Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Morgaine

Co myślicie o gotyckich dziewczynach ?

Polecane posty

Gość gość
inkh ile masz lat ? pewnie niewiele...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkh
Moja sprawa ile mam lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droga Inkh, nie zwyzywałem, ani nie zamierzam Cię wyzywać od idiotek, choć masz rację, mogłaś się poczuć urażona wcześniejszymi postami, aczkolwiek nie powinnaś, bo za głupią Cię nie uważam. "" tępić pozerstwo, jak to miało miejsce w kręgach metalowych" no ciekawe.... od kiedy metale tępią pozerstwo, wytłumacz mi to!" W latach 80-tych i 90-tych, oraz wczesnych 2000, było radykalnie tępione. Teraz niestety rzadko kiedy jest i stąd widać takie dzieci RockMetalShopu itp. pozerków, o których wspominasz. "Co chwile na drodze spotykam metala , którego NIGDY w życiu nawet na żadnym koncercie metalowym nie widziałam, a jak pytam się czego słucha to mi wiązanke taką sypie , ze szkoda gadać- wielki metal......" Jak mniemam, jest to odbicie piłeczki i przyznam, że spodziewałem się tego, ale do rzeczy. Kiedyś tacy dostawali solidny oklep, tracili koszulki, naszywki, przypinki i zęby. Teraz niestety jak słusznie zauważyłaś, się to zmienia. "Ja zamiast płyt wole iść na koncert tego zespołu ( jak oczywiście mnie stać i mam czas) i posłuchać muzyki na żywo" Czyli wspierasz wykonawców, których lubisz, więc ok.:) "Zresztą nie wiem jak u ciebie, ale u mnie przyjęło się wymienianie kaset, jeżeli komuś sie znudziły na coś innego, wg. mnie jest to mniejsze zło." Kiedyś też się wymieniałem.:) "No i co z tego, jak mi wiadomo, ubiór gotów w tamtych czasach znacząco odbiegał od tych w dzisiejszych czasach, bardziej wzorowali sie na punkach, niż na długaśnych kieckach z koronki , gorsetach i innych koronkowych ciuszkach. Wygląd gotów w tamtych czasach był znacząco inny." Tak, to prawda, aczkolwiek takiego oldschoolowego gota/deathrockera można odróżnić od punka. "Tak jak punki teraz i kiedyś, np. woodstock , powiedz mi gdzie ci prawdziwi punkowcy z woodstocku z lat 90" To jest festiwal neohipisowski, a nie punkowy. Poza tym Owsiak to komunista, który w 1988 wystartował na Jarocinie z Towarzystwem Przyjaciół Chińskich Ręczników, czyli organizacją happeningową, mającą na celu odciągnąć ówczesną młodzież od buntu przeciwko komunizmowi i pokolenia Jarocina, do tej pory nienawidzi Owsiaka. "a metale ,gdzie ich katany?????" Ja do tej pory noszę katanę i białe adidasy za kostkę z wielkimi jęzorami. "Teraz "prawdziwy" metal chodzi ubrany na czarno" No niestety teraz taki wizerunek się przyjął i jak ludzie widzą kogoś oldschoolowo ubranego, to się dziwią. Czasem mnie irytuje utożsamianie Metalu TYLKO z czarnym kolorem i glanami, ale jak słusznie zauważyłaś, nic na to nie poradzimy.;) "no powiedz mi gdzie oni wszyscy są?????" Na thrashowych koncertach można spotkać jeszcze maniaków w katanach narzuconych na ramoneskę, niebieskich jeansach i białych adidasach za kostkę z wielkimi jęzorami i to nie tylko czterdziestoparolatków, ale i pokolenie dwudziestolatków. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateo Leo
Gotki dobrze mlaskają pyty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do goscia 2014-04-01 21:57:28 Z tym rockmetalshopem strzeliles w 10 . ;) pozdro :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gotyckie dziewczyny to zwyrodniałe istoty, bo modlą się do szatana i piją krew niemowląt.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bandytyzm mają we krwi te zwyrodniałe czcicielki szatana!:o Te całe gotyckie dziewczyny powinno się zamykać w szpitalach psychiatrycznych, aby nie mogły zrobić krzywdy żadnemu niemowlęciu lub zwierzęciu!:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''gość Bandytyzm mają we krwi te zwyrodniałe czcicielki szatana!pechowiec.gif Te całe gotyckie dziewczyny powinno się zamykać w szpitalach psychiatrycznych, aby nie mogły zrobić krzywdy żadnemu niemowlęciu lub zwierzęciu!pechowiec.gif '' x sama zamknij sie w psychiatryku, bo bredzisz od rzeczy. Jak jakaś baba od religii która straszy dzieci że jak nie będą chodzić do kościoła to trafią do piekła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''czcicielki szatana'' co za debilka, to jest tak jak ktoś nie ma pojęcia o czym mówi, ale opinie ma wyrobioną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś bandytką i czcicielką szatana, stąd w Tobie tyle pogardy dla drugiego człowieka. Powinnaś mieć w sobie więcej pokory i przede wszystkim odrzucić szatana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcesz wierzyć w Boga, to nie musisz, bo nikt Cię do tego nie zmusza. Tylko czemu w takim razie oddajesz modły szatanowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle to jakieś forum dla bandytów, na którym obraża się wielkiego papieża Polaka Jana Pawła II, więc czego się spodziewać po takiej czcicielce szatana, okazującej pogardę i brak szacunku dla drugiego człowieka?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gotyckie dziewczyny piją krew niemowląt i składają zwierzęta w ofierze szatanowi, tak jak to robił ich idol Aleister Crowley.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezus Maria czy was pogielo?Ludzie z subkultury gotyckiej to szlachetni.wrazliwi,inteligentni ludzie o nienagannych manierach!!!Mowie i o kobietach i o facetach.To jest inny gatunek ludzi z wyzszej polki,nie wyobrazam sobie zycia bez nich.Co za durne wpisy,nie zalamujcie mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiekszosc nie zna klasyki muzyki gotyckiej?co?co za czasy nastaly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do INKH-serdecznie Cie pozdrawiam!Mam 37 lat ale nadal widac po mnie jaka muzyke kocham....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja czasem kupuje w tym sklepie, nie dla szpanu, ale podobają mi się niektóre ciuchy i buty. jestem po 30-ce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Ktossss-odpowiadam na Twoje pytanie-widocznie trafiles na wyjatkowo glupie dziewuchy.Jak ktos mi wymienia takie kapele to super,poprostu super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeeezuuu,przepraszam co ma papiez do sisters of mercy???ratunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwala mnie absolutne niezrozumienie tematu,jako stara weteranka powinnam wam zrobic wyklad o co w tym wszystkim chodzi,,,ale mam ubaw,co wpis to wieksza zalamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie troche smiesza te gotyckie aniolki o nietoperzych skrzydlach. Niby ma to byc piekne, poetyckie, glebokie niczym studnia i czerwone jak swieza krew ale jakos.. zawiewa taniocha. Pochlastane od zyletek rece, serca przekreslone strzala, czarne lzy splywajace z oczu, krwistoczerwone wargi, czarne wlosy splywajace wokol bialej szyi, "tajemnicze i smutne" spojrzenie, blask ksiezyca, wilk wyjacy na lesnej skarpie, migocace gwiazdy na niebosklonie, mgla unoszaca sie nad jeziorem posrod nocnych cieni, szemrzacy cicho tatarak, wodny duch wylaniajacy sie z wody by uwiesc piekna gotycka panne, ktora przycupnieta nad brzegiem jeziora na skale (tuz obok wyjacego wilka) spowita w blask ksiezyca w pelni kleczy, jej czarne skrzydla anielicy na plecach, dluga suknia przyozdabia idealne cialo i calosc traci kiczowata grafika.. tak ja widze gotki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze to ten biały puder stargazer nadaje się do trumny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Środowisko gotyckie, to środowisko bandziorów. Czemu tak uważam? Ano dlatego, że masakry w Columbine High School, która miała miejsce 20 kwietnia 1999, dokonali właśnie goci. Ponadto 19 stycznia 2009 roku, goci utopili w wannie, następnie poćwiartowali, upiekli i zjedli z ziemniakami szesnastoletnią dziewczynę, należącą do subkultury emo. Przez długi czas był to jednen z najgłośniejszych tematów w Rosji. Poniżej dowód na to, że nie zmyślam. http://24.pl/kanibale-zjedli-16-latk-z-ziemniakami/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dla takich osób, jak opisani powyżej, podczas festiwalu Castle Party, organizuje się koncerty (o zgrozo!) także w kościele.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkh
Tak jak już wcześniej napisałam za gotów może się nazwać każdy, który uważa że przynależy do tej subkultury a w rzeczywistości o niej zielonego pojęcia nie ma. Przeważnie Ci pseudo fani muzyki gotyckiej obrażają nas , kreując że fan muzyki gotycki to jakiś zwyrodnialec czy psychol. Chociaz goci to sympatyczni ludzie lubia poszaleć bawiąc się i poznając nowych ludzi.Największy wpływ ma internet i TV na psychikę młodych ludzi. Chorzy umysłowo występują we wszystkich subkulturach i grupach społecznych nie tylko w naszej gotyckiej. A kościół w Bolkowie pod wezwaniem św. Jadwigi, został wybrany przez akustykę , w koncertach pomagają także władze miasta Bolkowa i księża którzy wyrazili zgodę na to aby odbywały sie tam koncerty nie tylko zespołów grajacych rocka gotyckiego ale i też innych. Poza tym mieszkańcy Bolkowa nigdy nie byli zle nastawieni na festiwal CP, oczywiście są przypadki starych zniewieściałych moherów ale to trzeba długo szukać by kogoś takiego znaleść. Poza tym festiwal CP nie jest tylko gotyckim festiwalem, muzyka granana festiwalu należy do sceny Dark Independent, chociaż festiwal skierowany jest głównie do fanów muzyki gotyckiej , znaleść na festiwalu można ludzi o różnych zamiłowaniach muzycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inka mam do ciebie 2 pytania: 1. czy jesteś satanistką? 2. masz bułkę czy motylka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wzajemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie jestem pusta mimo iż lubię gotyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×