Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LadyWedding

jutro z dietą cambridge!...pamiętnik katuszy kobiecych....

Polecane posty

Lady, podroby są wskazane, także nie martw sie ważne aby posilek nie mial więcej niz 400 kcl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyWedding
o jak dobrze - a już myślałam, ża dałam plamę. Mam pytanie jeszcze...czy ktoś wie czy te zupki w okresie tych dwóch tygodni pomiędzy dietą ścisłą - to są konieczne?nie można jakoś 100 kcal czy coś? nie mam tyle kasy......a przecież niedługo kupuje następne 3 tygodnie. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyWedding
:( kto ma pożyczyć ze dwie stówki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyWedding
:( kto ma pożyczyć ze dwie stówki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyWedding
....żartowałam oczywiście...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyWedding
Halo! jest tu ktoś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyWedding
Halo! jest tu ktoś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem, LadyWedding! Ciagle tu zagladam ale juz od dawna nikt nie pisal. Sama nie zamieszczam postow, bo nie jestem poki co na Cambridge, dopiero od polowy lutego... Ale jestem ciekawa jak Ci idzie i dziewzcynom, ktore tu tez zagladaly. Wiec PISZCIE! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadtWediing
jestem jestem....... utzrymałam spadek 6 kg (z 8kg).hurraaaa w sobotę zaczynam znowu 3 tygodnie ścisłej.trzymajcie kciuki za mnie, pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyWedding
dziewczęta odbieram dziś 3 pudełeczka jedzonka i od jutra zaczynam 3 tygodnie znowu! Jak dobrze , ze nie będę juz musiała latać po warzywa i inne takie - tylko torebeczka, kubeczek , czajniczek i obiadek gotowy. Wiecie że mi sie za tym teskniło??? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Lady gratuluje wytrwałości. Ja właśnie dziś zaczełam DC mam też sporo do zrzucenia.Mam nadzieje ,że i mi sie uda:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Lady gratuluje wytrwałości. Ja właśnie dziś zaczełam DC mam też sporo do zrzucenia.Mam nadzieje ,że i mi sie uda:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zaczynam, jutro pierwszy dzień...boje sie troche tego efektu jojo..ale zobaczymy,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peroni
odnawiam temat od dzis na drugim cyklu scislym ciekawe, ile schudlyscie? u mnie tluszcz gromadzil sie mocno na brzuchu ale dzieki gimnastyce udalo mi sie go troche splaszczyc co do efektow? przy pierwszej scislej -6 kg w 3 tyg na mieszanej -1 przez 2 tyg wiec slabo ciekawe co teraz przeczytalam na opakowaniu batonow, ze nie moga byc uzywane w scislej, wiec chyba zostawie je na pozniej czy sa metody aby zwiekszyc ubytek wagi na scislej? moze ktos wie? pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 20 lat jestem konsultantem Diety Cambridge. Nie znam osoby która nie zna tej diety. Udzielam konsultacji na terenie Ślaska . kontakt 602585392 oraz na FB "Dieta Cambridge Woj Śląskie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×