Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Gadzina, fakt, pisalam o pogrubiajacych :) Moze sproboj: Bourjois, Longueur Sublime albo np. Max Factor, Stretch Mascara (tusz wydluzajacy do klasycznego makijazu rzes) lub tez Max Factor, Lash Silks... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey hey Margot 😘 - dzieki zaq ta mascare.. poszukam... naneczka 😘 - mam nadzieje, ze juz jest wszystko ok! Gadzina 😘 - wiem, ze pare stron temu ;) pytalas o zdjecia.. coz. daj mi tylko z jakis jeszcze miesiac (moze schudne kolejne 2-3 kilo) i bede rozsylac fotki! na 100% aha. wlasnie.. laski. .nie wiem, czy wiecie, ale ostatnio zauwazylam, ze waga mi sie znizyla o jakies 4-5 funtow.. hihi.... i niby za bardzo roznicy nie widze (czuje) ale samopoczucie mi sie polepszylo !! :) no i te kursy chyba wezme na koledzu .. nie ma co.. nie znalazlam zadnego community education tutaj.. nie wiem.. moze zle szukam? ale ze mnei sierota.. no nic.. aha.. zapomnialam oznajmic. w niedziele ide na 6-godzinny trening do tego sklepu ... . hurraaa!!!! wiec moze bede miala ta prace! for all 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i chyba bagatelka 😘 sie pytala o moje wyksztalcenie. . do usa przyjechalam majac 19 lat.. rok po maturze. do zadnej szkoly nie poszlam. wiec raczej nic by mi sie do kredytow nie liczylo... musze zaczynac wszystko od zera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenka
Barb i piwonia jak chcecie pogadac, to odezwijcie sie. To moj gg 4870050. Pozdrawiam Marzena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenka
Mialo byc 4780050 Sorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakas chwile temu siedzialam nad mapa, zeby przyjrzec sie drodze naszej weekendowej wycieczki (ktora stoi pod znakiem zapytana ze wzgledu na niepewna pogode :o ) i potem cos mnie tknelo, zeby wziac atlas i poszukac tych wszystkich miejsc, w ktore rzucil nas los. To naprawde niesamowite jakie dziela nas odleglosci... caly swiat mozna by powiedziec... a jednoczesnie jacy jestesmy sobie bliscy w naszej wspolnej doli... w naszym zywocie emigranta... Tak mi sie troche zebralo na refleksie... ach... Gruszenka, gratuluje!! :) Mi si do tej pory udalo zrzucic dwa kilo, ale pracuje nad tym, zeby waga jeszcze troche spadla! :) Jakies 4 kg i o nic wiecej nie prosze :D Trzymam tez kciuki za prace!!! Bardzo mocno!!! 👄 Marzenka 🖐️ Bagatelka 👄 nadal jeszcze nie zamiescili Twoich przepisow na Czarnej Oliwce! To chyba jednak standard, ze tak dlugo trwa... bo z moimi bylo podobnie. No nic, bede zmykac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kociaki! :-D 😘 🖐️ 🌻 :-) Wpadam na razie tylko sie przywitac i oznajmic, ze zyje... ;-) Otoz rzeczywiscie nie nadazam za Wami juz w ogole.... jak to raz trafnie okreslil chyba jordan :-) a pisalam juz dwa razy, ale dwukrotnie kafe zjadla mi posta i nie mialam juz czasu pisac od nowa i... wsciekla bylam jak nie wiem co! :-O Ostatnio mam w ogole malo czasu i krotko jestem w necie. Szukam intensywnie mieszkania, dlatego nie mam praktycznie na nic czasu... jezdze od A do B prawie ze codziennie i juz czasami wieczorem tylko lozka szukam po omacku :-( Odechciewa mi sie zyc 😠 Mieszkania albo fatalne, albo piekne, ale za to drogie jak nie wiem :-O Chyba w koncu wezme jakis Penthouse za grube tysiace i przynajmniej bede miala spokoj :-O :-P Najwyzej!... bede pracowala glownie na mieszkanie... ale nie chce mieszkac w jakiejs dziurze z tego tylko wzgledu, ze jest tania i miec caly czas zle samopoczucie.. :-O Albo pomysle o zmianie pracy na lepiej platna... a i ogolnie bardziej interesujaca by sie przydala - moze uda mi sie to polaczyc :-) naneczko - ciesze sie bardzo, ze moj pomysl na Wieden spotkal sie z entuzjazmem w rodzinnym gronie :-D Oczywiscie wolalabym, zeby wszystko ulozylo sie w koncu po Twojej mysli, ale gdybys jednak musiala orientowac sie w innym kierunku to wiesz.... mozesz na mnie liczyc ;-) I jak najbardziej zapraszam Cie na weekend do siebie :-) Wszystkie nowe twarzyczki witam cieplutko i pozdrawiam serdecznie oraz bagatelke 😘 Gadzinke 😘 i Fasolke :-D Gruszenke 😘 Margot 😘 Jay 😘 cagohna 😘 odpisze niebawem! :-) kokusia 🌻 izze 😘 franci !!! 😘 :-D Tez napisze! P.s czy macie jakies fotki od naszych \"nowych\" emigrantek? bo nic nie wiem... a nie czytalam wszystkiego dokladnie z braku czasu... :-O Lece poszukac lozka, bo jutro kolejny meczacy dzien... ;-) Paaaa! 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Slodziaczki ❤️ Czuje sie niemal surrealistycznie, poniewaz wlasnie przed chwila rozmawialam przez telefon z nasza izza :) Barb - pytasz skad jestem ... tak wiec z Polski to jestem ze Szczecina, a w USA to mieszkalam w okolicach Detroit od 1989, rok w Washingtonie DC, a od ubieglego lata jestem w Minnesocie, w malowniczym miasteczku Duluth :) A z tymi problemami ... to tez pamietaj, ze nie jestes sama i zal sie nam tutaj ile wlezie, bo my od pocieszania sa :) izza - mam nadzieje, ze lazania nie byla najgorsza ;) Piwonia - doskonale kumam temat z tymi \"niezbyt\" Polakami :O, otarlam sie nieco o te klimaty w okolicach Detroit ;) Jay - to tak Ci chlop bazylie milo potraktowal :D Wy tam sie wiedze niezle zabawiacie, pierzecie telefony, gotujecie bazylie jeszcze w doniczkach ;) Marzenka - witaj i sie z nami milo rozgosc :) Gadzina - ummm, jogurty o smakach roznych ciast, to brzmi dosc pomyslnie ;) Gruszenka - takie broszurki o community education to moze ci Twoi \"panstwo\" dostaja w poczcie ? Czyli teraz uczysz sie francuskiego? :) A o Twoje wyksztalcenie to sie wcale nie pytalam, tylko chyba Jay ;) Margot - tak, niesttety te ciamajdy czarnooliwkowe lansuja te same przepisy jako \"nowe\" juz dobre pol tygodnia :D A wczoraj jeszcze dodalam kolejny, pt. kurcze pieczone z ziolami :) sportowa naneczka - mam nadzieje, ze z samopoczuciem choc troszke lepiej ? :) haneczka - o, znalazlas sie nasza Kobieto Czynu :D Zycze Ci powodzenia w laczeniu konca z koncem, tzn. ewentualnych zmian mieszkaniowych z ewentualnymi (oby!) zmianami placowymi :) No i to by bylo na tyle :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane Dziewczyny (i sympatycznie panowie, jesli tu zajrza), Sorki wielkie, ale totalnie nie mam dzis czasu, i wczoraj tez tak bylo. Obiecuje poprawe... jutro rano...? moze byc? Caluski totalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! :) Pamietacie jak pisalam ze slonca u nas nie bylo przez miesiac? Potem wyszlo na jeden dzien i znowu leje. Zle sie dzieje z pogoda, oj zle! :) Margot, masz polska tv czy to we francuskiej poswiecili cenny czas antenowy na przytaczanie bzdur Leppera? Dzieki za nazwy tuszy. Sypiesz nimi jak z rekawa, zastanawiam sie czy wszystkie wyprobowalas, czy znasz je po prostu z czasopism albo z polek supermarketu... To dziwne, ale od kiedy jestem w ciazy, mam wielka ochote na podmalowanie oka, kupilam nawet delikatny podklad (po raz pierwszy od ponad 5 lat !!!) Hormony ? :) Gruszenko, gratulacje, bede trzymala kciuki w niedziele! Zycze ci tej pracy z calej sily !!! A na zdjecia juz zaczynam czekac - trzymam za slowo! I jaka to dla ciebie motywacja zeby schudnac. Wlasnie! Czasami wystarczy, ze wskazowka wago drgnie lekko i odzyskujemy cala wiare w nasze mozliwosci chudniecia ;) :) Margot, dwa kilo! To wspaniale! Masz w nagrode 🌻 Zastanawiam sie, kiedy zaczne przybierac na wadze, hihi. Na razie moja waga nie drgnela nic a nic.... ale juz niedlugo....Troche sie tego boje, bo wiem, ze zaokragli mi sie buzia. Zazdroszcze dziewczynom, ktorym zaokraglaja sie boderka, tak po kobiecemu, ale buzia i szyja zostaja szczuplutkie... Sluchajcie, mam prosbe, czy znacie jakis przepis na dobra pieczona rybe. Ja nie cierpie ryby, brrrrr! Jadam jedynie tunczyka z puszki i sporadycznie wedzonego lososia, ale nie sadze, zeby to usatysfakcjonowalo Fasolke. Ryby smazonej nie przelkne (tak samo jest z miesiem). Kiedys, dawno temu, w Rzymie jadlam pieczonego lososia ze smietana, bylam zachwycona! I wlasnie przepisu na cos takiego szukam. :) Haneczko, zycze najpiekniejszego mieszkanka pod sloncem takiego w ktorym od razu dobrze sie poczujesz. Czasami warto dluzej poszukac, zeby natrafic na to jedno wlasnie! A jak to pociagnie za soba zmiane pracy to jeszcze lepiej! Trzymaj sie. I nie zapomnij o nas. :) Bagatelko, slowo daje, ze jogurty sa rewelacyjne. P byla zachwycona podczas ostatniej wizyty i zawiozla kilka mojemu bratu. Jogurty Nestle zawojowaly Warszawe! W ogole to bardzo lubie, jak moi polscy goscie zachwycaja sie jakimis serami, albo ciastami. Robie wszystko zeby zapoznac ich z jak najwieksza liczba kulinarnych ciekawostek i uwielbiam jak doceniaja i chca wracac na kolejne uczty :) Powinnam juz konczyc... Jeszcze tylko chcialam wam powiedziec, ze wczoraj wylismy w teatrze na \"Pianiscie\" na podstawie ksiazki Szpilmana. Jeden aktor i jeden pianista (nawiasem mowiac obaj bardzo slawni we Francji - nasz dom kultury zaczal sciagac spektakle z prawdziwego zdarzenia), Na scenie stolek i fortepian, godzina tekstu i godzina muzyki (glownie Szopen i glownie jego Nokturny, a na bis kawalek skomponowany przez Szpilmana). Piekne... Bardzo nastrojowe... przejmujace... Trzymajcie sie cieplutko Kokus :) Jay :) Naneczko :) Piwonia :) Maya :) Barb :) Marzena :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze! Wlasnie sie przeczytalam! Co jo godom, co jo godom? Oczywiscie nie \"wylismy\" w teatrze (jeszcze tylko tego brakowalo, hihi), ale \"bylismy\", po prostu, sidzielismy cichutko wtuleni w pluszowe, rozowe (!) fotele i nie smielismy glosniej wzdechnac, taka byla cisza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Posta mi zjadlo.. buuu! Wczorajszego, a chcialam sie tylko zameldowac ze zyje i czuwam, tj czytam Wasze lisciki i niestety nawet nie mam czasu odpisac, bo chcialybym kazdej cos tam a nie zdaze!!! mam taki dym w pracy ze ojej! nawet nie mam czasu kichnac! horror. ALe jeszcze raz podkreslam ze czytam, zastanawiam sie rozmyslam i jestem z Wami!!! (nawet jak nie ma moich wpisow...) Pozdrawiam wiec hurtowo, ale jakze serdecznie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam wszystkim odpisac odobiscie na ich wpisy, ale na razie musze jednak ZLOZYC GRATULACJE GADZINIE!!! Czyz to nie cudownie!!!! Bedziemy mieli forumkowego dzidziusia!!! NIe wiem , moze sie powtarzam, ale kiedy dzidzia ma sie pojawic??? Ktory to miesiac? Jak sie czujesz???? WOW!! cudownie, baaaaardzo sie za Ciebie ciesze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruszenka vel Gruszencja
jestem wsciekla :( wlasnie skoncyzlam piosac posta po pol godiznie.. i co? i znikl! NIEEEEEEEEEEEEEEEEEE eh... ale jeszcze raz sprobuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) tak, to cudownie! C U D O W N I E jest czekac na Fasolke! :) Przypuszczam, ze Fasolka ma okolo 5 tygodni, ale nie wiem tego na pewno, bo test zrobilismy bardzo niedawno, znaczy w Poniedzialek Wiekanocny, a wizyte lekarska mam dopiero w polowie maja. Dowiem sie tego dopiero w maju... staszna to proba cierpliwosci.... :) Na razie czuje sie dobrze, nawet nadal chodze na step (troche mniej intensywnie skacze :)). Tylko jak jestem glodna, mam cos w rodzaju lekkich mdlosci, rano sa one silniejsze, ale przechodza jak tylko wypije kubek kawy z mlekiem (albo raczej trzeba to nazwac mlekiem z kawa, zeby nie sklamac). Moze tak juz zostanie? A moze prawdziwe nudnosci dopiero przede mna? Kto wie ile niespodzianek mnie teraz czeka i jakich... Naneczko, zycze ci zeby ten dym w pracy sie wreszcie skonczyl i zebyc mogla wreszcie troche odetchnac. A teraz pora zabrac sie do roboty, wiec papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadzina- gratulacje!!!Dopiero teraz doczytalam:) dzisiaj mam wolne:) ide sprzatac bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ale dzisiaj tu u nas cieplutko! Czuc juz taka najpawdziwsza wiosne! :-) Chwilke temu sprawdzalam prognoze pogody na jutro i wszystko wskazuje na to, ze mozemy spokojnie wybrac sie nad Lazurowe Wybrzeze :) Pogralam sobie dzisiaj z jedna z forumowiczek w szachy - siedzialysmy jak na rasowe \"kury\" przystalo :P w kurniku i wygralam 2:1 :D:D:D (Dla niewstajemniczonych kurnik to nazwa strony www - www.kurnik.pl na ktorej mozna sobie pograc w rozne gry przez interent :) ) :) Haneczko, mam nadzieje, ze uda Ci sie znalezc jakies niedrogie i przytulne mieszkanko :) 👄 ❤️ :) Bagatelka 👄 nadal nie widac Twoich przepisow! Mam nadzieje, ze wkrotce sie tam zjawia, bo to kurcze pieczone z ziolami narobilo mi smaczku! :) A propos jedzenia, dzisiaj zaszalalam ;) i kupilam pieczywko! :) Zamiast jogurtow zjadlam pyszne i pozywne kanapeczki! :) :) Kokus 🖐️ :) Gadzina, mam polska telewizja kilka kanalow i teraz majac ferie namietnie ja ogladam ;) Francuzi na szczescie nie poswiecili cennego czasu na przytaczanie bzdur Lepper (i dzieki Bogu... zeby taki wstyd szedl w swiat :o ), ale bedac juz przy temacie francuskiej telewizji nie wiem czy wiesz, ze Arte ostatnio emituje sporo reportazy o Polsce :) Natomiast jesli chodzi o tusze, to sama ich nie wyprobowywalam (mam uraz do tuszy po tym jak kiedys dostalam od ich stosowania zapalenia spojowek). A teraz z racji tego, ze nosze soczewki, staram sie byc jeszcze bardzej ostrozna. Zreszta mam ciemna oprawe oczu, rzesy mam dlugie, wiec doskonale obchodze sie bez tych rzeczy. Nazwy posypalam z babskiego czasopisma, w ktorym porownywano rozne tusze i te wypadly bardzo dobrze :) A przepis na rybke? Bagatelka podala kiedys cudowny przepis na lososia (wsrod moich znajomych zrobil furore!!). Mam go gdzies zgranego, to jest pewne, ale teraz S. mi namieszal wszystko w moich dokumentach, wiec nie wiem, gdzie mam go szukac :( A o imieniu dla Fasolki lub Fasolka juz mysleliscie? :) Naneczka ❤️ trzymaj sie dzielnie Aha, Gadzina, na nudnosci podobno bardzo dobre jest picie coli! :) Siostra S. miala straszne nudnosci i wlasnie cole polecila jej lekarka! :) Na poczatku M miala opory, zeby probowac, zwlaszcza, ze ona nie przepada za cola, ale faktycznie to bardzo pomagalo! :) :) Gruszenka 👄 biedactwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barb
Czesc wszystkim!!! Siedze sobie wlasnie w moim przytulnym i milutkim biurze, slucham sobie "Daj mi te noc", i rozmyslam jak bedzie mi tego brakowalo jak mnie zwolnia bo na to sie zapowiada. Juz sie przyzwyczailam do mojej pracy. Naneczko- jak chcesz to podaj mi twoj email to przysle ci moja fotke. Do wszystkich odchudzajacych sie- ja schudlam 4 kg w 4 tygodnie na Weight Watchers- naprawde dziala i nie musisz sie glodzic. Chce schudnac 10kg, wiec jeszcz pare tygodni... Gadzina- jak leci? jak tam Fasolka? Ja po ciazy przytylam 30 funtow (ok. 15kg, schudlam juz troche, jeszcze mi zostalo 10kg do zrzucenia. ale jak bedziesz jadla zdrowo i uniarkowanie to nie przytyjesz duzo- ja jadlam glownie fast foody bo jakos mialam straszne zachcianki na hamburgery- teraz bym nie zjadla nigdy hamburgera, ale wtedy jakos glowka inaczej mysli. Hormony.... Marzenko- napisz cos jeszcze o sobie! Pozdrawiam wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot 😘 - dobry pomysl z ta mapa.. tez tak chce! wydaje m isie, ze taki NAOCZNY efekt bedzie piorunujacy... musze cos takiego zrobic..:) poza tym.. zdziwilam sie, gdy waga drgnela nizej .. wprawdzie nic specjalnego nie robilam.. ostatnio tylko zaczelam jezdzic wiecej rowerem.. ale to wszystko.. hihi:) .. ale mam nadzieje schudnac jeszcze jakies moze do 5 kilo. haneczka 😘- mam nadzieje, ze jak juz sie przeprowadzisz do nowego mieszkanka, to bedziesz sie w nim dobrze czula.. zycze powodzenia!!!! naneczko 😘 - i jk sie sprawy maja? bedziesz sie przeprowadzac, czy nie ??? umieam z ciekawosci! Wieden.. wiele osob mi mowilo, ze zwlaszca noca.. jest to strasznie piekne miasto.... chcialabym raz tam sobie postudiowac! izza - 🌼 - uwielbiam lasagne\'ie... mniammmmi.. lae jak zwykle... ja tu mowie o jedzeniu .. he he.. gotowac to nie potrafie za nic! Marzenka 🌼 - witaj Kokus 🌼 Piwonia 🌼 Jay 🌼 Elfik 🌼 Gadzina 😘 - wlasnie.. dobra motywacja jest tylko nieznaczne drgniecie wskazowki wagi w lewa strone, a juz czujesz sie uskrzydlona.. ! a co do przybrania w czaie ciazy, to przeciez wile kobit przybiera na wadze.. robia sie bardzo kobiece itd.. wiec Ciebie pewnie tez to czeka! .. swoja droga, jezeli chodzi o schudniecie z buzi .. to ja bym tak chciala... jakby mi ubylo troche tego tluszczu spod policzkow, to bym byla bardziej hapi. hi hi... a codo tego przedstawienia, to strasznie zazdroszcze! wiem, ze powinnam sie porozgladac za odrobina kultury i sztuki tutaj.. .tak dawno nie bylam w zadnym teatrze! a w operze, to ja jeszcze w ogole nie bylam.. ale ciagle czekam .. na takiego jednego, ktory by mnie tam zaprosil :) a jezlei chodzi o gotowanie (ryb.. ale nie tylko ) to patrz wyzej ... do izzy - nie potrafire gotowac. bagatelka 😘 - kocham jogurty. .chociaz nie jem ich az tak duzo, czy czesto. ..tutaj to nie to samo, co w Eurpie... zwlaszcza nie maja mojego ulubionego: Fantasia .. naturalnego.. nie daruje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie umylam podloge! Te biale kafelki doprowadzaja mnie do szalu - widac na nich kazdy najmniejszy paproch 😡 Na razie jest czysto, ale podejrzewam, ze zdarze sie przejsc w ta i z powrotem do kuchni i znikna efekty mojej pracy 😡 Barb, mam nadzieje, ze uda Ci sie utrzymac prace a jesli nie to znalezc sobie inna, lepsza :) Odnosnie diety - gratuluje Ci zrzucenia tych 4 kg!! :D To sporo w tak krotkim czasie!! :D Nie wiem na czym polega \"Weight Watchers\" ale czy nie ma ryzyka, ze po zakonczeniu kuracji nie pojawi sie efekt jojo? Natomiast jesli chodzi o zdjecia - ja rowniez chetnie zobaczylabym jak wygldasz! Sama rownie chetnie sie zrewazuje moim zdjeciami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zauwazylam Twojego wpisu Gruszenko... tak szybko te strony sie przewijaja ;) Z waga to tak jest, ze czasami nie trzeba wiele, ze miala tendencje wzrostowe albo spadkowe... przyjmniej ja to obserwuje u siebie! Wystarczylo tylko, ze przestalam podjadac wieczorami i juz mi kilogramy zaczely spadac... Z drugiej strony wiem, ze jesli wroce do starych nawykow ani sie obejrze a nadrobie strate... :o Cos mi sie na ziewanie zebralo :) 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot- hihih ja tez wlasnie umylam podloge w kuchni no ale mysle ze efekt czystej podlogi utrzyma sie nie dluzej niz 5 minut w koncu mam dwa diably w domu hihi(psy) Ide na spacer:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenka
Hej BARB co to jest "Weight Watchers"? Jestem ciekawa, bo tez chcialabym schudnac okolo 5 kg. To wazne. Ja sie ciagle mecze. Jak nie diety to cholerna gimnastyka i nic. Prosze Cie napisz cos wiecej na ten temat. Poza tym u mnie nic ciekawego. Chodze do szkoly i siedze w domku. W weekendy zawsze gdzies sie wybieramy z mezem. Moze pogadasz ze mna na gg? Moj numer to 4780050. Piwonia sie odezwala.:) Pozdrawiam Piwonie i wszystkich Emigrantow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark Elf, wiesz, jak wlasnie wrocilam ze spacer hihi... Ale bylo przyjemnie :D Weszlam na punkt widokowy juz dyszac i sapiac, ale dzieki temu moglam podziwiac cudowna panorame w blasku zachodzacego slonca! Poezja! A do tego unosil sie zapach kwinacych bzow! Mmmm... Ululalo mnie to totalnie i gdyby nie zapadajace ciemnosci jeszcze bym sobie tam siedziala i siedziala... tak mi bylo dobrze :D I jeszcze zeby bylo malo - sprawdzilam skrzynke i znalazlam w niej paczunie z domu! :D Mamus mi naslala gazetki i moje ulubione przysmaczki :D A na podlodze same zacieki i plamy... ale ma to gdzies 😠 Nie bede tego wycierac raz jeszcze - obrazilam sie :P :D Pozdrowionka dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! pierwszy raz odzywam sie na tym topiku, chociaz pare razy zagladalam do Was, niestety zeby przeczytac wszystkie strony tego co napisaliscie zabraloby mi barrrdzo duzo czasu. Mieszkam w Austrii juz od 6 lat (ale ten czas leci). Buziaczki dla haneczki odezwalas sie na topiku Kto mieszka w Austrii - ktorego juz nie ma. Pozdrawiam wszystkich! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×