Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aggie

Piękna, zadbana cera - topik dla wszystkich, które o takiej marzą

Polecane posty

Gość pytanko n temat moczu
mam zamiar spróbować tej cudownej kuracji bo moja cera niestety nie jest idealna. ale głupio posmarowac mi przed snem cere i pojsc spac do łóżka z miom facetem. On mnie zawsze przed snem całuje w policzek, przytula.... obawiam sie ze jak mu powiem ze zamierzam stosowac te kuracje to po prostu nabierze do mnie wstretu... a jezeli mu nie powiem to co bedzie jak sam wyczuje albo pocałuje mnie w policzek posmakuje tego moczu...? No cóż może to głupi problem ale dla mnie jednak istnieje... Co Wy na to dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z kłopotem
Witam wszystkich Poczytałam, może zastosuję niektóre rady, ale najpierw przeczekam sesję egzaminacyjną, bo jak mnie wysypie będzie mi głupio, wstyd i w ogóle niezręcznie, a przecież potrzebuję pewności siebie :-) ale do rzeczy - wiecie co mi pomaga? niestety chwilowo - wyjazd w góry, w wakacje po 3-4 dniach wszystko samo schodzi i się goi - zadziwiające, bo w ciągu roku jest koszmarnie i nic nie pomaga. Wydaje mi się, że to wynik zatrucia środowiska - smogu i innych 'cudownych konsekwencji naszej cywilizacji' Pozdrawiam! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurzona1
ala361-> Czy to Ty pisałaś o tym leku w komentarzach do artykułu o trądziku w dziale "Zdrowie i uroda"? Wiesz co? Mam CICHĄ nadzieję, żeużywam tego samego leku lub leku oo podobnym składzie, o którym piszesz... Ja mam kilka mazideł, każde jest robione i kosztuje 5 zł, tak jak Twoje! :) Jedno mazidło, raczej taki zółtawy płyn z okruszkami (to chyba ta siarka) jest na bazie siarki i czegoś tam jeszcze (nie mogę odczytać :P ), a drugie to taki biały płyn zostawiający na buzi białą warstwę. Składa się z detreomocyny, tlenku cynku i reszty nie mogę odczytać, ale hydrocortizonu tam nie widzę... Ale może to coś podobnego do Twojego leku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---------
Hey!:) chcialabym was zapytac, czy istnieje jakis krem pichtowy?? posiada ktos takowy?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do -------- Tak, istnieje coś takiego jak olejek pichtowy. Możesz sobie o nim poczytac na stronach: - http://www2.pwsz.krosno.pl/~henroz/oleum2003.htm - http://ekorecykl.w.interia.pl/natura1.htm - http://merlan.pl/product_info.php/products_id/8 Na reszcie stron przeważnie informacje się powtarzają. Osobiście olejku takiegoś nie posiadam, jednak jestem w trakcie poszukiwania olejku o objętości 5-7 ml (zazwyczaj są 50 ml, a 5-7 ml to rzadkość). Pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Czytam wasze wypowiedzi i uwazam ze bardzo dobry topic. Tez mam problem i moze ktoras mi pomoze. Ibjawy tradziku na szczescie mi sie duzo zmniejszyly ale skore mam lekko zaczerwieniona. PO prostu mysle ze pzrez te wszystkie agresywnei dzialajace na cere kosmetyki spowodowaly nadwrazliwosc naczynek. Znacie moze cos na to. Probowalam roznych kosmetykow na cere wrazliwa , naczynkowa, bralam witamine PP ale wiekszej poprawy nie ma. Moze Wy cos poradzicie Z Gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Katariny 22: Przy cerze naczynkowej trzeba przede wszystkim chronić ją przed słońcem, promieniowanie UV, nagłymi zmianami temperatury, wiatrem i mrozem. Nie zaszkodzi, jeśli 2 razy dziennie będziesz przyjmować Rutinoscorbin, wprawdzie popękanych naczynek nie usunie, ale nie będa pojawiać się nowe. Koleżanka z pracy regularnie bierze Rutinoscrobin na cerę naczynkową i mówi, że rumieńce znacznie się zmniejszyły. Co do kosmetyków, moim zdaniem te dla cery naczynkowej nie pomagają, a jedynie nie podrażniają cery i nie powodują powstania nowych naczynek. Aha, podono herbatka ze skrzypu też dobrze działa na rumieńce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nivea
a co myslicie o kremie nivea soft? czy on sie nadaje do codziennego smarowania twarzy?? czy tez jest w nim za duzo chemii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarina123
Dzieki AGGIe za porade za nastepne porady od innych tez wielkie dzieki papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala361
do wkurzona1> jest to płyn, który trzeba wczesniej wstrząsnąć.Pozostawia na twarzy jakby żółty pyłek. Nawet jak mnie naszło i rozdrapałam całą twarz, po posmarowaniu na drugi dzień już nic nie było.Teraz mam drugą buteleczkę, a ta pierwsza starczyla mi na 10 miesięcy.Teraz mam na wszelki wypadek jak mi coś wyskoczy. Nie wiem czy to ważne, ale unikam chipsów.Kiedyś duża paczka Lays solonych dziennie. Mam nadzieje że Ci pomoże. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do K8i
W Słiupsku olejki pichtowe sa po 7 złotych ( ale od uzycia zewnetrznego) w pojemnosci chyba 7 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Jak się robi peeling z kawy?? Osobiście jej nie pije... gdy tata robi kawę z ekspresu to ja wyciągam z filtra fusy - juz zimne lub troszke ciepłe i wtedy na rączkę wyciskam troszke żelu pod prysznic i smaruje razem z tymi fusami ciałko. Mozna tez wziąć zwykłą kawe rozpuszczalną - naturalną, a nie zbozową- i wymieszać to z kremem do ciała. Takie mazidełko rozprowadzam na udach i pupie i owijam się folia spozywczą. Wskakuję w getry bawełniane i skacze na skakance. Swietnie wygłądza nóżki i po miesiącu stosowania (3 razy tygodniowo) ubyło mi 4 cm z ud i 3cm z bioderek :) Pozdrawiam serdecznie, Ania. P.S. kupiłam dzisiaj mydełko z siarką i zaczynam kurację antytradzikową. Z moczem poczekam do lutego :) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... Olejek pichotowy jeśli do użycia zewnętrzengo tylko jest, to znaczy, że niewiele warty... i lepiej kupić inny... Po prostu zbyt dużo w nim chemii i substancji często rakotwórczych. Olejek pichtowy do użycia wewnętrzego to taki, który otrzymuje się za pomocą destylacji.... A Słupsk zbyt daleko ode mnie... W każdym razie dziękuję za info :-) Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurzona1
nivea-> Dla mnie Nivea Soft jest za ciężki. Zresztą mój dermatolog na razie kazał mi odstawić wszelkie nawilżacze. ala361-> Hmm... no ja też mam płyn, który trzeba wstrząsnąć i zostawia na twarzy zółty pyłek, ale to jest ten na bazie siarki, bez detreomycyny. Zauważyłam, że dobrze przysusza i przyspiesza gojenie. Co do chipsów, kiedyś jadłam ich sporo, teraz jedną paczkę na kilka miesięcy i nie widzę związku między nimi a wypryskami. Zresztą ja mam wrażenie, że u mnie trądzik nie jest związany z tym co jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam z problemami
Cześć Dziewczyny ! Ciekawy topik macie, podczytuję sobie trochę i mam pytanie. Moze któraś z was pomogłaby mi zwalczyć mój problem. mam mianowicie na tylnej powierzchni ud i posladków takie b.drobne, zrogowaciałe krostki, małe, ale bardzo liczne i szorstkie. Nie są to ropne wykwity, w dotyku przypominają tarkę.Próbowałam traktować je pilingiem, szorstką gąbką, różnymi delikatnymi płynami do mycia. Po myciu różne balsamy, olejki i oliwki. Zażywam Capivit A + E oraz silikę. Trwa to od kilku lat, więc stąd taka róznorodność środków. Tzn. zużywam całe opakowanie balsamu, nie widzę poprawy i kupuję inny. Były różne, tańsze i droższe, tak samo, jak oliwki (ta w żelu i mgiełce też) i wszystko bez efektu. Czy wiecie, co to za cholera ? Cerę mam tłustą, włosy też, skąd więc to miejscowe coś ? Pomóżcie !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczolka maja
eh juz wiecie co naprawde nie mam sily... mam taka dziwna twarz, niby tlusta w strefie T, a jak ja czyms mocniejszym potraktuje to sie luszczy, juz nie wiem czego uzywac. wagrow a nosie mam wiecej niz gwiazd w komosie a do tego jestem blada i one sa takie ciemne i obrzydliwe, co z tego jak je wyczyzcze jak za 2 dni to samo. nie chce mi sie lazic na solarium zeby byc troche cimniejsza, wole wydac kase na co inengo. i tak do zajebania! mam 15 lat normalnie nie mam sily z tymi hormonami...kiedys mialam pryszcze ktore schodzily po 2 dniach a teraz? sa chamskie jeszcze bardziej. kiedys mialam grzywke to mnie wysypywalo na czole, teraz juz nie mam i bez zmian. nie powiem ze mam tego wszystkiego pelno ale ja jestem bardzo blada i wszytko strasznie widac. mam tez przebarwienia na twarzy. tu gdzies pomaranczowa, tu biała, tu rozowa....nie mm sily naprawde:( jutro ide kupic spirytus salicylowy, ile kosztuje? wyzre te wsztykie wagry chodzby mi skora miala schodzic platami! ojjjj ale sie wkurzylam no:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasna monia
Witajcie dziewczyny:) Odnośnie tego olejku pichtowego, to smarujecie nim buzię? Jeżeli tak to w jakich proporcjach rozcieńczacie go z wodą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciunia
wreszcie odkrylam sposob na wlosy. Najpierw je myje szrym mydlem, a pozniej biore jedno jajko cale i smaruje nim wlosy. Dzieki temu sa miekkie i lsniace, nie tak jak po mydle. Dzis sa naprawde suuuuper. A moja wycieczka po szampon zakonczyla sie klapa, poniewaz tam gdzie pojechalam mieli tylko herbatki. Szampon chyba kupie jak bede miala jakis wyjazd bo na razie nie chce mi sie go szukac. a tak a propos, dobrze one dzialaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weźmy pod uwagę, że nasza cera jest odbiciem naszej diety. Może spróbujmy zrobić listę najzdrowszych produktów, które wpływają dobrze na poprawę stanu skóry, włosów i paznokci? Na pewno będą to witaminy z grupy B, których pełno jest w drożdżach i ciemnym pieczywie. Krzem - jego najbogatszym źródłem jest ziele skrzypu polnego. Zielona i biała herbata - źródło antyutleniaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciunia
To ja polecam jablka, marchewke, grejpfruity, ogolnie warzywa i owoce. Podobno zle wplywaja przetwory mleczne ale ja je tak bardzo kocham, ze nie wyobrazam sobie zycia bez nich. Niech zyja jogurty! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciunia po umyciu głowy szarym mydłem, myjesz głowę całym roztrzepanym jajkiem i płuczesz? Nie zostają Ci żadne brudy na włosach z jajka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serafina
O kurcze jak mnie po tym moczu wysyfiło. Nigdy nie niałam takich wielkich syfów!!! To okropne mieć takie diody na twarzy. Ale poza tym cera super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justar
Fajnie że topik się rozwija, dzięki bardzi za inf o peelingu z kawy dalszym z tym postępowaniu!!! Wypóbuję. A ja od dwóch tygodni stosują tonik z octu jabłkowego i krem pigwowy i jest super. Nic mi nie wyskoczyło, skóra jest jasna, a najlepsze jast to że prawie nie widać wągrów przy nosie a na nosie też jest o niebo lepiej. Pory są dużo mniej widoczne, mimiczne mniej wyraźne. Troche śmierdzi octem, ale po kremie mniej. Zużyłam już 1 butelkę i idę kupić drugą. Po co wy się tak męczycie z tym moczem, myślę szczególnie o tych co w nocy dzielą łoże. A twarz myję żelem z ekologicznego, moja siostrzenica też go kupiła i mówi że ma gładką buzię i dużo mniej widoczne wągry. Włściwie więc nie wiem co mi pomogło. Co do diety to staram się jeść dużo warzyw i owoców, mało czerwonego mięsa. Problem mam z kawą, chociaż piję ją po turecku, a tak podobno mniej szkodzi i jest pyszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justar
do taka tam z problemami Pewnie cie nie zaskocze, ale moze powinnas zmienic proszek do prania na taki dla dzieci np i nie stosować płynów do płukania, może twój problem to wynik podrażnienia skóry no i chodzić w spódnicach, same naturalne włókna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do jasna monia Niezbyt dobrze jest rozcieńczać olejek pichtowy wodą... słyszałam, że niektórzy ludzie na żywca smarują się samym olejkiem... Ale to chyba przesada... jeśli chcesz rozcieńczac, to proponuję z tonikiem do twarzy... a jakie proporcje, to mogę tylko przypuszczać, że 1:8 (1-olejek, 8-tonik), ponieważ na całą twarz tylko kilka (słownie: KILKA) kropel olejku używa się... Wg mnie lepszym rozwiązaniem jest wlanie kilku/kilkunastu kropel olejku to kremy do twarzy (zależy od objętości kremu), wymieszanie i smarowanie codzienne... Pozdrawiam cieplutko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejek p.
Smaruję twarz samym olejkiem i jest swietnie. Moja skóra to przyjmuje , na to krem. Woda nie nalezy rozcieńczać, to prawda. Lepiej na dłoni rozmieszać odrobine kremu i olejku. Rezultaty sa rewelacyjne. Olejek tez świetnie goi wsystkie rozdrapane pryszcze. Mnie wyleczył z łojtokowego zapalenia skóry (złazila mi skora na policzkach). Dla pełnego efektu lepiej robic kuracje do środka i na zewnatrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serafina
Do Justar. Ten tonik z octu jabłkowego to ze sklepu. A co to za krem pigwowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagula
Od kiedy zaczełam brać tabletki antykoncepcyjne ale nie żeby się chroni ć przed ciążą ale żeby mieć świetną cerę to naprawdę widać efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×