Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Morgaine

Co myślicie o gotyckich dziewczynach ?

Polecane posty

Gość give me that thing
taaa, to rzuccie jakis link ze zdjeciem, gdzie jest gotyk dziewczyna wyglada ładnie i jest ładnie ubrana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja płytkę mam od mojej kumpeli, nie mam aż takich finansów by wydawac 60 zł Zasmucę cię trochę o gotki bardzo trudno w Polsce, jeżeli by tak je wszystkie zebrac to byłoby to bardzo liczne grono, ale niestety są one rozsypane po całym kraju. Uważam, że gotyki to najfajniejsze dziewczyny( oczywiście bez pozerek) mają jakąś pasję w życiu i cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilk22
Gotki maja bardzo piekny tok myslenia....inny od onnych kobiet i to wlanie to ich wnetrze bardzo mnie w nich pociaga...czytalem wczoraj bloga pewnej dziewczyny a nawet kilku dziewczyn "gothec"...i naprawde az milo sie czytalo....:)az sie chcialo czytac.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam blogów nie piszę. Jedna z przyczyn to taka, że ma je za dużo osób, a po drugie nie umiałabym pisac rzeczy o sobie itp. Tylko niektórym osobą udostępniam swoje dzieła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilk22
Ale te blogi sa naprawde piekne...tala ta oprawa klimat i wogole...fotki tapetki zdjecia i sama tresc....to po prostu piekne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morgaine coś dawno się nie wpisywałaś może teżtu dawno nie zaglądałaś trochę się tu pozmieniało, mam jeszce do ciebie pytanko Morgaine czy ty nadal ubierasz się w stylu gotycjkim jeśli tak to w jakim : lolita, klasyk, cyber czy light?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meresger
widze ze dyskusja sie ozywila:) ja raczej negatywnie jestem nastawiona do blogow jako takich-kojarza mi sie z nastolatkami o zapedach emo, oczywiscie sa wyjatki jesli chodzi o gotki to najwiecej chyba ich jest w poznaniu-tam tez najzywiej toczy sie zycie tej subkultury we wroclawiu posucha niestety co do plyt....nie stac mnie na tyle ile bym chciala kupic zreszta wole wydac te pieniadze na koncerty-wiecej z nich trafi bezposrednio do ulubionych kapel zamiast do producentow:) wilk22-czujesz sie gotem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilk22
meresger no to dosc trudne dla mnie pytanie.czy jestem nim to z przykroscia musze stwierdzic ze nie:(czy sie nim czuje?cos tam we mnie na pewno jest z gota...napewno...jednak troche brakuje mi tej calej oprawy...ale musle cze liczy sie wnetrze przedewszystkim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alesssandra
Do wilk22: Jaki nick miała ta dziewczyna o której pisałeś, że obecnie nigdzie nie możesz jej złapać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilk22
do aleksandra... nie wiem czy czlkiem jest gotka ...raczej bardziej w kierunku roka i metalu...Nteczka ma ksywe...i jest z moich okolic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W głogowie też bardzo ciężko z gotami, widziałam dwie dziewczyny co ubierały się podobnie, mają bardzo podobny styl do gotyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem Was sobie czytam...
Jestem tak dużo od Was starsza, że pewnie juz w ogóle nie powinnam wypowiadać sie w kwestii jakiejkolwiek subkultury :) bo co ja mogę o tym wiedzieć - a jednak. Uwielbiam muzykę gotycką, ale gotycką a nie jakieś popłuczyny po gotyku, industrail czy inne elektroniczne brzmienia, które nie wiem, co za idiota podciąga pod gotyk. No ale ten topic nie o muzyce przecież tylko o modzie... No cóż wg Waszych kryteriów, a także tych, które przeczytałam na paru "gotyckich" portalach absolutnie nie jestem gotką i... dobrze mi z tym :) Ludzie!!! Przecież to nie o to chodzi, żeby wyglądać tylko o to żeby czuć!!! Kiedyś też do tego dojdziecie, ale wtedy 99% z Was już nie będzie słuchało "gotyku"... Tak, tak wiem że ta muzyka zawsze w Was będzie i nie wyobrażacie sobie inaczej... Uśmiecham się, jak to piszę, bo... no właśnie bo jestem stara dupa już i trochę przeżyłam :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zelida
Witam. Przeczytałam cały ten temat i postanowiłam również się wypowiedzieć. Nie wiem czy godzi mi się nazywać gotką gdyż z racji na mój wiek (15 lat) ludzie zaliczają mnie do kinderów, pozerów itp. o prostym spojrzenia na świat. Styl gotycki bardzo mi się podoba, zarówno ubiór jak i wszystko co się z nim wiąże, interesuje mnie architektura, uwielbiam powieści gotyckie, oczywiście muzykę (chociaz nie podchodzi mi industrial ani electro, jestem raczej zwolenniczką klasyki tego gatunku, mrocznych i podniosłych brzmien). Jeśli chodzi o ubiór nie ograniczam się jedynie do czerni bo uwazam, że nadmiar tego koloru w kazdym elemencie stroju tak samo graniczy z kiczem jak nadmiar różu, który z taką zaciekłością niektórzy potępiają. Co się tyczy różu to nie skreślam go z mojej gamy odpowiednich barw, uwazam że w odpowiednim zestawieniu może się bardzo ładnie prezentowac, ale oczywiscie trzeba operowac nim z umiarem i odpowiednio łączyc z innymi kolorami. Bardzo podoba mi się styl wiktoriański, ubiory sprzed lat, piękne wyniosłe suknie, gorsety, kryzy i inne ciekawe dodatki i w miarę mozliwości staram się takowe cudeńka na siebie przywdziewać gdy jest taka okazja. Również styl gothic lolity bardzo mi odpowiada i staram się stosowac niektóre elementy tego stylu w moim ubiorze, sukienki do kolan, bluzki zapinane pod szyję i takie babcine aspekty, ale przyznaję ze zbyt duza ilość takich słodkich dodatków nie bardzo mi odpowiada. Oczywiscie, jak wielu juz wspomniało to nie wygląd zewnętrzny decyduje o naszej "gotyckości" lecz wnętrze, nasza wrażliwość i światopogląd. Takie cechy jak romantyczność, twórczość, inteligencja, ładne wysławianie się i kultura w stosunku do innych z pewnoscią bardzo pasują stylowi gotyckiemu, a nawet są niezbędne a myślę że brakuje ich zarówno wielu gotom jak i zwykłym przedstawicielom polskiego społeczeństwa. Ja staram się ciągle je rozwijać i doskonalić. A więc gotyckim dziewczynom mówię tak, oby miały klasę i własną ideologię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę czasu minęło jak się tu wpisywała( przez cały tydzień przeżywałam ekscytacje kabaretami ani mru mru i smile) . Kocham wnętrze gotów ale nie jestem stereotypem( nie chodzę przygnębiona) uwielbiam się śmiac. Tak naprawdę mam w sobie dwie natury( czasmi się zastanawiam czy nie mam rozdwojenia jaźni) mroczną jak i bardzo radosną :) . To sobie tak sobie współigra. Pewnie teraz będą komentarze że nie mam pojęcia o gotyku, ale ja po prostu jestem taka i nic na to nie porodzę. Czy gotyki muszą byc przygnębione ? Moim zdaniem raczej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johny Quest 22
Więc gotki, dla mnie taka dziewczyna to ideał. krótka mówiąc podobają my się z wyglądu, ubioru stylu, ideologi i zainteresowań. Dla wielu osub jaki widza tak ubrane dziewczyny to nasuwa się myśl satanistki. Dla mnie tacy ludzie są płytcy.Uwielbiam gotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobają mi sie glany i jakaś taka \"mroczna\" biżuteria, bo czasem dziewczyny mają coś na prawde eleganckiego na sobie. Ale tak ogólnie uważam że ten styl jest mało kobiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zelida
Mam pytanie do wszystkich gotek biorących udział w tej dyskusji: jakie buty, oprócz glanów nosicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zelida
Mam pytanie do wszystkich gotek biorących udział w tej dyskusji: jakie buty, oprócz glanów nosicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jak idę ulicą to słyszę za sobą \"zakonnica\" i wtedy śmiac mi się chce choc niedawno słyszałam wyzwiska typu \"satanistaka idzie\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam gotke która miała na sobie buty z klamrami, wiem, że niektóre też noszą szpile, ja narazie gustuję jedynie w glanach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meresger
o troche nowych wypowiedzi:) dawno mnie nie bylo buty? ja w sumie nie uwazam sie za gotke ale czasem tak mnie okreslaja (nie wiem w sumie czemu:P) nosze oficerki, adidasy, teraz mam zamiar kupic glany (dluuugo w nich nie chodzilam-jednak co by nie mowiac sa bardzo funkcjonalne), czasem buty na obcasie z reguly widuje gotki na obcasach, na koturnach, sporadycznie w glanach ->bijou18-czemu uwazasz ten styl za malo kobiecy? z bizuteria sie zgodze-czasem jest przepiekna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glany najlepsze są na koncerty, bynajmniej później palce u nóg tak nie bolą jak ktoś cię podepcze. Dziś miałam trochę czasu więc wpadłam zobaczyc co się tu dzieje, w moim miastku aktualnie jest imprezka rockowa MRF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meresger
a to fakt-na koncerty sa najlepsze:) chociaz zdarzalomi sie byc w adidasach i przezylam bez wiekszych problemow:) u mnie w miescie praktycznie nic sie nie dzieje:O jedyna interesujaca impreza to zlot fanow combichrist a pozniej dopiero 13.10 ale za to jade na blitzkrieg 4 :D jednym slowem zaczyna sie semestr i zaczynaja sie imprezy-a na wakacjach zawsze nudy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach jak żałuję, że pogoda się spaskudziła, zimno jeszcze zniosę, ale deszcz, narazie nie mogę sobie pochadzac w spódnicy, a wmokrej nie mam zamiaru ponownie wracac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj wracałam sobie ze sklepu i zobaczyłam gotkę. W ciuchach nawet dodrze wyglądała, ale makijaż pozostawiał wiele do życzenia, prawdę mówiąc trochę do niej nie pasował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam jeszcze dodac że niektóre dziewczyny czasami źle nakładają ciemny makijaż, albo im po prostu nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna27547
Nic nie mam do tego.Każdy ma swój styl i ubiera sie jak chce.Jedne ubierają się na różowo robia z siebie landryny a drugie na czarno.To jak ktos lubi czarny kolor i włosy na czarno pomaluje,albo paznokcie.Ubierze spodnie czarne to już że jest satanistą itp.Ja tam nic do tego niemam kiedyś miałam.Ale to każdego wybór jak się ubiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna27547
Mnie tam się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghotka
MysticMoon - zdarza sie ze widuje dziewczeta, ktore maja nieciekawy makijaz, ale to tez jest i kwestia wprawy. Niektore po prostu nie umia robic odpowiedniego makijazu. Jakby je robily non stop, dzien za dniem, to wierz mi ze by sie nauczyly. No a poza tym do makijazu tez trzeba miec wyczucie. Czesto w sklepie widuje dziewczeta, ktore maja makijaz na odwal. Aby szybko. Ale sa tez takie ktore z pewnoscia spedzily kupe czasu przed lusterkiem i az milo na takie spojrzec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghotka
A co do butow polecam przejrzec strone www firm New Rock i Fantasy ;] Maja naprawde swietne buciki i duzy wybor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×