba samemu obierac itp. ale warto. Pierwszy raz kupilam tak ot, aby byly krewetki, a jak wrzycilam na patelnie, to zapach sie rozlegl niebianski, a potem smak, ze wierzyc sie nie chcialo! Tylko mam troche lenia na to obieranie :P mika 1122 - milego zakuwania slowek ... ja nigdy jakos nie potrafilam (czyt. len) i czekalam az mi same wczesniej czy pozniej powlaza do glowy. Jakos w miare wlazy, ale to niezbyt miarodajne stwierdzenie, jako ze mowie z perspektywy 18 lat ... Paaoollka - dzielny z Ciebi babiszonek ;) Ale poodpoczywaj sobie milo w kraju :) ara - 🖐️ uwielbiam mieszanki miedzynarodowe :) To chyba najfajniejsza forma towarzystwa, w moim obecnym rejonie nie bardzo dostepna ;) Dotik - co porabiasz, a jeszcze pardziej - co pojadasz - w Sardenii ?? selala - wlasnie, w jakim mniej wiecej postaci ta osmiorniczka Ci sie objawila, jestem strasznie ciekawa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze chcialam sie podzielic 2 ogolnymi spostrzezeniami odnosnie naszego topiku: 1. Tylko patrzec, a stuknie na strona 777 :) 2. Sporo tu wielbicielek (jak to kiedys nazwalysmy a Akara) przykurzonych modeli :classic_cool: czyt. dojrzalych mezczyzn ... :) Mniam ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×