Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Morgaine

Co myślicie o gotyckich dziewczynach ?

Polecane posty

Gość Mystic Moon
:D:):D:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mystic Moon
Nie wiem dlaczego ludzi, którzy ubierają się w stylu gotyckim uważa się za satanistów, no wiadoma czasem się zdażają przecież gdyby dobrze się przypatrzec to w każdym środowisku poza kościelnym znajdzie się jakiś satanista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JednaTakaPelnaNadzei22
za bardzo się wczuwasz w rolę, wyluzuj, co cię obchodzi, co myślą inni? chyba że robisz to, by szokowac ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co złego jest w satanizmie jeżeli już o ten temat zahaczacie? Macie w ogóle pojęcie czym jest satanizm? Może uderzyć też z drugiej strony i zapytać, co dobrego jest w ganianiu do kościoła i w samym obrządku katolickim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mystic Moon
Jakk ktoś chce to niech sobie będzie satanistą mi to nie przeszkadza. Dobra idę bo mi się obiad spali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alessssandra
A ja po prostu czuję się gothką duchowo, emocjonalnie i fizycznie... Przyznam, że byłabym nią nawet wówczas, gdy wyszłabym na ulicę w landrynkowo różowej minispódniczce, aczkolwiek czułabym się wtedy nieswojo... Gdy natomiast zakładam na siebie \"mroczny ciuch\" czuję się od razu swobodniej i w swojej skórze :) Gotyk to dla mnie po prostu sens życia, odzwierciedla charakter oraz całą istotę mojego mrocznego wnętrza :) A propos, jeśli ktoś z Was (a z pewnością ktoś taki na tym topiku się znajdzie :)) interesuje się choć trochę psychologią lub tez po prostu rozwijaniem własnej osobowości czy dążeniem do samodoskonałości, to polecam rozwiązanie poniższego testu: http://www.enneagram.pl/ :) Co do satanizmu.. wiele gotów identyfikuje się z doktrynami zawartymi w tej wierze, aczkolwiek większość to ateiści, chrześcijanie, neopoganie, wiccanie itd. Ja do nikogo z nich nic nie mam, każdy ma prawo do tego by wyznawać to co chce i w co wierzy, oczywiście jeżeli nie krzywdzi przy tym innych np. narzucając im swoją wolę i zdanie... trzeba być tolerancyjnym, a jednocześnie otwartym na innych. Pytanie do \"Mystic Moon\": Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna-taka.pelna-nadziei.22
czarny charakter --> no własnie, ciekawe,czy wiedzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FlyMind
Co do ubioru i tej niekobiecości gotek to raczej mylicie gotki z prawdziwymi metalówami(a i to jest grubo przesadzone). Styl gotycki jest bardzo kobiecy, tylko pomyślcie o tych sznurowanych gorsetach(uwielbiam), zwiewnych kieckach i bucikach do kolan na wysokich obcasach i to wszystko w ciemnych(nie koniecznie czarnych) kolorach. Nie mozna wpychać wszystkich gotek do jednego worka. Zgodze się,że niektóre panny mroku są dość smieszne w nieudolnie dobranych strojach ale to zjawisko można zaobserwować w każdej skubkulturze(nie lubie tego słowa). Ale czyż nie pięknie( i romantycznie) wygląda mleczna cera, ładnie(I UMIEJETNIE) podkreślone oczy ciemnymi kosmetykami i długie rozpuszczone włosy(myśle, że czarne są już zbyt pretensjonalne). Ja cenie bardzo styl gotycki w każdej sferze życia. A gotycki ubiór łącze według moich własnych upodobań z tym co do gotyku nie należy, a mi odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna/taka/pelna.nadziei/22
FlYmind --> sliczne to po prostu jest i tyle, na pewno :) zmysłowe, piękne i kobiece :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaintInBlack
FlyMind--->prosze odczepić się od farbowanych na czarno włosów:P. Pewnie jesteś naturalną blondie albo masz naturalne czarne włosy, więc nie rozumiesz co to znaczy mieć na głowie coś o niezidentyfikowanej nijakiej barwie...no cóż ja tak miałam ale postawiłam na czerń i jest ok. Pozatym w stylu gotyckim są tylko 3 dopuszczalne kolorki:blond, CZARNY i rudy(ble), a bondynką być nie zamierzam więc...sprawa jasna znaczy czarna jak dupa szatana hihihihih Odośnie gotek cudowny styl, ale jak zauważyli niektórzy, nadużywany działa na niekorzyść swej pani;) Ja wolę styl "metalowy", ale to mi nie przeszkadza w malowaniu paznokci na czarno i używaniu jasnego pudru czy kredki do oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mystic Moon
Ja nie mam zamiaru farbowac włosów, jestem zadowolona z koloru moich włosów świetnie pasują do gotyckich ciuszków, które staram się dobierac tak by pasowały do mojego wyglądu. :) do Alekssssandra tyle ile mam lat niech zostanie małą tajemnicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blady_Świt
hehe śmiesznie jeśli ktoś myśli że gotycki kolor włosów to rudy, czarny i blond :D a kiedyś jak nie było farb do włosów to ktoś o innym kolorze nie mógł być już gotem ?? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neon_muffin
Samo określenie "gotycka dziewczyna" mnie powaliło. Serio to to określenie kojarzy mi sie ze zbuntowaną 14 letnim babo-chłopem w glanach lub odkręconą w przeciwną stronę "wampirzą księżniczką". Na szczęście idzie moda z zachodu na cyber/electro/industrial, który daje pole do popisu pod względem kolorów strojów i włosów oraz dowolnośc słuchanej muzyki. Na mnie niektórzy ynteligentniejsi też mówią ooo gotka idzie albo szatan na platwormach (sic!) a ja jestem po prostu sobą... Osobiście mam czarno-fioletowe dready+podgolenia głowy (ale nie za duże), mocny makijaż, kolczyki, nosze ciuchy w kolorach czerń/fiolet/róż itd (ale zawsze takich w których jest mi wygodnie) a na nogach mam od platform przez glany, trampki aż do bose stopy (zależnie od pogody). Fikam sobie do muzyki dla większości z mroków o brzmieniu umpa umpa ale przynajmniej nic mnie nie ogranicza :D Jestem miła, wiecznie uśmiechnięta a na teksty typu "gotyk to cierpienie" reaguje przytuleniem tej osoby i tekstem "żal mi cie, ale jak chcesz to mam zapasową żyletkę :D" Także gotyk to złe określenie które jak widze nakręca do negatywnych emocji wobec innych... Sama byłam wielokrotnie atakowana słownie przez ludzi wydawaloby sie z tej samej "subkultury" (zwł. dziwczyny). Zastanówcie sie czy w takim przypadku różnicie sie czymś od osiedlowych laseczek z tipsami? NIE! Jest nas tak mało w skali naszego kiczowatego kraju a wy jeszcze pogłębiacie tą rasową nienawiść. to tyle. tak sobie chciałam coś na necie napisać. =^______^=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meresger
widze ze troche sie na topiku zmienilo wieki juz nie pisalam (tzn przez jakies 3 strony:P) mniam cyber-pare dni temu kupilam w secondhandzie boska cyber kiecke mercy tylko musze ja skrocic co do powyzszych wypowiedzi mimo wszystko musze polecic nastoletnim gotkom slownik ortograficzny:P jesli chodzi o ciuchy to jak widac ile gotow tyle rodzajow ubioru:) sadze ze przede wszystkim trzeba miec umiar jak u was jest z klubami i imprezami w stylu gotyckim (niezaleznie ktora odmiana)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blady_Świt
Jeśli chodzi o moje bliskie okolice to trudno spotkac jakaś gotke.. no moze nieliczne czasem gdzies tam sie czają :D ale co do imprez to raczej nie ma zadnej takiej.. najblizszsa to pewnie kazdemu znane CASTLE PARTY odbywajace sie w Bolkowie.. moim drugim rodzinnym mieście.. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neon_muffin
Powiem tak: moim narkotykiem jest allegro. tam można znaleźć wiele perełek często sprowadzanych z zagranicy. hehehe second handy to jeden z niewielu ratuków dla naszej klonowatej mody. chociaż właściwie każdy ciuch z każdego sklepu można upgradować według własnego pomysłu i stworzyć coś ciekawego i oryginalnego. mnie sie podoba moda z cyberdoga bo jest z nutką sportową i jest pardzo praktyczna na codzień i na imprezy. a co do imprez.. hmmm w krk zawsze sie coś zamota chociaż środowisko jest hermetyczne (stale przychodza ci sami ludzie) i już nawet można przewidzieć jakie "szlagiery" zostaną zagrane :P btw sorry za jakieś błędy albo literówki ale niestyty niechlujnie pisze na laptopie za co mi sie zawsze od ludzi obrywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mystic Moon
Wczoraj byłam na koncercie, do mojego miasta przyjechała cyber gotka, wyglądała po prostu genialnie, chciałam do niej zagadac ale bardzo szybko się zmyła. Nareszcie widziałam porządnego gota, który wie jak dobierac ubrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meresger
to widze ze wroclaw wybrakowany jest pod tym wzgledem niby duze miasto a prawie nic sie nie dzieje srodowisko metalowe jest bardzo prezne a uswiadczyc gota to za bardzo nie mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam prośbę....
możecie mi pomóc?? gdzie mogę kupić taki biały puder, którym gotki malują twarze na taki wampirzy kolor .. co prawda gotką nie jestem, mam inny problem, czyli jasną karnację i nie mogę znaleźć odpowiedniego jasnego fluidu który by wyrównał kolor mojej twarzy z szyją.. zawsze jak nałożę jakikolwiek jasny fluid to on odcina się od mojej szyi i tragicznie to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meresger
z bardziej dostepnych kosmetykow to na pewno firma constans carrol ma bialy puder a takze rozne jasne odcienie oczywiscie nie w kazdym sklepie maja akurat bialy kolor ale czasem mozna trafic z tym ze nie jest to super jakosci puder poza tym w kazdym sklepie z gotyckimi akcesoriami i ciuchami powinnas taki znalezc gorzej jest z podkladami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neon_muffin
ja ogólnie nie polecam jakichkolwiek pudrów na bazie białych barwników, gdyż odkładają się one w postaci grudek na twarzy i bardzo niszczą cere. Fluid? nie za mocny? strasznie zatykają pory co prowadzi do trudnego do pozbycia łojotoku cery (sorry że tak obrazowo) jezeli już tak bardzo chcesz bialy to polecam star gazer lub manic panic ( do kupienia na necie) lub bourjouis (nie wiem czy tak sie pisze tą nazwę :P ). Ja osobiście mam bardzo jasną cerę i stosuję puder caroll lub rimmel transparentne (mają niewielkie domieszki białych pigmentów ale nie przeważają) gdyż są w neutralnej chłodnej tonacji w odróżnieniu od innych "koloryzowanych" pudrów. wiele daje również wybór rozświetlających baz i podkładów którch jest masa w dobrych drogeriach. Ja jednak bym uważała z tym białym pudrem bo niestety kończy sie na efekcie "maski" gdzie twarz jest biała ale uszy, szyja dekolt już nie lub szybko schodzą ;] dobrze jest stosować lekkie gommage przed snem, oraz naturalne maseczki oczyszczająco-wygładzająco- rozświetlające i stosować wysokie filtry uv,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham 'gotik' tak zwanyl, choc w zyciu codziennym poprzestaje na stonowanym i wyprobowanym stylu ubierania sie w kolorze czarnym :) Ponadto mam dlugie, proste jak druty i czarne wlosy... Taaa, farbowane, ale co z tego ?? Doskonale czuje sie w tym kolorze, a i spoleczenstwo twierdzi, ze jest swietnie ;) Absolutnie rozumiem i powazam persony, ktore potrafia prowadzic odwazne eksperymenty z ubiorem, fryzura i makijazem w stylu gotyckim. Prawie peklam ze smiechu czytajac kilka infantylnych opinii ludzi spoza tego magicznego kregu... No wybaczcie, ale zdecydowanie wiecej 'spustoszenia estetycznego' czynia te 'landrynki' - cale 'to to' rozowe, wylakierowane na fioletowo i z blondem od glowy po wlosy na palcach u stop...a feee...i te blyszczace buciczki rodem z wypasionych jarmarkow... No, to tyle mego wywodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meresger
co do tego makijazu to popieram neon_muffin :) -> KATjen25 goci tez potrafia 'interesujaco' wygladac:P na ostatniej imprezie widzialam dziewczyne w krotkim czarnym gorceciku (pepka jej nie zakrywal) i wsciekle rozowej lateksowej mini majacej ok 20 cm dlugosc + oczywiscie niesmiertelne kosmicznie wysokie koturny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neon_muffin
nie no serio biały puder fajny jest na bal przebierańców ale niestety najcześciej daje komiczny efekt jakby sie pocałowało niedokładnie ścianę z rozbiegu i jeszcze nie daj boże sie do swojego kochanego misia żelka w czarnej koszuli przytulić ^>^ a platformy rlz = ^ . ^ = (ale nie szpilki) nie no ja preferuje jednak styl military/sport/candy i robie mieszanki. niestety lack/pvc/latex nisamowicie podkreślają wszystkie niedoskonałości matki natury ^^' żaaal bo by człowiek chciał pochasać w takich ciuszkach. ale sie wkurzyłam bo na onecie samo buractwo wypisuje jak to tatuaże kolczyki i wszystko co odbiega od normy jest zboczeniem, chorobą, zwyrodnieniem itd.... nasz naród jest tak cholernie ponury, szary, zaściankowy że gorzej jest już chyba tylko w rosji i na białorusi..... czemu na codzień społeczeństwo odstawia taką maniadę? łeee bawienie sie w tęczę i cukrową wróżkę jest zdecydowanie zły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mystic Moon
Zgadzam się, że nasze społeczeństwo nie toleruje oryginalności no coż może kiedyś się to zmieni:) Z gotyku kręci mnie klasyk, te wszystkie długie spódnice i suknie są po prostu boskie. Czy u was gdzieś w mieście można kupic coś właśnie w tym stylu bo u mnie w mieście trochę ciężko. Wiem, że we Wroclawiu jest taki sklep min. dla gotów ale wszystko jest tam bardzo drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meresger
->neon_muffin -no nie wiem czy nasz narod jest taki szary-latem oczoplasu mozna dostac:P a co do zasciankowosci....coz co zrobic, moze kiedys nam minie (miejmy nadzieje) ->Mystic Moon -ooo to mnie zdzwilas/les gdzie jest taki sklep? wiem ze jakas dziewczyna szyje we wrocku gotyckie ciuchy ale mozna tez je przez internet kupic zreszta to nic specjalnego wiem ze takie sklepy sa w krakowie (2 z tego co kojarze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mystic Moon
Zeby nie było problemów jestem dziewczyną ( bo jak zauważyłam koleżanka miała trochę kłopot w jakiej formie pisac) Dzięki za wskazówki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mystic Moon
Hej co teraz porabiacie? Ja teraz szukam cały czas jeszcze jakiś zespołów gotyckich(lubię nowości) znacie jakieś bo ja mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meresger
ja wole sluchac metalu lub electro wiec raczej nie pomoge nicka mi sie nie chce zaczerniac-za duzo problemu przy wpisywaniu hasla:P moglabys napisac gdzie jest ten sklep we wroclawiu o ktorym pisalas wczesniej? dzisiaj jak ogladalam wichrowe wzgorza zamarzyl mi sie plaszczyk z aksamitu (nie ma jak to klasyka:P) ale pewnie nie uszyje sobie bo nie mam za co:/ a sama nie umiem wlasnie jak u was z szyciem?potraficie?szyjecie same czy raczej u krawcowej?a jesli same to gdzie/jak sie nauczylyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×