Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GOSIEK_27

PLANUJĘ CIĄŻĘ W WAKACJE 2005

Polecane posty

Voolcano---> o sklepie takim nic nie wiem, natomiast piosenka podoba mi sie bardzo. Poszłyśmy z koleżanką złożyć nasze deklaracje do skarbowego, a potem ucięłyśmy sobie spacerek.Po takim dotlenieniu od razu lepiej człowiekowi:) Wczoraj oglądałam \" Iniemamocni\", taki sobie.Jeden fragment wręcz żywcem wyjęty ze \"Spidermana\". Wiosna, wiosna...gdzie jesteś..[rozmarzona mina].oj kiedy będzie ciepło??? Moje kwiaty aż proszą się, żeby je poprzesadzać. Która ma ochotę na popołudniową herbatkę;)? Jakby co, zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voolcano---> o sklepie takim nic nie wiem, natomiast piosenka podoba mi sie bardzo. Poszłyśmy z koleżanką złożyć nasze deklaracje do skarbowego, a potem ucięłyśmy sobie spacerek.Po takim dotlenieniu od razu lepiej człowiekowi:) Wczoraj oglądałam \" Iniemamocni\", taki sobie.Jeden fragment wręcz żywcem wyjęty ze \"Spidermana\". Wiosna, wiosna...gdzie jesteś..[rozmarzona mina].oj kiedy będzie ciepło??? Moje kwiaty aż proszą się, żeby je poprzesadzać. Która ma ochotę na popołudniową herbatkę;)? Jakby co, zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voolcano---> o sklepie takim nic nie wiem, natomiast piosenka podoba mi sie bardzo. Poszłyśmy z koleżanką złożyć nasze deklaracje do skarbowego, a potem ucięłyśmy sobie spacerek.Po takim dotlenieniu od razu lepiej człowiekowi:) Wczoraj oglądałam \" Iniemamocni\", taki sobie.Jeden fragment wręcz żywcem wyjęty ze \"Spidermana\". Wiosna, wiosna...gdzie jesteś..[rozmarzona mina].oj kiedy będzie ciepło??? Moje kwiaty aż proszą się, żeby je poprzesadzać. Która ma ochotę na popołudniową herbatkę;)? Jakby co, zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj voolcano voolacno, widzę, że możemy sobie rączki podać (\"szczególnie, że poprzednia zakończyła się tragicznie, strach jest tym większy\"), to tak jak ja. O tamtym staram się nie myśleć, podchodzę do tego jakby to był dawny, zły, bardzo zły sen. Dlatego nie myślę o tym, staram się nastroić optymistycznie i chłonę dobrą energię, lwią część tutaj :):) Mam nadzieję, że wystarczy mi jej na calutkie 9 miesięcy, począwszy gdzieś tak od maja-czerwca ;) A wiecie, co do porannej kawki, to dla tych z Was, które chcą ją \"rzucić\" w czasie ciąży polecam...nieuwierzycie... - Inkę!!!! Tak, tak stara poczciwa Inka zbożowa! Nigdy jej nie piłam, gardząc bezkofeinowcem ;) Ale ostatnio kupiłam, bo chciałam sprawdzić, czy da się to pić jako substytut porannej kawy. I wiecie, jest całkiem niezła! Troszeczkę może brakuje tej kawowej goryczki, ale jest i tak nadspodziewanie niezła... Hmmm... tylko tak na dłuższą metę, to co będzie dawać tego przysłowiowego kopa na rozpęd???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczęta. Wiesz Judytko ja to nawet lubie kawe Inke, i wszelakie bezkofeinowe, po małej ilości kofeiny dostaje drgawek i takiego powera ze szok, wystarczy szklanka pepsi i odlot, więc zawsze z Gosią pije bezkofeinowe Capocino albo herbatke owocową mój ostatni super smak herbaty to Pomarańczowo-jabłkowo-cynamonowy super sprawa,moge ja litrami pić, (ja naprawde nie mam nałogu ja pije dla toważystwa :)) buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRANOC kochane kobietki, słodkich i erotycznych snów wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje dziweczęta, pewnie jeszcze śpicie ja miałam jakies strasznie koszmarne sny chyba bo podonbo krzyczałam w nocy i rzucałam sie, no fakt śniło mi sie ze paliłam heroine w fajce, i jakis pies biegał z przypiętym proporczykiem ze zgineło dziecko i zdięcie tego dziecka było, nie wiem z kąd sie takie sny biorą buziaki dziewczęta, miłego dnia, ciekawe o której sie na kawke i herbatke zjawicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc laseczki;););) Pięknie biało dziś u mnie za oknem, kawusia pachnąca stoi przede mną i już do was klikm od rana:) Voolcano, Judyta---> domyślam się jakie przezycia macie za sobą i strasznie wam współczuję, nie martwcie się na zapas, teraz musi być już tylko dobrze:) Witaj kosonko, ty jak zawsze na straży:) Skąd ty bierzesz te niesamowite herbatki? Ja ile razy wezmę jakąś do ręki to w jej składzie jest hibiscus, którego nie cierpię, wolę go mieć w doniczce, i dlatego sporo herbat np. Herbapolu odpada dla mnie:( Co innego HERBATY ŚWIATA, ale te są dosyć drogie i nie zawsze mam możliwość je kupić.A jeśli chodzi o sny, to pies podobno oznacza kogoś wrednego, a dziecko -kłopoty, ale ja w sny nie wierzę raczej. Fajnie że ferie się juz konczą ( tu pewnie się komuś naraziłam), wreszcie człowiek wróci do ludzi:):):) Wrzeszczących ludzi, to fakt, ale ja lubię pracę z dziećmi i już. Judyta---> kiedyś jak byłam dzieckiem piłam Inkę z mlekiem, teraz nie wiem czy by mi smakowała, bo jednak co moja Jacobs Gold to Jacobs Gold.Ale nie wykluczone że pewne miłe :) okoliczności skłonią mnie do zmiany nawyku:) Mnie niestety potrzebny jest taki kop na rozpęd, bo przy moim ciśnieniu i deszczowej pogodzie śpię na stojąco:) buziaki, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hEJ Gosiu ja nie pije herbat HERBAPOLU bo ona zawsze smakują tak samo, nieważne czy z róży czy malin czy jeszcze jakas inna - ten sam smak jakupuje sobie często Dilmah jest droga ponad 6.50 zł za opakowanie, ale dobre są naprawde, no i owocowe Liptona (owoce lesne polecam) a ta pomarańczowo-jabłkowo-cynamonowa to TEEKANNE u nas kosztuje ok 5.40 ale bez tej herbaty dlamnie dzień to tak jak dla ciebie bez Kawy, obecnie mam pełną pułeczke herbatek więc zapraszam jest w czym wybierać:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A chętnie skorzystam;) Ja z Dilmah mam jaśmnową, jest pyszna, ale nie każdemu odpowiada ten zpach niestety. Pozdrawiam;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaśminowa jest pycha, mi sie skończyła a teraz nie moge jej znaleźć tylko w całych zestawach jest ale to strasznie drogo taki zestaw wychodzi, nieraz na sztuki znajduje w sklepach. Więc jak będziesz w Krakowie to zapraszam na inne smaki, wszystkie dziewczyny zapraszam, Kawke tez mam :) mój mąż to smakosz kawy;) więc znajdzie sie też pare gatunków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUUUUUUUU w poniedziałek kończy sie mój ulubiony serial JEZIORO MARZEŃ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag_8
Witam! Czytam wasz topik od jakiegoś czasu i z chęcią się przyłącze bo również chciałabym zajść w ciąże w wakacje. Chociaż mój ukochany chce juz zostać tatusiem i to bardzo mocno. Mam problemy z prolaktyną więc chyba tak szybko nam się to nie uda. Jak większość z was mam mnóstwo obaw co do bycia mamą. Musze jeszcze skończyć prace magisterską, obronić się, mam kredyt na głowie itd. Ale na szczęście mój mężczyzna zawsze mnie wspiera i mówi, że damy sobie rade. W tym roku skończę 26 lat, a on 31 i nie chce już dłużej czekać. Śmieje się że będzie stary i nie będzie mógł nadążyć za dzieckiem. Jak na razie biorę kwas foliowy i staram się dobrze odżywiać. Nigdy nic nie wiadomo.....:) Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie i życzę miłego dnia:!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag_8
Mała korekta. Skończę 27 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy nową koleżankę i zapraszamy na codzienne pogaduchy, w kupie raźniej :) no prosze, jaki herbatkowy topik nam sie zrobił! i znawczynię roslin doniczkowych tez mamy, a juz sadzilam, że tylko ja mam bzika na tym punkcie wariuje za kwiatami do tego stopnia, ze zamiast pierscionka zaręczynowego zazyczylam sobie doniczki do fiołków i jestem fanka beniaminków mam dwa wielkie drzewa i patrzę jak rosna nastepne 4 specjalnie je przycinam, zeby gałazki mialy od wysokości ok. 1,20 m uwielbiam patrzec jak rosną, moje perełki kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno, Judytko, nie myslmy o tym, co było i nie dopuszczajmy nawet do siebie mysli,ze coś będzie nie tak tym razem powiedzcie mi jeszcze jedno, ja bardzo długo czekalam na zielone swiatlo od lekarza teraz, kiedy moge juz wkrótce zajść w ciążę moje plany mieszkalne sie troce pozmienialy i czeka mnie przeprowadzka w lipcu czy w tej sytuacji przełozyłybyście zajście w ciążę?? moze lepiej poczekac, pozwolić wyschnąc farbie na scianie, poustawiac meble, urzadzic sie i dopiero myśleco dziecku?? a może takie odkładanie jest bez sensu? w końcu juz tyle czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Voolcano, jesteś taką znawczynią i fanka beniaminków wtakim razie prosze powiedz mi: otuż dostałam beniaminka strasznie gęstego wysoki na ok 60cm, postawilam go w jasnym miejscu ale zaczoł obsychać, gubic listki, mimo ze jeśli chodzi o ilość wody to nie miał za dużo ani starałam sie go nie przesuszać, jedna gałazka została z listkami, wstawiłam go za radą teściowej do okna balkonowego zeby zawsze miał jasno i często słonko i widze ze listki przestały mu opadać, a teraz pytanie: czy on kiedyś będzie taki ładny jak na poczatki?????? buziaki, jade do domku, do mamy bo przyjeżdża na wekend do polski, miłego wekendu wszystkim zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag_8
Co do herbatek to również popieram owocowe liptona. Ostatnio zaczęłam pić zieloną herbatę, także liptona o smaku cytrynowym lub orientalnym. Pycha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosona ---> beniaminki NIE MOGĄ miec za duzo wody, predzej umrą z powodu jej nadmiaruniz lekkiego przesuszenia Opadanie listków może byc spowodowane tym, że beniaminek zmienił miejsce. moze zmarzł?? bo beniaminki tego nie znoszą, przeciagi wykluczone ja swoje stawiam (te mniejsze) na parapetach. te ogromne, ponad 2 metrowe stoja bardzo blisko okien tam jest im najlepiej jezeli chodzi o gołe gałązki - zrób tak: obetnij każdą z nich, beniaminek nie bedzie wprawdzie tak gesty i niestety nie wypuści liści na stwardniałych częsciach gałęzi, ale przynajmniej nie bedzie straszył uschnietymi kikutami. musisz wiedziec o tym, ze w miejscu obcietych gałęzi kwiat pusci biały sok. jest okropny, nie można potem doczyścic nożyc. ale taki jest niestety urok. ja kiedys cięlam gałęzie na takiej wysokości, żę to paskudztwo leciało mi na włosy, fuj. będziesz też miała małe trudności z domyciem rąk. no chyba, ze galązki są cieniutkie i obeschnięte, wtedy soku nie ma w wyższych partiach na koncach galązek pojawia sie na pewno mlode listki i drzewko odżyje wizualnie. kup tez odżywke do kwiatów i zacznij podlewac od marca. powodzenia Mag ---> ja uwielbiam Lipton z liśćmi mięty, wlasnoręcznie zerwanymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sprawie herbat: to ja się chyba wyłamię - nie przepadam za herbatą, jak już muszę, to wypiję, ale żebym była ich fanką?? Nieee brrr ;) Mam nadzieję, że to nie zniechęci Was do mnie? :D Ale taka jaśminowa jak mówicie, może być ciekawa, hmm... może się jednak skuszę... Gosiu gotuj wodę i czekaj na mnie ;) voolcano, tak jak pisałam staram się nie rozpamiętywać, tylko ładuję pozytywną energię, bo wiesz jakie w ciąży mogą przyjść humorki... hormony szaleją... więc lepiej myśleć pozytywnie ;) Ja na Twoim miejscu chyba nie czekałabym na te remonty. Wiem jak to jest z czekaniem i po prostu nie wytrzymałabym tych kolejnych miesięcy. Teraz też nie mogę doczekać się do maja, bo od wtedy zaczynamy próbować :):):):) Wiesz, w lecie jest ciepło, to farba schnie raz dwa, a nawet jabyś była już zaciążona 🌻 to te 2 noce przespać sie u znajomych czy rodzinki, to przecież nie problem. A mebli przecież czy tak czy tak nie będziesz dźwigać... To tak, jeśli byś chciała znać moje zdanie ;) Mag_8 witaj!! :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judyta, jestes kochana, na takie słowa czekałam. Po poronieniu ze wzgledów zdrowotnych muszę czekać rok na kolejna ciążę I kiedy pomyslę, że lekarz pozwolił mi juz w maju - nie mogę sie doczekać Problem polega na tym, ze kilka dni temu postanowilam kupić mieszkanie. Wczesniej jakos o tym nie myslelismy i było rzecza naturalną, że kiedy lekarz powie - możecie, od razu zabieramy sie do pracy. Te plany istnieją od 9 miesięcy Na lipiec przypada nie tylko przeprowadzka ale podłogi, kafelki, wiecie same. Wprawdzie nie będę nic dźwigać, ale będę nadzorowac te wszystkie prace. Siłą rzeczy będę przesiadywać w nowym mieszkaniu i wąchać jakies paskudztwa, kurz, sama nie wiem co. Boję się, czy to nie będzie mialo jakiegos wpływu na maluszka, bo kolejnej porazki nie zniosłabym po prostu Z drugiej strony czekac dalej? A jeżeli zajście w ciążę nie będzie łatwe i bedziemy czekac np. kolejny rok?? Zaczną się doly, badania, szukanie przyczyn, nie chce tego. Więc chyba zdam się na zywioł. Poczekam tyle, ile muszę i ..... niech się dzieje wola Boża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag_8
Dziękuję za miłe przyjęcie:) Voolcano – również uważam, że nie powinnaś czekać. Wbrew pozorom nie jest tak łatwo zrobić dzidziusia. Ja przez tyle lat bałam się zajść w ciąże w nieodpowiednim momencie i brałam tabletki antykoncepcyjne a od lipca nie zabezpieczamy się i jakoś nie jestem w ciąży. Powinnam skończyć prace, obronić się i dopiero myśleć o dziecku, ale co ma być to będzie…:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka! Voolcano ja też przychylam się do wypowiedzi moich poprzedniczek i myślę, że nie ma co zwlekać, chociaż uważam, że musi to być Twoja decyzja ponieważ my za Ciebie tej ciąży nie przejdziemy . Fajnie się tak klika i radzi ale ja bym już nie zwlekała. Remont remontem, na pewno można jakoś sobie z tym poradzić. Będzie cieplutko, można pootwierać okna i nie będzie źle. Trzymam kciuki, żeby wszysko było ok :) Mag 8 ---- miło, że do nas wpadłaś, pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleśta się dziewuchi rozpisały;););););) Witam Mag_8, cieszę się (pewnie nie tylko ja), że dołączyłaś do nas:) Voolcano zapewniam cię że nie jesteś osamotniona w swym hoplu kwiatowym;);)Ja beniaminka mam jednego, ale za to rośnie jak zalony.Posiadam też fiołki, chińską różę, cytrynę, grubosza, grudniaka, begonię, aloes i wiele innych.Miałam też piękną jukę, ale zasadził isę na nią wełnowiec i musiałam jej obciąć wszystkie liście, skutkiem czego w donicy rosną trzy kikuty, ale chyba już wypuszcza nowe liście, więc dam jej szansę przed wycieczką na śmietnik. No i kochana, nie mów mi, że teraz będziesz odkładać ciążę, bo już teraz nie masz wyjścia:) Jak się zapowiedziałaś, to trzymaj się z nami:):):) A zresztą jak chcesz to wpadnę i pomogę ci w remoncie bo uwielbiam takie rzeczy:) Masz rację, niech sie dzieje wola nieba, a dzidziusia zrobć trzeba!!! Judytko i gdzie ty się podziewasz???? To ja biegam z tym czajnikiek i podgrzewam tą wodę a ciebie nie ma??;););) Dziś u nas zapowiada sie mała imprezka ze znajomymi, mam nadzieję że obejdzie się ze mną łagodnie...alkohol oczywiście;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voolcano, czyli w maju startujemy razem, mam nadzieję, że do końca wakacji wyrobimy się z zajściem ... Z tego co pamiętam w maju też startuje Madzia_28 Będzie się działo, oj będzie :):):) Inne dziewczyny, też mam nadzieję, że do sierpnia się wyrobicie z sianiem fasolki, cobyśmy potem mogły razem konsultować nasze doznania ciążowe ;) Gosiu u mnie też zapowiada się dziś imprezka, więc trzymajmy się zgodnie razem przeciwko poniwieraniu przez alko... ;) A wodę na razie wyłącz, przełożymy na inny raz tę herbatkę :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie was moje miłe, dziś sobota, a więc dzień powszechnie przyjętego zwyczaju sprzątania.Ja wielkich porządków nie planuję, bo sprzątam na bieżąco, więc tylko poodkurzam sobie. Wczorajsza imprezka przebiegła miło, wylądowaliśmy w restauracyjce na winku i włoskich daniach:) Mniam;) pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×